پیش بینی بت 940
امامی فر: پرسپولیسی ها تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند/ بازیکنان جایگزین تجربه تیم را پایین آوردند

امامی فر: پرسپولیسی ها تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند/ بازیکنان جایگزین تجربه تیم را پایین آوردند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس، تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند و به جای اینکه بیشتر در خدمت کار تیمی باشند کار انفرادی می کردند. علیرضا ... 5 out of 5 based on 7 ratings.

امامی فر: پرسپولیسی ها تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند/ بازیکنان جایگزین تجربه تیم را پایین آوردند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1218 ] شنبه, 10 مهر 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • امامی فر: پرسپولیسی ها تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند/ بازیکنان جایگزین تجربه تیم را پایین آوردند

امامی فر: پرسپولیسی ها تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند/ بازیکنان جایگزین تجربه تیم را پایین آوردند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس، تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند و به جای اینکه بیشتر در خدمت کار تیمی باشند کار انفرادی می کردند. علیرضا ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس، تیم قشقایی را دست کم گرفته بودند و به جای اینکه بیشتر در خدمت کار تیمی باشند کار انفرادی می کردند.

علیرضا امامی فر در گفت وگویی، در خصوص شکست پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز گفت: در پرسپولیس تحولاتی صورت گرفته بود که به خصوص در خط دفاع این مسئله باعث شد تا سرخپوشان دچار ضعف اساسی شوند. از طرف دیگر روند بازی به گونه ای طی شد که بازی به سمتی رفت که قشقایی می خواست و باید اذعان کنیم که بازی در اختیار پرسپولیس نبود. بازیکنان قشقایی با دوندگی زیاد فضاها را بستند و نقاطی که پرسپولیس می توانست از آنها استفاده کند بسته شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس می توانست از عمق دفاع به گل برسد و حتی دیدیم که روی یک سانت گل زدند اما روی این موضوع اصراری نداشتند و شاید اگر این روند ادامه دار بود می توانستند فرصت های گلزنی به دست بیاورند. به هر حال در فوتبال همین توپ ها گل می شود اما بازیکنان پرسپولیس در بازی روز گذشته هماهنگی زیادی نداشتند و شاهد بودیم که کار انفرادی را به کار تیمی ترجیح دادند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اینکه اصرار پرسپولیسی ها بر انجام کارهای فردی آیا به دلیل دست کم گرفتن قشقایی نبود، افزود: نظر من همین است که به دلیل دست کم گرفتن حریف این موضوع شاهد بودیم اما مربیان پرسپولیس باید جو بازی را برای بازیکنان تشریح می کردند. هر چند که دیدیم در نیمه دوم پرسپولیس بهتر بازی کرد اما به جز همان یک گل دیگر به دروازه حریف نرسیدند. از طرفی به جز فرشاد احمدزاده 2 بازیکن جوان و بی تجربه به زمین آمدند که تجربه چنین بازی هایی را نداشتند و این موضوع تجربه تیمی را پایین آورد.

امامی فر افزود: یک موضوع هم باید از نظر روانشناسی مورد بررسی قرار بگیرد و آن این است که تیم هایی که در سطح پایین تر قرار دارند با انگیزه بسیار زیادی مقابل تیم های بزرگتر بازی می کنند و این موضوعی است که باید به آن پرداخته شود. هر چند که خیلی از تیم ها به این موضوع توجه نمی کنند. بازیکنان پرسپولیس باید از باخت دیروز عبرت بگیرند و هیچ تیمی را دست کم نگیرند. چرا که دست کم گرفتن حریف این عواقب را هم دارد.

وی درباره بازیکنان پرسپولیس در این دیدار هم خاطرنشان کرد: معمولا یک مربی به دنبال این است که ترکیبش کمترین تغییر را داشته باشد اما برانکو پذیرفت که بدون چندین بازیکن اصلی و ملی خود در این بازی به میدان برود. به نظرم درباره اینکه چرا پرسپولیس حاضر شد بدون ملی پوشانش بازی کند برانکو و دستیارانش باید پاسخگو باشند و من نمی توانم در این خصوص نظری بدهم. شاید دلایلی برای خودشان دارند که ما از آن بی خبریم اما نباید جام حذفی را دست کم می گرفتند چرا که یک تیم با انجام 6 بازی می تواند آسیایی شود و این یک راه آسان برای آسیایی شدن است.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس احتمالا فکر می کردند که خیلی راحت قشقایی را شکست خواهند داد اما من اصغر اکبری را می شناسم چرا که او مربی خود من بوده و با تفکراتش آشنا هستم. اکبری به دلیل سال ها کار کردن در فوتبال شیراز خیلی خوب بازیکنان شیرازی و توانایی شان را می شناسد و از طرف دیگر او پرسپولیس را هم خوب می شناسد و دیدیم که راه های نفوذ پرسپولیس را خیلی خوب بسته بود. باید به تیم قشقایی تبریک بگوییم که یک کار بزرگ انجام داد و عده ای جوان جویای نام یک تیم مدعی را حذف کردند اما از این مسئله هم نمی توان گذشت که در اواخر بازی، بازیکنان قشقایی دچار افت بدنی شدند و پرسپولیسی ها نتوانستند از این موقعیت هم استفاده کنند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 96 کدام بازیکن بود؟
  • 1 - علیرضا بیرانوند
  • 2 - سیدجلال حسینی
  • 3 - محسن مسلمان
  • 4 - وحید امیری
  • 5 - علی علیپور
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 9 فروردین 1397 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوصل امارات
الوصل امارات
ورزشگاه : امارات
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
سه شنبه, 22 اسفند 1396 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب