عابدینی: آدمهای کوچک از دیدن پرسپولیسی ها دوری می کنند

عابدینی: آدمهای کوچک از دیدن پرسپولیسی ها دوری می کنند

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: واقعا تعجب کردم که برخی دوستان برنتافتند که در این مراسم حضور پیدا کنند و حتی به برخی از نفرات زنگ زدند که اینجا نیایند. امیر عابد... 1 out of 5 based on 20 ratings.

عابدینی: آدمهای کوچک از دیدن پرسپولیسی ها دوری می کنند

نويسنده : محمدعلی بهنام 19 اظهار نظر بازدید [ 7738 ] سه شنبه, 6 مهر 1395
:: خبر
عابدینی: آدمهای کوچک از دیدن پرسپولیسی ها دوری می کنند

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: واقعا تعجب کردم که برخی دوستان برنتافتند که در این مراسم حضور پیدا کنند و حتی به برخی از نفرات زنگ زدند که اینجا نیایند. امیر عابد...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: واقعا تعجب کردم که برخی دوستان برنتافتند که در این مراسم حضور پیدا کنند و حتی به برخی از نفرات زنگ زدند که اینجا نیایند.

امیر عابدینی در جشن پیشکسوتان پرسپولیس اظهار داشت:  آنچه به من وظیفه داده شده، این است که اعلام کنم نام پرسپولیس کهن، نام شرکت و موسسه ای ای است شکل گرفته بر اساس قانون و بر اساس قانون ثبت شرکت ها. پیشنهاددهندگان عزیزانی بودند با این تفکر که پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس سرپناهی داشته باشند به نام این شرکت.

وی افزود: بعضی از دوستان ما که امروز آمده اند و شکل و شمایلشان هم به هیچ وجه به فوتبال نمی خورد، این مساله را برنتابند. خب بر نتابند! این تشکیلات شکل گرفته و قاموس دارد. اسطوره ها و بزرگانی چون پروین و دیگران که در این صف از دیرباز بوده اند، در راس آن تصمیم گیری کنند.

مدیرعامل سابق پرسپولیس تصریح کرد: من به عنوان یک خادم که چند سالی در کنار این عزیزان برای پرسپولیس خدمت کرده ام اصرار دارم در کنار آن ها باشم و به هیچ عنوان این تهدیدها، تشویق ها، تزغیب ها ما را اینجا جمع نمی کند. بلکه عشقی است که ما به آن بها می دهیم و به آن پایبند هستیم. آن عشق به مردم و کسانی است که هویت خود را به این نام گره زده اند. واقعا تعجب کردم که برخی دوستان برنتافتند که در این مراسم حضور پیدا کنند و حتی به برخی از نفرات زنگ زدند که اینجا نیایند. آقای ظلی! شما پرسپولیسی نیستید ولی عاشق هستید.

عابدینی تصریح کرد: به همه بزرگان احترام می گذاریم و دستشان را می بوسیم. چطور کسانی که امروز وارد خانه ای شده اند که مال آن ها هم نیست، حتی راضی نمی شوند که جشنی به نام آن خانه گرفته شود. چقدر انسان می تواند زمین خورده باشد که بزرگان را نبیند. اگر سرمان را بالا بگیریم استخوان خورده های فوتبال را می بینیم. افتخار می کنم که خیر مقدم مجددی عرض کنم. مطمئن باشید مجمع این شرکت به زودی تشکیل و اعضای هیات مدیره آن معرفی می شود تا چرخی بالای سر پیشکسوتان باشگاه مهیا گردد. امروز کسانی هستند که در مراسم حضور دارند و قبلا برای باشگاه در قالب مدیریت زحمت کشیده اند. از جمله سردار رویانیان سردار رویانیان کسی بود که برای این پرسپولیس کهن فکر کردو خیلی هم اذیت شد. اما ما قدرشناس هستیم.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 6 مهر 1395 - 11:42 بعد از ظهر

  جلوی دزدی تون از سامانه رو گرفتن طبل بی عاری گرفتی دستت فک میکنی هوادار نمی فهمه!

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  سه شنبه, 6 مهر 1395 - 11:47 بعد از ظهر

  عابدینی با تمام قدرت داره برای پرسپولیس حاشیه درست می کنه .این پیشکسوتان رو که می گی تا به حال شده رو هم یک میلیون به پرسپولیس کمک کنند .فقط این پیشکسوتان رو که می گی دنبال خر مرده میگردن که نعلشو بکشن.بس کن اقای عابدینی چشم دیدن پرسپولیس قدرتمندو باکلاس رو نداری؟ بس کن تا هواداران را بر علیه خود نکنی

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 12:55 قبل از ظهر

  این مثل حسن روشن کیسه میمونه همش براتیم حاشیه درست میکنه!طاهری درسته فوتبالی نبوده ولی تو مدیریت شماها به گردپاش هم نمیرسید!

 • omid 133omid 133 :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 01:51 قبل از ظهر

  اصلا کی گفته مدیر تیم باید فوتبالی باشه....عابدینی تورو خدابس کن

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 02:43 قبل از ظهر

  این اقای عابدینی به هر طریقی که شده میخواد به پرسپولیس ضربه بزنه و پرسپولیس رو به حاشیه بکشونه تو این چند مدت خیلی تلاش کرده که خوشبختانه موفق نشده ،ما هواداران باید هوشیار باشیم واز طاهری و برانکو حمایت کنیم .
  زنده باد پرسپولیس کبیر

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 06:41 قبل از ظهر

  این به اصطلاح پیشکسوت رو سپر کردن که پول های پرسپولیس میلیونی رو بگیره و هواداران هم جیک شون در نیاد ولی کور خوندین هرکسی که در مقابل پرسپولیس وایسته در می افته.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 09:20 قبل از ظهر

  ذوستان چراروی سکوهاازشرمندگی این عابدینی بی همه چیزدرنمی آییم؟
  ابنکه پرسپولیس سال های سال ذلیل شده بودبه خاطرزیاده خواهی های امثال عابدینی وبسیاری ازپیشکسوتان بوده
  حالاکه پرسپولیس به اوج میرود چوب لای چرخ میگذارندتاثابت کنندکه مانباشیم پرسپولیس ضغیف می شود

 • مسلم ترکاشوندمسلم ترکاشوند :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 02:26 بعد از ظهر

  آقای عابدینی! تو این چند سال، واسه اینکه ثابت کنی بجز خودت هیچکس مدیر عامل موفقی نبوده، دست به هر کاری زدی. مخصوصاً امسال که پرسپولیس داره خوب کار میکنه زدی به سیم آخر. بابا تو راست میگی، مدیر عامل فقط خودت، بقیه همه پشم
  حالا اجازه بده تیم کارشو بکنه، هوادارا هم همه کیسه کشا رو ول کنید عابدینی عقده ای رو بچسبید

 • omid 133omid 133 :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 02:35 بعد از ظهر

  من گفتم عابدینی از سردار هم بدترین انتقادها رو میکرد اما الان داره اینجوری میگه...این چه حرف بدی هست که تایید نشده..عابدینی فقط به فکر منافع خودش هست..درود بر طاهری..بچاپ خواهشا

 • omid 133omid 133 :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 02:39 بعد از ظهر

  عابدینی پول ترانسفر بازیکنها در دهه 70 رو چیکار کردی..جواب بده..با اون پولها پرسپولیس میتونست ورزشگاه اختصاصی بسازه..در ضمن یادت باشه کهطاهری سرورته

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 7 مهر 1395 - 03:31 بعد از ظهر

  اسن عابدینی غاصب روبا مکار 1000 چهره داره از موفقیت و صلابت پرسپولیس میترکه. هواداران توی ورزشگاه باید یکصدا از خجالت این آدم پلید دربیایند تا متوجه بشه هواداران همه چیز را می فهمند و حواسشون به همه چیز هست

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب