پیش بینی بت 940
برانکو چهره پرسپولیس را عوض می کند

برانکو چهره پرسپولیس را عوض می کند

برانکو در تمرینات اخیرش نشان داده که می خواهد یک زوج جدید را کنار سید جلال حسینی امتحان کند. با توجه به عملکرد عالی نورالهی احتمالا برانکو برای بازی دادن به ا... 5 out of 5 based on 18 ratings.

برانکو چهره پرسپولیس را عوض می کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 8 اظهار نظر بازدید [ 15957 ] دوشنبه, 19 مهر 1395
:: خبر ویژه
برانکو چهره پرسپولیس را عوض می کند

برانکو در تمرینات اخیرش نشان داده که می خواهد یک زوج جدید را کنار سید جلال حسینی امتحان کند. با توجه به عملکرد عالی نورالهی احتمالا برانکو برای بازی دادن به ا...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو در تمرینات اخیرش نشان داده که می خواهد یک زوج جدید را کنار سید جلال حسینی امتحان کند. با توجه به عملکرد عالی نورالهی احتمالا برانکو برای بازی دادن به او سراغ یک تاکتیک دیگر می رود.

پرسپولیس در فصلی قبل هجومی ترین تیم لیگ لقب گرفت. سرخ پوشان پایتخت هر چند در کارهای دفاعی نمایش ناامید کننده ای از خود نشان دادند اما در خط حمله عملکرد درخشانی داشتند و تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان از رسیدن به جام قهرمانی بازماندند.

پرسپولیس در تابستان با آوردن سید جلال و بیرانوند و حضور ماهینی در سمت راست مشکلات خط دفاعی خود را بر طرف کرد اما این تیم مانند فصل قبل زیبا و هجومی بازی نمی کند و به استثنای دیدار برابر سپاهان خبری از تیم هجومی و زیبای فصل قبل برانکو نیست.بدون شک دیدار برابر سپاهان بهترین و زیباترین بازی پرسپولیس در فصل جاری است و شاید بتوان آن را زیباترین بازی فصل جدید لیگ برتر هم دانست.

برانکو در نشست خبری بعد از بازی برابر سپاهان که با پیروزی سه بر یک سرخ پوشان پایتخت به پایان رسید تاکید کرد که تیمش اروپایی بازی کرد.حق با برانکو بود. پرسپولیس با وجود آنکه در خانه تیم قدرتمند و پرستاره سپاهان به میدان رفت اما بازی سراپا هجومی را در دستور کار خود قرار داد و با وجود آنکه سه گل به ثمر رساند اما موقعیت های زیادی را هم روی دروازه حریف از دست داد.چرا پرسپولیس برانکو در آن دیدار زیبا و هجومی بازی کرد؟پیش بینی می شد که در غیاب احمد زاده و کمال الدین کامیابی نیا پرسپولیس در میانه میدان به مشکل خورد.

این دیدار بهترین فرصت بود تا احمد نوراللهی که به نیمکت نشینی خود معترض بود توانایی هایش را به برانکو در غیاب کامیابی نیا ثابت کند و اینگونه هم شد. نوراللهی در روزی که پرسپولیس بسیار خوب ظاهر شد عملکرد درخشانی را در ترکیب اصلی به نمایش گذاشت و ثابت کرد که گمشده پرسپولیس برانکو در میانه میدان است.نوراللهی هم در کارهای دفاعی خوب بازی می کند و هم به خوبی تیم را از حالت دفاعی به حمله می برد و طبیعی است که با بازی درخشانی که برابر سپاهان داشت به دغدغه برانکو تبدیل شود و چنین بازیکنی مستحق نیمکت نشینی نیست.برانکو مربی بسیار کاربلد و حرفه ای است. او بارها تاکید کرده که سیستم تیمش را تنها بر اساس آمادگی بدنی و فنی بازیکنان می چیند و با این آمادگی بالایی که نوراللهی از خود نشان داد بسیار بعید است که نیمکت نشین شود.

سرمربی پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد چرا که کامیابی نیا که در پست نواللهی بازی می کند بسیار آماده است و از بهترین وتاثیر گذارترین مهره های تیم برانکو بوده است و همین باعث شده تا انتخاب بین کامیابی نیا و نوراللهی برای برانکو بسیار سخت باشد.اما به نظر می رسد که سرمربی سرخ پوشان راه حل را پیدا کرده است. او قصد دارد از کامیابی نیا در خط دفاعی و کنار سید جلال استفاده کند و با این تغییر نه تنها محمد انصاری به پست اصلی خود یعنی بال چپ برمی گردد بلکه راه برابر قرار گرفتن نوراللهی در ترکیب اصلی هم پیدا می شود.

اما آیا کامیابی نیا در پست مدافع جواب می دهد؟ پیش از این برانکو با بردن انصاری به خط دفاعی نشان داد که به خوبی این موضوع را بررسی کرده و بهترین تصمیم را برای خط دفاعی سرخ پوشان گرفته است. با بردن کامیابی نیا به خط دفاعی نه تنها پرسپولیس ضعیف تر نمی شود و بلکه هجومی تر از قبل می شود و این چیزی است که لازمه تیم قهرمان است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 02:27 بعد از ظهر

  اگه کمال تو دفاع وسط بازی کنه با توجه به بازی فیزیکی و پر برخوردی که داره میتونه دردسر درست کنه با خطاهاش و به راحتی پنالتی یا خطای پشت جریمه بده به حریفان و تنها راه بردن تیمهایی مثل پرسپولیس ، گرفتن خطا پشت محوطه جریمه یا پنالتی هستش .بهتره که کمال همون هافبک دفاعی باشه تا دفاع وسط .تازه ، قد کمال هم نسبت به حاجی انصاری و سید جلال کمتره و روی هوا کم میاره تو دفاع

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 02:34 بعد از ظهر

  فکر نکنم تغییری به وجود بیاد در خط دفاعی.آخه تیمی که در هفت بازی فقط دو تا گل خورده چرا باید خط دفاعش تغییر کنه اونم در قلب خط دفاع؟ با این حال هر جور خود برانکو صلاح بدونه ما وظیفمون فقط حمایت از برانکو و پرسپولیسه. بازیکنان نیمکت نشین هم به هیچ وجه حق اعتراض ندارند فقط باید تلاش کنند حالا هر کس میخواد باشه.از مهدوی کیا که بزرگتر نیستند .نیمکت پرسپولیس افتخاره اگه باور ندارند میتونند از بازیکنایی بمرسند که به خاطر همین نیمکت نشینی از پرسپولیس رفتند و حالا آرزوشونه فقط از دم در باشگاه رد بشن. در نهایت فقط یازده بازیکن میتونن برن توی زمین بنابراین باید حرفه ای باشیم و تلاش کنیم بجای غر زدن

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 03:38 بعد از ظهر

  امیدوارم این ضعف هجومی نبودن در تمام بازی ها رفع بشه و پر قدرت به مصاف تیم ها بریم و علاوه بر تفاضل گل عالی بتونیم به راحتی قهرمان بشیم. هر تفکری که پروفسور داشته باشه ما بهش احترام میذاریم .به امید قهرمانی در لیگ و قدرت نمایی در آسیا که بعد از چندین سال وقتش رسیده.

 • محسن جعفریمحسن جعفری :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 04:29 بعد از ظهر

  برانکو مربی کار بلدی هست،باید ازش حمایت کنیم وقتی که حمایت هواداران که حامی اصلی خودش و پرسپولیس هستند رو ببینه با انگیزه بیشتری بکارش ادامه میده،
  به امید قهرمانی پرسپولیس کبیر

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 07:01 بعد از ظهر

  کمال تو دفاع وسط بازی کنه پنالتی میده

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 09:17 بعد از ظهر

  هر کاری برانکو بکنه باید حمایت بشه حتی اگه بیرانوند رو مهاجم کنه و علیپور رو دروازه بان
  یسری از این اخبار هم دروغه میخوان بگن پرسپولیس امسال دفاعی کار میکنه
  البته که تا اینجا دفاعی کار کردیم ولی بنظرم هر چی بریم جلو بهتر میشیم و مشکل گلزنی هم حل میشه
  به شرط حمایت البته

 • ایوب حسین پورایوب حسین پور :
  دوشنبه, 19 مهر 1395 - 09:54 بعد از ظهر

  شک ندارم برانکو کمال رو دفاع وسط نمیذاره

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 20 مهر 1395 - 10:17 قبل از ظهر

  پرسپولیس دفاعی کار نکرده
  فقط کافیه حریفان پرسپولیس در این هفت هفته رو با حریفان سپاهان و تراکتور مقایسه بکنین
  پرسپولیس : سایپا - فولاد - گسترش - صبا - تراکتور - استقلال - سپاهان
  پرسپولیس بازی های فوق العاده سنگینی داشته و دو هفته آینده هم با نفت و استقلال خوزستان بازی خواهد کرد / عملا بازی هاش با تیم های نیمه اول جدول رو انجام داده
  جز بازی مقابل تراکتور در باقی بازی های توپ و میدان رو در اختیار داشتیم که البته اون بازی شرایط خاص خودش رو داشت
  - بعد از تعطیلات بلند مدت لیگ بود
  - زمین مزخرف تراکتور و عدم امنیت استادیوم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب