ویکتوری بت
باید واقع بین بود/ اشکالات یارگیری زیاد بوده!

باید واقع بین بود/ اشکالات یارگیری زیاد بوده!

پرسپولیس نباید درگیر ماجرای طارمی و رضاییان می شد. باید زودتر تکلیف لوبانف رو روشن می کرد. به جای گولچ و پلی یانسکی باید نفرات بهتری را انتخاب می کرد. باید بر... 5 out of 5 based on 27 ratings.

باید واقع بین بود/ اشکالات یارگیری زیاد بوده!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 6 اظهار نظر بازدید [ 5600 ] سه شنبه, 13 مهر 1395
:: خبر ویژه
باید واقع بین بود/ اشکالات یارگیری زیاد بوده!

پرسپولیس نباید درگیر ماجرای طارمی و رضاییان می شد. باید زودتر تکلیف لوبانف رو روشن می کرد. به جای گولچ و پلی یانسکی باید نفرات بهتری را انتخاب می کرد. باید بر...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس نباید درگیر ماجرای طارمی و رضاییان می شد.

باید زودتر تکلیف لوبانف رو روشن می کرد.

به جای گولچ و پلی یانسکی باید نفرات بهتری را انتخاب می کرد.

باید برای جذب ساسان انصاری تصمیم بهتری می گرفت.

باید نیمکت رو آماده حضور در میدان می کرد. و....!!

اما خدایی داریم با دست خودمون تاثیر منفی تعطیلات مخرب لیگ روی پرسپولیس را بیشتر می کنیم.

یادمون رفته چرا پرسپولیس رو باید همراهی کنیم.

برانکو رو دیگه به مربی مقتدر نمی بینیم.

راحت می گیم و می نویسیم فلان بازیکن در حد پرسپولیس نیست و خواهان نیمکت نشینی اش شدیم. و .....!!

شک ندارم با این وضعیت بعد تعطیلات مخرب لیگ این بحث ها تشدید می شود!

راحت داریم دشمن شاد می شیم!!

چرا پرسپولیس و مربی و بازیکنانش را باید زیر تیغ انتقاد قرار دهیم!!

اگه به خودمون نیاییم دیر میشه. کانالهای پرسپولیسی پر شده از اخبار چاقی لوبانف و تصمیم اشتباه برانکو در جام حذفی و به درد نخور بودن ربیع خواه و جذب بی مورد گولچ و ....!!

اگه می خواهید به پرسپولیس لطمه بخورد که هیچ اگر نه لطفا برای شروع دوباره یک حمایت عاشقانه به این بحث های تخریبی خاتمه دهید!

اردلان بزرگ نیا

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  به جای رضاییان باید یه دفاع وسط تاپ می گرفتیم
  این کار انجام میشد همه مشکلاتمون حل بود

 • jamshid azarkiajamshid azarkia :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 01:21 بعد از ظهر

  ما نباید دشمن شاد شویم واقعیت ها را نباید کتمان کرد هوادار حق داره نسبت به ضعف نیمکت تیم محبوبش معترض باشه هوادار ترس داره اگر در طول بازیها بازیکن اصلی محروم یا مصدوم بشه تکلیف چی میشه صورت مسئله نباید پاک بشه خارجی های تیم در حد لیگ یک هم نیستند بایستی تا دیر نشده نیم فصل باید تیم تقویت بشه سر مون را عین کبک زیر برف نبریم

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 01:55 بعد از ظهر

  درسته این چیزها خوشایند نیست ولی در همه تیمها هست سپاهان، استقلال، گسترش و . . . این بی مدیریتی ها نیست!؟ به قول برانکو من برای دروازه پرسپولیس بوفون را میخوام ولی بوفون به پرسپولیس نمیاد. گولچ بازیکن بارزومه ای بود ولی نمیدونم چرا اینجوری شد. ربیع خواه بازیکن متوسط و بدردبخوری است. نباید الکی روی نقاط ضعف بیش از حد مانور داد ولی در آینده باید با دقت بیشتری تصمیم گرفت

 • افشین آیدینافشین آیدین :
  سه شنبه, 13 مهر 1395 - 03:28 بعد از ظهر

  ای کاش بتونیم جلوی افراط وتفریط رودرکلاممون بگیریم.نه به هربهونه ای توهین کنیم ونه قهرمانان اساطیری بسازیم ازبازیکنانمون.شکی نیست که تیم ماهم ایرادات بی شماری داره وهیچ تیمی توهیچ جای دنیانمی تونه ادعای کامل بودن داشته باشه.هرتیمی هم چندتابازیکن داره که بیشترتوی چشمن وبقیه هم همونقدرزحمت می کشن ولی تبلیغاتشون کمتره ویاسطحشون یکمقدارفرق داره ولی نمیشه منکرزحمتشون شد.
  درموردبازیکنان خارجی بغیرازگولچ باتوجه به سابقه اش متوجه نشدم چرانتونست باتیم وفق پیداکنه،دروازبان خوبه حتی اگه نتونسته پنالتی بگیره توبازی خوب بودوشایداگه نبوداتفاقات بدتری اتفاق می افتاد.همون یک گل روهم مهاجم خارجی زد!ومدافع هم مصدوم بودکه اینم اتفاقی نیست که فقط برای تیم ماافتاده باشه.
  عزیزانی که ازبازیکنان خارجی انتقادمی کنن بهشون حق میدم که انتظارتلاش وکمک بیشتری روازاین بازیکنان داشته باشن ولی سوالی که برای خودمن بوجودامده اینه که توبازی حذفی چراعلیپوروسایربازیکنان نتونستن موثرباشن؟!وگل تیم روهمین مهاجم نیمکت نشین خارجی میزنه!
  مع الوصف شایدبعضی مواقع تصمیمات برانکورو،بعنوان یک هواداری که حتما"دانش سرمربی تیم روندارم،درک نکنم.ولی وظیفه مابعنوان هوادارحمایت ازبرانکووتیمه.
  #یک جام بدهکاریم!

 • سيد غفار فروزندهسيد غفار فروزنده :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 08:34 قبل از ظهر

  قانون استفاده از بازیکن خارجی در لیگ برتر ایران در کنار افزایش تجربه بازیکنان داخلی ، بخاطر تقویت تیم های داخلی در عرصه های داخلی و خصوصا بین المللی بود و واضح تر کمک و مددکار تیم ها در جام باشگاههای آسیا بود. ولی انتخاب بازیکنان اوکراینی ، گولج و دراکوویچ دروازبان کروات فقط فقط با نظر و اصرار برانکو جذب شدند و قرار بود در طول لیگ ، جام حذفی و جام باشگاههای آسیا مدد کار باشند اما همه دیدند که چه عملکرد ضعیف و مشمئز کننده ای داشتند و باعث حذف در اولین بازی جام حذفی در مقابل یک تیم گمنام شده و آقای برانکو که با لجبازی تمام بنگر را بیرون انداخت تا امثال گولج و یانسکی و گولج جاشون در پرسپولیس تنگ نشه حال جوابگو باشه!! بنده قبلا بار ها و بارها تو همین سایت گفتم که این انتخاب های برانکو کار دست همه خواهد داد: نمونه اش رو برای دوستان می آورم
  عنوان : از ماجرای طارمی و رضایی تا جذب بازیکنان اوکراینی
  سيد غفار فروزنده : شنبه, 16 مرداد 1395 - 02:31 بعد از ظهر
  گزارشپاسخ5 14 طبیعت و ذات باشگاههای پرطرفدار حاشیه بوده و خواهد بود . اینکه بازیکنانی مثل طلرمی و رامین رضاییان از پرسپولیس رفتند و دوباره برگشتند شانس خوب هواداران و خصوصا برانکو ست . اما در خرید بازکنان خارجی همه میدونن که برانکو تصمیم گیر اول و آخر نقل و انتقالات بوده و ارتش هم در همین سایت مطالبی در رابطه با معرفی بیش از بیست مهاجم به برانکو توسط مسولین آورده شده ولی ایشون هرکدام را به دلایلی رد می کرد تا رسید به بازیکنان اوکراینی و گولج و الان هم دروازبان خارجی دوباره منشا حاشیه شده است . با این اوصاوف و چون در ابتدای بازیهای لیگ هستیم و هنوز این بازیکنان بکار گرفته نشدند که بتونیم قضاوت درستی داشته باشیم اما آنچه از شواهد بر می آید این که این بازیکنان در حد پرسپولیس نیستند و نمیتوانند کمک کار ما باشند. خلاصه آقای برانکو که در بیرون انداختن بنگر نقش اول و آخر را داشت خودش به سلیقه خودش گولج را آورد و باید پاسخگو باشند. البته ایشون درانتخاب یا رد بازیکنان دچار توهم همراه با لجبازی ست و امسال قطعا پارسال نخواهد بود و این نوع یارگیری و لجاجت ایشون کار دست همه خواهد داد.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب