پیش بینی بت 940
کلانی: آینده رامین را نابود می کنند / هواداران، برانکو را نمی بخشند

کلانی: آینده رامین را نابود می کنند / هواداران، برانکو را نمی بخشند

پیشکسوت قدیمی پرسپولیس گفت: «قطعا برانکو سیاست غلطی را در پیش گرفته، تنبیه رضاییان قطعا کار درستی نیست و در آینده نه چندان دور به پرسپولیس آسیب می زند.» برانک... 1 out of 5 based on 60 ratings.

کلانی: آینده رامین را نابود می کنند / هواداران، برانکو را نمی بخشند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 14 اظهار نظر بازدید [ 10612 ] دوشنبه, 26 مهر 1395
:: خبر
کلانی: آینده رامین را نابود می کنند / هواداران، برانکو را نمی بخشند

پیشکسوت قدیمی پرسپولیس گفت: «قطعا برانکو سیاست غلطی را در پیش گرفته، تنبیه رضاییان قطعا کار درستی نیست و در آینده نه چندان دور به پرسپولیس آسیب می زند.» برانک...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت قدیمی پرسپولیس گفت: «قطعا برانکو سیاست غلطی را در پیش گرفته، تنبیه رضاییان قطعا کار درستی نیست و در آینده نه چندان دور به پرسپولیس آسیب می زند.»
برانکو ایوانکوویچ با گذشت ٨ هفته از رقابت های لیگ برتر سر حرفش مانده و با وجود درخشش رامین رضاییان در تیم ملی در ترکیب تیمش جایی برای این بازیکن ندارد.
برانکو معتقد است عملکرد خوب خط دفاعی عامل بازی نکردن رامین است اما خیلی ها اعتقاد دارند او باید هرطور شده به ترکیب برگردد.

* آینده رامین را نابود می کنند
حسین کلانی در خصوص موضوع ویژه رامین رضاییان اظهار داشت: «رضاییان از لحاظ فنی فوتبالیست قابلی است که فکر نمی کنم کسی دراین باره شکی داشته باشد. احساسم بر این است که با تصمیم های این چنینی با آینده این بازیکن بازی می شود. شاید برانکو نمی داند تا چه حد به فوتبالش ضربه می خورد.»

وی افزود: «رضاییان نه فقط برای تیم ملی بلکه برای باشگاه پرسپولیس هم می تواند تاثیرگذار باشد و بازی های زیبایی را ارایه دهد. اغلب انسان ها اشتباه می کنند و قطعا کسی در این کره خاکی نیست که مرتکب اشتباه نشده باشد. رامین رضاییان هم اشتباهی را مرتکب شده اما نکته مهم این است که بزرگان پرسپولیس اکنون به او کمک کنند تا باز هم لباس پرسپولیس را  بپوشد.

* کسی صاحب پرسپولیس نیست
او در ادامه به فعالیت هایی که از زمان تأسیس باشگاه پرسپولیس انجام داده اشاره و عنوان می کند: «به خوبی به یاد دارم من به همراه چند تن از دوستان دیگر از موسسان باشگاه پرسپولیس بودیم و خاطرات زیادی را همراه این تیم داریم اما هیچگاه این تصور را با خود نداشتیم که ما مالک باشگاه هستیم. تا جایی هم که توانستیم هیچ جوانی را ناامید نکردیم.»
کلانی تاکید کرد: «برایم جالب است که برانکو چگونه می تواند آرزوهای یک جوان را نادیده بگیرد و از او در ترکیب پرسپولیس استفاده نکند. قطعا اگر او به این روند ادامه دهد، در آینده با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد.»

* هواداران، برانکو را نمی بخشند
در بازی پرسپولیس مقابل نفت تهران صبر هواداران هم لبریز شد و به تشویق رضاییان پرداختند. کلانی در این باره عنوان کرد: «همه می دانند که پرسپولیس هواداران زیادی دارد و این هواداران تمام موضوعات را زیر نظر می گیرند. همان گونه که دیدیم در بازی با نفت هم عکس العمل هایی را ارایه دادند و نسبت به عدم حضور رامین رضاییان معترض بودند.»
وی همچنین گفت: «قطعا برانکو سیاست غلطی را در پیش گرفته، او بیش از هر زمان دیگری به هواداران پرسپولیس نیاز دارد. تنبیه رضاییان قطعا کار درستی نیست و در آینده نه چندان دور به پرسپولیس آسیب می زند. برانکو نظرات خاص خودش را دارد، من هم به شخصیتش احترام می گذارم و اعتقاد دارم که فقط او می تواند درباره مسائل فنی پرسپولیس نظر بدهد اما گاهی ملاحظه و بخشش هم می تواند تاثیرگذار باشد.»
کلانی در پایان تصریح کرد: «رضاییان در شرایط ناخوشایندی قرار گرفته که باید پیشکسوتان پرسپولیس یا هر شخص دیگری به او کمک کنند. از طرفی رضاییان که می دانست شرایط این طور است، نباید با پرسپولیس قرارداد ٣ ساله امضا می کرد. برانکو نیز نباید زیر بار این موضوع می رفت.»


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 12:32 بعد از ظهر

  به به اینم مثلاً از ریش سفید باشگاهمون. آقای کلانی با این حرفهای ناپخته و نسنجیده و غیرحرفه ای بازیکن را روبروی باشگاه و برانکو قرار ندهید. برای ما فقط موفقیت و قهرمانی پرسپولیس مهمه و بقیه مسائل و اینکه کی بازی کنه کی بازی نکنه هیچ اهمیتی نداره

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 01:20 بعد از ظهر

  خدایا اینا کی بودند که پیشکسوت پرسپولیس کردیشون اخه یکی به اینا نیست بگه به شما چه مربوط. چرا از طرف هوادار حرف میزنید. بعدشم اینو در نظر بگیرید ماهینی بدون هیچ اشتباهی بره رو نیمکت. اونوقت ماهینی و بقیه بازیکنا این حس بهشون دست میده عملکرد فنی مهم نیست و تحت فشار بیرونی جایگاهشون رو از دست میدن. اگه رامین سمت ربیع خواه بازی می کرد حرفتون رو قبول داشتم اما ماهینی هشت هفته اس هیچ اشتباهی نکرده تیم هم از نظر هجومی انقد قوی بوده که اصلا نیازی به حضور ماهینی در خط حمله نیست. با این حرفاتون دارید فقط حاشیه درست می کنید برا چیزی که هیچ.ربطی به شما نداره و حتی اوضاع رامین رو بدتر می کنید شما هم هر سال یه بار از امریکا میاید در مورد همه چیز صاحب نظرید

 • علی رضاییعلی رضایی :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 02:03 بعد از ظهر

  حرف حرف برانكوست اقاي كلاني تيم تو 8بازي 2گل خورده و تو 2بازي 6 گل زده اين يعني هم حمله هم دفاع عالي هستيم ب هيچ عنوان راضي نيستم حتي ي دقيقه بجاي ماهيني باتعصب بازي كنه (هرچند برانكو بازي بده هيچ حرفي نيست) هنوز شوك شب احيا رو فراموش نكرديم هواداراني هم كه رامين رو تشويق ميكنه شخص پرستن نه هوادار پرسپوليس

 • alireza kamoeialireza kamoei :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 02:08 بعد از ظهر

  لطفا شما دیگه که میگی من پرسپولیس رو تاسیس کردم از این بازیکن حمایت نکن و سرمربی رو که کلی افتخار اورده بخاطر یکی که بخاطر پول هوادارا رو مسخره کرد و بعد که نخواستنش یاد هوادارا افتاد بی ارزش نکن

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 02:10 بعد از ظهر

  با وجود پیشکسوتان پرسپولیس، این تیم به هیچ دشمنی(توجه کنید هیییییچ دشمنیییی) احتیاج نداره

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 02:32 بعد از ظهر

  وای چه حاشیه ای شد این رامین راضاییان.

 • امیر رستمیامیر رستمی :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 02:32 بعد از ظهر

  شما که اسم خودتو میذاری پیشکسوت باید بدونی که ما هوادارا هم رامین رو دوس داریم و صد برابر اون برانکو . چون تو اوج سختی رامین ولمون کرد و وقتی پشیمون شد باید فکر این روزا هم میکرد . الان حسین ماهینی عالیه چرا هیچکس بازی حسین ب چشمش نمیاد ؟تو دفاع که عالیه . با تجربست . حاشیه نداره . پنالتی زنه اوله . دیگه چی میخوایم مگه از یه مدافع راست ؟در خوب بودن رامین شکی نداره کسی ولی یا باید تغییر پست بده که ب ضرر همست . تیم ملی و پرسپولیس و خود رامین یا باید صبور باشه و منتتظر یه فرصت . برانکو نشون داده مثل مربیای ایرانی لج نمیکنه و همه کاراش رو اصوله . مهم موفقیت پرسپولیسه حالا چه حسین باشه چه رامین چه هیچ گدوم اینا . مهم موفقیت ارتش سرخه

 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 03:04 بعد از ظهر

  من در عجبم که یک پیشکسوت محترم و خوش نام چرا باید مثل یک بچه 10-12 ساله کخ تا به حال فقط 1 یا 2 لیگ را تماشا کرده فکر و مصاحبه کند.
  من نمیدانم کجای دنیا بازیکن سالاری نتیجه مطلوب داشته که ما باید برای بازیکن سالاری تشویق کنیم؟ کجای دنیا به مربی که تیمش در صدر قرار دارد و در 2 بازی آخرش هم 6 گل زده و تنها 1 گل خورده این میزان انتقاد میشود؟ کجای دنیا اینقدر راحت همه راجع به تغییر ترکیب تیم ها، آن هم ترکیب خط دفاعی تیمی که از 8 بازی تنها 2 گل خورده صحبت میکنند؟ هوادار هوشیار باش و راحت فریب نخور. متاسفانه خیلی ها از موفقیت پرسپولیس بر آشفته هستند و عابدینی و هدایتی یک جو مصموم علیه باشگاه ایجاد کده اند و برای آسیب رساندن به پرسپولیس همه کار از اجیر کردن لیدر تا خریدن پیشکسوت های بیکار و ... دارند انجام میدهند. نگاه کنید از اولین بازی فصل علیه ربیع خواه چه میزان مطلب گفتند و نوشتند و حالا میبینیم این بازیکن جوان و گمنان و بی حاشیه تبدیل به یک محمد انصاری دیگر شد. ماهینی را میخواهند خراب کنند و متاسفانه برخی بازیکنان نیز تبدیل به ملعبه دست آقایان شده اند.

 • فیصل کامیابفیصل کامیاب :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 03:12 بعد از ظهر

  با وجود این پیشکسوتا چه نیازی به دشمن؟؟؟

 • علی تازیکعلی تازیک :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 03:19 بعد از ظهر

  من از طرف مسئولین این سایت خواهش می کنم یک پیامی از طرف یک هوادار پرسپولیس به این پیشکسوت عزیز بدهید:
  و این پیام هم اینه:
  "به تو چه"
  همین.ممنون

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 03:35 بعد از ظهر

  اینم از پیشکسوتهای باشگاه که باعث میشن بعضی بازیکنا حد خودشون رو فراموش کنن
  برای ما هوادارا باشگاه مهمتر از هر بازیکنیه
  نیمکتی که مهدوی کیا و هاشمیان نشستن روی اون رو افتخار میدونستن برای امثال رضاییان خیلی خیلی زیاده / امثال رضاییان جاشون روی سکوهاست

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 05:38 بعد از ظهر

  آقای کلانی بزرگی پیشکسوت
  پس حرمتت رانگهدار
  اولا شماکی هستی که ازطرف هوادارحرف میزنی که هواداربرانکورامی بخشدیانمی بخشد
  هواداراگربخواهدکسی رانبخشدآنهایی رانمی بخشدکه باآن سیاسی بیعرضه همدست شدندوپرسپولیس رابه خاک سیاه نشاندند
  شمابروبه فکذرخودباشکه هوادارباامثال شمامشکل دازد

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 06:26 بعد از ظهر

  5 دقیقه بازی کردن همه این حاشیه ها تموم میشه

 • Amir FarAmir Far :
  دوشنبه, 26 مهر 1395 - 08:51 بعد از ظهر

  من فقط یه سوال دارم:
  پرسپولیس مهمه یا یه بازیکن؟!!!!
  درود بر برانکو...تا اخر ازت حمایت میکنیم.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب