پیش بینی بت 940
سنت هواداری: شکستن مرزهای انتقاد و حمایت

سنت هواداری: شکستن مرزهای انتقاد و حمایت

اون(فن خال) مربی باشگاه ماست و باید پاسخگو باشه... برای ما سخت هست که منچستر یونایتدی که میشناسیم که بزرگترین باشگاه دنیاست، نابود شدنش رو جلوی تیم هایی مثل ب... 5 out of 5 based on 20 ratings.

سنت هواداری: شکستن مرزهای انتقاد و حمایت

نويسنده : حسین احمدی 24 اظهار نظر بازدید [ 12859 ] جمعه, 9 مهر 1395
:: خبر ویژه
سنت هواداری: شکستن مرزهای انتقاد و حمایت

اون(فن خال) مربی باشگاه ماست و باید پاسخگو باشه... برای ما سخت هست که منچستر یونایتدی که میشناسیم که بزرگترین باشگاه دنیاست، نابود شدنش رو جلوی تیم هایی مثل ب...

ارتش سرخ دات كام :

"اون(فن خال) مربی باشگاه ماست و باید پاسخگو باشه..."

"برای ما سخت هست که منچستر یونایتدی که میشناسیم که بزرگترین باشگاه دنیاست، نابود شدنش رو جلوی تیم هایی مثل بورنموث، ولفسبورگ و حتی نوریچ ببینیم ..."

این ها سخنان کودک خردسالی است که با مصاحبه هایش و تحلیل هایش در مورد منچستر یونایتد جهان را متاثر کرد. این کودک پرورش یافته هوادارانی است که در یک متری بازیکنان و مربی حریف و تیم خودشان می نشینند اما کوچکترین آسیبی روانه آن ها نمی کنند و پرورش یافته فوتبال و مردمی که باید قبول کرد به بلوغ و پختگی نهایی در زمینه هواداری رسیده اند.

با پیروی از صحبت های این کودک باید بگوییم برانکو هم مربی باشگاه ماست و باید پاسخگوی این شکست باشد. باید پاسخگوی پذیرش بازی بدون ملی پوشان و عملکرد شاگردانش باشد. باید پاسخگوی احساس شرم میلیون ها هوادار در سطح کشور باشد. چرا که برای ما نیز سخت است بزرگترین تیم ایران را مقابل تیمی بسیار قابل احترام اما نه چندان قدرتمند این چنین ناتوان ببینیم.

اما حقیقت امر این است خیلی وقت است ما هواداران ایرانی مرزهای انتقاد و حمایت را به راحتی می شکنیم. با اولین باخت گروهی به شدت انتقاد میکنند و انواع اقسام ایرادات و اشکالات را روانه خود مدیرعامل تیم تا تدارکات می کنند. گروهی دیگر نیز با قدرت تمام پاسخ تک تک انتقادات را می دهند و بتی از شخص مورد انتقاد می سازند که حتی ابراهیم هم قادر به شکستنش نیست.

شاید بهتر است اندکی منطقی تر باشیم. بلافاصله پس از باخت شروع به نوشتن متن های احساسی و انتقادات ددمنشانه نکنیم که بعد ها حتی با فکر و توجیهات خودمان هم از پس دفاع از صحبت هایمان بر نیاییم. همچنین چنان به حمایت از باشگاه و تیم نپردازیم که اشکالات و ایرادات لابه لای قربان صدقه های مادرانه و تشویق های دلسوزانه پنهان شود.

آری هوادار! بهتر است این سنت ایرانی را ریشه کن کنیم و امروز و با این باخت درس جدیدی از هواداری فوتبال بگیریم ...

امروز پرسپولیس شکست خورد و دل تمام ما را خون کرد. دلی که امروز و در عصر جمعه به اندازه کافی از غم فراق هادی خون بود. جو متشنج است و بغض در گلویمان جولان می دهد. به دنبال کیسه بوکسی میگردیم تا خودمان را تخلیه کنیم. رقیب شادانه می رقصد و طعنه میزند. اما سرخ دل عزیز!  به خاطر داشته باش! فصل پیش اتحاد و همدلی همراه با انتقاد منطقی مسیر را هموار ساخت.  جام امروز از دست رفت اما هنوز دو میدان بزرگ منتظر ارتش سرخ است. دو میدان بزرگ منتظر من و توست ...

حسین احمدی / اختصاصی ارتش سرخمرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 08:36 بعد از ظهر

  همینه برانکو خودش پاسخگو هست
  اما ما هم نمیتونیم سکوت کنیم و جواب دایه های مهربان تر از مادر و ندیم .
  طرف میگه چرا علیپور تعویض شد اما نمیبینه که بازیکن مصدوم شده و داره ازش خون میره و فقط به دنبال بهانه ای برای تخریب برانکو هست نه انتقاد.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 08:42 بعد از ظهر

  ببینید کسی از برانکو بت نساخته برانکو هم به اندازه خودش مسئول هست ولی میگن یه سوزن به خودت یه جوالدوز به دیگران. اگر برانکو قبول نمی کرد با ملی پوشان بازی کنه اکثر ماها ازش انتقاد می کردیم ای بابا تیم دسته دویی که این حرفها را نداره. خود من گفتم بدون ملی پوشان هم مشکلی نخواهیم داشت. ولی قبول کنید این بازی توسط فدراسیون و باشگاه و حتی خود ما هواداران به برانکو تحمیل شد. اما اشتباه بزرگتر این بود که وقتی قرار شد بدون ملی پوشان بازی کنیم چرا تمرینات تیم تعطیل شد و برانکو به کرواسی رفت!؟ اینجا این نقد به برانکو وارده اصلاً چرا خودش به کرواسی رفت. ما باید بلافاصله بعد بازی با سپاهان، یک بازی تدارکاتی با ذخیره هامون با یک تیم دسته دویی برگزار می کنیم تا ببینیم چند مرده حلاجیم. مطمئنم اگه این اتفاق می افتاد ما میتونستیم تصمیم منطقی تری بگیریم. ضمن اینکه اصلاً نباید احساس شرم کنید. همه میگن پرسپولیس باخت و این از بزرگی پرسپولیسه. اگه قشقایی مثلاً فولاد خوزستان را می برد کسی خوشحال بود با کری میخوند!؟ سرتون را بالا بگیرید. فوتبال برد و باخت دارد و چیزی که گذشته و کاری نمیشه کرد باید رها کرد.

 • بهروز امیریبهروز امیری :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 08:43 بعد از ظهر

  غروب جمعه و باخت به تیم آماتور و ندیدن تیمم در فینال حذفی در شهرم، امروز غمگین ترینه عالمم

 • محسن حسن زادهمحسن حسن زاده :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 08:44 بعد از ظهر

  هرچند انتهای متن منطقی و واقع بینانه نوشته شده ولی ابتدای آن ارتباطی با پرسپولیس ندار. فن خال کارنامه افتضاحی در منچستر داشت آن هم بعد از یک یا دو فصل ناکامی. طبیعی بود که کاسه صبر هواداران لبریز شود. ولی پرسپولیس را در نر بگیری که سالها به یک تیم متوسط تبدیل شد و هیچ یک از مربیها نتوانستند آن را احیا کنند تا اینکه برانکو پیدا شد و کار نشدنی را ممکن ساخت. حالا با یک باخت در ضربات پنالتی و در غیاب ملی پوشان و مقابل حریفی که 120 دقیقه زیر توپ می زد باید تمام آن دستاوردها را فراموش کرد؟ جام حذفی همین است. در تمام دنیا هم از این اتفاقات می افتد. معیار یک مربی در یگ مشخص می شود که 30 بازی می کند و در شرایط مختف به میدان می رود.

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 08:48 بعد از ظهر

  شخصا تا اخرش از برانکو حمایت میکنم...نمی خوام برگردم روزای حمید درخشان و حمید استیلی رو ببینم!!!
  بعضی وقتا میگم کاش پرسپولیس اینهمه هوادار از همه سن و همه صنف نداشت اونوقت خیلی موفق تر بود! همین هوادارها باعث دو دستگی می شن...
  برای من فقط پرسپولیس مهمه و برانکو دوباره اون قدرت رو به تیم برگردونده! بزرگترین تیم های جهان هم گاهی روز بد دارن!

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:00 بعد از ظهر

  فدای ی تارموشون دو تا جام مونده یقینا با حمایت ما خبرای خوبی تو راهه -

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:05 بعد از ظهر

  با درود
  ده روز قبل پیام دادم وگفتم تجربه 45سال فوتبالی بودن بمن میگه قشقایی شیراز تیم بسیار خطرناکیه حتی با ملی پوشامون بسختی بتونیم ببریمشون باید با قدرت تمام بازی بکنیم.
  شیراز از شهرهای مهم فوتبالی ماست که بازیکنانش در سطحی بسیار خوب بازی میکنن وسطح بازی تیمهای ما خیلی باهم متفاوت نیست واین ستاره ها وملی پوشان پرسپولیس هستند که باعث میشن متفاوت باشیم.
  امروز هرتیم لیگ برتری دیگه هم بود بازی رو میباخت.
  برانکو چندین بار گفته بود بدون ملی پوشان بازی نمیکنم.ولی چرا فدراسیون مافیایی وسازمان لیگ بهش فشار آوردن.
  دوستانی که از برانکو انتقاد میکنن............
  مگه برانکو جادوگره..............مگه معجزه میکنه....نه دوستان برانکو مربیه......مربی هم باید بازیکن داشته باشه.
  چرا متوجه نیستید
  این برنامه ریزی هم در راستای همون برنامه ریزی های هدفمند علیه پرسپولیسه...
  یادمون نرفته بازی حذفی کذایی با استقلال که با برنامه ریزی مافیایی باختیم....
  دوستان........
  برای اینکه رقیب ما از بحران خارج بشه باید اتفاق بدی برای ما رخ میداد چه اتفاقی تلختر از حذف از جام حذفی..... مافیای سازمان لیگ وتاج وبهروان وکیروش واستقلال وقلعه نوعی و......همه دشمنان پرسپولیس وبزرگان مافیا سود میبردند..................
  بدترین نوع برنامه ریزی رو انجام دادن وسخت ترین حریف این مرحله رو برای پرسپولیس انتخاب کردند وبرانکو رو وادار کردند بازی بکنه...............
  از بدشانسی دو مدافع ما آسیب دیدند ودو بازیکن هم طی بازی آسیب دیدند تیممون واقعا جوان وبی تجربه شد....
  چرا انتظار دارید که برانکو معجزه بکنه.........
  فقط بهوش باشید..........
  مافیا بدنبال این بود که ما رو به حاشیه ببره.................
  دوستان تنها راه نجات فقط وفقط حمایت از برانکو.....................
  امروز به تیمی باختیم که واقعا خوب بود در حد تیمهای لیگ دسته یک وشاید بالاتر بود ولی ما با جوانان مون بازی کردیم.........
  باختیم از جام حذفی کنار رفتبیم.............
  باید از برانکو وبازیکنان تیم حمایت بکنیم تا لیگ رو از دست ندیم

 • Saman JafariSaman Jafari :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:06 بعد از ظهر

  به نظر من بهتر كه حذف شديم چون تو اسيا بازي داريم تو ليگ هم بازي داريم بازياي ملي هم هست پس بهتر به قشقاوي باختيم و حذف شديم اصلا خودتون ناراحت تكوين فشار كمتري رو باركنا مياد .

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:07 بعد از ظهر

  فقط دو کلمه
  پرسپولیس
  حمایت

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:08 بعد از ظهر

  ماهمیشه ازبرانکو حمایت کردیم ومیکنیم تا چشم کیسه کشا دربیاد!هوادارا بعد ازباخت خیلی عصبی بودن ولی الان اروم شدن ومطمنم خیلی ها ازحرفایی که زدن پشیمونن!زنده باد پرسپولیس کبیر سرور کیسه حقیر!

 • افشین آیدینافشین آیدین :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:40 بعد از ظهر

  مساله ای که فکرکنم باعث باخت امروزبودعدم هماهنگی تیمه!شایدهردوتیم تعدادی جوون داشته باشن ولی قشقایی بدلیل اینکه باهمین ترکیب کارمی کنه هماهنگ تره.همیشه دوست دارم پرسپولیس روسربلندببینم چون طرفدارشم ولی بازی وباخت امروزشبیه باخت های دیگه نبود.دیدن این تعدادجوونهای تیم تویک بازی رسمی اتفاق خوبی بودبه نظرم!ای کاش فرصتهای اینچنینی بیشترپیش بیادتاعلاوه برهماهنگی تیم اصلی این بازیکنهای جوون هم بتونن بهتروتومیادین بیشتری آبدیده بشن.مابه این جوونهای احتیاج داریم اگه واقعا"بخواهیم به سطح بالاتری ارتقاپیداکنیم.این باخت هاماروازتیم دورنمیکنه.
  تاآخرش بابرانکوهستیم!
  #یک جام بدهکاریم!

 • omid 133omid 133 :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:56 بعد از ظهر

  حالا اگر به جای برانکو یه مربی دیگه بود باز هم انقدر حرفهای کلاسیک و زیبا مطرح میشد و یا اینکه اون مربی با بدترین نوع انتقادها مواجه میشد...

 • omid 133omid 133 :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 09:57 بعد از ظهر

  یعنی هیچ حرفی نباید زده بشه...هیچ انتقادی نباید بشه..اگر کسی به جز برانکو بود بازهم همین حرفهازده میشد و اینجئری حمایت میکردین..طرفدارهای ایرانی فقط و فقط اساسی عمل میکنن و توی 1ساعت 10جور حرف میزنن

 • omid 133omid 133 :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 10:07 بعد از ظهر

  طرفدارهای پرسپولیس فقط احساسی عمل میکنن و توی 1ساعت 10بارحرف خودشون رو عوض میکنن و بارها نظرات مختلف میدن...همین الان قبل از بازی با نفت توی لیگ بدون هیچ دلیلی به دایی توهین میکنن و توقع دارن دایی کاری بکنه که نفت تهران به پرسپولیس ببازه و اگر دایی این کار رو نکنه میگن دایی به پرسپولیس تعصب و غیرت نداره...فصل قبل در اواخر لیگ در بازی استقلال با نراکتور سازی طرفدارهای پرسپولیس در فضای مجازی از قلعه نوئی میخواستن که با تمام قوا جلوی استقلال بازی کنه و استقلال رو شکست بده..اونجا میگفتن قلعه نوئی باید در مقابل تیم سابق خودش یعنی استقلال برنده بشه و برای تیم فعلی خودش و تیمی که بهش قرار داد داره کار بکته اما الان میگن که دایی باید تیم فعلی خودش و تیمی رو که بهش قرار داد داره رها بکنه و کاری بکنه که پرسپولیس برنده بشه و اینجوری غیرت خودش رو نشون بده...ایا اگر منچسترسیتی توی لیگ اروپا با بارسلونا بازی داشته باشه طرفداران بارسا توی فضای مجازی به گواردیولا توهین میکنن و میگن چرا برای موفقیت تیم خودش تلاش میکنه..این حرفها ربطی به بازی قشقایی نداشت اما خداوکیلی یکی از مشکلات بزرگ پرسپولیس همین واکنش ها و نظرای احساسی هست..درضمن اینکه هیچ انتقادی به برانکو و تیم و بازیکنها صورت نگیره هم اصلا درست نیست..هر مربی دیگری هم بود باید به خاطر این باخت پاسخگو میبود..به تیم دسته 2باختیم و 120دقیقه 1گل زدیم..واقعا اون دروازه بان رو کی گرفته بود حتی یه شیرجه درست نزد..ارتش خیلی طولانی شد خواهشا تایید کن و نا امیدمون نکن..دمت گرم به اندازه کافی از حذف تیم حالمون گرفته هست

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 10:09 بعد از ظهر

  یکی از درس هایی که باخت امروز داشت این بود که برانکو که کنار تیمه بیشتر از ما می فهمه. خیلی ها می گفتند چرا نوراللهی و آرام طبع بجای ربیع خواه بازی نمی کنند. بازی امروز نشون داد که حق با برانکو بوده

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 10:55 بعد از ظهر

  مطمئن باشید برخی از منتقدان موقع بردها خودشونو قایم میکنند و فقط موقع باختها سرو کلشون پیدا میشه. اینا نفوذی هستند. دلیلی نداره به خاطر یک باخت اونم در پنالتی و با این شرایط و در مقابل تیمی که حداقل در دفاع کردن کم از تیمهای لیگ برتری نداشت(این موضوع به شما ثابت خواهد شد)
  همه بردهای زنجیره ای و بازیهای درخشان برانکو و پرسپولیس را زیر سوال ببریم. اتفاقا من پیش بینی چنین بازی سختی را میکردم. در فوتبال امروز خیلی از تیمهای ضعیف در مقابل تیمهای قوی از دفاع تجمعی (اتوبوسی) استفاده میکنند و متاسفانه امروزه تاکتیکهای دفاعی بر تاکتیکهای تهاجمی برتری دارد. گذشت اون زمان که به چنین تیمهایی میشد 5-6 گل زد. الان همه تیمهای دسته 3 هم مربیانی با مدرک مربیگری درجه یک دارند و آنالیز میکنند. حتی بدنسازی در کلاس لیگ برتر دارند. مطمئن باشید قشقایی شیراز حداقل در فاز دفاعی مطابق یک تیم لیگ برتری دفاع کرد و اگر فقط کمی از فوتبال سررشته داشته باشید میفهمید که سطح درگیری در یک سوم دفاعی قشقایی بالا بود و هر تیم لیگ برتری هم میتوانست دچار مشکل شود.
  اگر چه تنها انتقاد من از این بازی سطح انگیزه پایین بازیکنان ذخیره پرسپولیس بود که باید دلیل این امر را از بازیکنان و برانکو جویا شد.
  پس لطفا با یک باخت همه چیز را از ریشه زیر سوال نبرید عزیزان.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  جمعه, 9 مهر 1395 - 11:21 بعد از ظهر

  ببینید
  خودمن انتقادای جدی هم به برانکووهم به آقای طاهری دارم که تعضی هاشودوستان گفته اند
  مثل کیفیت پایین سه بازیکن خارجی،استفاده فقط یک نیمه ای ازامیدوفرشادبذرای بازی دادن به پریمیوفف،مصاحبه نکردن ،ارنج،و...
  امانمیگویم.چرا؟
  چون خیلی ازپیشکسوتانی که نیمکت پرسپولیس را-ویااقلاگوشه ای ازاین نیمکت را-بی هیچ دانش وصلاحیتی حق خودمی دانند ازانتقادات من ونواستفاده می کنندبرای کوبیدن تیم
  من نمیخواهم تیم دوباره دست علی دایی ودرخشان واستیلی وامثال این آقایان بیفته.باتمام اجترامی که برایشان قایلم
  یادم می آیدزمانی که کرانچارسرمربی مان بود تیم کم کم درست می شدونیم فصل اول رارده سوم بودیم امادریک اقدام احمقانه ومشکوک نیم فصل برش داشتندودایی راآوردندتاهمان فوتبال بی هویت راادامه دهیم
  تیم مابعدسال هاشخصیت پیداکرده.نمیخواهم بااین انتقادات دوبارذه تیم برگرده به وضع3-4 سال پیش
  اگردراروپاانتقادمی کنندوانتقادهم سازنده ست چون ظرفیت هست.
  انتقاد،انتقاداست نه تخریب.
  واینهمه گرگ ولاشخوردندان تیزنکرده اندبرای پاره کردن تیم وبردن سهم خود
  پس باتمام وجودازبرانکو وطاهری حمایت میکنم
  اگرباختیم طاهری وبرانکورامقصرمیدانم امامیگویم فدای سرتان
  اینهمه عزت دادیدیک روزهم باختید طوری نشده .
  نمیخواهم دوباره مثل ماجرای زمان کرانچارشود.
  پس همین روندراادامه می دهیم

 • هادی واعظهادی واعظ :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 12:14 قبل از ظهر

  با اینکه خیلی ناراحت شدم ولی بازم از تیمم حمایت می کنم #.پرسپولیس_ برانکو_تنها_نیستید.

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 12:55 قبل از ظهر

  واسه انتقادویرانگروحاشیه سازی بعضی ازپیشکسوتهامثل قلیچ موفنگی وبدخواهان هستن من وتوی هواداربایستی حمایت کنیم ونزاریم بچه هادلسردبشن والازمان بردکه همه سینه سپرمیکنن....فقط موندم حیرون این قلیچ اصلابجزبازیکن پرسپولیس بودن دارای وجه اجتماعی هست که مزخرفاتش چاپ میشه...این شکست باب طبع ارتش سرخ ودشمنان پرسپولیس شد...اماپرسپولیس قبلاشکست خورده ودراینده هم خواهدخوردمرداونه که پشت تیم وایسته نه مثل بعضیاکه فقط حرف مفت بزنن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:09 قبل از ظهر

  آقای امید 133 شما طرفدار دایی هستی خوب برو بازیهای نفت تهران را ببین. اینجا هم اراجیف نباف و تخیلات خودت را بازگو کن. شما از وقتی پرسپولیس با برانکو اوج گرفته اینجا پیدات نبود. منتظری تا سالی یکبار پرسپولیس ببازه تا بیای از دایی طرفداری کنی. عزیز من تیم دایی هم رنبه الان سوم جدوله برو با همون تیم دایی حال کن چیکار به پرسپولیس داری!؟ در مورد دایی به اندازه کافی صحبت شده و کسی هم نمیگه دایی بیاد و مقابل پرسپولیس ببازه. چون توی مثال اروپا را زدی برو عکس العمل یورگن کلوب را بعد از برد تیم سابقش دورتموند را نگاه کن که همیشه چه عکس العمل هایی داشت و چجوزی مقابل هواداران دورتموند خودش را کنترل کرد. یا کریس رونالدو مقابل منچستر. البته که فرهنگ مردم آلمان 180 درجه با ما متفاوته و اونها احساسی نیستند. اونها احساسی نیستند ولی مسائل اخلاقی و انسانی را خیلی بیشتر از ما رعایت می کنند.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:13 قبل از ظهر

  آقای ایبو صامت گل گفتی. دقیقاً همینطوره که شما میگی. ما نباید با انتقاداتی که بعضاً بجا هم هست بهانه دست کسایی بدیم که دنبال منفعت خودشون هستند. پرسپولیس همیشه از خودش ضربه خورده نه دیگران

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:23 قبل از ظهر

  آقای امید133 فقط برو مصاحبه و رفتار مهدی شیری بعد از بازی را نگاه کن که چجوری به بازیکنان پرسپولیس دلداری میده. آیا مهدی شیری به تیمش تعصب نداشت و کم فروشی کرد!؟ یا بهترین بازیکن تیمش بود!؟ برد و باخت توی فوتبال وجود داره. هیچ تیمی نیست توی دنیا شکست ناپذیر باشه. ما همون هوادرانی هستیم که تیم دایی وقتی 5 بازی پی در پی هم باخت پشتش بودیم معرفت خرجش کردیم ولی اون قدر ندونست. حبیب کاشانی میتونست استعفای دایی را بعد از باخت پنجم قبول کنه ولی بپاش ایستاد ولی دایی با کاشانی چیکار کرد!!؟؟؟ برو دیگه نیا اینجا روی اعصاب مردم رژه برو

 • امين 110امين 110 :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 07:32 قبل از ظهر

  واقعا متاسفم براي برانكو با اين چيدمان بازيكنانش اقا ي برانكو گذاشتن احمدزاده بيرون وتعويض نمودن عاليشاه چه صيغه ايي بود شما بايد جواب ميليونها هواداربايدبدهي

 • ناشناس ناشناس :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 09:39 قبل از ظهر

  ایمانم به برانکو بیشتر شد !

  من در این فصل با اینکه برانکو رو بسیار بهتر از درخشان و دایی میدونستم ولی
  گهگاهی ازش انتقاد میکردم

  اما الان بعد این چند بازی فهمیدم برانکو شرایط رو بهتر میدونه
  بزرگترین سرمایه اکنون ما برانکو است قدرش رو بدونیم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب