پیش بینی بت 940
حلافی: هواداران پرسپولیس اصرار دارند به این تیم برگردم / یک هفته زندان اوین بودم!

حلافی: هواداران پرسپولیس اصرار دارند به این تیم برگردم / یک هفته زندان اوین بودم!

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «با جدایی دایی به مسئولان باشگاه صحبت کردم که من هم می روم چون با دایی به پرسپولیس آمده بودم.» سعید حلافی، مهاجم جوانی بود... 1 out of 5 based on 27 ratings.

حلافی: هواداران پرسپولیس اصرار دارند به این تیم برگردم / یک هفته زندان اوین بودم!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 12331 ] دوشنبه, 19 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • حلافی: هواداران پرسپولیس اصرار دارند به این تیم برگردم / یک هفته زندان اوین بودم!

حلافی: هواداران پرسپولیس اصرار دارند به این تیم برگردم / یک هفته زندان اوین بودم!

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «با جدایی دایی به مسئولان باشگاه صحبت کردم که من هم می روم چون با دایی به پرسپولیس آمده بودم.» سعید حلافی، مهاجم جوانی بود...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «با جدایی دایی به مسئولان باشگاه صحبت کردم که من هم می روم چون با دایی به پرسپولیس آمده بودم.»
سعید حلافی، مهاجم جوانی بود که در اولین دوره حضور علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس در این تیم درخشید و نوید شکوفایی یک بازیکن سرشناس مانند مهدی طارمی را داد اما بعد از جدایی علی دایی از پرسپولیس و اتفاقاتی که در مورد باطل شدن کارت پایان خدمتش افتاد، حدود 14 ماه دور از سطح اول فوتبال ایران بود.
او حالا با پایان یافتن خدمتش می خواهد فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد.
اظهارات حلافی را در ادامه می خوانید:

* از زمان حضورت در پرسپولیس شروع کنیم؛ از آن زمان بگو که چه اتفاقاتی افتاد؟
- بعد از آنکه پرسپولیس قهرمان حذفی شد و من سهم کوچکی در آن داشتم، علی دایی از تیم رفت. من هم با باشگاه صحبت کردم که جدا شوم، گفتند چرا؟ گفتم دایی برود من هم می روم چون با او به پرسپولیس آمده بودم، سپس استیلی آمد و با من صحبت کرد که بمانم اما بعد چند بازیکن دیگر به تیم اضافه شدند که من هم رفتم. می خواهم بگویم در 8، 9 سال فوتبالم مشکل خدمت داشتم، سپس به دنبال کارهای آن رفتم و معافی گرفتم.

* معافی ات در چه موردی بود؟
- واریکوسل گرید سه. معافیت هم قانونی صادر شده بود. من درگیر معافی بودم و در نیم فصل به صنعت نفت آبادان رفتم. بعد هم از داماش و ملوان پیشنهادهایی برایم آمد که به داماش رفتم و 7، 8 گل هم زدم اما با امیر عابدینی، مدیرعامل وقت این تیم به مشکل خوردم. متاسفانه او به یکسری بازیکنان پول می داد و به ما نمی داد چون مدیربرنامه نداشتم.

* بعد از آن به پیکان رفتی؟
- بله این تیم را قهرمان دسته اول کردیم و گل قهرمانی را من زدم تا به لیگ برتر صعود کنیم، از اینجا به بعد بود که باشگاه فجرسپاسی کارت پایان خدمتم را باطل کرد و من را به سربازی فرستاد. من گفتم اگر کارتم درست نیست، چرا صادر شده؟ اگر هم قلابی است، چرا چندین سال است که من با این کارت بازی می کنم؟ خیلی از بازیکنانی که مثل من کارت پایان خدمتشان باطل شد، به تیم ملی رفتند اما من را  14 ماه محروم کردند.

* قبل از مصاحبه گفتی که الان با یک تیم ترکیه ای در حال توافق هستی.
- بله الان در ترکیه هستم و فیلم بازی هایم را داده ام که فعلا قبولم کرده اند. برنامه ای برای بازی در ایران ندارم. در نهایت وضعیتم تا 20 روز آینده مشخص خواهد شد، آن هم به خاطر زمان نقل وانتقلات است. از رومانی و مولداوی هم دعوتنامه داشتم اما کارت پایان خدمتم دیر رسید. حالا ان شاءالله از بین ترکیه و آذربایجان یک تیم را انتخاب خواهم کرد؛ البته تیم ترکیه ای در دسته اول این کشور است.

* به هر حال بعد از 14 ماه می خواهی در 25 سالگی به فوتبال برگردی.
- متاسفانه از من حمایت نشد، درصورتی که می توانستند حمایتم کنند، به همین خاطر قید فوتبال ایران را زدم. من 11 سال در لیگ برتر بودم. 16 سالم بود که به لیگ برتر آمدم اما مثل جهانبخش، انصاری فرد و سردار آزمون حمایت نشدم. اینها بازیکنان خوبی هستند ولی با حمایت به اینجا رسیدند اما من را به جای حمایت کردن، کوبیدند. در قضیه کارت پایان خدمت هم، من را قربانی کردند، مثل چند سال قبل که مجاهد خضیراوی را خراب کردند. این همه کارت پایان خدمت فوتبالیست ها باطل شد اما تمام کاسه وکوزه ها را تنها سر من شکستند تا شاید خیلی ها درس عبرت بگیرند. چرا من را بازداشت کردند؟ یک هفته زندان اوین بودم! آن هم من که تا حالا کلانتری نرفته بودم، در حالی که خیلی ها می گفتند نباید کارتم باطل می شد. حتی از تیم الشحانیه قطر و چند تیم دیگرخوب هم پیشنهاد داشتم. حالا می خواهم خودم را ثابت کنم.

* چرا مربیانی که با آنها کار کردی کمکی نکردند؟
- من یک آدم رک هستم و تا حالا به هیچ مربی زنگ نزدم. اکثر مربیان لیگ برتر هم دلال شده اند و به هر تیمی که می روند به خاطر مسائل فنی بازیکن نمی گیرند. یکسری مربی هستند که دو سال تیم ندارند ولی وقتی یک دفعه تیم می گیرند 5، 6 بازیکن را همراه خود می برند. دلال بازی است دیگر... هر کس برای خودش 10 بازیکن دارد. بازیکن 36 ساله ای را می شناسم که هیچ جا نبوده اما یکهو می آید و در لیگ برتر بازی می کند. من تا حالا حتی مصدوم هم نشده ام اما بازیکنانی هستند که تا حالا 3 بار رباط پاره کردند اما الان دارند در لیگ برتر در یک تیم بزرگ بازی می کنند، بعد من که با پرسپولیس سابقه قهرمانی دارم، گل قهرمانی پیکان را زدم، با صنعت نفت آبادن به قهرمانی رسیدم و با گلزنی ام در دقیقه 94 تیم راه آهن را در لیگ برتر نگه داشتم، همه یادشان رفته که اصلا سعید حلافی وجود دارد.

* در این مدت علی دایی هم سراغی از تو نگرفت؟
- علی دایی و مربیان دیگر می توانستند سراغم را بگیرند. همیشه نمی شود که بازیکن سراغ آنها را بگیرد. آنها می توانستند بپرسند من کجا هستم. متاسفانه نه علی دایی و نه مربیان دیگر سراغی از من نگرفتند. با این کاری که با من شد فوتبالم نابود شد اما سایر بازیکنانی که با من بودند و کارت پایان خدمتشان باطل شد، الان بر سر جذبشان، بین تیم ها دعواست. همین الان می توانم در پرسپولیس بازی کنم و چیزی از مهاجمان فعلی این تیم کم ندارم. فقط یک مقطع 2، 3 هفته ای با یک مربی باید کار کنم؛ هم سرعتی و هم تکنیکی. هواداران پرسپولیس در صفحه اینستای من پیام می دهند که برگردم چرا که خاطرات خوبی با من دارند! من در سن 18سالگی در پرسپولیس بودم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مصطفی صصمصطفی صص :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 11:11 قبل از ظهر

  هواداران پرسپولیس اصرار کردن بیایی....
  کی اصرار کرده دقیقا؟؟؟؟

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 11:19 قبل از ظهر

  ببین
  از هواداران مایه ندار

  اگه بازیکن باشی برانکوجون قبولت میکنه

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 11:44 قبل از ظهر

  تورو جون هرکی دوست داری دست از سر پرسپولیس بردار،اونایی هم که تو اینستا بهت پیام میدن برگردی صددرصد اس دق لالین،فقط سروش رفیعی به اضافه یه مدافع درجه یک

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب