ویکتوری بت
جای خالی بهترین پلی میکر ایران در لیست کی روش

جای خالی بهترین پلی میکر ایران در لیست کی روش

پرسپولیس در دو فصل اخیر با هدایت برانکو ایوانکوویچ عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است. سرخ پوشان پایتخت فصل قبل تا آستانه کسب عنوان قهرمانی پیش رفتند و... 2 out of 5 based on 13 ratings.

جای خالی بهترین پلی میکر ایران در لیست کی روش

نويسنده : فرزان ایزدشناس 8 اظهار نظر بازدید [ 15159 ] دوشنبه, 12 مهر 1395
:: خبر ویژه
جای خالی بهترین پلی میکر ایران در لیست کی روش

پرسپولیس در دو فصل اخیر با هدایت برانکو ایوانکوویچ عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است. سرخ پوشان پایتخت فصل قبل تا آستانه کسب عنوان قهرمانی پیش رفتند و...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در دو فصل اخیر با هدایت برانکو ایوانکوویچ عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است. سرخ پوشان پایتخت فصل قبل تا آستانه کسب عنوان قهرمانی پیش رفتند و در فصل جاری با بازیهای خوبی که از خود به نمایش گذاشته اند یکی از شانس های اصلی بالا بردن جام به شمار می آیند. یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان پرسپولیس چه در فصل قبل و چه در فصل جاری محسن مسلمان بوده است.

مسلمان در ابتدای فصل قبل در تفکرات برانکو جای نداشت و این مربی کروات او را در ترکیب اصلی به بازی نمی فرستاد اما به محض اینکه فرصت بازی به او رسید توانایی هایش را به اثبات رساند و از نیم فصل دوم سال قبل تا الان یکی از بازیکنان مورد علاقه برانکو بوده است.

مسلمان به یکی از کلیدی ترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شده است تا جاییکه غیبت او در تیم برانکو می تواند تاثیر گذارتر از هر بازیکن دیگری باشد. ستاره سابق ذوب آهن به اوج دوران فوتبالی خود رسیده است و می توان گفت که از بازیکنانی است که شایسته دعوت شدن به تیم ملی فوتبال ایران است.

مسلمان در دیدار برابر قشقایی با وجود آنکه بسیاری از بازیکنان پرسپولیس انگیزه لازم را نداشتند  بسیار باروحیه و جنگنده ظاهر شد و نشان داد که از چه انگیزه بالایی برخوردار است. او یک همه کاره در میانه میدان سرخ پوشان پایتخت است.

ستاره سابق ذوب آهن مغز متفکر تیم برانکو در میانه میدان است. او وظیفه بازیسازی را در پرسپولیس دارد و با هوش بالا و سانترهای دقیقی که دارد هم تیمی های خود را در موقعیت گلزنی قرار می دهد. مسلمان در ترکیب پرسپولیس به یک پلی میکر ایده آل برای برانکو تبدیل شده است. او علاوه بر آنکه وظیفه بازیسازی را برعهده دارد در کارهای دفاعی هم شرکت می کند و بسیار انرژیک و پرتلاش در میانه میدان بازی می کند.

مسلمان با توجه به آمادگی بسیار بالایی که دارد می تواند در تیم ملی فوتبال ایران هم بازیکن تاثیر گذاری باشد. کی روش به نظر می رسد که تنها روی بازیکنان خاصی که به آنها اعتقاد دارد حساب باز کرده است و بعضی از بازیکنان را هر چند بسیار خوب هم باشند به تیم ملی دعوت نمی کند. او ترجیح می دهد رضاییان ناآماده را که در پرسپولیس نیمکت نشین است به اردوی تیم ملی دعوت کند اما محسن مسلمان را که در اوج دوران خود به سر نمی برد به اردو فرا نخواند.

البته خبرهای درباره اختلاف کی روش با مسلمان به گوش می رسد و چه بسا مصاحبه جنجالی که این بازیکن پیش از این داشت دلیل دعوت نشدن او به تیم ملی باشد. به هر حال آنچه روشن است این است که محسن مسلمان یکی از آماده ترین و بهترین بازیکنان کنونی پرسپولیس است و با توجه به آمادگی بالایی که دارد می توانست در تیم ملی هم به میدان رود و مهره تاثیر گذاري باشد.

ابجدعلي دانشور

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 12:41 قبل از ظهر

  مسلمان عالیست ولی همان بهتر که کیروش این یکی را خراب نکرده. با پوزش از همه برای نوشتن این مطالب در ادامه، چون موضوع اتحاد سرخدلان و حمایت همه جانبه از تیم و برانکو حیاتیست، چند بار مینویسم.
  ۱. اخیرا افراد زیادی از طرفداران تیم ۱۰ جدول، که بیش از یک سال است در حسرت و ناکامی به سر میبرند، در سایت ارتش سرخ مطالبی مینویسند و در رای گیری های خاص و تفرقه براندازانه حضور گسترده دارند که میبایست هم سایت ارتش سرخ دقت بیشتری داشته باشد و هم رفقای پرسپولیسی به این نظرات دقت کنند.
  ۲. تیم ما بازی در برابر تیمی که حداقل نام بزرگی داشت را شکست خورد. تیم قشقایی مانند ایل بزرگ قشقایی و دیگر عشایر و ایل های بزرگ مانند بختیاری و ... بزرگوارانه بازی کرد و هرگز ضد فوتبال بازی نکرد و هوادارانشان نیز سنگ پراکنی و ... نکردند و شرافتمندانه بازی کردند و بازی را بردند و مبارکشان باشد ولی ما به خودمان و کوچک شمردن حریف باختیم و این درس بزرگی برای کل تیم و بازیکنان جوانش است که زین پس، هیچ حریفی را دست کم نگیرند.
  ۳. این باخت فدای سر طاهری و برانکو که بزرگی را به تیم ما بازگرداندند ولی یک عده به اصطلاح پیشکسوت!!! بیش از یک سال منتظر ناکامی برانکو و پرسپولیس بودند تا دوباره شمشیر های آخته خود را نمایان در قلب اتحاد تماشاگران پرسپولیس فرو کنند. پیشکسوتان بی کاری که در هیچ جای دنیا به آنها تیم نمیدهند و هرزمان در پرسپولیس حضور ندارند سعی در کوچک شناساندن موفقیت های ارتش سرخ و بزرگ جلوه دادن شکست های این تیم هستند.
  ۴. امیدوارم سایت ارتش سرخ دیگر نظرسنجی هایی که در جهت دخالت در کار مربی مانند بازی دادن به یک بازیکن خاص و یا خروج نام یک بازیکن از لیست و یا برتری یک بازیکن بر دیگر بازیکن هم پست باشد را در سایت نگذارد چون این کارها به معنی دخالت در کارفنی تیم و برهم زدن تمرکز بازیکنان و اتحاد تماشاگران است
  ۵. امیر عابدینی سردمدار مبارزه با پرسپولیس شده است و رویانیان و ملیجکش(شیرینی)، در کنار او ایستاده اند و یک عده از سهم خواهان همیشگی با نام پیشکسوت را جمع کرده اند تا تمرکز پرسپولیس را بر هم بزنند پس لطفا هوشیار باشید و نقشه هایشان را با حمایت همه جانبه از تیم، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان، نقش بر آب کنید

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 01:08 قبل از ظهر

  انتقاد سازنده رو هیچ کارشناسی تو ایران بلد نیست واسه همینه که کیروش و برانکو لجبازی میکنن و حرف کسی رو گوش نمیدن

 • saeed nikfalsaeed nikfal :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 01:49 قبل از ظهر

  یه نکته ای که تو بازیهای پرسپولیس است که گفتم بگم.دقیقا پرسپولیس از پارسال فصل پیش از بازی هفتم باتراکتور که مهرماه بوده تا امسال که مهرماه باقشقایی بازی کردیم میشه یک سال تو این یک ساله 35 تا بازی انجام دادیم جمعا لیگ و جام حذفی از این 35تا بازی پرسپولیس فقط 3باخت داشت یکی به ذوب اهن تو جام حذفی فصل قبل.یکی به نفت تو لیگ یکی هم قشقایی. دقیقا چندتا بازیکن اصلی رو نداشتیم بازی رو باختیم.تو بازی باذوب اهن طارمی محروم بود سوشابه عنوان دروازه بان اول نداشتیم محروم بود رضاییان هم نبود بازی رو باختیم .تو بازی بانفت نه بنگر بود نه رامین و نیم ساعت مونده به اخر بازی ماریچ هم مصدوم شد یعنی سه عنصر دفاعی اصلی نبوده بازی رو باختیم.تو بازی باقشقایی هم 6تا بازیکن ملی پوش نبودند پلی یانسکی هم مصدوم گولچ هم که نبود بازی رو باختیم.این نشون میده هیچ تیمی حریف (پرسپولیس برانکو) نیست مگه اینکه تیم حریف خیلی خوش شانس باشه پرسپولیس چندتا بازیکن اصلیش نباشه تا بتونند پرسپولیس رو ببرند تو این فصل لیگ هم ببینید از 7تابازی که انجام دادیم 5تاش سخت بوده که چهارتاش تو زمین حریفان و یه بازی هم دربی که هیچکدوم رو نباختیم .یعنی برانکو تیم خوبی ساخته فقط تیممون اگه چندتا بازیکن اصلیش نباشه ضربه پذیره.اون 3تا بازی رو که بدون چندتا بازیکن اصلی باختیم دستمون از3 جام کوتاه موند.

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 05:10 قبل از ظهر

  واقعا جاش خالیه مخصوصا تو بازی با قطر و چین بیشتر از همیشه مشخص بود تیم ملی ی توپ پخش کن نداره اونم با ویژگیهای مسلمان ک دونده و جنگده و تو پ خراب کن حریف و ی پاسور ب تمام معناست

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 08:42 قبل از ظهر

  بچه ها یه معما: اون کدوم تیمه که اسم و هویت نداره؟ اولش اسمش رو گذاشتن دوچرخه سواران، بعد شد سرباز، بردنش دربار شاه اسمش رو گذاشتن تاج زنبور عمل، یهو چشم باز کردن شدن الاستقلول العربیة، اوایل ۹۵ شدن دکل نوردان اهواز و در نهایت از ابتدای هفته شدن دکل و حفاری قشقاوی. یه راهنمایی: ته جدول خونه دارن.

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 11:02 قبل از ظهر

  معلوم نیست زرد نامه کیسه کشها دلقک استخدام کرده یا نویسنده ی ورزشی؟ بیشتر دوست دارن دلقک بازی در بیارن تا نویسندگی کنن. کیسه کشن دیگه. کاریش نمیشه کرد. لودگی و دلقکی تو پوست و جونشون نفوذ کرده. بد بخت های بی هویت بی اسطوره

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 11:12 قبل از ظهر

  منتقدان وضعیت فعلی پرسپولیس دودسته اند یا سه دسته
  کسانی باغرض و دشمنی با برانکو انتقاد میکنند
  کسانی معتقدند برانکو مربی خوبی نیست !!!!
  کسانی معتقدند برانکو خیلی بهتر از دایی و درخشان و پروین است ولی انتقاداتی به او وارد است

  خودم جزو دسته سوم هستم و گاهی اوقات پیش خودم میگویم اگر قرارشد برانکو تغییر کند قرار است چه کسی برگردد دایی و درخشان !!!!!!!
  فعلأ بهترین مربی با بضاعت پرسپولیس برانکو است و انصافأ هم خوب کار کرده

  اگر قرار باشد برانکو تغییر کند ما بجز مربیان سطح اول جهان به کس دیگری رضایت نمیدهیم
  بخصوص مربیان امتحان پس داده داخلی !!

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 11:12 قبل از ظهر

  دوستان عزیز ،، گل پرسپولیس توسط محسن خلیلی به کیسه هارو یادتونه؟؟؟؟ یادتونه کچل خان چطور داشت دنبال توپ می دوید و با اون هیکل مسخرش به توپ نمی رسید ؟؟؟ هر وقت غمگین میشم اون که یادم میاد حسابی روحیم عوض میشه. خدا کچل خان رو واسمون نگه داره.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب