ewalk    محل تبلیغ شما
میناوند: پرسپولیس از همه چیز مهم تر و بزرگتر است/ برانکو به هیچ عنوان لجباز نیست
+10
10
0

میناوند: پرسپولیس از همه چیز مهم تر و بزرگتر است/ برانکو به هیچ عنوان لجباز نیست

 مهرداد میناوند که سابقه بازی کردن زیر نظر برانکو ایوانکوویچ را دارد، اعلام می کند مربی کروات حال حاضر پرسپولیس فردی لجباز نیست و در مورد رضاییان نیز بهت... 5 out of 5 based on 10 ratings.

میناوند: پرسپولیس از همه چیز مهم تر و بزرگتر است/ برانکو به هیچ عنوان لجباز نیست

دوشنبه, 26 مهر 1395 - 09:29 بعد از ظهر - 17 October 2016
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • میناوند: پرسپولیس از همه چیز مهم تر و بزرگتر است/ برانکو به هیچ عنوان لجباز نیست

نويسنده : فرزان ایزدشناس6 نظرات [ 3566 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 84203لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_84203/

ارتش سرخ دات كام :

 مهرداد میناوند که سابقه بازی کردن زیر نظر برانکو ایوانکوویچ را دارد، اعلام می کند مربی کروات حال حاضر پرسپولیس فردی لجباز نیست و در مورد رضاییان نیز بهترین مدیریت را خواهد کرد تا پرسپولیس در نهایت به موفقیت مدنظرش دست یابد.

مدافع چپ سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که سابقه حضور در فوتبال اروپا را نیز در کارنامه دارد، اکنون به عنوان یکی از اعضای فنی تیم خونه به خونه فعالیت می کند و به عنوان یکی از هواداران پرسپولیس شرایط این تیم را برای رسیدن به قهرمانی مطلوب می داند.

میناوند در خصوص صدرنشینی پرسپولیس در هفته های ابتدایی لیگ اینطور توضیح می دهد و می گوید: «شرایط مثبت این روزهای پرسپولیس به دلیل این بوده که از ابتدای فصل آگاهانه یارگیری کردند و زمان را برای بدنسازی و کارهای فنی از دست ندادند. این مساله نوید این روزها را می داد و تنها مشکلی که می تواند این تیم را با مشکل مواجه کند، بازیکنان ملی پوش آنها و خستگی ناشی از حضور در دو جبهه است. با این حال بازیکنان ملی پوش پرسپولیس علیرغم حضور در دو دیدار برابر ازبکستان و کره جنوبی باز هم نشان دادند شرایط مناسبی دارند و این جای امیدواری زیادی دارد تا شرایط تیم در ادامه مسابقات از این هم بهتر شود.»

وی در خصوص حاشیه هایی که این روزها پرسپولیس درگیر آن است نیز گفت: «تیمی که قدرتمند است و صدر جدول را در اختیار می گیرد، دشمن پیدا می کند. دشمنان پرسپولیس هم مشخص هستند و با ایجاد حاشیه به دنبال خارج کردن این تیم از مسیر موفقیت آمیز آن هستند و خوشبختانه شناخته شده هم هستند. ما در این راهی که در پیش گرفته ایم که مطمئنا به سوی قهرمانی است، حاشیه های فراوانی در پیش است و باید برنامه ویژه ای برای مقابله با آن داشته باشیم. این تیم پتانسیل این را دارد که 5 هفته مانده به پایان قهرمانی را جشن بگیرد و این بازیکنان که می توانند این واقعه را بسازند تاریخ ساز خواهند شد.»

میناوند در ادامه گفت: «امسال فصل مهمی است و پرسپولیس می تواند قهرمانی را بعد از مدت ها کسب کند. این مساله با تلاش و تمرکز میسر خواهد شد. برترین تیم ها نیز البته با یک باخت شاید دچار حاشیه شود. باید به گونه ای رفتار شود که نه یک برد ایجاد غرور کند و نه یک باخت تیم را از مسیر خارج کند. پرسپولیس نباید تمرکز خود را از دست دهد و مطمئن هستم با برانکو این اتفاق نخواهد افتاد. خیلی ها دوست ندارند با مربیگری برانکو این اتفاق بزرگ برای پرسپولیس رقم بخورد و هواداران باید آگاه باشند و با حمایت تیم این مساله را یادآور شوند که پرسپولیس از همه چیز مهم تر و بزرگتر است.

مدافع چپ اسبق سرخپوشان در خصوص مشکلاتی که در رابطه با رامین رضاییان و نیمکت نشینی او به وجود آورده نیز گفت: «این مدیریت تنها دست برانکو است و فقط او می تواند آن را به نتیجه برساند. در اینکه رامین بازیکن باکیفیت و کاملی است، شکی نیست و در اینکه ماهینی نیز بازیکن فنی و قابلی است نیز شکی نیست. اسم پرسپولیس از تمام افراد که اکنون در آن هستند و قبلا بودند مهمتر و بزرگتر است. بنده کمترین تا دیگران که از نظر شهرت و مالی به جایی رسیدند از پرسپولیس است.»

میناوند با ستایش اتحاد و صمیمیت بازیکنان پرسپولیس صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: «برانکو سرمربی است و ایشان تشخیص می دهند که از بازیکنانش چگونه استفاده کند. اینکه ماهینی رفت سمت رامین یک تو دهنی بزرگ برای حاشیه سازان بود و با این آس بزرگ این افراد حاشیه ساز را جای خود نشاند. برانکو به هیچ عنوان لجباز نیست و من با او کار کردم و می شناسم ایشان را و این انگ به او نمی چسبد. اینکه برخی از پرسپولیسی ها از با این حاشیه ها همراه شده اند جای غصه دارد.»

میناوند که اکنون در کنار علیرضا مرزبان در تیم خونه به خونه فعالیت می کند و از شانس بالایی برای صعود به لیگ برتر برخوردار هستند، درباره شرایط نماینده بابل گفت: «ما تیم منسجمی داریم و برخی بازیکنان دیر به تیم اضافه شدند. کادر فنی با آقای مرزبان و مدیریت تیم و تماشاگران و همچنین بازیکنان باکیفیت همه در کنار هم به دنبال رسیدن به موفقیت و حضور در لیگ برتر هستیم. جو فوق العاده ای در شهر وجود دارد و انگیزه زیادی برای رسیدن به این هدف داریم. این تورنمنت بزرگی است که باید با صبر و تلاش به نتیجه چشم بدوزیم و تمرکزمان روی فوتبال است و خوشحالم که تجربه مربیگری ام را اینجا و در کنار آقای مرزبان پشت سر می گذارم.»


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisar meysam Gheisar :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 12:21 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  30
  2

  کسی که بدون قصد و غرض راجب تیم حرف میزنه معلومه. میناوند همیشه حمایت کرده. اما امثال شاهرودی معلوم نیست تو ذهنشون چی می گذره

 • هادی آمره هادی آمره :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 01:06 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  2

  اسطوره کسیه که دست تیمو میگیره نه پای تیمو....اسطوره کسیه که حسادت و بخل و عدم جایگاهش تو باشگاه تو موضع گیریاش دخیل نیست...پایدار باشی آقای میناوند عزیز

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 01:12 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  23
  1

  دمش گرم همیشه پشت تیمه مهرداد

 • ایموند زاید ایموند زاید :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 06:30 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  0

  من نمیدونم چرا هراتفاقی میفته که کیسه فراموش بشه و از بحران خارج شه
  مثلا هر تیمی که کیسه بازی داره قبلش دچار بحران میشه دوبازی ایکه کیسه برده مقابل ذوب آهن و اختلافات بین یحیی و آذری کیسه کش بوده
  و برد دیگه شون باکمک داور و مقابل سیاه جامگان با اون بحران های عجیبش
  از اول فصل هم اینقدر باتیم های ضعیف بازی کرد تا اصلا بحران فراموش شد

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 09:42 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  0

  بخاطر هنر بدنسازی مارکو هست که بازیکنامون تو باشگاهی ملی می درخشن و مشکل بدنی هم پیدا نمی کنن
  دمت گرم مارکو

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 09:43 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  0

  مارکو، از کرواسی چه برایمان آوردی؟؟
  بدن های فِرِش شده:)

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست خواهد یافت؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب