پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
حسینی: انتخاب فرانس فوتبال باعث افتخار ایران و آسیا است/ حضور در رده 27 جهان حاصل تلاش های شبانه روزی است

حسینی: انتخاب فرانس فوتبال باعث افتخار ایران و آسیا است/ حضور در رده 27 جهان حاصل تلاش های شبانه روزی است

مدافع تیم ملی ، گفت: حضور در رده 27 جهان اتفاقی به دست نیامده و حاصل تلاش شبانه روزی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی است. سیدجلال حسینی در گفت وگویی در خصوص انتخا... 5 out of 5 based on 13 ratings.

حسینی: انتخاب فرانس فوتبال باعث افتخار ایران و آسیا است/ حضور در رده 27 جهان حاصل تلاش های شبانه روزی است

نويسنده : فرزان ایزدشناس 1 اظهار نظر بازدید [ 6351 ] پنجشنبه, 22 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • حسینی: انتخاب فرانس فوتبال باعث افتخار ایران و آسیا است/ حضور در رده 27 جهان حاصل تلاش های شبانه روزی است

حسینی: انتخاب فرانس فوتبال باعث افتخار ایران و آسیا است/ حضور در رده 27 جهان حاصل تلاش های شبانه روزی است

مدافع تیم ملی ، گفت: حضور در رده 27 جهان اتفاقی به دست نیامده و حاصل تلاش شبانه روزی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی است. سیدجلال حسینی در گفت وگویی در خصوص انتخا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم ملی ، گفت: حضور در رده 27 جهان اتفاقی به دست نیامده و حاصل تلاش شبانه روزی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی است.

سیدجلال حسینی در گفت وگویی در خصوص انتخابش به عنوان یکی از 11 بازیکن برتر مسابقات مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف توسط مجله فرانس فوتبال اظهار داشت: این اتفاق باعث افتخار و خوشحالی من است و وقتی که چنین خبری را شنیدم بسیار خرسند شدم. این موضوع وظیفه من را به عنوان یک ملی پوش سنگین تر می کند تا بتوانم در آینده بازیکن مؤثرتری برای تیم ملی باشم و در موفقیت های این تیم هر چه بیشتر نقش ایفا کنم.

وی ادامه داد: البته این انتخاب یک  افتخار برای ایران و آسیا است و خوشحالم که به این مهم رسیدم و تلاشم را می کنم تا از این پس برای تیم ملی و باشگاهم تأثیرگذارتر باشم.

مدافع تیم ملی در مورد نتایج اخیر این تیم، گفت: ابتدا باید به اردوی خوبی که در ارمنستان داشتیم اشاره کنم؛ یک اردوی مطلوب با امکاناتی که فراتر از تصورمان بود. زمین های چمن عالی و برنامه مناسب برای آماده سازی تیم باعث شد تا برای دو بازی سنگین مقابل ازبکستان و کره جنوبی آماده شویم.

حسینی افزود: در این اردو آماده سازی مناسبی برای برگزاری دو دیدار مقابل تیم های مدعی ازبکستان و کره جنوبی انجام شده و ما به خوبی با دو حریف گردن کلفت بعدی مان آشنایی پیدا کردیم. در واقع می دانستیم ازبکستان با دو پیروزی در گروه برای هر حریفی خطرناک است و از سوی دیگر کره جنوبی که برای همه تیم ها در آسیا یک رقیب به شمار می رود.

وی در مورد بازی با ازبکستان و گلزنی اش، گفت: خدا را شکر توانستم تلاش همه بازیکنان را به گل تبدیل کنم. ما همیشه در تمرینات روی ضربات ایستگاهی کار می کنیم و این بار هم قسمت من بود که توانستم مقابل این حریف قدرتمند گلزنی کرده و در نهایت سه امتیاز را به دست آوریم. ما پس از این دیدار با کسب هر سه امتیاز راهی ایران شده و پس از آن خودمان را برای کره آماده کردیم.

مدافع تیم ملی در مورد این دیدار که با برتری تیم ملی به دست آمد، گفت: برای این مسابقه نیز آمادگی بالایی داشتیم و می دانستیم کره یک رقیب جدی و خطرناک برای تیم ملی به شمار می رود اما خوشبختانه با کنترل مسابقه حتی یک موقعیت جدی هم به آنها ندادیم و با یک گل در حالی بازی را بردیم که می توانستیم گل های بیشتری را هم به ثمر برسانیم. با این حال مهمتر از هر چیزی حضور پرشور تماشاگران آن هم در شب عاشورای حسینی بود که البته ما از این دو مهم یعنی حضور حماسی مردم و تاسوعا و عاشورای حسینی انگیزه فراوانی گرفته و توانستیم در نهایت میدان را در مقابل کره جنوبی با دست پر ترک کنیم.

حسینی در مورد اینکه چگونه تیم ملی به این ساختار دفاعی قوی رسیده است که به سختی گل می خورد، گفت: به نکته درستی اشاره کردید. قدرت خط دفاعی تیم ملی به خاطر ساختار دفاعی آن است، وقتی میزان دوندگی مهاجمان را می بینیم و وقتی هافبک ها از تمام وجود مایه می گذارند پس از آنها نوبت به مدافعان و دروازه بان تیم می رسد و در واقع تلاش همه بازیکنان را تکمیل کنند. در واقع امروز همه بچه ها در تیم ملی تلاش می کنند تا این تیم موفق باشد و اگر گلی نمی خوریم حاصل تلاش همه است همانطور که اگر گل می زنیم همه بازیکنان داخل زمین در آن دخیل هستند. امروز ساختار دفاعی تیم ملی به سبکی شده است که نظم و انضباط و تلاش همه جانبه در آن حرف اول را می زند و این رمز موفقیت ما است.

وی در مورد اینکه به عنوان یک باتجربه چه کمکی به بازیکنانی که کمتر سابقه حضور در تیم ملی را دارند می کند، گفت: بیشتر بازیکنان تیم ملی بازی های ملی کم و تجربه کوتاهی را در این تیم دارند و مهم است که ما بازی های تدارکاتی و اردوهای بیشتری داشته باشیم تا این از دسته بازیکنان تجربه خوبی را به دست بیاورند.

مدافع تیم ملی افزود: بازی های تدارکاتی قوی می تواند حتی به فوتبال ما کمک کند وقتی جوان ترهایی مثل عزت اللهی، پورعلی گنجی، آزمون، محمدی و ... در ترکیب تیم ملی حضور دارند که تجربه شان برای دیدارهای ملی کم است می توان با دیدارهای تدارکاتی و اردوهای بیشتر هم تجربه آنها را بالا برد و هم موجبات پیشرفت تیم ملی را فراهم آورد. البته من هم به عنوان یک بازیکن باتجربه کمک می کنم تا این دسته از بازیکنان هر چه سریعتر به مدارج بالای فنی و تاکتیکی از لحاظ تجربه در تیم ملی دست پیدا کنند.

حسینی در مورد اینکه گفته می شود کی روش با بازی های تدارکاتی با تیم های قدرتمند دنیا مخالف است، گفت: کی روش هیچگاه مخالف این موضوع نبوده و هر موقع شرایط طوری باشد که بتوان با تیم های قدرتمند بازی کرد او نیز از این موضوع استقبال می کند. در بازی های تدارکاتی برد و باخت معنا ندارد و مهم این است که بتوانیم ابتدا محک جدی و مناسبی خورده و سپس تجربه بیشتری برای حضور در رقابت های رسمی به دست بیاوریم. مطمئن باشید با برگزاری دیدارهای تدارکاتی بیشتر شرایط تیم ملی هم بهتر می شود.

وی در مورد اینکه گفته می شود کی روش از این موضوع واهمه دارد که اگر از تیم های قدرتمند شکست بخوریم شاید در رنکینگ فیفا نزول بکنیم، گفت: اصلاً این طور نیست اتفاقاً ما جلوی سوئد و شیلی بازی کردیم و اگر بازی قدرتمندی داشته باشیم مطمئناً کی روش هم از آن استقبال می کند چرا که برگزاری چنین مسابقات می تواند به هماهنگی بین بازیکنان و پیشرفت تیم ملی کمک کند.

مدافع تیم ملی در مورد حضور تیم ملی در رده 27 رنکینگ فیفا، گفت: مطمئن باشید بی خود و بی جهت این موفقیت ها به دست نیامده و همه آنها حاصل تلاش شبانه روزی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی است. خوشحالم که با عملکرد خوب و کسب نتایج مناسب در این ماه های اخیر توانستیم سرانجام صعود خوبی در رنکینگ داشته باشیم و به جمع 30 تیم برتر دنیا برسیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • perspolis aloneperspolis alone :
  پنجشنبه, 22 مهر 1395 - 02:50 بعد از ظهر

  سلامتی پرسپولیسیا که واسه کشورشون بیشترین افتخار آفرینیو میکنن
  ولی سرمربی تیم ملی ترکیبو یه جوری انتخاب میکنه که حتی یه دقیقه هم یه پرسپولیسی کاپیتان نشه
  سلامتیه همه بیشعورا چون اگه نباشن با شعورا مشخص نمیشن

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب