پیش بینی بت 940
ماهینی: رامین مثل برادرم است / شادی گلم تقدیم به دختر و همسر پرسپولیسی ام

ماهینی: رامین مثل برادرم است / شادی گلم تقدیم به دختر و همسر پرسپولیسی ام

 پروفسور پرسپولیس خوشبخت ترین مربی فعلی فوتبال ایران است که در سمت راست تیمش بازیکنی دارد که با حضورش برای بازی دادن به بازیکن ملی پوش تیم ملی ایران همچن... 5 out of 5 based on 21 ratings.

ماهینی: رامین مثل برادرم است / شادی گلم تقدیم به دختر و همسر پرسپولیسی ام

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 6978 ] یکشنبه, 25 مهر 1395
:: خبر
ماهینی: رامین مثل برادرم است / شادی گلم تقدیم به دختر و همسر پرسپولیسی ام

 پروفسور پرسپولیس خوشبخت ترین مربی فعلی فوتبال ایران است که در سمت راست تیمش بازیکنی دارد که با حضورش برای بازی دادن به بازیکن ملی پوش تیم ملی ایران همچن...

ارتش سرخ دات كام :

 پروفسور پرسپولیس خوشبخت ترین مربی فعلی فوتبال ایران است که در سمت راست تیمش بازیکنی دارد که با حضورش برای بازی دادن به بازیکن ملی پوش تیم ملی ایران همچنان مقاومت می کند.
حسین ماهینی در بازگشت به پرسپولیس توانسته با بازی های درخشانش عملکرد فوق العاده ای از خود به جا بگذارد و به واسطه این مساله برانکو ایوانکوویچ همچنان برای بازی دادن به رامین رضاییان که بازیکن ثابت تیم ملی در این پست محسوب می شود مقاومت می کند. ماهینی بعد از بازی بی نقص برابر سپاهان، در دیدار برابر نفت تهران نیز خوب درخشید و زننده گل اول سرخپوشان از نقطه پنالتی نیز لقب گرفت. او که اکنون بی توجه به حواشی به عنوان یکی از باسابقه ترین بازیکنان پرسپولیس به دنبال کم کردن حاشیه ها و رساندن این تیم به عنوان قهرمانی است در مصاحبه با خبرنگار ما در خصوص شرایطش توضیح داد که در ادامه می خوانید.

برد برابر نفت آغاز مسیر قهرمانی است
مسلما هر کسی که بازی روز گذشته را دیده باشد به این نکته خواهد رسید که بازی بی نقصی را به نمایش گذاشتیم و به حق شایسته پیروزی بودیم. ما در ابتدای مسیری قرار داریم که هدف بزرگی در انتها برای خودمان پیش بینی کرده ایم. در این راه همه مسوول هستند و یک تیم 30 میلیونی باید باشیم که هیچ کس اجازه تک روی و تصمیم شخصی در آن ندارد. از تدارکات تا کادرفنی، بازیکنان و مسوولان باشگاه و خصوصا هواداران وظیفه سنگینی روی دوش داریم تا به خواسته نهایی دست یابیم.

همه در برد سهیم هستیم
دیدار سختی بود، خصوصا اینکه برابر علی دایی به عنوان سرمربی حریف رقابت داشتیم. روزهای خوبی را در کنار علی دایی داشتم و می دانم برای او تنها بردن مهم است و تیمش را با این مساله به مصاف حریفان می فرستد. اما ما روز فوق العاده ای داشتیم و توانستیم خیلی زود به خواسته مان برسیم و در نهایت نیز سه امتیاز ارزشمند منتهی به صدرنشینی را کسب کنیم. در این برد همه سهیم هستند و این را صادقانه می گویم که در پرسپولیس همه با هم می جنگند و یک هدف را دنبال می کنند و این بهترین مولفه برای تیمی است که خواسته های بزرگی در ذهن دارند.

بغل کردن رامین نمایشی نبود
من نمی خواهم درباره مسئله رامین حرف بزنم چون با او هم پستی ام و این موضوع خواهی نخواهی حاشیه ساز می شود. هر چه که من بگویم می شود از داخلش چیز های دیگر در آورد و اکنون وقت حاشیه نیست و همه در مسیر موفقیت تیم گام برمی داریم. در حالیکه همه من را می شناسند و می دانند در همه ی این سال ها که فوتبال بازی می کنم یک بار خودم را وارد این مسائل نکرده ام. الان هم لزومی ندارد که از من توضیح بخواهید. من یک بازیکن هستم و چارچوب وظایفم مشخص است. فقط همه می دانند که من مشکلی با رامین ندارم و او مثل برادرم بوده و سعی می کنیم به هم کمک کنیم. این که ما همدیگر را بغل کردیم هم نمایشی نبود، کاری بود که از دل مان بر آمد و می خواستیم نشان دهیم که پرسپولیس در اولویت قرار دارد. من خودم سمت او رفتم و او را بغل کردم و این مساله کاملا حس قلبی ام بود و برای هر دو ما موفقیت پرسپولیس در اولویت قرار دارد.

مشکلی با رامین ندارم و 25 برادر هستیم
همانطور که گفتم در تیم همه با هم هستیم و این یکی از خوشبختی های تیمی است که به دنبال قهرمانی است. من هم مشکلی با رامین ندارم و مسلما او نیز چنین تفکری دارد و این را هم در تمرینات و هم بازی ها نشان داده ایم. همانطور که همه دیدند بعد از گل نیز شادی ام را با او تقسیم کردم و او نیز به اندازه تمام بازیکنان داخل زمین در این برد سهم دارد. حسین ماهینی در مقابل پرسپولیس آدمی نیست که بخواهد حرف بزند و نصیحت کند. من به عنوان یک بازیکن پرسپولیس دوست ندارم که شرایطی پیش بیاید که روند رو به جلوی تیم متوقف شود. این را بگویم که قطعا امسال فقط خودمان می توانیم جلوی قهرمانی را بگیریم چون تیم از نظر نفر و فنی بهترین تیم لیگ است و باید قهرمان شویم و خدا را شکر که اکنون 25 بازیکن در این تیم به عنوان برادر در کنار هم هستند.


حساسیت را بالا نبرید، برانکو در کنار ماست

این که قدیمی های پرسپولیس درباره موضوع ما صحبت می کنند فقط باعث بالا رفتن حساسیت می شود. البته نیت همه کمک است ولی ما یک سرمربی خوب داریم که باید به او اعتماد کرد. در این مورد هم مطمئنم آقای برانکو بهترین راه را پیدا می کند و از این مسئله هم عبور می کنیم. به هرحال همه باید خویشتندار باشیم و حرفه ای حرف بزنیم و رفتار کنیم. بالاخره بهانه همه ما و هویت ورزشی ما پرسپولیس است یا نه؟ اگر هست باید این را به عمل نشان بدهیم.

هدف اصلی ام حضور در تیم ملی و روسیه است

بابت از دست دادن روزهای گذشته ناراحتم و انگیزه زیادی دارم که آن روزها را جبران کنم. هدف اصلی ام حضور در تیم ملی است و می خواهم دومین جام جهانی ام به همراه کی روش تجربه کنم و امیدوارم این مساله مهیا شود. در اردوی قبلی نیز نامم در لیست آقای کی روش قرار داشت اما مشکل در پاسپورت باعث شد نتوانم به اردو ملحق شوم اما در اردوی جدید امیدوارم بار دیگر بتوانم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و تمام توانم را برای این مساله به کار خواهم برد.

شادی گلم تقدیم به دختر و همسر پرسپولیسی ام
این روزها انگیزه دیگرم مربوط به تولد فرزند آینده ام است. فرزندم دو ماه دیگر متولد می شود و مسلما او نیز یک پرسپولیسی دو آتیشه خواهد بود. شادی گلم نیز به همین منظور بود و آن را تقدیم فرزند آینده ام کردم. با اعتمادی که تیم و آقای برانکو ایوانکوویچ به من داشتند مامور زدن پنالتی شدم و خوشحالم که توانستم به خوبی آن را به انجام برسانم. مهدی طارمی هم دوست و همشهری من است و به هیچ عنوان بابت زدن این ضربه ناراحت نبود و یک پاس گل طلب او تا این حرکتش را جبران کنم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • حسن مغانلوحسن مغانلو :
    یکشنبه, 25 مهر 1395 - 05:04 بعد از ظهر

    مبارکه اقای ماهینی.دلیل اینکه طارمی تعویض شد رو اگه خودش بدونه هیچ وقت ناراحت نمیشه .طارمی تشنه گل زدن بود و برانکو تعویضش کرد تا این عطش گل زنی. طارمی فرو کش نکنه یعنی اینکه اگه تو زمین می ماند وگل نمیزد و بازی تمام میشد عطش گل زنی طارمی هم فرو کش می کرد اقای برانکو با این کارش برای گل زدن طارمی در بازی بعد او را اماده کرد و شک نکید که حتمن تو بازی بعد گل خواهد زد انشاالله

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب