ویکتوری بت
پرش پرسپولیس از سکوی نفت به صدر جدول/ دایی دومین قربانی سه گله برانکو

پرش پرسپولیس از سکوی نفت به صدر جدول/ دایی دومین قربانی سه گله برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل نفت تهران موفق شد بار دیگر به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بازگردد. پرسپولیس و نفت تهران از هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر... 5 out of 5 based on 8 ratings.

پرش پرسپولیس از سکوی نفت به صدر جدول/ دایی دومین قربانی سه گله برانکو

نويسنده : فرزان ایزدشناس 19 اظهار نظر بازدید [ 3667 ] شنبه, 24 مهر 1395
:: خبر ویژه
پرش پرسپولیس از سکوی نفت به صدر جدول/ دایی دومین قربانی سه گله برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل نفت تهران موفق شد بار دیگر به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بازگردد. پرسپولیس و نفت تهران از هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل نفت تهران موفق شد بار دیگر به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بازگردد.

پرسپولیس و نفت تهران از هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 18 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارند.

حسین ماهینی (14 - پنالتی)، مهدی طارمی (30) و کمال کامیابی نیا (84) گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه ، محسن مسلمان، وحید امیری و مهدی طارمی.

ترکیب نفت تهران: میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، میلاد فخرالدینی، وحید حمدی نژاد، ایگور پراهیچ، علیرضا عزتی، آرش رضاوند، اکبر صادقی، محمد قاضی، ایمان مبعلی و امیرارسلان مطهری.

نیمه اول
دقیقه 7: خروج اشتباه بیرانوند باعث شد موقعیت خوبی نصیب محمد قاضی شود که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 10: ارسال کرنر از سوی محسن مسلمان روی دروازه نفت، با ضربه سر مهدی طارمی همراه بود که به امید عالیشاه رسید، اما ضربه این بازیکن هم راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 12: توپی که در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسیده بود، با سرتوپ خوب این بازیکن و تکل وحید حمدی نژاد همراه بود که تبدیل به ضربه پنالتی برای پرسپولیسی ها شد.

دقیقه 14: حسین ماهینی پشت ضربه پنالتی ایستاد و برای پرسپولیس گلزنی کرد.

دقیقه 19: ایمان مبعلی پشت ضربه ایستگاهی نفتی ها قرار گرفت و ضربه خوبی هم به توپ زد، اما قدرت شوت او چندان زیاد نبود که بیرانوند را به زحمت بیاندازد.

دقیقه 23: اکبر صادقی به دلیل تکل خطرناک روی پای فرشاد احمدزاده از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 29: پرتاب بلند دست علیرضا بیرانوند برای مهدی طارمی در حال تبدیل شدن به یک موقعیت تک به تک بود که پراهیچ با دست توپ را متوقف کرد تا از داور بازی کارت زرد دریافت کند.

دقیقه 30: کار تمرین شده پرسپولیسی ها روی ضربه ایستگاهی میانه میدان، با پاس خوب وحید امیری برای مهدی طارمی همراه بود تا این بازیکن با یک ضربه آرام برای دومین بار دروازه نفت را باز کند.

دقیقه 32: شوت محکم محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه به تیر افقی دروازه نفت برخورد کرد.

دقیقه 37: ارسال نفتی ها روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر ارسلان مطهری همراه بود، اما توپ با فاصله زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 38: امید عالیشاه در کورس با میلاد فخرالدینی در کنار زمین متوقف شد که اعتقاد به خطا داشت، اما نظر داور مسابقه خلاف این موضوع بود. به همین دلیل عالیشاه اعتراضی به داور کرد که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 39: علیرضا بیرانوند پس از مهار توپی که روی دروازه اش آمده بود، قصد داشت یک بار دیگر پرتاب بلندی برای مهاجم هم تیمی داشته باشد که توسط علیرضا عزتی متوقف شد و داور مسابقه به کاپیتان نفت هم کارت زرد نشان داد.

نیمه دوم
دقیقه 46: علی دایی در شروع نیمه دوم طوفانی کار کرد و سه تعویض همزمان انجام داد. علیرضا عزتی، وحید حمدی نژاد و آرش رضاوند از ترکیب این تیم خارج شدند و جای خود را به فرید محمدی زاده، عیسی آل کثیر و رضا علیاری دادند.

دقیقه 53: علیرضا بیرانوند به دلیل اتلاف وقت از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 55: ضربه ایستگاهی ارسالی روی دروازه پرسپولیس را سیدجلال حسینی به صورت ناقص دفع کرد که توپ به آل کثیر رسید. این بازیکن هم ضربه اش را با بی دقتی به بیرون زد.

دقیقه 56: توپ سرگردانی که روی حرکت مهدی طارمی به محوطه جریمه نفت آمده بود، توسط عالیشاه به سمت دروازه شاگردان دایی شلیک شد که این ضربه فقط یک کرنر به همراه داشت.

دقیقه 61: علی علیپور جای امید عالیشاه را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

دقیقه 67: میلاد فخرالدینی با کارت زرد داور جریمه شد که به شدت به این مسئله اعتراض می کرد.

دقیقه 69: ارسال ایمان مبعلی در محوطه جریمه پرسپولیس بسیار خطرناک بود که توپ در مقابل دروازه به احمد آل نعمه رسید، اما ضربه این بازیکن را بیرانوند با خروج به موقع مهار کرد. البته دروازه بان سرخپوشان به دلیل این خروج خطرناک از ناحیه سر مصدوم شد.

دقیقه 70: ارسال روی دروازه پرسپولیس و خروج اشتباه بیرانوند موقعیت خوبی برای نفتی ها ایجاد کرد که ضربه سر مطهری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 71: احمد نوراللهی جای مهدی طارمی وارد زمین شد تا در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد.

دقیقه 74: وحید امیری در موقعیت خوبی قرار داشت و می توانست تیمش را به گل سوم برساند، اما ضربه او از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 84: ارسال احمد نوراللهی از روی نقطه کرنر با ضربه سر بدون نقص کمال کامیابی نیا همراه بود تا گل سوم پرسپولیس رقم بخورد.

دقیقه 87: توپ برگشتی مدافعان نفت روی ارسال پرسپولیس، به کامیابی نیا رسید که این بازیکن هم شوت سنگینی را روانه دروازه نفت کرد، اما فراهانی موفق شد توپ را به کرنر بفرستد.

دقیقه 88: صادق محرمی به جای فرشاد احمدزاده وارد ترکیب پرسپولیس شد.

پرسپولیس با این پیروزی 18 امتیازی شد و بار دیگر بالاتر از تراکتورسازی که 16 امتیازی شده است، در صدر جدول قرار گرفت. همچنین پرسپولیس که قهرمانی فصل گذشته را مقابل نفت با سرمربیگری علیرضا منصوریان از دست داده بود، توانست به نوعی تقاص آن بازی را در این فصل از تیم علی دایی بگیرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هادی آمرههادی آمره :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 07:02 بعد از ظهر

  عالی بودیم...من که چند ساله همچین بازیهایی رو از پرسپولیس ندیده بودم تا اینکه پروفسور اومد...ظریف اومد کشور از انزوا خارج شد...کیروش اومد بردن تیم ملی آرزو شد....برانکو اومد همه به احترامش از جا بلند میشن.....کارهای بزرگو باید داد دست آدمهای بزرگ و گرنه درجا خواهیم زد

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:07 بعد از ظهر

  هوادارایی که میرن ورزشگاه رضائیان را تشویق می کنند فازشون چیه!؟ جام را می خواهند یا رضائیان را!؟ همین رفتارها باعث میشه جناب طارمی باد توی غبغبش بندازه و اخم کنه. من با برگشتن رضائیان هم مشکل داشتم یه عده تشویقش می کنند و میگن چرا بازی نمیکنه.واقعاً متأسفم. انشاأالله قهرمانی پرسپولیس

 • محسن حسن زادهمحسن حسن زاده :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:12 بعد از ظهر

  مبارک باشه. همه چیز خوب بود. فقط ای کاش رضاییان هم بصورت تعویضی وارد زمین می شد. همه جوره با تیم راه اومده

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:14 بعد از ظهر

  بازی خیلی خوبی بود مخصوصا نیمه اول
  فقط ای کاش برانکو رضاییان رو حداقل یه 10 دقیقه بازی میداد تا انگیزه رامین نابود نشه اینطوری کم کم انگیزه ش رو از دست میده
  فقط یه چیزی داوری رو اعصاب نبود؟
  چرا خطا نمیگرفت؟

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:19 بعد از ظهر

  پرسپولیس زلزله همینه همینه،ماشالا پرسپولیس،تبریک به همه

 • هومن دلانهومن دلان :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:19 بعد از ظهر

  سلام
  این ایام سوگواری اباعبداله پادشاه کربلا رو به همه بچه شیعه ها تسلیت میگم.
  بعد بازی سپاهان و برد بی نظیر پرسپولیس تو اصفهان دیگه نظری ندادم و فقط خودخوری کردم تا امروز!!!
  کجان اون اهالی کوفه؟؟؟؟؟؟
  کجان اونا که بازی با قشقایی رو پیراهن عثمان کردن تا برانکو رو کله کنن؟؟؟!!!
  کجان اونا که مث ترسوها پشت تیمشونو((اگه اونا رو پرسپولیسی حساب کنیم)) خالی کردن و دستهاشونو بردن بالا و تسلیم شدن؟؟؟
  نه میخوام بدونم ((معرفت)) تو این دور و زمونه کجا رفته؟؟؟
  خو بیاید از این بازی ایراد بگیرید!!!!
  این بازی ناب اروپایی رو عمه من که به پرسپولیس یاد نداده!همون کسی یاد داده که یه بچه 16 ساله میگه من بیشتر از اون میفهمم!!!
  اینه ((پرسپولیس)) ما....هر کس دوست نداره علی یار و نگه دارش
  ما پرسپولیسیای تیفوسی تا بردن جام بالای دست کاپیتان سیدجلال پشت تک تک نظرات و کارهای برانکو و طاهری خواهیم موند!!
  افسوس و صد افسوس که خیلی از مردمه عادی فکر میکنن فوتبال بلدن!!!! حتی بیشتر از ((پروفسور))!!!!
  البته ناگفته نمونه خیلیییییییییییییی از نظرات مشکوک رو (پرسپولیسها) نمیزارن!اما کلا جای هیییییییییییییییچچچچچچ گونه حرفی باقی نگذاشته تیم پروفسور برانکوی کبیر!
  دست مریزاد پروفسور...
  ماشالا تک تک بچه های باغیرته تیممون
  دستای بریده عباس بدرقه راهتون تا قهرمانی آسیا

 • Behzad mazaBehzad maza :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:42 بعد از ظهر

  تبریک به همه سرخ دلای عزیز عالی بودیم عالی بردیم

 • sarbaze sorkhsarbaze sorkh :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 08:57 بعد از ظهر

  تبریک به همه پرسپولیسی های عزیز ... وحید امیری انگار داره افت میکنه ولی بازم خوب بود...دلم کم کم داره واسه رضاییان میسوزه بنده خدا هنوز داره چوب اشتباهش رو میخوره هرچند که ماهینی هم فوق العادست ولی در حد یه تعویضی میتونست به رامین بازی بده...
  ایشاالله اوضاع بهتر از اینی که هست میشه

 • هادی آمرههادی آمره :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 09:09 بعد از ظهر

  هومن جان اونایی که وقتی پرسپولیس صدر جدوله و میان به به و چه چه میکنن و با یه مساوی میان برانکو رو زیر سوال میبرن اینا تو زندگیشون همیشه با طرفشون تا وقتی خوبن که خوب باشه اگه یه مشکل کوچیک برای طرفشون ایجاد بشه تنهاش میزارن و میرن با یکی دیگه...پرسپولیس به امثال شما نیاز داره

 • پدرام سلیمیپدرام سلیمی :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 09:22 بعد از ظهر

  خداروشکر بازم بردیم خیلی زیبا هم بردیم. اگر به جدول یه نگاه بندازید میبینید پرسپولیس تقریبا خودشو از بقیه تیم ها جدا کرده و با توجه به به اینکه تقریباً همه ی بازی های سختمونو انجام دادیم من به دلم افتاده دو سه هفته جلوتر قهرمان میشیم. ولی هنوز زوده تا درباره قهرمانی صحبت کنیم اما انشاالله با تدبیر پروفسور و مدیریت دکتر طاهری قهرمانی دور از دسترس نیست.
  اما درباره کنفرانس بعد بازی.. آقای دایی با اینکه به عنوان یه قهرمان ملی و البته یه پرسپولیسی واقعی احترام بسیاری برات قائلم اما خوبه آدم اشتباهاتش رو قبول کنه. وقتی باختی مثل مرد بگو بد بودیم باختیم نه اینکه داوری رو بهونه کنی. همه ی کارشناسان داوری از جمله مظفری زاده اذعان کردن که عکس العمل بیرانوند خطا نبود و تازه علاوه بر صحیح بودن پنالتی طارمی صحنه مشکوک روی علیپور هم 100% خطا بود. پس چه خوبه وقتی شکست میخوری مثل یک جنتلمن واقعی باختتو قبول کنی.
  به امید قهرمانی پرسپولیس کبیر

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  شنبه, 24 مهر 1395 - 10:54 بعد از ظهر

  اول از همه تبریک به همه سرخ دلان..
  وبعد :برا اون کسایی که میگن رامین با تیم راه اومده...خوب بااایدم راه بیاد...بازیکنه وظیفشه...بعضی اشتباها توان های سختی داره...که با صبر کردن میتونی ازش بگذری... اگه ر نمیرفت الان فیکس تیمش بود.....؟!!!!؟ ماهینیم کارش عااالی... ماهینی داره اوج میگیره نباااید به خاطر رامین افت کنه .

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:17 قبل از ظهر

  موضوع غیرقابل هضم برای من از دست دادن ساسان انصاریه..هنوز با رفتنش کنار نیومدم...داره تو فولاد میترکونه...4 بازی 4 گل...حیف که از دستش دادیم...جالبتر اینکه عباس زاده که روزی با خفت انداختنش بیرون تو نساجی قائمشهر غوغا کرده..4 بازی 8 گل

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:31 قبل از ظهر

  تبریک به همه دوستان،
  پرسپولیس فوق العاده زیبا و هجومی و سراسر تکنیکی مقابل نفت بازی کرد و موفق به شکست تیم نفت شد،
  دست مریزاد برانکوی عزیز و دستیارانش و تشکر و فقط تشکر از بازیکنان بینظیر و متحد این تیم محبوب قلبها،
  پاینده باد پرسپولیس قهرمان

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:32 قبل از ظهر

  به نظرم برانکو رو برداریم بجاش مایلی کهن رو بیاریم..

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 01:19 قبل از ظهر

  با سلام خدمت دوستان پرسپولیسی خودم.
  واقعا به همه ی شما دوستان تبریک میگم.
  فقط اومدم یه چیزی رو یاداوری کنم و برم.تعداد نظرات بعد بازی به این خوبی فقط 14 تا بود اقایون دلواپس تیم ، الان پیداشون نشده که نظر بدن و این جای تعجب داره که چرا وقتی پرسپولیس میبازه این اقایون پیداشون میشه.
  ارتش لطفا تایید کنید

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 02:28 قبل از ظهر

  با درود
  با تبریک به همه عاشقان پرسپولیس.........
  یکی از حساسترین بازیهای این فصل رو بردیم
  حضور دایی در نیمکت نفت تیم سوم جدول ویکماه تعطیلی لیگ وبا خت به قشقایی وتساوی تراکتور وعملکرد عالی رامین دربازی کره وفشار رسانه های زرد وحاشیه ها وجنجالهای اخیر مافیاو.....همه وهمه باعث شده بود که این بازی خیلی حساس بشه....
  به لطف خدا بازی رو بردیم
  یکی از مهمترین دلایل برد آمادگی نسبی مهدی وهماهنگیش با امیری بود.......
  دوستان توجه کنید اگه رامین ومهدی از روز اول تو تیم بودن واین حاشیه ها بوجود نیومده بود...واقعا چه تیم هماهنگ وبزرگی داشتیم..
  واقعا دشمنان از ترس پرسپولیس قدرتمند وهماهنگ....چه نقشه های شومی که نکشیدن تابا جدا کردن مهدی ورامین کمر تیمو بشکنن ولی واقعا خدا با ما بود وتونستیم به لطف درایت مدیران وبرانکو بسختی از این بحرا خارج بشیم.
  بنظر من همینکه رامین تو تیم ماست وبرای تراکتور وسپاهان....بازی نمیکنه بزرگترین پیروزیه.....اینکه بازی میکنه یا نه مهم نیست مهم نظر برانکو وموفقیت تیمه که خدا رو شکربا قدرت تمام صدر نشینیم......
  واقعا واز ته دل میگم علیرغم اینکه رامینو بازیکنی بسیار عالی و فراتر از آسیا میدونم ولی ....
  اصلا نباید بایت بازی نکردن رامین حساس باشیم وبه مربی فشار بیاریم..خدای نکرده باعث سوء استفاده رقبا بشیم.....
  مهم اینه که برانکو مربی تیمه وصلاح تیمو از ماها بهتر میدونه

 • مجید 22مجید 22 :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 02:47 قبل از ظهر

  هومن داداش همه جا آدمای حذب باد هست.ما طرفداری واقعی تا ابد پشت برانکو و پرسپولیس هستیم.متاسفانه بعضیا دلشون واسه استیلی و درخشان و دایی تنگ شده.اقتدار به اینا نیومده.خودتو ناراحت نکن و باید تلاش کنیم اتحادمون رو حفظ کنیم.به امید قهرمانی پرسپولیس

 • hoseein hoseein :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 02:56 قبل از ظهر

  تیتر فئق العاده ای بود ...

  عای بودیم
  انشالله قهرمانی

 • میلاد رمضانیمیلاد رمضانی :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 06:58 قبل از ظهر

  اقای اسماعیلی و بقیه دوستان ک درباره ترکیب نظر میدن بهتره بدونن با این کاراشون بیشتر ب دشمنا اجازه میدن ک ب هر وسیله ای رو مخ برانکو باشن
  اخه کجای دنیا دیدی تیم صدر جدول انقد تحت فشار باشه!!!!؟؟
  در ضمن اقای عباس زاده هم ک همه میدونن مث پیام صاقیان قابل کنترل نبودن وگرنه خدا میدونه ک عباس زاده چقد خوب بود و پیام از اونم بهتر

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب