پیش بینی بت 940
برانکو، معادله رضائیان را حل کن!

برانکو، معادله رضائیان را حل کن!

 اصرار یکی از خبرنگاران حاضر در نشست مطبوعاتی و سوالات صریح او درباره بازی ندادن رامین رضائیان و ارتباط دادن این مساله به اختلاف بین کی روش و برانکو باعث... 2 out of 5 based on 15 ratings.

برانکو، معادله رضائیان را حل کن!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 10657 ] یکشنبه, 25 مهر 1395
:: خبر
برانکو، معادله رضائیان را حل کن!

 اصرار یکی از خبرنگاران حاضر در نشست مطبوعاتی و سوالات صریح او درباره بازی ندادن رامین رضائیان و ارتباط دادن این مساله به اختلاف بین کی روش و برانکو باعث...

ارتش سرخ دات كام :

 اصرار یکی از خبرنگاران حاضر در نشست مطبوعاتی و سوالات صریح او درباره بازی ندادن رامین رضائیان و ارتباط دادن این مساله به اختلاف بین کی روش و برانکو باعث عصبانیت سرمربی پرسپولیس شد.

برانکو که بعد از پیروزی 3 بر صفر و قاطع مقابل نفت، با انتظار تقدیر و تشویق وارد نشست شده بود، خیلی سریع با سوالاتی مواجه شد که البته قابل انتظار هم بود چراکه هواداران پرسپولیس در طول مسابقه چنان به تشویق رامین رضائیان پرداخته بودند که انگار برد فوق العاده پرسپولیس چندان راضی شان نکرده است.

پرسپولیسی ها که بعد از نمایش درخشان رامین انتظار حضور او در ترکیب تیم را داشتند، به این خواست حداقلی قانع شدند که رامین به عنوان تعویض سوم وارد زمین شود اما برانکو در نهایت صادق محرمی را به عنوان سومین تعویض به زمین فرستاد و رضائیان را دوباره 90 دقیقه روی نیمکت کاشت.

رضائیان که بعد از بازی شایعه قهرش از تیم شنیده می شد در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد برای تمرین از کادرفنی اجازه گرفته و به همین دلیل از تیم جدا شده اما با انتشار یک پست دیگر مشخص می شود که او واقعا تاب نیمکت نشینی را ندارد البته او این پست را خیلی زود پاک کرد تا نشان دهد همچنان به تیم وفادار است. اگرچه حسین ماهینی امروز باز هم نمایش فوق العاده ای از خود نشان داد و اولین گل پرسپولیس را هم از روی نقطه پنالتی وارد دروازه نفت کرد.

برانکو در نشست مطبوعاتی بارها روی این جمله تاکید کرد که به هیچ وجه قصد ندارد رضائیان را تنبیه کند و اصولا هیچ بازیکنی را تنبیه نخواهد کرد و موضوع اختلاف با کی روش و تاثیر آن روی سرنوشت رضائیان هم کاملا منتفی است. او همچنین از خبرنگاران خواست به جای تاکید روی مساله رضائیان از بازی خوب بازیکنانی مثل حسینی، ماهینی، انصاری و البته ربیع خواه تمجید کنند. در این زمینه البته حق با برانکوست  چراکه رضائیان یک دفاع راست است و نمی شود او را در پست دیگری بازی داد مگر اینکه حسین ماهینی به سمت دیگری برود و جا را برای رامین باز کند یا اینکه برانکو به فکر استفاده از این بازیکن در یک پست جلوتر باشد که با توجه به حضور ثابت او در تیم ملی این مساله منتفی است.

در این شرایط، موضوع رضائیان یک پرونده باز شده باقی می ماند از طرفی اکثر بحث ها به جای صحبت روی نمایش خوب پرسپولیس متوجه این بازیکن شده و از طرف دیگر حالا خبرنگاران به خود حق می دهند تصمیمات برانکو را که غالبا در فضایی امن به کار فنی مشغول بود، زیرسوال ببرند. همچنین یک پیغام عجیب از سوی مهدی طارمی که به برانکو توصیه کرده از رامین کم کم استفاده کند، مزید بر این داستان هاست.

البته همه این ها بخش های جدانشدنی فوتبال است. اما تفاوت یک سرمربی معمولی و بزرگ در همین لحظات مشخص می شود؛ برانکو فعلا از موضع خود کوتاه نیامده و شاید به این دلیل از رامین استفاده نکرد که می خواست به هواداران پیغام بدهد صدرنشینی تیم او معطل هیچ بازیکنی نیست؛ اما فقط این بخشی از معادله داغ صدرنشین لیگ است. معادله ای که ادامه خویشتن داری رضائیان و البته درک شرایط از سوی برانکو آن را حل خواهد کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:26 بعد از ظهر

  حل میشه خیالتون راحت اما با صبر و زمان. یا نیم فصل دوم بازی میکنه یا میره یه تیم دیگه تا جا برای سروش باز بشه

 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:45 بعد از ظهر

  من نمیفهمم این تماشاگرانی که دیروز رامین را تشویق میکردند چه مشکلی دارند؟ آلزایمر گرفته اند؟ زمان درخشان هم تماشاگران صادقیان را تشویق کردند و با این کار هم صادقیان نابود شد، هم درخشان و هم از همه مهمتر پرسپولیس ضربه خورد. مگر یادمان رفته تا ۲ سال پیش چه تیم بی برنامه، بی ستاره و ضعیفی شده بودیم و امروز با اقتدار بهترین تیم ایران هستیم. دوست و دشمن در برابر قدرت پرسپولیس زانو زده اند آن وقت یک عده برای تیم حاشیه میسازند.
  با این روند شک نکنید طارمی هم به زودی به مسیر صادقیان خواهد رفت، با این تفاوت که نصف او هم استعداد ندارد و خیلی زود از فوتبال محو میشود، امیدوارم زودتر به خودش بیاید. نشستن روی نیمکت پرسپولیس، یعنی نشستن روی نیمکتی که ۷ هامبورگ و ۸ بایرن مونیخ روی آن نشسته اند و افتخار بزرگیست، پس هر کس قدر این افتخار را نمیداند میتواند به تیم های کوچک برود که مدام فیکس باشد.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 12:51 بعد از ظهر

  اون خبرنگارو پرتش کنید بیرون!اخه به توچه که توکارپروفسوردخالت میکنی کیسه کش نجس

 • Amir FarAmir Far :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 01:05 بعد از ظهر

  فقط برد پرسپولیس مهمه...حسن و حسین و... سرباز هستن برای برد تیم...تیم عالی کار کرد و اونایی که میخوان فشار بیارن میتونن برن اف سی رضاییان رو تاسیس کنن!!! بازیکنای خیلی بزرگتر و محبوبت تر هم تو این تیم بودن که وقتی به کار تیم نمی اومدن نشستن روی نیمکت...نفر اول این تیم برانکوئه و اونه که تعیین میکنه کی بازی کنه!
  نصف کسایی هم که تو صفحات اجتماعی رضاییان رضاییان میکنن استقلالی های نادانی هستن که میخوان تیم رو ببرن تو حاشیه ولی ما از خودی ها انتظار نداریم!!!
  تیم پرسپولیس بالاتر از هر نامی ه...هر وقت برانکو تشخیص بده رضاییان بازی می کنه.

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 01:13 بعد از ظهر

  معادله رضاییان را مگه برانکو به وجود اورده که برانکو حلش کنه. این معادله را خود رامین به وجود اورد. اون موقع که پشت کرد به پرسپولیس و میلیون ها هوادارش اونم شب قدر این معادله را به وجود اورد. اون موقعی که از پدرش مایه گذاشته و پیچوند رفت ترکیه این معادله را به وجود اورد. اون موقعی با تانک سلفی میگرفت این معادله را به وجود اورد. اون موقعی که یک طرفه فسخ غیر قانونی کرد و رفت این معاله را به وجود اورد. اون موقعی که حتی جواب تلفن های برانکو را نمیداد این معادله را به وجود اورد. هر جای دنیا بود این بازیکن تا آخر عمرش نمیتونست از صد کیلومتری باشگاه رد بشه چه برسه به اینکه برگرده و یه سری هوادار احساسی بخوان واسه تیم خوب صدرنشینشون حاشیه بسازن به خاطر این بازیکن. ما آماتوریم و برانکو حرفه ای. اینو باید قبول کنیم. تیمی که هشت بازی فقط دو گل خورده چرا باید هارمونی دفاعش را بریزه بهم؟ اون هوادار آماتوری که میخواد بیاد ورزشگاه و بجای تشویق تیمش بازیکن نیمکت نشین را تشویق کنه و روحیه بازیکن توی طمین را خراب کنه صد سال سیاه نیاد ورزشگاه بهتره. پرسپولیس هوادار واقعی میخواد نه شخص پرست

 • alireza kamoeialireza kamoei :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 01:28 بعد از ظهر

  یادتونم نره همین رضاییان چقدر به تیم بی حرمتی کرد با کارای اول فصلش لطفا دیگه اسم این رو نیاضمن ماهینی خیه کار میکنه خوب دفاع میکنه خوب حمله میکنه خوب گل میزنه تازه کی روش به تیم ملی ام دعوتش کرده پس دلیلی نداره که ماهینی نیمکت نشادمنیارینماهینیماهینیله و این ادم که اول فصل هوادارا رو ادم حساب نکرد ولی حالا که کارش لنگه دم از هوادارا میزنه
  لطفا به فکر عظمت و قداست باشگاه باشین

 • red heartred heart :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 02:20 بعد از ظهر

  اگه قرار باشه همه تو کار مربي دخالت کنن که سنگ رو سنگ بند نميشه.همه ميگن الان رامين،دو روز ديگه ميگن احمد اگه سروش رفيعي هم بياد يه داستان ديگه است ،بابا کلاً يازده نفر بازيکن ميشه فرستاد تو زمين ديگه.خودمون حاشيه درست نکنيم.وقتش برسه بازي ميکنن.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب