پیش بینی بت 940
سیدجلال: سردار گفته بود گل میزنی / ازبکستان تمام شد،حالا نوبت کره است

سیدجلال: سردار گفته بود گل میزنی / ازبکستان تمام شد،حالا نوبت کره است

مدافع تیم ملی فوتبال گفت: متاسفانه بعد از بازی با اینکه فشار زیادی را در مسابقه سپری کرده بودیم و کاملا خسته بودیم، برخورد بدی با ما در فرودگاه تاشکند داشتند.... 5 out of 5 based on 6 ratings.

سیدجلال: سردار گفته بود گل میزنی / ازبکستان تمام شد،حالا نوبت کره است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 5247 ] جمعه, 16 مهر 1395
:: خبر
سیدجلال: سردار گفته بود گل میزنی / ازبکستان تمام شد،حالا نوبت کره است

مدافع تیم ملی فوتبال گفت: متاسفانه بعد از بازی با اینکه فشار زیادی را در مسابقه سپری کرده بودیم و کاملا خسته بودیم، برخورد بدی با ما در فرودگاه تاشکند داشتند....

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم ملی فوتبال گفت: متاسفانه بعد از بازی با اینکه فشار زیادی را در مسابقه سپری کرده بودیم و کاملا خسته بودیم، برخورد بدی با ما در فرودگاه تاشکند داشتند.
سیدجلال حسینی که توانسته به همراه سایر ارکان دفاعی تیم ملی فوتبال در 3 بازی اخیر عملکرد خوبی را از خود نشان داده و دروازه ایران را بسته نگه دارد، دیروز با تک گل 3 امتیازی خود به یک چهره ویژه در تیم ملی کشورمان تبدیل شد. در ادامه صحبت های سیدجلال حسینی را بعد از بازگشت به ایران می خوانید:

موقعیت گلزنی به ازبکستان ندادیم
به ازبکستان موقعیتی در طول بازی ندادیم و در اکثر دقایق بازی تحت کنترل ما بود. آنها در 2 بازی قبلی خود برابر حریفان به پیروزی رسیده بودند و از طرفی یک بار هم دروازه شان باز نشده بود. ازبکستان در سالهای اخیر برای تیمهای غرب و شرق آسیا یک رقیب جدی بوده است و دیروز هم برای گرفتن 3 امتیاز به زمین آمده بود.

خودشان را برای پیروزی آماده کرده بودند
ما آماده یک بازی سخت بودیم و در اردوی ارمنستان به آمادگی خوبی رسیده بودیم. بعد از اضافه شدن لژیونرها همه بازیکنان انگیزه بالایی داشتند تا بتوانند در زمین حاضر شوند. ما روی نقاط ضعف و قوت ازبکستان کار کردیم و روز خیلی خوبی را داشتیم که می تواند در ادامه مسابقات به ما کمک زیادی کند. ازبکستانی ها جو ورزشگاه را طوری کرده بودند که سومین پیروزی شان را به دست آورند اما ما با برنامه در زمین حاضر شدیم.

از اینکه باعث شادی ملت شدم، خوشحالم
خدا را شکر می کنم که توانستم این گل 3 امتیازی را به ثمر برسانم. کار ما مدافعان همین است که می توانیم روی ضربات ایستگاهی جلو برویم تا بتوانیم ضربه سر بزنیم. این از شانس من بود که توانستم دروازه ازبکستان را باز کنم. البته مسعود سانتر خیلی خوبی داشت و قشنگ روی سر من نشست. از این گلی که زدم، خیلی خوشحالم چون توانستم یک ملت را خوشحال کنم.

به ازبکستان خوب گل می زنم
این دومین گل من به ازبکستان بود. یک بار هم در جام ملتهای آسیا سال 2007 توانسته بودم دروازه این تیم را باز کنم. امیدوارم در بازی برگشت هم یک گل دیگر به این تیم بزنم. به هر حال زحمات تمام بازیکنان بود که با ضربه من به گل نشست.

سردار گفته بود گل می زنی
بعد از گلی که زدم، سمت نیمکت رفتم و سردار آزمون را در آغوش گرفتم. قبل از بازی بود که سردار به من گفت سید تو این بازی گل می زنی. من هم همان جا به او گفتم اگر گل زدم، سمت تو می آیم. بعد از گلزنی همین کار را هم کردم.

قرار نبود به ویلیامز اعتراض کنیم
تمام تمرکز ما روی بازی بود و دنبال این نبود که اعتراضی به داور داشته باشیم. همه بازیکنان هم قسم شده بودند تا در این بازی به یک موفقیت خوب برسند چون برد دیشب یک قدم بلند برای صعود به جام جهانی بود. به هر حال بازی در زمین حریفی بود که تا قبل از این بازی در صدر جدول قرار داشت و گل هم نخورده بود اما ما توانستیم صدر جدول را بگیریم. اینطور نبود که ما از قبل دنبال حاشیه و دعوا باشیم.

ازبکستان برای ما دیشب تمام شد
خیلی خوشحالم که مردم از این برد ما خوشحال شوند و خودمان هم به صدر جدول رسیدیم اما باید بگویم که بازی ازبکستان برای ما همان دیشب تمام شد. باید این برد را خیلی زود فراموش کنیم و به بازیهای سخت بعدی که داریم، فکر کنیم. ایام عزاداری است و امیدوارم که مردم نیز ما را دعا کنند. تمام تمرکز و فکر ما از همین حالا برای بازی کره است چون زمان کمی تا شروع این مسابقه داریم. حتی ما از فرودگاه مستقیما به هتل آمدیم و اصلا به خانه نرفتیم.

برخورد بدی در فرودگاه تاشکند با ما شد
متاسفانه بعد از بازی با اینکه فشار زیادی را در مسابقه سپری کرده بودیم و کاملا خسته بودیم، برخورد بدی با ما در فرودگاه تاشکند داشتند. بی جهت چند ساعتی ما را معطل کردند و خودمان هم نفهمیدیم دلیلشان چه بود. شاید تنها کاری که بعد از شکست از دستشان برمی آمد، همین بود. همه بازیکنان خسته بودند و دوست داشتند سریعتر استراحت کنند اما چند ساعت در فرودگاه نشسته بودیم. فکر می کنم تقریبا صبح بود که به هتل رسیدیم.

باید کره را هم ببریم
قطعا بازی با کره جنوبی یکی از سخت ترین بازیهای ماست. اگر از الان بخواهیم بگوییم که می بریم یا می بازیم درست نیست. ما همیشه برای بردن به زمین می رویم و این بازی که دیگر در خانه خودمان است. کره را همه می شناسند و در سالهای اخیر یکی از مدعیان فوتبال آسیا بوده است. اینطور نیست که آنها خیلی نقاط ضعف داشته باشند و لژیونرهای اروپایی خیلی خوبی دارند. فکر می کنم کره هم نیاز به برد دارد اما ما با اتکا به تماشاگران خودمان برای برد به زمین می رویم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب