پیش بینی بت 940
طاهری: برای پرداخت مطالبات چاه نفت نداریم / کسر امتیاز به خاطر گابریل صحت ندارد

طاهری: برای پرداخت مطالبات چاه نفت نداریم / کسر امتیاز به خاطر گابریل صحت ندارد

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور در سمپوزیوم ملی اقتصاد مقاومتی در ورزش گفت: این گونه جلسات به ما کمک می کند تا از مدیریت هزینه ای به مدیریت... 5 out of 5 based on 9 ratings.

طاهری: برای پرداخت مطالبات چاه نفت نداریم / کسر امتیاز به خاطر گابریل صحت ندارد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 2 اظهار نظر بازدید [ 2396 ] یکشنبه, 25 مهر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • طاهری: برای پرداخت مطالبات چاه نفت نداریم / کسر امتیاز به خاطر گابریل صحت ندارد

طاهری: برای پرداخت مطالبات چاه نفت نداریم / کسر امتیاز به خاطر گابریل صحت ندارد

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور در سمپوزیوم ملی اقتصاد مقاومتی در ورزش گفت: این گونه جلسات به ما کمک می کند تا از مدیریت هزینه ای به مدیریت...

ارتش سرخ دات كام :

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور در سمپوزیوم ملی اقتصاد مقاومتی در ورزش گفت: این گونه جلسات به ما کمک می کند تا از مدیریت هزینه ای به مدیریت درآمدی برسیم.

وی در مورد خریدهای خارجی باشگاه پرسپولیس و اینکه به نظر می رسد آنها عملکرد خوبی نداشته اند، اظهارداشت: ما بازیکنان را با یک فرآیند خاص جذب کردیم و همه آنها با نظر کادر فنی به تیم اضافه شدند. شما ببینید که 5-6 بازیکن ما در تیم ملی حضور دارندکه بیشتر آنها بازیکنان جدید هستند که امسال به ما اضافه شدند. این را هم بگویم که ما تعامل خوبی با کادر فنی داریم.

وی در مورد وضعیت آنتونی گولج هم اظهار داشت: این تمرین را بی اطلاع  ترک کرده و ما طبق قرارداد پیگیر وضعیت او خواهیم شد تا حق و حقوق باشگاه ضایع نشود.

طاهری در خصوص اینکه مدیرعامل می شود یا نه؟ گفت: قرار است یک جلسه هم اندیشی با خبرنگاران پرسپولیس برگزار کنند و در آن با اصحاب رسانه در همه موارد صحبت خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما بازنشسته هستی؟ اظهار داشت: نه، من بازنشسته نیستم.

طاهری در مورد اینکه اقتصاد مقاومتی چقدر در باشگاه پرسپولیس رعایت شده، تصریح کرد: باشگاه ها پیکره اصلی ورزش هستند که باید به آنها بها داده شود. ما آسیب شناسی کردیم و چالش ها را مورد ارزیابی قرار دادیم و توانستیم در مدت کوتاهی یک سامانه هواداری به راه بیندازیم که با آن موفق شدیم هوادارانمان را به صورت نظام مند سرشماری کنیم و به درآمدزایی برسیم. قصد داریم این موضوع را توسعه دهیم تا درآمدهای ما هم بیشتر شود. درهمه جای دنیا هم همینطور است و از همین طریق کارها را انجام می دهند. این یک حمایت گلخانه ای است که اگر حمایت ها از باشگاهی برداشته شود آن باشگاه به مشکل می خورد و ما با کمک هواداران تیم را اداره می کنیم تا دچار مشکلاتی نشویم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه اگر او از این تیم برود، چقدر بدهی به جای خواهد گذاشت تصریح کرد: در مدتی که ما در باشگاه هستیم توانستیم بخشی از هزینه های فصل قبل را بدهیم و همچنین بخشی از معوقات را پرداخت کردیم که اگر آن معوقات به روی دوش ما نمی افتاد می توانستیم بهتر کار کنیم و با سرمایه گذاری سود بیشتری برای باشگاه کسب کنیم. به هر حال بحث مالیات و قرارداد بازیکنان و یکسری موارد دیگر باعث شد مبالغ سنگینی روی دوش باشگاه باشد. به هر حال از طریق مراجع قضایی و قانونی رقم هایی به باشگاه تحمیل شده که البته قانونی بوده و تبعات آن برای ما سنگین بوده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما از سال گذشته خیلی از پرونده های باشگاه را بسته ایم و این یک موفقیت بزرگ برای ماست. به هر حال لازم است که سایر سازمان های درگیر هم به ما کمک کنند و با همکاری بیشتری کارها را انجام دهیم. ما حتی طرح هایی برای مشارکت با سازمان لیگ و صدا و سیما داشتیم که البته دچار چالش هایی هم شدیم. البته به دنبال این هستیم تا گام های بیشتری برداریم.

طاهری در خصوص وضعیت گابریل بازیکن برزیلی و سابق پرسپولیس و بحث خطر کسر امتیاز از این باشگاه ادامه داد: بحث کسر امتیاز واقعیت ندارد. ما چند بازیکن جداشده داریم که با آنها در حال تفاهم هستیم که در مورد این بازیکن هم شرایط همین گونه است. ما چند پرداختی به گابریل داشتیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اسپانسر این باشگاه هم تصریح کرد: ما با وجود اسپانسر در حال تامین درآمدهای باشگاه هستیم و با تعاملی که داریم کارها را پیش می بریم.

وی در خصوص وضعیت رامین رضاییان که در پرسپولیس بازی نمی کند هم تصریح کرد: اینها بحث های فنی است و کارشناسان باید درباره آن نظر بدهند. قطعا کادر فنی با تفکر بازیکنانش را انتخاب می کند و پاسخ این حرف هم به کادر فنی باز می گردد.

طاهری در مورد اینکه رضاییان در تیم ملی فیکس بازی می کند اما در پرسپولیس به او بازی نمی رسد، گفت: صحبت های شما از موضوع سمپوزیوم دور شده و به نظر می رسد به دنبال تیتر هستید که باید بگویم از من هم نمی توانید تیتر بگیرید!

وی درباره عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان اظهار داشت: ما شرایط به صورت پایدار داریم به این صورت که با کسب درآمد از سامانه هواداری پول در می آوریم و این یک سیکل دارد به این صورت که در طی دو ماه یا 4 ماه این پول ها پرداخت می شود اما باید بتوانیم آن را منظم کنیم. بدون شک مشکلات معیشتی وجود دارد ولی همه ارگان ها و عوامل باید کمک کنند. خود شما رسانه ها و صدا و سیما باید کمک کنید تا این کارها انجام شود. ما که چاه نفت نداریم یا دارای خزانه نیستیم بلکه باید ایجاد درآمد کنیم و با تعامل این کارها انجام می شود.

طاهری افزود: تبلیغات محیطی محل درآمدی برای باشگاه است. شما نگاه کنید برخی  فقط توهین می کنند و هیچ گاه به مشکلات باشگاه نمی پردازند بلکه مسائل شخصی خود را دخیل می کنند. من هیچ گاه جواب مسائل شخصی و شخصیتی را نمی دهم اما مسئله ای که به باشگاه مربوط شود مقابل آن می ایستم چراکه نباید اجازه بدهیم به باشگاه تعرض شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بازیکن باید برای باشگاه درآمدزا باشد. اگر شما شخصی را استخدام می کنید او هم همان پیراهنی را می پوشد که شما در اختیار او قرار داده اید. در واقع بازیکن هم باید در خدمت باشگاه باشد و اگر به این مسائل توجه شود خواهید دید که جواب سوال خود را می گیرید. فضای تبلیغاتی باید برای باشگاه درآمد داشته باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:22 بعد از ظهر

  دکتر طاهری محکم به راهت ادامه بده همه حمایتت می کنیم

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:57 بعد از ظهر

  دمت گرم ذکتر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب