دربی
محل تبلیغ شما      پیش بینی
دغدغه های شیرین برانکو

دغدغه های شیرین برانکو

پرسپولیس به ایستگاه هشتم رسید این ایستگاه به نوعی ایستگاه اول جام حذفی است جائی که تیم پرسپولیس به مصاف حریفی می رود که  بزرگترین برتری اش ناشناخته بودنش... 5 out of 5 based on 14 ratings.

دغدغه های شیرین برانکو

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 1513 ] چهارشنبه, 7 مهر 1395
:: مقالات
دغدغه های شیرین برانکو

پرسپولیس به ایستگاه هشتم رسید این ایستگاه به نوعی ایستگاه اول جام حذفی است جائی که تیم پرسپولیس به مصاف حریفی می رود که  بزرگترین برتری اش ناشناخته بودنش...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس به ایستگاه هشتم رسید این ایستگاه به نوعی ایستگاه اول جام حذفی است جائی که تیم پرسپولیس به مصاف حریفی می رود که  بزرگترین برتری اش ناشناخته بودنش است.

تیم قشقائی تیمی است که از ایل قشقائی است مردمانی غیور که در پهنه تاریخ ایران بارها درخشیده اند و از یک سر مربی کار بلدی استفاده می کند که هم اکنون با تیم ملی فوتسال ما در کلمبیا است او مربی بدن ساز تیم فوتسال ما است تیمی که توانسته است  بازی های فوق العاده ای را با استفاده از قدرت بدنی که جنگ را تا آخرین لحظه به آنها دیکته می کند  انجام دهد.

پرسپولیس پای به جام حذفی گذاشته است بازی که در حافظیه است استادیومی که می تواند به قشقائی ها توان مضاعف برای خود نمائی دهد  پرسپولیس و شخص برانکو آسان گیر نیست برانکو حکایت های جام حذفی را می داند و از همه بهتر خبر دارد در فوتبال ضعیفی وجود ندارد و فقط تجربه می تواند برتری باشد.

برانکو دغدغه های زیادی بغیر از تفکر در مورد قشقائی ها دارد دغدغه هائی که شیرین هستند که به برخی از آنها می پردازیم:

1/بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان و یا درویشوند؟
برانکو باید در این بازی محکی به جانشین شماره یک پرسپولیس و تیم ملی بزند به نظر می آید از بعد تجربه رادوشویچ در درون دروازه باشد اما مشکلات انضباطی او و برخوردهایش با خوردبین می تواند شانسی به درویشوند دهد دروازه بانی که بزودی به بحرین می رود تا از دروازه تیم ملی جوانان ایران محافظت کند؟

2/ خط دفاعی

به طور حتم مهمترین دقیقه برانکو در این بازی خط دفاعی اش خط دفاعی که دو ستون بزرگش در قلب دفاع را ندارد سید جلال حسینی  و محمد انصاری را اردوی تیم ملی هستند  برانکو چه گزینه هائی دارد؟

برانکو در دفاع راست می تواند از ماهینی استفاده کند بدون آن که باز  به او حکایت های رامین رضائیان تحمیل شود !!رضائیان هم در اردوی تیم ملی است شاید برانکو علاقمند باشد صادق محرمی را امتحان کند بازیکنی که در بازی با سپاهان چند دقیقه ای آمد و انصافا هم خوب بازی کرد برانکو می تواند از ترکیب این دو بازیکن استفاده کند یعنی ماهینی را به میدان بفرستد و در صورت برتری محرمی را هم در این پست محک بزند و یا این که چون دقایق آخر بازی با سپاهان از زوج ملوانی سال گذشته یعنی ماهینی و محرمی استفاده کند با این تفاوت که محرمی یک خط جلوتر بازی کند.

در سمت چپ دفاعی چه رخ می دهد؟ ربیع خواه گزینه اول پرسپولیس است بازیکنی که به ناگاه در پست دفاع چپ آمد و علی رغم بازیهای نسبتا خوبش جائی در قلب طرفداران باز نکرده است. آیا برانکو ربیع خواه را به پست اصلی اش یعنی دفاع میانی می برد و از آرام طبع در سمت چپ بهره گیرد؟ آرام طبع و رادشوویچ و گولچ در تمرین دوشنبه غایب بودند. آیا این سه بازیکن که می توانند در این بازی آزمایش برسند به آن حد توانائی می رسند که به بازی بیایند؟

در قلب دفاع: اینجا نقطه دل نگرانی برانکو است او ستاره هایش را در این پست ندارد  او چه زوجی را انتخاب می کند؟

1/ آیا ماهینی به میانه دفاع می رود و در کنار یانسکی و یا ربیع خواه بازی می کند تا محرمی به دفاع راست برود؟

2/ آیا یانسکی و گولچ می توانند زوج جدیدی را در قلب دفاع  درست کنند؟

3/ آیا یانسکی و ربیع خواه به دفاع میانی می روند تا گولیچ در دفاع چپ باشد؟

حامد آقائی هم می تواند در این بازی گزینه ای باشد. او یک مدافع 18 ساله و چون درویشوند ملی پوش تیم جوانان ایران است.

خط میانی
برانکو می تواند در این منطقه دو گزینه داشته باشد:

1/ گزینه در تغییر تاکتیک

2/ گزینه در تغییر نفرات

در مورد تغییر تاکتیک برانکو می تواند پلان b خود را رو نمائی کند و در بازی  که مدافعین میانی اش هماهنگی لازم را ندارند بجای 2-4-4 لوزی با دو هافبک میانی بازی کند و از زوج جذاب کامیابی نیا و احمد نور الهی به طور هم زمان بهره بگیرد. احمد نور الهی می تواند توان شوت زنی تیم را بالا ببرد و میانه میدان پر تعداد تر. می تواند گزینه ای به برانکو بدهد که در صورت سه اخطاره شدن حسینی و یا انصاری این نقشه را داشته باشد.

اگر این گونه باشد در جلوی کامیابی نیا و نور الهی مسلمان مرد بی بدیل و غایب بزرگ تیم ملی بازی می کند. در سمت راست او سه گزینه وجود دارد. عالیشاه که در بازی با سپاهان عالی بازی کرد، احمدزاده که در بازی با تراکتور سازی خوب بود و صادق محرمی.

در سمت چپ مسلمان می توان دو گزینه داشت. علوان زاده بازیکنی که از استعداد های او بسیاری گفته اند و یا احمد زاده و شاید هم عالیشاه بعد از دو بازی بار دیگر به این نقطه زمین باز گردد و در نوک حمله در این سیستم پریموف و یا عالیشاه خواهند بود.

اگر پرسپولیس دست به تغییر تاکتیک نزند و  کامیابی نیا و یا نور الهی را روی نیمکت بنشاند، در خط حمله دو مهاجم دارد. زوج پریموف و علیپور  محتمل ترین گزینه هستند و در این بین دو مهره جوان دیگر هم وجود دارند. اولین آنها رضا کرملاچعب بازیکنی که استعداد فراوانی دارد و می تواند در این بازی بخاطر انگیزه و عدم شناخت روی او زوج علیپور باشد.

دومین گزینه نیز شهاب زاهدی است که در اردوی های پیش فصل پرسپولیس یکی از بهترین گل زنها بود اما برانکو در بازیهای لیگ پریموف را به او ترجیح می دهد. آیا پرنده اقبال بر شانه شهاب زاهدی می نشیند؟

 به انتظار تیم جدید پرسپولیس می نشینیم ...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

پرسپولیس در برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حسن اکرمی
شنبه, 9 اردیبهشت 1396 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
الهلال عربستان
الهلال عربستان
ورزشگاه : سلطان قابوس مسقط
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
دوشنبه, 4 اردیبهشت 1396 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی16
2وحید امیری6
3کمال کامیابی نیا4
4رامین رضائیان4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب