پیش بینی بت 940
برانکو: دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم/ در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد

برانکو: دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم/ در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیروز و امروز دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم. برانکو در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران و پس از بازی دوستا... 5 out of 5 based on 12 ratings.

برانکو: دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم/ در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 8224 ] چهارشنبه, 14 مهر 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو: دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم/ در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد

برانکو: دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم/ در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیروز و امروز دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم. برانکو در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران و پس از بازی دوستا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیروز و امروز دو بازی تدارکاتی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم.

برانکو در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران و پس از بازی دوستانه با تیم امید گفت: دیروز و امروز دو بازی خوب داشتیم و خیلی راضی هستم. روز گذشته کارهای اصلاحی روی عناصر تکنیکی و تاکتیکی انجام دادیم و این بازی های تدارکاتی بهترین تمرین است. بازیکنان کارهای تاکتیکی خوبی انجام دادند و نتیجه مهم نیست.

برانکو در مورد  تغییرات در خط دفاع پرسپولیس گفت: ترکیب های متفاوتی را امتحان می کنیم. انصاری و جلال نیستند و گولج هم رفته است و شرایط مختلف را امتحان می کنیم و هیچ وقت معلوم نمی شود که چه شرایطی هست.

وی در مورد اینکه بازیکنان تیم امید چه طور بازیکنانی هستند، گفت: بازیکنان امید جالب توجه هستند در تعطیلات بعدی تیم ملی از چند نفر آنها دعوت می کنیم که با تیم تمرین کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد گولج گفت: تا جایی که اطلاع دارم اینکه باشگاه در ارتباط با گولج است و باشگاه این مشکل را حل می کند و من صحبتی با او نداشته ام و باشگاه در تماس با اوست. این مساله  در حیطه اختیارات باشگاه است و از زمانی که رفته من با گولج حرف نزده ام.

برانکو در مورد اینکه برخی مدافعان نتوانستند انتظارات را براورده کنند و چه برنامه ای برای برطرف کردن این ضعف دارد گفت: اگر یادتان باشد باید بگویم ماریچ بعد از 5 ماه بازیکن فیکس مان شد و بعد از بازی با سیاه جامگان، سایر بازیکنان زمان کوتاهی با تمرین می کنند. الکس مصدوم شد و گولج هم با باشگاه به مشکل خورده اما واقعیت این است که خط دفاع ما خوب کار می کنند وخط دفاع خوب را تغییر نمی دهم. الکس از هفته اول در بازی با سایپا بازی کرد و به عنوان ذخیره به میدان آمد و بعد از بازی با سپاهان مصدوم است.

سرمربی پرسپولیس درمورد نارضایتی بازیکنان از نیمکت نشینی گفت: در دنیا بازیکن ذخیره ای نیست که راضی باشد و 11 نفر راضی هستند و سه بازیکن تعویضی نیمه راضی هستند و بقیه ناراضی هستند و این ترکیب اصلی نشان می دهد که چه بازیکنی مستحق فیکس بودن است وبازیکن 18 ساله یا 35 ساله فرقی برایم نمی کند. سیدجلال 34 ساله اکنون به خاطر تلاشی که می کند در سطح بالا بازی می کند و همه بازیکنان ما آماده باید باشند که هر وقت فرصت پیدا کرد بازی کند. هیچ بازیکنی تا ابد فیکس نیست و بازیکنان حاضر در پرسپولیس باید برای فیکس شدن تلاش می کند و حق ندارد که ضعیف کار کند. هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشحال نیست.

برانکو در مورد پیشنهاد انگلیسی به علیرضا منصوریان و اینکه انگلیس حاضر به ارایه پییشنهاد به یک مربی ایرانی هست یا نه گفت: من در این مورد نمی توانم نظر بدهم چون نمی دانم پیشنهاد دارد یا نه، همه مربیان در حال کار هستیم و دنبال پیشرفت هستیم و شانس مربیگری در خارج از ایران راحت نیست مربیان ایرانی قطعا کیفیت خوبی دارند زیرا مربیانی از ایتالیا، آلمان و سوئد و کرواسی و اسکاتلند و صربستان به ایران آمده اند و کار کرده اند و به جز کروات ها مربیان دیگر اثر قابل توجهی در فوتبال ایران اثر زیادی از خودشان نگذاشته اند. هنکه آلمانی بوده که کار زیادی نکرده و ایتالیا و المان هم مربی داشته اند و شانس هست. بله که منصوریان می تواند برود. هر فردی که از انگلیس بیاید آخر مربیگری است؟ بازی تیم های انگلیسی را نگاه می کنم و می بنیم که اشتباه می کنند و گل می خورند اگر منصوریان پیشنهاد داشته باید به این پیشنهاد افتخار کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد دروازه بان ذخیره گفت: دروازه بان خوب و ملی پوش است و تاکنون گل نخورده طبیعی است که بیرانوند دروازه بان بهتری است و طبیعی است که لوبانوف از ایران رفت زیرا می دانست با حضور بیرانوند شانس بازی نداشت و برای همین از ایران رفت.  

ما تیم امید را انالیز کرده ایم و بازیکنان ایرانی و خارجی هم انالیز می کنیم و اینکه بازیکنی بگیریم یانه بعدا مشخص می شود و در نیم فصل سخت می توان بازیکن با کیفیت پیدا کرد و برخی نمی خواهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 07:02 بعد از ظهر

  یا بازیکن خوب خارجی بیاورید یا یک بازیکن مستعد جوان ایرانی از تیم ملی حوانان و امید و تیم امید و جوانان پرسپولیس بیاورید تا بعد از یکی دو سال کسب تجربه، سرمایه تیم باشند. ماریچ را باید نگه می داشتند. آقای برانکو میگه یه بازیکن خارجی برای جاافتادن توی ایران و پرسپولیس به 10 ماه زمان نیاز داره. پس چرا هرسال بازیکنانی جذب می شوند که به 10 ماه زمان نیاز داشته باشند و بعدش هم فصل تموم بشه. آقای برانکو فکری به حال این موضوع کن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  عزت الله پورغاز از شرایطش توی استقلال خوزستان ناراضیه و میخواست جدا بشه. اگه بتونیم نیم فصل جذبش کنیم خیلی خوبه

 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  چهارشنبه, 14 مهر 1395 - 11:33 بعد از ظهر

  با تمام احترام و اعتقادم به برانکو و طاهری، باید بگم متاسفانه در تمام این ۱۰-۱۲ سال که بازیکن خارجی وارد لیگ شد بیش از ۹۰ درصد، خریدهای نادرستی بودند، در فصل نقل و انتقالات بارها گفتم فقط ماریچ را حفظ کنیم و هیچ بازیکن خارجی نخریم، که متاسفانه برعکس شد، ای کاش سهمیه خارجی خود را بعد از نقل و انتقالات اروپا استفاده کنیم، تا بازیکنان به درد بخور برای خود و ارزان قیمت نصیبمان بشود. الان هم بهترین کار قطع رابطه همراه با تفاهم، با تمام خارجی ها غیر از رادوست، به گونه ای که با رضایت بروند و پرونده ای به پرونده هایمان افزوده نگردد، برای نیم فصل هم باید هرجور شده فقط سروش رفیعی را جذب کنیم و یا ماریچ را برگردانیم یا یک دفاع وسط خوب پیدا کنیم.

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب