پیش بینی بت 940
شاهرودی: ذخیره های پرسپولیس آبروریزی کردند/ دلال ها بازیکن بی کیفیت آورده اند

شاهرودی: ذخیره های پرسپولیس آبروریزی کردند/ دلال ها بازیکن بی کیفیت آورده اند

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با انتقاد شدید از عملکرد این تیم در جام حذفی، معتقد است یک آبروریزی بزرگ برای سرخپوشان رقم خورده است. رضا شاهرودی در گفت وگویی،... 2 out of 5 based on 19 ratings.

شاهرودی: ذخیره های پرسپولیس آبروریزی کردند/ دلال ها بازیکن بی کیفیت آورده اند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 11 اظهار نظر بازدید [ 3032 ] یکشنبه, 11 مهر 1395
:: خبر
شاهرودی: ذخیره های پرسپولیس آبروریزی کردند/ دلال ها بازیکن بی کیفیت آورده اند

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با انتقاد شدید از عملکرد این تیم در جام حذفی، معتقد است یک آبروریزی بزرگ برای سرخپوشان رقم خورده است. رضا شاهرودی در گفت وگویی،...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با انتقاد شدید از عملکرد این تیم در جام حذفی، معتقد است یک آبروریزی بزرگ برای سرخپوشان رقم خورده است.

رضا شاهرودی در گفت وگویی، با اشاره به عملکرد ضعیف پرسپولیس در جام حذفی، گفت: بازی را نصفه و نیمه دیدم و معتقدم ذخیره های پرسپولیس، یک آبروریزی بزرگ رقم زدند و کاری کردند که سر هواداران پایین بیاید. بازیکنان ذخیره دیگر قرار بود کجا خودشان را نشان دهند؟ بهتر از این فرصت دیگر نصیب شان نمی شود. این بازی ثابت کرد کیفیت نیمکت نشینان پرسپولیس بسیار پایین است و آنها نمی توانند بار تیم را به دوش بکشند.

شاهرودی ادامه داد: از سوی دیگر باید انتقادی از برانکو داشته باشیم که در تمام هفته های گذشته از یکسری بازیکنان استفاده کرد و به دیگر بازیکنان، به خصوص جوانان میدان نداد تا آنها در یک روز مهم نتوانند دست تیم را بگیرند. تصورم این است که برانکو از روی دست استانکو کپی برداری کرده و فقط از بازیکنان ملی پوش استفاده می کند. استانکو هم یک زمانی فقط از 11 تا 13 بازیکن استفاده می کرد و بقیه بازیکنان، جایی در تفکراتش نداشتند. برانکو نباید این کار را ادامه دهد.

ملی پوش پیشین کشورمان، افزود: یک انتقاد هم از باشگاه دارم. هر وقت یک بازیکن جذب تیم شد، آن قدر سر و صدا به راه انداختند و تبلیغ کردند که ما متعجب می شدیم. دلیل نمی شود هر بازیکنی در تیم خودش ستاره بوده، در پرسپولیس یا حتی استقلال بتواند ستاره باشد. اینجا، فضای کار با باقی باشگاه ها متفاوت است. بازیکن باید روحیه و کارایی بالایی داشته باشد، وگرنه همین می شود که در بازی با قشقایی دیدیم. می روند از یک تیم لیگ دویی می بازند و یک جام را از دست می دهند.

شاهرودی با بیان این موضوع که «نمی دانم این بازیکنان بی کیفیت را چه کسی به پرسپولیس تحمیل کرده است»، گفت: جذب بازیکنان خارجی در پرسپولیس هم داستان خودش را دارد. مهاجم جذب کرده اند که یک ضربه سر زد و گلزنی کرد اما در طول 120 دقیقه، حتی نتوانست پنج پاس صحیح بدهد. مدافع اوکراینی هم مصدوم بود و روزی که پرسپولیس به این بازیکن نیاز داشت، نتوانست تیم را همراهی کند. اگر قرار بود با چندصد میلیون تومان، این بازیکنان را به ایران بیاوریم، چرا از بازیکنان جوان ایرانی استفاده نکردیم؟ یعنی یک مهاجم جوان ایرانی، نمی توانست حداقل یک گل به همین تیم قشقایی آن هم در خط حمله پرسپولیس بزند؟

این پیشکسوت فوتبال کشورمان ادامه داد: من شک ندارم در این خریدها، دلالان نقش ویژه ای داشتند. حتماً دلال ها این بازیکنان بی کیفیت را آورده اند، چون مشخص است آنها اصلاً بازیکنان خوبی نیستند. همین گولچ که قهر کرده و رفته را ببینید. این بازیکن با حمایت چه کسی به پرسپولیس آمد؟ چه کسی قراردادش را بست؟ حالا کجاست و چرا حتی یک دقیقه برای تیم بازی نکرده است؟ اینها ، مسائلی است که باید در موردش بیشتر صحبت کنیم.

شاهرودی در پایان حرف هایش گفت: به برانکو علاقه دارم و معتقدم او می تواند در این فصل، قهرمانی لیگ را برای تیم به ارمغان بیاورد، اما او باید بیشتر حواسش به حاشیه ها باشد. برانکو نباید دیگر بازیکنان بی کیفیت را جذب کند. فکر می کنم حالا که جام حذفی از دست رفته، پرسپولیس باید تمام تمرکزش را به لیگ معطوف کند و قهرمان شود، چون در غیر این صورت، شرایط برانکو در پرسپولیس سخت خواهد شد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Sharooh SharoohSharooh Sharooh :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 12:48 بعد از ظهر

  حالا یکی بیاد پیشکسوتای مارو از برق بکشه بیرون....مهاجم اکراینی چهارتا ضربه زد یکیش رفت تو گل پنالتش رو هم گل کرد....دروازه بان هم دو تا تک به تک گرفت نقش سوییپریشم عالی انجام داد....اون رحمتی هم پارسال فینال حذفی همه رو خلاف حهت رفت....بعدشم اون علیپور و زاهدی و علوان زاده و....پس اهل کدوم کشورن؟خب اونا هم ایرانین دیگه پس چی میگی که ایا مهاجمان جوان ایرانی اگه جای اکراینیه بودن نمیتونستن گل بزنن؟؟؟؟

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 12:50 بعد از ظهر

  جالبه اس دق لال با یه تیم سی میلیاردی تو لیگ گند زده هیچکس انقدر ایراد نمی گیره حالا پرسپولیس بعد از مدتها اونم اتفاقی یه بازی رو باخته الان دوروز همه کارشناس شدن و پشت سرهم دارن پرسپولیسو می کوبن

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 12:55 بعد از ظهر

  ادم اگه ضربه ای میخوره از دوست میخوره وگرنه دشمنا ک جرأت سلام کردنم ندارن!
  خیلی ناراحتم ک بعد ی باخت امثال شاهرودی و قلیچ و.... و ی سری ها هم با هر نتیجه ای مث عابدینی و... برای تیم حاشیه درست میکنند
  حداقل تا اخر فصل دندون رو جیگر بزارین دیدین نتیجه نگرفت بعد شروع کنید ن ک با ی بازی باختن همون بشه پیرهن عثمان

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:15 بعد از ظهر

  بخدا با همین ذخیره ها از خیلی تیم های لیگ برتری بهتر بازی کردیم فقط مشکل در قسمت گلزنی داشتیم حالا یه سری پیشکسوت که زمان دایی حتی با چهار پنچ باخت پشت هم و باخت های سریالی به کیسه و فوتبال علی اصغری جرات انتقاد نداشتن کاسه داغ تر از آش شدن پرسپولیس جذاب و زیبا بازی می کنه و این چیزیه که شما درکش رو ندارین

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:25 بعد از ظهر

  من موندم این شاهرودی دم در مدیرای سایت نشسته هر روز باشون مصاحبه می کنه همیشه هم مث اون کارکتر توی گالیور نق میزنه و آخرشم میگه جای انصاری دفاع وسط نیست این همه ادم پرسپولیس بودن و رفتن هیچ حرفی ازشون نیست این همه اش اسمش تو سایت های زرد افتاده مدام مصاحبه های آبکی

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:36 بعد از ظهر

  اقارضا چی میگی بدترین بازیکن ما تو این بازی ارام طبع بود که ایرانیه پریموف گل زد رادو چندتا تک به تک گرفت کدوم دلال بازی!ما نخوایم شما پیشکسوتا مصاحبه کنید کیو باید ببینیم

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:41 بعد از ظهر

  به نظرم حتمأ باید بازیکنانی ک مقابل قشقایی بازی کردندجریمه بشن
  اینا کارمندای باشگاهند که حقوقهای بالا دریافت میکنند و با تیم اصلی هروز تمرین میکنند
  چرا باید کم بذارن یا آماده نباشند یا حریفو دست کم بگیرن !!!!

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:43 بعد از ظهر

  اگه یه روز حقوقشون دیر بشه که حتمأ اعتصاب میکنند !!! پس الانم باس جریمه بشن

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 01:58 بعد از ظهر

  متاسفانه پیشکسوتان دیگه شورش رو در آوردند و حرفایی میزنند که دشمنان پرسپولیس شاد میشوند اینا میخواند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

 • هادی واعظهادی واعظ :
  یکشنبه, 11 مهر 1395 - 03:59 بعد از ظهر

  اینم از پیشکسوتان ما همش. انتقاد می کنند .

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 09:07 قبل از ظهر

  حساس نشوآق زضا
  این برانکوی بیسوادرابیرونش میکنیم ونیمکت رامی سپاریم به توکه مشالا هزارماشالادانش فئتبال ازسروروت میباره
  اونوقت همه مشکلات به دست توانای توحل میشه وقهرمان آسیامیشم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب