پیش بینی بت 940
پروین: باختیم اما سرِ هواداران پرسپولیس نباید پایین باشد / تیم «آقا کی روش» باید در ۱۵ دقیقه اول بازی با ازبکستان محتاط باشد

پروین: باختیم اما سرِ هواداران پرسپولیس نباید پایین باشد / تیم «آقا کی روش» باید در ۱۵ دقیقه اول بازی با ازبکستان محتاط باشد

 پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است اگر تیم ملی بازی های داخل خانه را ببرد و خارج از خانه با حریفان به تساوی برسد، مثل آب خوردن راهی جام جهانی خواهد شد. عل... 5 out of 5 based on 15 ratings.

پروین: باختیم اما سرِ هواداران پرسپولیس نباید پایین باشد / تیم «آقا کی روش» باید در ۱۵ دقیقه اول بازی با ازبکستان محتاط باشد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 5574 ] دوشنبه, 12 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • پروین: باختیم اما سرِ هواداران پرسپولیس نباید پایین باشد / تیم «آقا کی روش» باید در ۱۵ دقیقه اول بازی با ازبکستان محتاط باشد

پروین: باختیم اما سرِ هواداران پرسپولیس نباید پایین باشد / تیم «آقا کی روش» باید در ۱۵ دقیقه اول بازی با ازبکستان محتاط باشد

 پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است اگر تیم ملی بازی های داخل خانه را ببرد و خارج از خانه با حریفان به تساوی برسد، مثل آب خوردن راهی جام جهانی خواهد شد. عل...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است اگر تیم ملی بازی های داخل خانه را ببرد و خارج از خانه با حریفان به تساوی برسد، مثل آب خوردن راهی جام جهانی خواهد شد.
علی پروین در گفت و گویی، در مورد شرایط اخیر فوتبال به صحبت پرداخت که در زیر  می خوانید:

فوتبال ایران روزهای خوبی را به خاطر موفقیت تیم های نوجوانان فوتبال و فوتسال سپری می کند.  این اتفاقات خوب را دنبال می کردید؟
جفت شان شاهکار کردند. هم نوجوانان و هم تیم فوتسال. من به تک تک شان تبریک می گویم. دست شان درد نکند. هر دو اتفاقی که افتاده، تبریک دارد. من تبریک گفته ام حالا از طریق خبرگزاری تسنیم هم تبریک می گویم.

شما البته صحبت هایی در مورد پاداش به بازیکنان فوتسال هم داشتید.
بله. ما گفتیم 4 هزار دلار و 5 هزار دلار، پولی نیست که می خواهند به این بچه ها بدهند. اینها یک کار تاریخی انجام داده اند. باید خیلی بیشتر از این مبلغ، پول بگیرند. حق شان هم هست. این همه دویدند و افتخار کسب کردند.

اینکه هر دو افتخار با حضور مربیان ایرانی خلق شد، برای تان جالب نبود؟
بله کلی هم «حال» کردیم! مربی ایرانی همین است. اگر به این مربیانی که خودمان داریم، اعتماد بیشتری کنیم، فوتبال مان گلستان می شود. همین مربیان هم کم کم بیایند در لیگ برتر و ان شالله در فوتبال ما کارهای بزرگ تری انجام دهند. باز نرویم دنبال مربیان بی کیفیت خارجی. باید خودمان دست به کار شویم و مربی بسازیم. همین دو افتخار باید برای مان درس باشد.

فکر می کردید فوتسال ایران بتواند در جام جهانی سوم شود؟
اصلاً. من هم غافلگیر شدم. البته آدم باید واقعیت را بگوید، من بازی ها را به صورت مستقیم ندیدم چون دیگر نمی توانستیم تا صبح بیدار بمانم و فوتسال ها را ببینم اما تکرار بازی ها را دیدم و کیف کردم. دست شان درد نکند. این را از قول من بنویسید که علی پروین به تک تک مربیان، کادرفنی، کادر پزشکی و به خصوص بازیکنان تبریک می گوید. شاهکار کردند این بچه ها. تکرار بازی با برزیل را دیدم، واقعاً دیدنی بود. ماشالله به این تیمی که ساخته شده است.

تیم ملی کشورمان پنجشنبه باید مقابل ازبکستان به میدان برود. در مورد این بازی چه نظری دارید؟
اول از همه باید بگویم یک بازی بسیار سخت پیش روی تیم ملی است. سیستم کارلوس کی روش برای بازی های خارج از خانه خیلی خوب است. می رود که امتیاز بگیرد. من می دانم کی روش دوست دارد همیشه با یک فوروارد بازی کند که این خودش در بازی های خارج از خانه خیلی خوب است.

توصیه خاصی برای کی روش در این بازی ندارید؟
«آقا کی روش» کارش را بلد است اما به او می گویم بهتر است در 15 دقیقه ابتدایی محتاط بازی کند. برای گل زدن همیشه وقت داریم اما باید در آن 10، 15 دقیقه ابتدایی بازی را کنترل و با ازبکستان مدارا کند. باید حریف را محک بزند. انشالله که با دست پر به تهران برمی گردند. ما یک نیمه بتوانیم حریف را متوقف کنیم، ازبک ها نیمه دوم بیشتر حمله می کنند و آن وقت کی روش می تواند روی ضدحمله به گل برسد. اول باید حواس مان باشد گل نخوریم.

بازی با کره جنوبی هم به فاصله خیلی کمی از بازی با ازبکستان انجام می شود. نظری در مورد آن بازی دارید؟
تیم ملی باید فوراً برگردد و ان شالله هواداران هم کمک می کنند تیم ملی به حق آقااباعبدالله الحسین(ع) کره را شکست دهد. بازی سختی است. الان بازی کردن با همه تیم ها سخت شده و باید حواس مان را جمع کنیم. تمرکز داشته باشیم. سربالا بازی کنیم و به حق علی (ع) حق مان را از این گروه بگیریم. آن زمان که ما هم فوتبال بازی می کردیم، این کره جنوبی گربه سیاه بود. بعد هم که من مربی شدم، آنها بیشتر قدرت پیدا کردند و امروز هم می بینید که شانس اول صعود به جام جهانی هستند. باید مقابل این تیم در تهران، با 2، 3 مهاجم بازی کنیم و نگذاریم ما را غافلگیر کنند. باید گل بزنیم و بعد هم از گل مان دفاع کنیم. اصلاً نباید این تیم را دست کم بگیریم و مثلاً بگوییم جلوی سوریه متوقف شده و ایران به راحتی می تواند «این کره» را ببرد. اصلاً این طور نیست.

به نظرتان به جام جهانی صعود می کنیم؟
باید در بازی های تهران، همه حریفان را شکست دهیم. اگر این کار را کنیم، حتماً به جام جهانی می رویم. الان هم همین روند را داشتیم، قطر را بردیم، با چین خارج از تهران مساوی کردیم. این روند تا آخر بازی ها باید حفظ شود. این طور باشد، مثل آب خوردن به جام جهانی می رویم و کسی هم عذاب نمی کشد.

پس به نظر شما مساوی با ازبکستان راضی کننده است؟
عالی است! باید از بازی با ازبکستان امتیاز بگیریم، اگر ببریم که خیلی خوب است، اگر مساوی هم کنیم، باز هم خوب است. «آقا کی روش» کارش را بلد است و مثل دوره قبلی ان شالله ما را به جام جهانی می برد و دل این مردم را شاد می کند.

بازی پرسپولیس مقابل قشقایی را دیدید؟
نه جایی بودم، بازی را ندیدم اما شنیدم چه اتفاقی افتاد. بالاخره جام حذفی همین است و یک تیم گمنام می آید یقه تیم های بزرگ را می گیرد. بازی را هر طور شده می برد و بعد از آن، در فوتبال محو می شود. قشقایی خوب دوام آورد ولی از بزرگی پرسپولیس چیزی کم نشد. جام حذفی، جام همین مسائل است.

به نظرتان مقصر اصلی این باخت چه کسی بود؟
نباید یک نفر را مقصر دانست. بازیکنان، تیم قشقایی را دست کم گرفتند و دلیل باخت هم همین بود. نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم به خصوص در جام حذفی.

با هواداران پرسپولیس که به خاطر این باخت، ناراحت هستند، صحبتی ندارید؟
هواداران نباید سرشان پایین باشد. تیم به این خوبی دارند، همین الان پرسپولیس با برانکو صدرجدول است و ان شالله قهرمان لیگ شده و دل همه شاد می شود. انصافاً تیم خوب بازی می کند و حقش بود در همین جام حذفی هم چند مرحله بالا برود ولی حالا کاری است که شده و دیگر نمی توان به عقب برگشت یا دوباره بازی کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 08:09 بعد از ظهر

  خدایش درد و بلای علی پروین بخوره تو سر پیشکسوت هایی که با یه باخت اونم با نیمکت نشین ها تیم رو می کوبند کاش امثال قلیچ و شاهرودی هیچ وقت پرسپولیسی نبودن که با مصاحبه های کوچه بازاری به تیم محبوب هوادار توهین می کنن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 12 مهر 1395 - 09:46 بعد از ظهر

  فرگوسن بزرگ می گوید: من بین استعداد و انگیزه، انگیزه را انتخاب می کنم. واقعاً هم که حرف درستی است. تیم ما به لحاظ تاکتیکی و تکنیکی خیلی خوبه ولی بعضی وقتها به لحاظ روانی و انگیزشی و تمرکزی دچار مشکل می شود. توی کادر فنی یکی نیست بازیکنان پرشور و باانگیزه کنه. به لحاظ ذهنی و روانی روی تیم کار کنه و بازیکنان را تهییج کنه تا همیشه مثل یک گرگ گرسنه درنده باشند و همیشه با تمرکز کار کنند. انشاأالله برانکو بیشتر روی این موضوع کار کنه

 • رضا پرسپولیسیرضا پرسپولیسی :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 12:02 قبل از ظهر

  سلطانی دیگه سلطان....
  اگه با این حرفات پشت تیم نبودی ک عاشقت نبودیم.
  دمت گرررررم یه دونه ای
  زنده باد سلطان زنده باد

 • Mojtaba 24Mojtaba 24 :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 04:11 قبل از ظهر

  سلطان ما تا ابد سرمون بالاست چون پرسپولیسی هستیم
  عشقی علی اقا -

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب