پیش بینی بت 940
نجابت ذاتی فوتسال! کی روش بازی را عوض می کند!

نجابت ذاتی فوتسال! کی روش بازی را عوض می کند!

بچه های فوتسال را دیدید؟ چه نجیب؛ چه شریف؛ چه متواضع و در عین حال چه خودباور! حق خودشان را می شناختند! به بزرگی کارشان واقف بودند! در عین حال طلبکاری نمی کردن... 5 out of 5 based on 4 ratings.

نجابت ذاتی فوتسال! کی روش بازی را عوض می کند!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 2 اظهار نظر بازدید [ 2403 ] پنجشنبه, 15 مهر 1395
:: خبر
نجابت ذاتی فوتسال! کی روش بازی را عوض می کند!

بچه های فوتسال را دیدید؟ چه نجیب؛ چه شریف؛ چه متواضع و در عین حال چه خودباور! حق خودشان را می شناختند! به بزرگی کارشان واقف بودند! در عین حال طلبکاری نمی کردن...

ارتش سرخ دات كام :

بچه های فوتسال را دیدید؟ چه نجیب؛ چه شریف؛ چه متواضع و در عین حال چه خودباور!

حق خودشان را می شناختند! به بزرگی کارشان واقف بودند! در عین حال طلبکاری نمی کردند! ره آورد بزرگ شان را، برگ سبزی می دانستند که تحفه درویشانه ای قلمدادش می کردند!

مدال سومی جهان را بر سینه داشتند و داغ مدال طلا را تازه می کردند! فاتح بودند و برنده بودند و قهرمان، اما با آزرم و شرم ملیح، اما با خجلت و بدهکاری از این که دست شان به طلا نرسیده بود، افسوس می خوردند و دریغ!

بچه های خوبی بودند! خوب و خوش فطرت! خوب و قدردان! خوب و سپاسگزار! و خوب و امیدوار!

سرشان پایین بود؛ مثل شاخه های پربار! سنگین و رنگین! سنگین و متحد! سنگین و متعهد! سنگین و نیز وقت شناس! دقایق خوب مردم را با شرح کاستی ها، تلخ و ترش نکردند! درک حضور و ادب حضور داشتند و رسیدن به محضر مردم را درک می کردند! ساعات خوش مردم را با شرح کمبودها، ناخوش نکردند! خوب بودند و کاش که خوب و «آقا» و کاش خوب و متین بمانند!

فوتسال از جنس دیگری است! فوتسال از جنس مطلوب تری است! اینان را در دایره خوب؛ اینان را در دایره خوبی ها؛ اینان را در مقام و مرتبه معرفتی که دارند حفظ کنیم!

فوتسال خود را به ورطه مدرنیسم رفتاری و کرداری نغلتانیم! فوتسال را مثل فوتبال نخواهیم! اجازه بدهید؛ اجازه بدهیم اینجا پول همه چیز نباشد! اجازه ندهیم اینجا هم پول، حرف اول را و حرف آخر را بزند!

حرمت شریف؛ حرمت نجیب؛ حرمت خجول و سر به زیر فوتسال را بپاییم و پاسدار خوبی های ایرانی اش باشیم!

تب فوتبال دوباره بالا گرفته است! تیم ملی باز هم در مرکز توجه آرزومندانه همگانی قرار دارد! یک ملت و یک تیم! نه درست باید گفت! درست تر باید گفت! از یک تیم ۸۰ میلیونی باید سخن گفت! تیمی که هر روز بزرگ تر می شود! تیمی که هر روز مهم تر می شود! تیمی که دقیقه به دقیقه «ملی تر» می شود!

کی روش برای این تیم و برای بازی های دوگانه نزدیکش نقشه ها دارد! جای پلان B انگار با پلان A در حال عوض شدن است! خبرها، از خبری که در حال رخ دادن است خبر می دهند!

کی روش این بازی را می خواهد! کی روش این سه امتیاز را لازم دارد! کی روش در تمرین ها هم رل بازی می کند! او مشتش را باز نمی کند! او رازش را پنهان می دارد! کی روش دنبال نبردی تن به تن شده تر از هر زمانی است! او می خواهد فاتح نبردهای کوچک و جنگ های محدود باشد! او می خواهد تیمش اقتصادی ترین بازی اش را پیاده کند!

کی روش برای بردن ازبک ها یک نقشه عمومی و ده ها راهکار لحظه ای دارد! کی روش دنبال سیاه کردن ازبک هاست! او حریف را در خانه اش دنبال نخود سیاه می فرستد! مرد اول این بازی، مرد دیگری خواهد بود!

اردشیر لارودی

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 15 مهر 1395 - 02:29 بعد از ظهر

  با تمام تعصبی که رو تیم ملی دارم

  بنظرم امروز یک برصفر می بازیم

 • هادی واعظهادی واعظ :
  پنجشنبه, 15 مهر 1395 - 03:42 بعد از ظهر

  واقعا دمشون گرم .باعث افتخار ما شدند.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب