رویانیان: درآمد پرسپولیس و استقلال از جیب هوادارانشان بوده و درآمدزایی نکرده اند

رئیس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان گفت: تاج چه کاره است که قرارداد باشگاه ها با سامانه ۳۰۴۰ را باطل می کند؟ او و فدراسیونش باید پاسخگوی این بی قانونی باشند. م... 5 out of 5 based on 10 ratings.

رویانیان: درآمد پرسپولیس و استقلال از جیب هوادارانشان بوده و درآمدزایی نکرده اند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 3795 ] دوشنبه, 5 مهر 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • رویانیان: درآمد پرسپولیس و استقلال از جیب هوادارانشان بوده و درآمدزایی نکرده اند

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان گفت: تاج چه کاره است که قرارداد باشگاه ها با سامانه ۳۰۴۰ را باطل می کند؟ او و فدراسیونش باید پاسخگوی این بی قانونی باشند.

محمد رویانیان در گفت وگویی، در خصوص لغو قرارداد همکاری برخی از باشگاه های لیگ برتری با سامانه هواداری 3040 گفت: آقای تاج قرارداد 3040 را با 8 باشگاه فسخ کرده است اما آیا خود او مسئولیت عواقب بعدی این کار را برعهده می گیرد؟ 8 باشگاه لیگ برتری با این سامانه قرارداد دارند و به طور مثال ما در باشگاه سیاه جامگان 775 میلیون تومان از این سامانه طلبکار هستیم و طبق قرارداد باید این پول به ما داده شود اما  این قرارداد خیلی راحت از سوی تاج لغو شده است و متاسفانه باشگاه ما دچار مشکلات مالی زیادی شده است.

وی ادامه داد: من از شرایط سیاه جامگان خبر دارم اما قطعا باشگاه های دیگر هم دچار چنین مشکلاتی هستند. باشگاه ما وضعیت خوبی ندارد و در حال ضربه خوردن هستیم. اگر مقابل استقلال دچار مشکل شویم آقایان باید پاسخگو باشند. واقعا از اتفاقی که رخ داده متاسفم اصلا به فدراسیون فوتبال ربطی ندارد که بخواهد قراردادها را باطل کند.

رئیس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان  اظهار داشت: ما 775 میلیون تومان طلبکار هستیم اما پولی نداریم و مربی ما می خواهد استعفا دهد. آقای تاج هم که همیشه در سفر است. و در سازمان لیگ هم کسی پاسخگوی ما نیست. تاج چه کاره است که این قراردادها را باطل می کند؟ باشگاه ها شخصیت حقوقی دارند و خودشان قراردادها را بسته اند و فدراسیون فوتبال نمی تواند این قراردادها را باطل کند. مشکلاتی که برای ما پیش آمده را که چه کسی پاسخ می دهد؟  تاج و فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی این بی قانونی باشند.

رویانیان اظهار داشت: من به طور جدی این مسئله را تا آخر پیگیری می کنم تا مشخص شود که چه دست هایی در کار است که این اتفاق ها رخ می دهد. من این موضوع را رها نمی کنم و تا آخر آن را پیگیری می کنم تا همه چیز مشخص شود.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات وزیر ورزش مبنی بر اینکه باشگاههای پرسپولیس و استقلال از دولت پول نگرفته و درآمد داشته اند تعجب می کنم. واقعا وزیر ورزش این حرفها را زده است؟ باید خدمت آقایان عرض کنم که تمام درآمد پرسپولیس و استقلال از جیب هوادارانشان بوده و وزیر ورزش باید شجاعت داشته باشد و از هواداران تشکر کند. این دو باشگاه هوادار دارند اما باشگاه هایی که خصوصی هستند یا هوادار ندارند از طریق چنین قراردادهایی به دنبال درآمدزایی می روند اما در این میان برخی ها قراردادها را لغو می کنند که باید همه چیز روشن و مشخص شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

علت تساوی برابر سیاه جامگان را کدام گزینه می دانید؟
  • 1 - بی دقتی بازیکنان
  • 2 - محتاط بودن کادر فنی
  • 3 - اشتباهات داوری
  • 4 - حواشی تیم در هفته گذشته
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : سلطان قابوس عمان
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 31 مرداد 1396 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 1
سیاه جامگان
سیاه جامگان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
چهارشنبه, 25 مرداد 1396 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی2
2فرشاد احمدزاده2
3گادوین منشا1
4کمال کامیابی نیا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب