پیش بینی بت 940
برانکو: تاکنون در سابقه مربیگری ام اینگونه نباخته بودم / توجیهی نداریم، باید برنده می شدیم

برانکو: تاکنون در سابقه مربیگری ام اینگونه نباخته بودم / توجیهی نداریم، باید برنده می شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا به حال در سابقه مربیگری ام اینگونه در جام حذفی نباخته بودم، بسیار غمگین و مایوس هستم. برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین ا... 5 out of 5 based on 32 ratings.

برانکو: تاکنون در سابقه مربیگری ام اینگونه نباخته بودم / توجیهی نداریم، باید برنده می شدیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 24 اظهار نظر بازدید [ 9881 ] شنبه, 10 مهر 1395
:: خبر ویژه
برانکو: تاکنون در سابقه مربیگری ام اینگونه نباخته بودم / توجیهی نداریم، باید برنده می شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا به حال در سابقه مربیگری ام اینگونه در جام حذفی نباخته بودم، بسیار غمگین و مایوس هستم. برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین ا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا به حال در سابقه مربیگری ام اینگونه در جام حذفی نباخته بودم، بسیار غمگین و مایوس هستم.

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز پرسپولیس درباره شکست مقابل تیم قشقایی شیراز در مرحله یک سی و دوم جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هرچیز به تیم قشقایی تبریک می گویم که بازی را برد. با دلشان بازی کردند و آنچه مهم است آنها قلب شان را در زمین گذاشتند و ما شرمساری بزرگی برای خودمان و باشگاه به جا گذاشتیم و یک ناامیدی بزرگ برای هواداران ایجاد کردیم و شخصا از هواداران عذرخواهی می کنم. بسیار غمگین هستم و مایوس شدم. تا به حال در سابقه مربیگری ام اینگونه در جام حذفی نباخته بودم. پرسپولیس نباید اینگونه بازنده شود. ناراحت و غمگین هستم.

وی در مورد اینکه باشگاه اعلام کرد بدون ملی پوشان در جام حذفی بازی می کند اما او موافق این مساله نبود گفت: من مسئولیتش را به گردن می گیرم. به بازیکنانم اعتقاد دارم و همین تیم هم باید برنده می شد و تیم ما بدون ملی پوشان و مصدومان هم باید برنده می شدیم و هیچ توجیه ای نداریم و باید برنده می شدیم.

برانکو در مورد دستکم گرفتن حریف گفت: برای این بازی هم تمریناتی داشتیم. حریف را دستکم نگرفتیم شاید بازیکنان از نظر روحی و روانی صدرصد برای این بازی آماده نشده بودند. من مقصرم و بازیکنان خودشان را از نظر روحی و روانی آماده نکرده بودند. برخی بازیکنان در پست های غیر تخصصی بازی کردند ولی بازهم می گویم توجیهی برای این باخت ندارم.

سرمربی پرسپولیس در مورد فاصله زیاد بین تیم اصلی و ذخیره گفت: بله فاصله بین بازیکنان هست اما زیاد نیست زیرا نیمکت نشینان ما هم بازی کرده اند شاید تعداد زیادی بازی نکرده باشند اما تکرار می کنم باید این بازی را با همین بازیکنان را می بردیم. تیم ما باید برنده می شد.

برانکو در مورد انتقاد از دروازه بان پرسپولیس در ضربات پنالتی گفت: پنالتی شانسی است و 50 -50 است. او یکی از بازیکنانی بود که در طول بازی خوب بود. توقع دارید از 6 پنالتی 5 پنالتی را بگیرد؟ پنالتی 50-50 است. چه کسی می تواند تضمین کند که پنالتی ها را بگیرد و کدام دروازه بان در جهان تضمین می دهد که از هر 5 پنالتی 5 پنالتی را مهار کند. من این انتقادها را در قبال ایشان درک نمی کنم.

برانکو در مورد اینکه چرا بازیکنان ذخیره تیم عملکرد خوبی نداشتند و با این شرایط نمی توان روی عملکرد تیم حساب کرد، اظهار داشت: این بازیکنان در لیگ زیاد بازی کردند اما دیروز یک روز استثنایی بود سال ها در فوتبال هستم و دیدیم این بازی ها پیش می آید. همین تیم در یک سال اخیر می دانید در چند مسابقه باخته است؟ بیش از 30 بازی انجام دادیم و فقط دو بار شکست خوردیم. دیروز به قشقایی هم نباختیم و در پنالتی نتیجه را واگذار کردیم. نباید همه چیز را زیر سوال ببریم. درست است که باعث شرمندگی شدیم و هواداران را نا امید کردیم اما ورزش و فوتبال همین است. در همه جای دنیا همه می دانند که جام حذفی به این شکل است. متاسفانه قربانی شرایط این جام شدیم و فوتبال شعبده خودش را نشان داد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه اگر نفرات اصلی دچار مصدومیت شوند آیا می تواند روی بازیکنان ذخیره حساب کند، گفت: برای همین این مسائل را مطرح کردم. ما نمی توانیم عملکرد یکسال را به خاطر یک بازی زیر سوال ببریم. این بازیکنان خوب هستند.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در دفاع با فقر  بازیکن روبرو است، تصریح کرد: شما چه راه حلی دارید؟

خبرنگاری که این سوال را پرسید اعلام کرد که او و باشگاه باید برای این مشکل راه حل پیدا کنند که برانکو در پاسخ گفت: شرایط به این شکل نیست که شما فکر می کنید. ما بازیکن گرفتیم اما پل یانسکی در هنگام گرم کردن مصدوم شد. اگر سیدجلال حسینی هم مصدوم شود دچار مشکل می شویم. مسی هم که در بارسلونا مصدوم می شود تیمش با مشکل روبرو می شود. به هر حال فوتبال همین است.

وی در مورد اینکه جذب بازیکن در پرسپولیس علمی انجام نشده و در برخی پست ها مشکلاتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: می دانم شما چه می گویید بازیکن گرفتن به این شکل که شما می گویید نیست. برخی نخواستند به تیم بیایند و برخی به باشگاه های دیگر رفتند. اینطور نیست که همه شرایط به خواست ما باشد. بارسلونا هزینه بسیار زیادی در جذب بازیکن کرده اما همه آنها اکنون تعویضی هستند. بازیکن  باید مدتی از زمان حضورش در باشگاه بگذرد تا به فلسفه تیم  برسد. ونگر می گوید بازیکنی که به باشگاه جدید می آید 8 تا 9 ماه نیاز به زمان برای آداپته شدن دارد در باشگاه ما حسینی، بیرانوند و .. سریع به زمین می آیند و خوب هم کار می کنند. آرام طبع فصل قبل خوب بازی می کرد یا نه؟ او را به تیم آوردیم اما دیدیم ربیع خواه عملکرد بهتری دارد.

برانکو در مورد تعویض علی علیپور و امید عالیشاه، خاطرنشان کرد: عالیشاه در نیمه اول بازی کرد و مشکلی وجود نداشت. علوان زاده هم به جای علیپور آمد. از شما سوال می کنم علیپور چرا بیرون رفت؟ شما دیدید که بینی او شکست. با این شرایط که علیپور نمی توانست بازی کند. شهاب زاهدی هم به جای آرام طبع به زمین آمد تا هجومی تر کار کنیم.

وی در مورد اینکه گولچ در تمرینات حاضر نشده و او را باید جدا شده بدانیم، خاطرنشان کرد: گولچ با من و تیم اختلاف ندارد اصلا نمی دانستم او به استرالیا رفته فردا باید به باشگاه بروم و ببینم مشکل چه بوده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرسپولیس همه جوره به تیم ملی کمک می کند اما آیا نباید این رابطه دو سویه باشد و تیم ملی هم با پرسپولیس همکاری کند، گفت: بله نظر شما درست است اما پرسپولیس قطعا باشگاهی نیست که برنامه تیم ملی را خدایی نکرده بر هم بریزد که بعدا به خاطر نتیجه بد احتمالی که شاید به دست بیاید ما را مقصر اعلام کنند همه ما دوست داریم تیم ملی موفق شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:01 بعد از ظهر

  انشااله توی لیگ جبران می کنیم ولی نیم فصل صددرصد باید یه مدافع درجه یک جذب کنیم به اضافه سروش رفیعی

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:06 بعد از ظهر

  نمیدونم چرا هر وقت پرسپولیس میبازه علاقم نسبت به تیم زیاد تر میشه نمیخوام بلوف بزنم با اینکه سرشکسته میشم ولی علاقم بیشتر میشه
  انشالله که امسال با حمایت لیگ رو میگیریم و ستاره واقعی رو به رخ کیسه کشا می کشیم

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:06 بعد از ظهر

  اس دق لالیا دوتا گل به یه تیم محلی زدن هواداراشون دارن میگن چقدر خوبیم ما !!!!!خخخخخخخ

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:19 بعد از ظهر

  به عنوان یک پرسپولیسی قبل این مصاحبه خیلی از شما عصبانی بودم آقای برانکو به خاطر اشتباهات زیاد شما تو این بازی
  اما با این مصاحبت واقعا کیف کردم و افتخار میکنم به داشتن مربی ای مثل تو توی پرسپولیس
  مردی که انقدر عرضه و جنم داره که مسئولیت چنین باختیو به گردن بگیره و بهانه و توجیه نیاره و مثل امثال منصوریان و درخشان و قلعه نویی و...باخت رو گردن بازیکن نندازه
  هر آدمی ممکن الخطاس برانکو هم خدا نیس یک انسانه بهترین مربی دنیا هم اشتباه میکنه
  فقط امیدوارم دیگه دچار غرور کاذب نشه پروفسور و لج بازی های معروفش رو تکرار نکنه
  ما مثل کوه پشتتیم پروفسور حالا آسوده خاطرتر از قبل میریم برای قهرمانی لیگ و فتح آسیا ایشالا -

 • سعید صحنهسعید صحنه :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:23 بعد از ظهر

  دمت گرم که باختی رو که میشه کلی براش بهانه اورد رو توجیه نمیکنی و مسوو لیت رو به عهده میگیری.درود بر شرفت. ما زمانی قهرمان شدیم که تو بازی 4-2 با دروازه بانشون (کیسه) چهار به تک شدیم

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:28 بعد از ظهر

  دمت گرم که اشتباهت رو پذیرفتی دیروز با ذخیره ها هم فوتبال بسیار روونی بازی کردیم

 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:41 بعد از ظهر

  چند نکته و برای همیشه خداحافظ فوتبال وپرسپولیس کبیرم ( فقط در قلبم می مانی برای خاطرات) اما..:
  1-بدانید شرمساری وحذف توسط تیم دسته 2 هیچ بهانه ای برای میلیاردر هایی چون برانکو-عالیشاه- علیپور- کامیابی نیا و......ندارد
  2-امثال علیپور -عالیشاه -ماهینی-و.......هیچ وقت در سطح پرسپولیس نبودند . مگر با اصرار و تشویق مشتی احساسات بچه گانه بعضی ها.
  3- برای من حتی قهرمانی اسیا هم این تحقیر وخفت تلخ را از بین نخواهد برد.
  3- چندین ساله که مشتی بازیکن نمک نشناس قلب ما هواداران را به اشکال مختلف میشکنند و تنبیه کوچکی هم نمیشوند.
  4-کاش گلمحمدی و سایر خاک خوردگان پرسپولیس هم حمایت امثال برانکو وشاگردان طبل تو خالی اش را داشتند
  5- حیف و صد حیف امثال پیام صادقیان- ساسان انصاری و محمد نوری
  لطفا برای اخرین بار چاپ شود

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 05:52 بعد از ظهر

  آقای برانکو با مصاحبه شما آرامش به ما برگشت. این بازی گذشت ولی چه تضمینی وجود داره این اتفاقات در لیگ نیفته!؟ خواهشاً الان که تمرکز روی لیگ هست کاری کنید کار ما به اما و اگر نکشه. باید نیم فصل دوم واسه خط دفاع یه فکر اساسی کرد. برانکو داره میگه اگه سیدجلال مصدوم بشه به مشکل میخوریم. باید یک مهره مطمئن دیگه توی دفاع جذب کنیم. دور برگشت کار بسیار سختی توی لیگ داریم.

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 06:02 بعد از ظهر

  خیلی خوشحالم که برانکو اکنون سرمربی تیم محبوب پرسپولیس هست.
  ایشون چقدر گفت که نمیشه بدون ملی پوش توی جام حذفی به میدان رفت ولی کو گوش شنوا؟جالبه یه عده میگن بهروان گفته درخواست بدین تا عقب بندازیم. نمیدونن فردا میاد بین بازی لیگ و حذفی دو روز فرصت میذاره که ممکنه فاجعه ای بدتر از دیروز رخ بده.اینکه همه جای دنیا تمام جامهاش با تمام نفرات اصلی تیمها انجام میشه مساله ای هست که فقط در ایران انجام نمیشه.

  باید سرمربی تیم کشورمون جناب اقای کیروش ملقب به زمین زدن تیم کهشکانی رئال مادرید از ایشون یاد بگیرن که نباید هر باختی رو به گردن داور و زمین و زمان بندازه.

 • Amir FarAmir Far :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 06:40 بعد از ظهر

  فدا سرت...اینقدر خوشحالمون کردی که این بازی ها(با توجه با نبودن نصف تیم و نصفه دیگه که اصلا بازی نکرده بودن و هماهنگ نبودن اونم تو اون زمین کشاورزی!) اصلا به چشممون هم نمیاد...اتفاقا به نظر من بهتر شد...پارسال یادتون باشه کیسه کشا به امید جام حذفی لیگ رو شل گرفتن چون تو فینال بودن و جفتشو از دس دادن...تو جام حذفی چه بازی اول چه بازی اخر رو ببزی ینی ک جام رو باختی پس چ بهتر همین اول حذف شدیم که فشار رو بازیکنا هم نیاد...
  امسال باید تمام قوا روی لیگ باشه...من به این باخت خوشبینم چون درسی به این تیم داد که حالا حالا ها بازیکنامون فراموش نمی کنن...غرور و دست کم گرفتن نتیجه ش می شه همین...چه خوب که در جام حذفی این اتفاق افتاد که قشنگ تو ذهنشون بمونه...هر باختی درسی داره...
  برانکو دوستت داریم و حمایتت میکنیم با تمام قوا ادامه بده.

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 06:49 بعد از ظهر

  برانکو :من مقصرم و توجیهی نیست برای باخت
  عالیه اصلا حرف نداری
  برانکو حمایتت میکنیم
  درضمن برای هوادارانی که توی استادیوم برای تمسخر بازیکنان دست زدند باید بگم روی هرچی نامرد بودو سفید کردید
  وقتی تیم شیرازی 120دقیقه توی 18 خودش حبس شده بود آیا تشویق کردید آیا صدایی از شما بلند شد
  با هر توپی که مهاجمین پرسپولیس خراب میکردند هواداران قشقایی تیمشونو تشویق میکردند اما دریغ از یک دست کوچک از شما

 • مصطفی الیگودرزمصطفی الیگودرز :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 07:19 بعد از ظهر

  ما پرسپولیسی بدنیا اومدیم و پرسپولیسی هم میمیریم پس پرفسور همیشه حامیت هستیم و مطمئنا در لیگ وآسیا انشالله قهرمانیم.زننه بو پرسپولیس(به لری یعنی زنده باد پرسپولیس)

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 07:39 بعد از ظهر

  برانکو مربی با شخصیتیه و کمتر از این هم ازش انتظاری نمیره ولی وقتی تمرینات تیم رو 5 روز تعطیل میکنه و قبل بازی فقط دو روز تمرین میکنن معلوم میشه که حریف رو دستکم میگیرن و روی بازیکنان تاثیر میزاره
  شما بازی نوراللهی رو نگاه کنید. بازی با سپاهان چطوری بازی کرد و دیروز چطور؟
  انگار داشت با بچه ها بازی میکرد. هیچ کس از تحقیر خوشش نمیا و همین هم باعث شد بازیکن های قشقایی غیرتی بشن.
  به استقلالی ها هم حق میدم چون تقریبا یک سال تحقیرشون کردیم و الان فرصت تلافی دارن

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 07:44 بعد از ظهر

  فرصت برای جبران زیاده

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 08:00 بعد از ظهر

  یادم نمیره سال گذشته بعد گلزنی بنسون در یکی از بازیها در پایان بازی بسیاری از (مثلا) هواداران به بازیکنان فحش دادن که چرا بعد گلش خوشحالی نکردید!! اما همون بنسون توسط کادر فنی ما بطور واضح و ناحق به نیمکت دوخته شد و صدای یکی از این فحاشان در نیامد!!!

  اما سخن رو به اینجا و این فصل میاریم که همان اشتباه توسط کادر انجام شد و این بار برای چند بازیکن! گولیج، ساسان، احمد و حتی شهاب زاهدی که در تمرینات طبق گفته برانکو از بهترینها بودن به نیمکت و حتی سکو دوخته شدن!

  اصل حرفم اینه که با بی تفاوتی ما نسبت به این مسایل به اینجا رسیدیم که نیمکت تیم بی انگیزه شده چون انگیزه و سختکوشی در تمرینات هیچ تاثیری در ترکیب نداشت و فقط بعد از نیمچه اعتراض احمد و قبلش ساسان، دقایق پایانی بازی برای وقت کشی به زمین فرستاده شدن! از پروفسور با این همه تجربه بعید بود چنین برخوردی با بازیکنانش داشته باشه تا روزی که احتیاجش باشن نتونن کمکش باشن!

 • هادی واعظهادی واعظ :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 08:41 بعد از ظهر

  من تا آخر پشت برانکو هستم شما چطور؟✌

 • bahman aminibahman amini :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 09:13 بعد از ظهر

  من بشخصه کادر فنی مقصر اصلی میدونم چون میتونستن بازی عقب بندازن ولی نکردن پس کادر فنی مقصره

 • سعید صحنهسعید صحنه :
  شنبه, 10 مهر 1395 - 11:00 بعد از ظهر

  این احسان خلیلی استقلا لیه .اورجینالش هم هست.دمت گرم برو داداش .برو خدا پشت پناهت.دوزار حرف کارشناسی زدی...............................

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 12:30 قبل از ظهر

  اسلان خلیلی خوشحالمون کردی بسلامت

 • رضا پرسپولیسیرضا پرسپولیسی :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 08:17 قبل از ظهر

  در جواب اسلان خلیلی.
  جالبه عجب.شما برو سمیناری کنفرانسی چیزی در مورد فِررررش بزار.
  آخه یعنی چی
  اولا همه پرسپولیسیا ناراحتن از باخت اما
  اما فدای سر برررررانکو.
  اگه شما طرفدار پرسپولیس بودی پشت تیمو خالی
  نمی کردی.این شیشتقلالیا رو ببین با وجود بازیهای افتضاح علی کچل چطوری ازش حمایت میکنن.
  گفتی عالیشاه رو ما بیخودی بزرگ کردیم ههههه همین بازیکن ک ب چشم شما نمیاد پارسال شد بهترین پاسور لیگ.علیپور شد جوان ترین گلزن دربی.جزء سرزن ترین و سرعتیترین مهاجمان همین علیپور بود.
  انقدر این دو فصل از تیم برانکو بازیای خوب دیدیم ک با یه باخت اونم چی بعد از یک سال پشت برانکو و تیمو خالی نمیکنم.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 10:14 قبل از ظهر

  1- تاآخرازبرانکوحمایت می کنیم
  2-بسیارممنون تیم خوب قشقایی هستم که عیب هامونوهمین اول راه بهمون نشان دادندکه برطرف کنیم
  3- ردکردن ماریچ واومانیا اشتباه بود.اگرمیشه ایکاش برشان گردانیم واین اوکراینی هاراردکنیم برند.بازیکنی که توگرم کردن مصدوم میشه احوالش معلومه.لنگ چپ اومانیاازاین سرتره
  4-ازآقای برانکوخواهش میکنم اگرصلاح دانستندکمی بیشتربه نیمکت نشین هامیدان بدهندتاانگیزه شان وآمادگی شون پایدارباشه
  5-اگرباختیم سربازیکن هاوکادرفنی مون سلامت.تولیگ وتوآسیاجبران می کنند
  6-آقاکریمی که الان ازدستیاران برانکوست صدمرتیه بالاترازمنصوریانه .یادمون باشه که منصوریان فقط توبعضی بازی های ملی ذخیره آقاکریم بود.توخیلی بازی هاکه اصلانبودکه ذخیره هم باشه.پس باماکری نخونندکه ماسرترازمنصوریان رابه عنوان دستیارداریم
  7-پس لطفا استقلالی های عزیزی که مهمون این سایت هستندازیک باخت مابل نگیرند

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب