حسینی: طارمی اعتراض نکرد،به اوتبریک گفتم / بیرانوند با نفتی ها شوخی دارد

حسینی: طارمی اعتراض نکرد،به اوتبریک گفتم / بیرانوند با نفتی ها شوخی دارد

کاپیتان پرسپولیس گفت: منصورخان جایش واقعا روی نیمکت استقلال خالی است و یکی از دوست داشتنی ترین آدم هایی است که من دیدم. سید جلال حسینی در گفت و گویی در رابطه ... 5 out of 5 based on 10 ratings.

حسینی: طارمی اعتراض نکرد،به اوتبریک گفتم / بیرانوند با نفتی ها شوخی دارد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 5095 ] یکشنبه, 25 مهر 1395
:: خبر
حسینی: طارمی اعتراض نکرد،به اوتبریک گفتم / بیرانوند با نفتی ها شوخی دارد

کاپیتان پرسپولیس گفت: منصورخان جایش واقعا روی نیمکت استقلال خالی است و یکی از دوست داشتنی ترین آدم هایی است که من دیدم. سید جلال حسینی در گفت و گویی در رابطه ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس گفت: منصورخان جایش واقعا روی نیمکت استقلال خالی است و یکی از دوست داشتنی ترین آدم هایی است که من دیدم.
سید جلال حسینی در گفت و گویی در رابطه با بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل نفت و همچنین طلبی که خودش و چند تن دیگر از بازیکنان پرسپولیس از باشگاه نفت دارند صحبت هایی را انجام داد که حاصل آن را در ادامه می خوانید.

حضور دایی کارمان را سخت کرده بود
حسینی در ابتدای صحبت های خود اظهار داشت: میدانستیم که بازی سختی را مقابل نفت داریم. وقتی از اردوی تیم ملی به تمرینات تیم برگشتیم با بچه ها صحبت می کردیم و می گفتیم که یکی از سخت ترین بازی هایمان را مقابل نفت برگزار می کنیم. بازی کردن با تیمی که امتیازات خوبی را با کمترین امکانات گرفته بود بسیار سخت است. از طرفی حضور خود علی دایی که جزو افتخارات باشگاه پرسپولیس به حساب می آید کار را برای ما سخت تر کرده بود. می دانستیم که با یک لغزش کوچک در این بازی ممکن است جایگاه مان در این جدول به خطر بیفتد و مثل همیشه برای برد به میدان رفتیم. خودمان را برای یک بازی سنگین آماده کردیم وبا تمام وجود در میدان حاضر شدیم. دو گل در ابتدای بازی زدیم اما متاسفانه بعد از آن دو گل به ویژه در دقایق ابتدایی نیمه دوم عقب کشیدیم. به هر حال گل سوم هم به ثمر رسید و توانستیم با یک نتیجه خوب میدان را ترک کنیم.

کلین شیت برایم معنی ندارد
وی درباره اینکه خط دفاعی پرسپولیس آمار بسیار خوبی را در هشت بازی ابتدایی لیگ به جای گذاشته و  فقط دو گل دریافت کرده عنوان کرد: دائما همه از کلین شیت و گل نخورددن صحبت می کنند اما باور کنید واژه کلین شیت برای من معنایی ندارد چون مهم بردن تیم است. در تیم ملی هم چنین شرایطی وجود دارد اما کمتر چیزی که برای ما اهمیت دارد همین رکوردهایی است که دائما از آن صحبت می شود. البته باور کنید که به دست آوردن چنین شرایطی بسیار سخت است و به راحتی به دست نیامده است. به خاطر این می گویم به رکورد و کلین شیت فکر نمی کنم که میدانم فوتبال قابل پیش بینی نیست. ممکن است خدای نکرده در یک بازی چند گل بخوری و این آمارها از بین می رود. اگر هم تا به حال خط دفاعی پرسپولیس آمار خوبی ثبت کرده این متعلق به تمام بازیکنان است. از محمد انصاری بگیر تا محسن ربیع خواه و خود علیرضا بیرانوند با تمام وجودشان برای تیم بازی می کنند. صحبت کردن از این آمارها فقط کار ما را در پرسپولیس و تیم ملی سخت تر می کند.

یک روز هم استراحت نداشتم
مدافع تیم ملی فوتبال همچنین تصریح کرد: وقتی که تیم ملی برای ما اولویت دارد و به باشگاه هم متعهد هستیم، مجبوریم دائما در تمرین باشیم. همین الان دیروز روی حرکت بیرانوند من از ناحیه ران دچار ضرب خوردگی شدم اما چیز جدی ای نیست. به هر حال از ابتدای فصل حتی یک روز هم استراحت نداشتیم و دائما در اردوهای تیم ملی بودیم و یا در تمرینات با پرسپولیس. امیدوارم زحمات ما به ثمر بنشیند.

صدرنشینی اهمیتی ندارد
حسینی درباره صدرنشینی پرسپولیس خاطرنشان کرد: بارها گفته ام که صدرنشینی در اواسط لیگ اهمیتی ندارد و نباید به آن دل ببندیم. الان تازه هفته هشتم است و اصلا درست نیست که درباره صدرنشینی حرف بزنیم. باید بازی به بازی جلو برویم. الان هم یک بازی سخت مقابل قهرمان فصل گذشته داریم که باید در اهواز به میدان برویم. امیدوارم که دست پر برگردیم.

جای منصور خان واقعا خالی است
 کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه با پیراهن پورحیدری وارد زمین شده بود و پیشکسوت استقلال هم از او تشکر کرده، تصریح کرد: نه من، بلکه همه بازیکنان پرسپولیس به منصور خان احترام می گذارند. جایش واقعا روی نیمکت استقلال خالی است و یکی از دوست داشتنی ترین آدم هایی است که من دیدم. کار بییشتری از دست من برنمی آید و فقط امیدوارم قدر این اسطوره ها را بدانیم.

به داور تبریک می گویم
وی درباره اعتراض هر 2 تیم به قضاوت داور گفت: در شرایط بازی این اتفاقات افتاد. از نظر من در مجموع او قضاوت خوبی داشت و خیلی خوب کنترل کرد. به او تبریک می گویم و امیدوارم تمام داوران اینقدر خوب با بازیکنان رفتار کنند. به هر حال داور هم بعد از اعتراض ها عصبانی می شود اما او خیلی خوب خودش را کنترل کرد.

شخصیت طارمی به اعتراض نمی خورد
حسینی درباره اعتراض طارمی و عالیشاه به تعویض بیان داشت: امکان ندارد که مهدی طارمی اعتراض کند چون شخصیتش اصلا اینطور نیست. او بعد از تعویض با همه بازیکنان دست داد و در رختکن هم اعتراضی نکرد. حتی زمان تعویض به عنوان کاپیتان تیم از طارمی تشکر کردم که زحمت زیادی کشید و یک گل زد و یک پنالتی برای تیم گرفت. من مطمئنم که نه امید و نه مهدی اعتراضی نکردند.

بیرانوند با نفتی ها شوخی کرد
کاپیتان پرسپولیس درباره فریادهای بیرانوند مقابل رختکن نفت خاطرنشان کرد: علی با بازیکنان نفت رفیق است و با آنها شوخی دارد. اصلا بحث او بی احترامی نبوده و جلوی رختکن هم جای اعتراض نیست. بیرانوند 10 سال در نفت بازی کرده و دیروز هم با بازیکنان نفت شوخی کرده بود. اصلا این بحث ها نیست که او در رختکن حریف برود. مگر کادرفنی و بازیکنان نفت مقصر هستند؟ آنها هم خودشان در این مشکلات گیر افتاده اند. من سال قبل این شرایط را حس کردم و می دانم که چه قدر بلاتکلیفی بد است. اصلا معلوم نبود که برای بازیها با هواپیما می رویم یا تاکسی. بعد خیلی راحت باشگاه را به نفر دیگری دادند. من حقم را می خواهم و به این راحتی نمی گذرم. این مدت درگیر بودم اما از امروز دیگر تا آخرش می روم تا حقم را بگیرم.

با نفتی ها مثل خودشان رفتار می کنیم
مدافع فصل گذشته نفت تهران درباره مطالباتش از این باشگاه گفت: من هم پیگیر مثل سایر بازیکنان و مربیان پیگیر هستم اما باور کنید که دیگر از این همه بلاتکلیفی خسته شدیم. دیروز هم گفتم که از این به بعد با نفتی ها بد صحبت می کنیم و مثل خودشان رفتار می کنیم. باشگاهها هر برخوردی که دوست داشته باشند می توانند با بازیکن کنند و در فوتبال ایران بازیکن هیچ ارزشی ندارد. بارها گفتم که باید اتحادیه بازیکنان را تشکیل دهیم و این کار را هم می کنیم. چطور می شود که باشگاه را می فروشند؟ اصلا مشخص است که به چه کسی باشگاه واگذارشده است؟ هیچ سیستمی نیست که به این موضوع نظارت کند؟ با 2 کاغذ باشگاه را واگذار کردند و هیچ کس هم پاسخگو نیست.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 01:53 بعد از ظهر

  طارمی ناراحت شد که طبیعی است ولی اعتراضی نکرد. البته باید حرفه ای باشه و ناراحت نشه یا بروز نده. اون بختیار بود که اعتراض کرد و به منصوریان محل نداد و مستقیم رفت توی رختکن. خبرنگاران همه چی را برعکس می بینند. تو پرسپولیس از حاشیه چیزی دستگیرتون نمیشه برید جای دیگه

 • هادی آمرههادی آمره :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 02:00 بعد از ظهر

  تا زمانی که یه چیزی رو دارید ازش لذت ببرید چون موقع از دست دادنش باید افسوس بخورید این دو سه سالی که حسینی وجود داره از بازیهای تیم لذت ببرید

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 25 مهر 1395 - 08:37 بعد از ظهر

  اینکه سیدباپیراهن پورحیدری واردزمین شدبسیارباارزش بود
  همه میدانیم که پورحیدری ازسالم ترین آدم های فوتبال است
  هرچندبعضی وقت هاوهان روح مان بوده است که طبیعی است .هراستقلالی سوهان روح پرسپولیسی هاست وهرپرسپولیسی سوهان روح استقلالی هاست
  به نظرم بسیارباارزش خواهدبودکه بازی بعدهمه بازیکنان به نحوی به پورحیدری ادای احترام کنند
  احترام گذاشتن پیزی ازارزش های آدم هاکم نمی کند

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب