پیش بینی بت 940
عابدینی: واسطه ها پدر پرسپولیس را در آورده اند / هدایتی به مدیریت پرسپولیس اعتماد کرده است

عابدینی: واسطه ها پدر پرسپولیس را در آورده اند / هدایتی به مدیریت پرسپولیس اعتماد کرده است

سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی در زمینه لباس های آدیداس که در اختیارشان قرار می گیرد مشکل و کمبودی ندارند. امی... 1 out of 5 based on 16 ratings.

عابدینی: واسطه ها پدر پرسپولیس را در آورده اند / هدایتی به مدیریت پرسپولیس اعتماد کرده است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 4408 ] چهارشنبه, 14 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عابدینی: واسطه ها پدر پرسپولیس را در آورده اند / هدایتی به مدیریت پرسپولیس اعتماد کرده است

عابدینی: واسطه ها پدر پرسپولیس را در آورده اند / هدایتی به مدیریت پرسپولیس اعتماد کرده است

سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی در زمینه لباس های آدیداس که در اختیارشان قرار می گیرد مشکل و کمبودی ندارند. امی...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی در زمینه لباس های آدیداس که در اختیارشان قرار می گیرد مشکل و کمبودی ندارند.
امیر عابدینی در گفت و گویی درباره نشست اخیر خود با نمایندگان شرکت های فناپ، پردازش و سامانه های پیامکی، مسائلی که در رسانه ها درباره پیراهن تیم ملی مطرح شده، برگزاری بازی تیم ملی مقابل کره جنوبی در شب عاشورا، واگذاری بلیت فروشی به خود باشگاه ها و انتقاداتی که در مورد نحوه جذب و عملکرد بازیکنان خارجی پرسپولیس مطرح شده گفت و گویی را با ما انجام داده که به شرح زیر است:

نشست تاج با نمایندگان شرکت های فناپ، پردازش و سامانه های پیامکی
نشست خوبی با نمایندگان شرکت های فناپ، پردازش و سامانه های پیامکی داشتیم اما هنوز به توافق هایی نرسیدیم و قرار است روز پنجشنبه با حضور خود تاج نشست دیگری برگزار شود. هدف ما این است که جلوی پراکندگی و زیاد شدن شرکت ها و سامانه هایی که به کارهای تبلیغاتی در فضای فوتبال می پردازند را با کمترین خسارت بگیریم. در مورد سامانه های پیامکی باید بگویم که دو قرارداد داریم. اول سامانه 8010 است که از گذشته با سازمان لیگ همکاری می کند و بحث آن جداست. 3090 هم که یک سامانه پیامکی هواداری است.
وی افزود: هدف ما این است که سامانه پیامکی 3090 همه باشگاه ها را تحت پوشش قراردهد که هنوز با نمایندگان این سامانه به نتیجه نهایی نرسیده ایم. شرکتی هم که مسئولیت تبلیغات محیطی را برعهده دارد با سازمان لیگ قرارداد داشته و به کارش ادامه می دهد. شرکت هایی که با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرارداد دارند نباید دل زده شوند و باید مورد حمایت قرار بگیرند.

کمبود البسه آدیداس برای تیم ملی نداریم
سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا درست است تیم ملی کمبود لباس آدیداس دارد و بازیکنان این تیم یک یا 2 دست از این برند در اختیار دارند که باید آنها را مدام بشویند و استفاده کنند، تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد و بازیکنان تیم ملی در زمینه لباس های آدیداس که در اختیارشان قرار می گیرد مشکل و کمبودی ندارند ضمن اینکه شرکت جیووا هم تا الان البسه سایر تیم های ملی را تامین کرده است.

ادعاهای نمایندگان جیووا توسط وکیل ما رد شده است
وی در مورد اینکه اما مسئولان جیووا از این موضوع ناراحتند که تیم ملی برخلاف توافق و قرارداد از برند آدیداس استفاده می کند و در این زمینه شکایت هم کرده اند، تاکید کرد: هر دو طرف می توانند از هم شکایت کنند ضمن اینکه آنها ادعاهایی را مطرح کردند که از طرف وکیل ما رد شد. اگر آنها شرایط ما را بویژه در زمینه کیفیت البسه برای تیم ملی قبول کنند که مشکلی بوجود نمی آید.

تلاش مان می کنیم تا حداقل در نیم فصل دوم بلیت فروشی را به خود باشگاه ها محول کنیم
عابدینی در مورد اینکه باشگاه های پرهوادار خواهان آن هستند که حق بلیت فروشی در اختیار خودشان باشد و چه زمانی این موضوع تحقق پیدا می کند، عنوان کرد: بلیط فروشی در ورزشگاه آزادی الکترونیکی شده و قرار است در ورزشگاه های تبریز، اصفهان و مشهد هم که طبق قرارداد ما با شرکت مجری تحت پوشش هستند به زودی الکترونیکی شود ضمن اینکه جلسه ای هم روز شنبه در این زمینه خواهیم داشت. همه تلاش خود را می کنیم تا بلیت فروشی را به خود باشگاه ها محول کنیم و سعی مان را می کنیم تا این موضوع حداقل برای نیم فصل دوم لیگ تحقق پیدا کند.

سعی مان را می کنیم حق معنوی مردم در بازی با کره حفظ شود
وی در مورد برگزاری دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و گره جنوبی در شب عاشورا هم گفت: در این دیدار ما برگزار کننده نیستم  و طبق قوانین فیفا موظف هستیم این بازی را که تاریخ آن در گذشته تنظیم شده برگزار کنیم و در این زمینه اختیاری نداریم. به هرحال این شرایط رقم خورده و ما هم محدودیت هایی داریم البته همه تلاش خود را می کنیم تا حق معنوی مردم حفظ شود و معتقدم باید در این زمینه به خود مردم هم اعتماد کرد. من در این مورد زیاد نگران نیستم چون مطمئنم علاوه بر اینکه بازی خوب برگزار می شود، شئونات شب عاشورا هم حفظ خواهد شد.

فکر نمی کردم پرسپولیس حتی با تیم دوم خود مقابل قشقایی حذف شود
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا فکر می کردید پرسپولیس مقابل قشقایی از جام حذفی کنار برود، تاکید کرد: فکر نمی کردم پرسپولیس مقابل قشقایی حذف شود حتی اگر با تیم دوم خود به میدان رفته باشد. باید این حذف را باور کرده و به تیم قشقایی هم تبریک می گویم. یک بار زمانی که مسئولیت باشگاه پرسپولیس را برعهده داشتم در غیاب استانکو و ملی پوشان مان به مصاف نماینده خرمشهر در جام حذفی رفتیم و خودم وقت گذاشتم و کار کردیم که توانستیم موفق عمل کرده و به مرحله بعد صعود کنیم البته در آن زمان بازی ها به صورت رفت و برگشت بود.

باخت پرسپولیس مقابل قشقایی از ارزش های این تیم کم نمی کند
وی ادامه داد: حذف پرسپولیس در رقابت های جام حذفی به دلیل ماهیتی که این جام دارد، اتفاق غیرمترقبه ای نیست و چیزی از ارزش های پرسپولیس کم نمی کند. برانکو در بازی با قشقایی از بازیکنانی استفاده کرد که اکثر آنها در بازی های رسمی یا خیلی کم به میدان رفته و یا به میدان نرفته بودند و تلاش بازیکنان باجربه چون عالیشاه و احمدزاده هم نتیجه ای دربرنداشت. فوتبال همین است و زیبایی های جام حذفی هم به همین نتایج.

هدایتی در زمینه کمک هایی که به باشگاه پرسپولیس می کند به مدیریت باشگاه اعتماد کرده است
عابدینی در مورد انتقادات شدیدی که نسبت به بازیکنان خارجی پرسپولیس و نحوه جذب آنها بویژه آنتونی گولچ مطرح می شود، گفت: برخی ها به منمی گویند چرا درباره پرسپولیس حرف می زنی و من هم باید بگویم اگر حرفی می زنم به عنوان یک پرسپولیسی است نه مقام مسئول در فدراسیون فوتبال. هر زمان مسئولان پرسپولیس خواستند هدایتی کمک کرده است. او 7 یا 8 میلیارد هزینه کرده و در این زمینه به مدیریت باشگاه اعتماد کرده اما وی در نحوه جذب بازیکن و اینکه چه بازیکنی را پرسپولیس باید به خدمت بگیرد، دخالتی ندارد. به هر حال او هو به عنوان یک هوادار توقعاتی دارد.

در زمینه جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد
وی تاکید کرد: باشگاه پرسپولیس هنوز در زمینه جذب بازیکنان خارجی سیستم گزینشی حساب شده و دقیقی ندارد و ابهامات و سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد. در بررسی هایی که انجام دادم در کشورهایی مثل چک، مجارستان، اسلواکی و اوکراین به بازیکنان حقوق ماهیانه می دهند که حداکثر میزان آن 6 یا 7 هزار یورو است  که البته شامل کسر مالیات هم می شود. خرید بازیکنان خارجی باشگاه باید از کانال کمیته بین الملل باشد نه از طریق CD.

شخصیت برانکو به گونه ای است که به دنبال آرام کردن جو پیرامون تیم و حتی باشگاه است
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پس چرا مسئولیت خرید این بازیکنان خارجی را بر عهده می گیرد، تصریح کرد: برانکو شخصیتی دوست داشتنی دارد و ذاتاً آدم معترضی نیست ضمن اینکه او به خوبی می داند هواداران دوستش دارند. شخصیت او به گونه ای نیست که جوسازی کند بلکه برعکس جو و التهاب پیرامون تیم و حتی باشگاه را آرام می کند که به نظر من کار خوبی است.

برخی واسطه ها پدر تیم ها از جمله پرسپولیس را در می آورند
وی افزود: از نظر مردم و بویژه هواداران پرسپولیس یکسری مسائل وجود دارد که مبهم است و نباید دیگر تکرار شود. متاسفانه برخی واسطه ها هستند که پدر تیم ها از جمله پرسپولیس را در می آورند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 01:25 بعد از ظهر

  سردسته اونایی که دارن پدر پرسپولیس رو در میارن شخص شخیص امیر عابدینیه

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 01:31 بعد از ظهر

  تا چند سال پیش همه راجب دست های پشت پرده می گفتن الانم واژه دلال تو دهن عالم و آدم میچرخه چون کسی هم نیست مخالفت کنه و همه هم تایید میکنن. بخدا بازیکنای صد برابر داغون تر هم اومده سه تا پانامایی زمان علی پروین اومدن یکی از یکی داغون تر. دروازه بان تیم ملی مقدونیه اومد اصلا یه بازی هم نکرد پول کامل گرفت دی کارمو و چونجی و اخیرا تادئو هم که معرف حضور همه هست یه دونه هپاتیتی هم زمان دایی اومد. میخوام بگم از این مسائل همیشه هست انقد رو مخ هودار راه نرید بعد ده سال داریم زیبا بازی می کنیم اما اینا رو نمبینن یکسره حرف مفت میزنن

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 01:34 بعد از ظهر

  کلا کشور ما هر جا از مدیریت کم میاریم رو می کنیم به هزینه کردن از جیب خلیفه. این آقای عابدینی که الان به عنوان فسخ قرارداد جیوا خودش رو قهرمان ملی میدونه کار خاصی نکرده فقط رفته سر هدایتی شیر مالیده ازش پول کنده تا با آدیداس ببنده

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 02:10 بعد از ظهر

  این هدایتی و عابدینی تا پدر پرسپولیس رو در نیارن ول نمیکنند

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  meysam Gheisar حرفت درسته. این مسائل همیشه بوده حتی بیشتر از امروز. حتی توی تیمهای دیگه غیر از پرسپولیس هم بیشتره. مثل سپاهان پارسال یا همین امسال با بازیکنهای برزیلیش یا استقلال پارسال و امسال و . . . باید دقت و وسواس بیشتری برای جذب بازیکن خارجی داشت و بهتر عمل کرد ولی این موضوع نباید بهانه ای برای حمله به پرسپولیس و برانکو بشه

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 03:48 بعد از ظهر

  هدایتی= ریا
  حالا ایشاالله بهتون ثابت میشه اگه اقای هدایتی به عشق پرسپولیس 200 هزار تا پرداخت کرده بود اینقدر نمیومد جار بزنه که فقط 30هزار تاش خرج شده اقای هدایتی با این کار مدیریت باشگاه زیر سوال برد

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب