پیش بینی بت 940
بیرانوند: گل رخسار بزرگ فقط با دایی و کی روش عکس می گیرد!

بیرانوند: گل رخسار بزرگ فقط با دایی و کی روش عکس می گیرد!

گلر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل رخسار بزرگ فقط با علی دایی و کارلوس کی روش عکس می گیرد و او را آن زمان دیده ام. علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی 3 بر صفر پرسپولی... 5 out of 5 based on 15 ratings.

بیرانوند: گل رخسار بزرگ فقط با دایی و کی روش عکس می گیرد!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 8590 ] شنبه, 24 مهر 1395
:: خبر
بیرانوند: گل رخسار بزرگ فقط با دایی و کی روش عکس می گیرد!

گلر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل رخسار بزرگ فقط با علی دایی و کارلوس کی روش عکس می گیرد و او را آن زمان دیده ام. علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی 3 بر صفر پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

گلر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل رخسار بزرگ فقط با علی دایی و کارلوس کی روش عکس می گیرد و او را آن زمان دیده ام.

علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران گفت: مشکلات مالی زیادی داریم و نفتی ها به این مسئله توجه نمی کنند. یک میلیارد و 85 میلیون طلب دارم. پرسپولیس 6 بازیکن ملی پوش دارد. چند ملی پوش روی هم رفته 4 میلیارد و 500 میلیون تومان طلب دارد. هر روز تمرکزم را از دست می دهم و فقط در زمان برگزاری بازی سعی می کنم با تمرکز کار کنم که شرمنده هواداران نشوم. 500 تا 600 میلیون تومان چک دارم که باید پاس شود.

وی افزود: 12 سال در این تیم زحمت کشیدیم و 3 سال است که نفت صاحب برند شده است. به ما می گویند قنبرزاده گفته پول این افراد را ندهید. او اصلاً دیگر در این تیم نیست و نمی دانم کجا حضور دارد. می گویند فردوسی پور عادل است و مشکلات راحل می کند، او اگر این مشکل نفت را حل کند و این مسائل را نشان دهد، کارش را به خوبی انجام داده است.

گلر پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: آقای زنگنه به این وضعیت رسیدگی کنند، می گویند قراردادمان زمانی بوده که باشگاه نفت زیرنظر وزارت نفت بوده است. اگر زنگنه یک خانواده را نان می دهد، من نان 15 خانواده را می دهم. وقتی به باشگاه نفت مراجعه می کنم، آنها می گویند شرکت بهنام پیشرو 17 میلیارد به پرسپولیس پول داده و من بروم طلبم را از پول های آنها که به پرسپولیس داده اند بگیرم. وقتی به پرسپولیس این مسئله را می گویم، آنها اعلام می کنند بهنام پیشرو این پول را برای تبلیغاتش به پرسپولیس داده و آنها تبلیغاتشان را انجام داده اند. این پول حق زن وبچه من است. نفت 3 سال است که صاحب برند شده، ما برای این تیم زحمت کشیدیم و این شرایط را به وجود آوردیم، اگر این شرایط برای نفت ادامه پیدا کند، نفت دچار مشکل خواهد شد. هر بار که به باشگاه نفت می رویم یک بار می گویند باید با گل رخسار بزرگ صحبت کنید و یک بار هم می گویند با گل رخسار کوچک صحبت کنید، گل رخسار بزرگ را فقط هنگام عکس گرفتن با علی دایی و کارلوس کی روش دیده ام، آنها اگر به دنبال تبلیغ شرکت شان هستند، این مسئله را به من بسپارند تا عکس شرکت شان را در یکی از صفحات مجازی خودم بگذارم که 90 هزار نفر آنها را ببینند.

وی در مورد اینکه آیا روی میلاد فخرالدینی مرتکب خطا شد، اظهار داشت: اصلاً به هیچ وجه خطا نکردم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 96 کدام بازیکن بود؟
  • 1 - علیرضا بیرانوند
  • 2 - سیدجلال حسینی
  • 3 - محسن مسلمان
  • 4 - وحید امیری
  • 5 - علی علیپور
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 9 فروردین 1397 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوصل امارات
الوصل امارات
ورزشگاه : امارات
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
سه شنبه, 22 اسفند 1396 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب