پیش بینی بت 940
عابدینی: وزیر اصلا نمی داند فوتبال یعنی چه! / رفقایش در پرسپولیس هستند

عابدینی: وزیر اصلا نمی داند فوتبال یعنی چه! / رفقایش در پرسپولیس هستند

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت:آقای وزیر شما که نمی توانید در جزء به جزء امورات استقلال و پرسپولیس دخالت کنید. امیر عابدینی در گفت و گویی در رابطه با اظ... 1 out of 5 based on 34 ratings.

عابدینی: وزیر اصلا نمی داند فوتبال یعنی چه! / رفقایش در پرسپولیس هستند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 12 اظهار نظر بازدید [ 11519 ] دوشنبه, 5 مهر 1395
:: خبر
عابدینی: وزیر اصلا نمی داند فوتبال یعنی چه! / رفقایش در پرسپولیس هستند

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت:آقای وزیر شما که نمی توانید در جزء به جزء امورات استقلال و پرسپولیس دخالت کنید. امیر عابدینی در گفت و گویی در رابطه با اظ...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت:آقای وزیر شما که نمی توانید در جزء به جزء امورات استقلال و پرسپولیس دخالت کنید.

امیر عابدینی در گفت و گویی در رابطه با اظهارات محمد درخشان بعد از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون جودو مبنی بر اینکه از کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال کنار می رود اظهار داشت:مدتی است که من از سوی رئیس فدراسیون برای سرپرستی سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال حکم گرفتم و همکاری هم با این آقایان ندارم. بگذارید آنها حرف خودشان را بزنند اما من کار خودم را انجام می دهم.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت همکاری سازمان لیگ با اسپانسر استقلال و پرسپولیس که در هفته های اخیر باعث اختلافاتی شده بود عنوان کرد: اتفاق قطعی نبوده اما جلساتی را برگزار کردیم و شرایطی را به آقایان اعلام کردیم. برخلاف گذشته که یک شخص به نام آقای شیرازی به عنوان نماینده استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی به سازمان لیگ مراجعه می کرد و ما نمی توانستیم حق سایر تیم ها را نادیده بگیریم حالا نماینده ای از شرکت پردیس اول که زیرمجموعه همراه اول محسوب می شود برای مذاکره به سازمان لیگ آمده و ما می توانیم این شرکت را به عنوان نماینده تمام باشگاه ها بشناسیم. البته استقلال و پرسپولیس هم این شرکت را قبول دارند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ همچنین تصریح کرد: شرط اول این است قراردادی که فناپ با باشگاه ها به امضا رسانده بود عینا به شرکت پردیس اول منتقل شود. شرط دوم این است که هفت هفته ای که از لیگ گذشته را از مبلغ قرارداد کسر کنیم و این شرط را بپذیرند. شرط سوم نیز این خواهد بود در رابطه با تبلیغات تلویزیونی یا پخش مسابقات قراردادی که ما قبلا بسته بودیم و حقوقی که از سوی فناپ برای باشگاه ها اعمال می شد از سوی پردیس اول پذیرفته شود. البته تمام این شرط ها قابل جرح و تعدیل است. مطمئن باشید اگر این دوستان از ابتدای لیگ به سازمان لیگ می آمدند و با ما صحبت می کردند الان مشکل حل شده بود.

عابدینی در پاسخ به این سوال که همچنان اختلافی با مدیران پرسپولیس دارد بیان داشت: شاید گرفتاری من این است که هر زمان می خواهم کارم در سازمان لیگ را انجام دهم بحث عشق و علاقه به پرسپولیس را کنار می گذارم. من باید قانون را اجرا کنیم و عاطفه هایم را کنار بگذارم. بعضی ها این موضوع را دوست ندارند و علیه من جوسازی می کنند. اما من شخصیتم این طور است. وقتی اینجا نشستم مجبورم که استقلال و پرسپولیس را یک طور ببینم.

وی درباره اینکه افشارزاده اعلام کرده وزیر ورزش پرسپولیسی است خاطرنشان کرد: به نظر من وزارت ورزش پرسپولیسی نیست بلکه شخص وزیر با آقای طاهری رابطه اش خوب است و با هم رفیق هستند. اصلا این آقایان فوتبال نمی دانند که بخواهند پرسپولیسی باشند یا استقلالی. من بعید می دانم که با شرایط فعلی وزیر ورزش بخواهد یک قدم مثبت برای فوتبال بردارد.

وی با اشاره به مصاحبه اخیر وزیر ورزش و گلایه او از فضای فوتبال گفت: ما رئیس سازمان تربیت بدنی داشتیم که با پیروزی فوتبال دور افتخار زده، رئیس سازمانی هم داشتیم که در بدنسازی فوتبالیست ها دخالت می کرد، نفر دیگری هم بوده که در این سمت روی نیمکت تیم ملی نشسته است. پس با این وضعیت نتیجه می گیریم تمام روسای قبلی دوست داشتند در کنار فوتبال باشند چون به عنوان یک هنجار اجتماعی همه قبول دارند فوتبال جذابیت بالایی دارد. گودرزی از روزی که آمد جزو افتخارات خودش می دانست که فوتبال را از بین ببرد و به خاطر همین آدم هایی را مسئول باشگاه ها گذاشت که اصلا مهم نبود که قبلا در فوتبال بوده اند یا نه. جالب است که مدیرعامل پرسپولیس اخیرا گفته بود عابدینی مگر پایش به توپ خورده که درباره فوتبال اظهارنظر می کند. در واقع این قدر با فوتبال ناآشنا هستند که تاریخ فوتبال را هم نمی دانند. به آنها پیشنهاد می دهم اول بروند تاریخ فوتبال را مطالعه کنند و بدانند که چه کسانی در این فوتبال قبلا زحمت کشیده اند.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: افشارزاده با این همه سابقه ورزشی از کوره دررفته و به صحبت های وزیر واکنش نشان داده است. آقای وزیر شما دو، سه سال قبل التماس او کردید و افشارزاده را به وزارت ورزش بردید تا رئیس دفترتان باشد. در تمام جلسات تان هم حضور داشت و انسانی است که برای خودش یک تاریخ دارد. البته من هم انتقاداتی به مدیریت افشارزاده دارم اما اینکه خودشان افشارزاده را مدیرعامل استقلال کنند و بعد از آن بگویند چرا 22 میلیارد خرج کرده ای عجیب است. قطعا افشارزاده هم در استقلال این بودجه را مصوب کرده که توانسته آن را صرف خرید بازیکن کند. آقای وزیر آیا شما می دانید بودجه مصوب چیست؟ قراردادها که موجود است و از نظر من هم هیچ اشکالی نیست که قرارداد استقلالی ها بیشتر از پرسپولیسی ها باشد یا برعکس. چون هر بازیکنی قیمت خودش را دارد. پس کورس رقابت برای یارگیری یعنی چه؟ یعنی اینکه شاید شما یکی، دو بازیکن گرانقیمت هم جذب کنید.

 عابدینی در پایان گفت: آقای وزیر شما که نمی توانید در جزء به جزء امورات استقلال و پرسپولیس دخالت کنید. در چند سال اخیر خود همین وزیر فعلی چند مدیر را در پرسپولیس جا به جا کرده است اما هنوز هم این باشگاه مدیرعامل ندارد. یعنی دخل و خرجش اصلا مشخص نیست. از این سمت جهانیان را در استقلال می گذاری و از آن سو نفرات دیگر را در پرسپولیس به کار می گیری. اینها از کجا به این باشگاه ها وارد شده اند؟ حرف آخر من این است که آقای وزیر بلایی به سر فوتبال آورده اند که حالا دنبال مقصر آن می گردند. در حالی که خودش مقصر تمام این اتفاقات است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 02:02 بعد از ظهر

  این تاج خیلی موز ماره از عمد عابدینی رو مسئول بازریابی کرد تا بتونه بخاطر نفوذش روی هدایتی کلی تیغش بزنه خرید پیرهن ادیداس نمونه بارز همین مسئله اس.

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 02:03 بعد از ظهر

  آقای مهندس تودیگه ادای دوستی وعلاقه به پرسپولیس رودرنیارکه اصلاکسی باورش نمیشه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 02:46 بعد از ظهر

  لعنت خدا بر تو عابدینی. پرسپولیس بنیانگذار سامانه پیامکی 3090 بود ولی تو غاصب بی وجدان اون را از پرسپولیس گرفتی تا پرسپولیس را زمین بزنی. خدا لعنتت کنه و نیست و نابودت کنه

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 03:15 بعد از ظهر

  چه طور سال گذشته طاهری رفیق وزیر نبود و خوب بود اما الان شده دوست وزیر و بد
  کلا مگه دوستی بد هست که اعلام میکنید رفیقش را آورده
  اگر طاهری همکار سابق وزیر بوده پس افشارزاده در سه سال گذشته چیکار میکرد در وزارت ورزش
  گفتن اینکه وزیر با طاهری همکار و رفیق بوده فقط یک چیز را نشان میده
  آقایان دیگه نمیدونن به کدوم در بزنن تا این پرسپولیس دست خودشون باشه در واقع هیچ دلیل درستی برای مخالفت ندارند و دست به فرافکنی میزنن
  زمانی فردوسی پور برای حمایت از کیروش این موضوع را اعلام کرد و جوابشم گرفت
  چطور فردوسی پور از دوستانش در برنامه ها ی خودش حمایت میکنه اما وزیر نمییتونه
  اما شما چطور تاج کلا شما را به فدراسیون آورد مگه غیر اینه که در چهارسال گذشته با هم همکار و رفیق بودید الان هم با توجه به همین مرافقت در آیین وقتت هستید.
  هواداران عزیز پرسپولیس زیادبه فرافکنی این آقا توجه نکنید و از تیم و طاهری و برانکو حمایت کنید .
  این و تاج رفیق شفیقش برای پول من هوادار که به تیمم میدم کیسه دوختن و دست به هرکاری می زنن که این پول وارد حساب خودشون بشه نه تیم ما.

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 03:43 بعد از ظهر

  میشه مصاحبه های این دشمن پرسپولیسو نزارید دیگه
  به اندازه کافی از چشممون افتاده

 • عرفان سرخعرفان سرخ :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 04:30 بعد از ظهر

  این اقا از بس بش گفتند بهترین مدیرعامل بعد انقلاب پرسپولیس بوده بش مزه کرده و چش نداره ببینه یکی جاشو گرفته ، تو این چند سال وقتی تیم به یجا میرسه سنگ اندازی میکنه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 04:31 بعد از ظهر

  کثیف تر از عابدینی فقط خودشه

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 04:38 بعد از ظهر

  وقتی با استقلا مساوی کردیم همه رفتیم سراغ نقطه ضعف ها

  اما حالا که سپاهان رو بردیم همه مغرور شده ایم

  من نگران این وضعم ...

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 04:47 بعد از ظهر

  واقعیتش را بخواهید دیگه اعتمادی به عابدینی ندارم و تمام فعالیتش رو بخاطر خودش و جیبش می بینم و می بینم که بشدت برای پرسپولیس حاشیه درست می کنه و

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 05:16 بعد از ظهر

  اقا اصلا به شماها چه مهم هواداراهستن که راضین شما چی میگید!اقای عابدینی ما اجازه نمیدیم شما مدیر پرسپولیس بشی پس بس کن این اراجیف رو!

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 5 مهر 1395 - 08:39 بعد از ظهر

  هممون می دونیم برانکو تو پرسپولیس چه کار بزرگی انجام داده / اینجا می خوام از یه نفر تشکر حسابی بکنیم
  دکتر طاهری
  از روزی که اومد خیلی بهش توهین شد اما واقعا زحمت کشید و بی سر و صدا کارش رو انجام داد / امیدوارم زوج برانکو-طاهری سال ها تو پرسپولیس موندگار بشن
  آرامشی که پرسپولیس داره رو تا نود درصد مدیون طاهری هستیم / طاهری با راه اندازی سامانه سی نود موفق شد حساب پرسپولیس رو کاملا از فدراسیون جدا کنه و همون طور که گودرزی هم گفت پرسپولیس دو ساله که حتی یک ریال هم از فدراسیون و وزارت پول نگرفته / همین موفقیت پرسپولیس باعث شد عابدینی و تاج چشم طمع به سی نود داشته باشن که با هوشیاری دکتر طاهری جلوشون گرفته شد
  امیدوارم هرچه سریع تر حکم مدیرعاملی دکتر طاهری صادر بشه؛ چون که هدف بزرگی در ادامه داریم و می خوایم به قله آسیا برسیم
  زنده باد پرسپولیس

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب