پیش بینی بت 940
طارمی: سیدجلال گفت کار اضافه نکن، گفتم چشم

طارمی: سیدجلال گفت کار اضافه نکن، گفتم چشم

مهدی طارمی از تعویض مقابل نفت ناراحت است. آن هم به این دلیل که می توانسته گل های بیشتری به ثمر برساند اما این فرصت از او گرفته شده است. طارمی مقابل نفت روز در... 2 out of 5 based on 11 ratings.

طارمی: سیدجلال گفت کار اضافه نکن، گفتم چشم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 6 اظهار نظر بازدید [ 10288 ] دوشنبه, 26 مهر 1395
:: خبر
طارمی: سیدجلال گفت کار اضافه نکن، گفتم چشم

مهدی طارمی از تعویض مقابل نفت ناراحت است. آن هم به این دلیل که می توانسته گل های بیشتری به ثمر برساند اما این فرصت از او گرفته شده است. طارمی مقابل نفت روز در...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی طارمی از تعویض مقابل نفت ناراحت است. آن هم به این دلیل که می توانسته گل های بیشتری به ثمر برساند اما این فرصت از او گرفته شده است.

طارمی مقابل نفت روز درخشانی را سپری کرد. یک پنالتی گرفت و یک گل وارد دروازه حریف کرد تا نشان دهد به روزهای آمادگی نزدیک است. طارمی در گفت و گو با هوادار درباره ناراحتی اش از تعویض اینگونه صحبت می کند: ناراحت بودم اما این ناراحتی ارتباطی با تصمیم برانکو نداشت. من مشکلی با سرمربی ندارم. فقط تاکید می کنم چون دوست داشتم بیشتر گل بزنم و به صدر جدول گلزن های لیگ برسم یک لحظه ناراحت شدم. البته دیدید که سرم را پایین انداحتم و روی نیمکت نشستم.

هنگام تعویض طارمی، سیدجلال حسینی سمت او رفت و صحبتی کوتاه با مهاجم بوشهری پرسپولیس انجام داد. طارمی در این باره می گوید: سیدجلال به عنوان بزرگتر سمت من آمد و در گوش من گفت کار اضافه ای انجام نده. گفت برو و روی نیمکت بنشین که من هم گفتم چشم.

چرا طارمی پس از به ثمر رسیدن گل کامیابی نیا خوشحالی نکرد؟ او در پاسخ می گوید: داشتم با یکی که کنار نیمکت حضور داشت صحبت می کردم. فکر می کنم توپ جمع کن بود. حواسم به او بود که یکهو دیدم تماشاگران سوت زدند و کمال هم می دود و به این سمت می آید. اولش فکر کردم صحنه خطرناک روی دروازه نفت ایجاد شده اما بعدا فهمیدم که کمال گل سوم را به ثمر رسانده است!

طارمی پس از بازی پرسپولیس مقابل نفت درباره حضور رضاییان در ترکیب پرسپولیس نیز صحبت کرده. صحبتهایی که به مذاق برانکو خوش نیامده. طارمی در این رابطه هم صحبت می کند: گفتم نظر من این است که رامین رضاییان کم کم در ترکیب پرسپولیس بازی کند. البته تاکید هم کردم این فقط نظر من است و برانکو باید در این زمین تصمیم بگیرد. من هم به عنوان بازیکن دخالت نمی کنم، چون در حیطه وظایف من نیست.

تغییر پست طارمی در تیم ملی نیز سوژه دیگری برای طرح سوال از اوست. مهاجم پرسپولیس اینگونه پاسخ می دهد: نمی توانم بگویم مرا کجا بازی بدهند. تصمیم را کی روش می گیرد اما من در پست وینگر هم جا افتاده و به بازی در کناره ها عادت کرده ام. یاد گرفته ام چطور در این پست بازی کنم و مشکلی از این جهت ندارم.   


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هادی آمرههادی آمره :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 01:09 قبل از ظهر

  تو فقط خدا رو شکر کن که تقدیر جوری رقم خورد که کاوه نیومد پرسپولیس...چون نیومدنش هم به نفع ما شد هم اگه میومد تو هم مثل رامین از تصمیم اشتباهتون پشیمون تر از این بودی و یکی دیگه هم باید وساطت خودتو میکرد...به امید آقای گلی

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 06:30 قبل از ظهر

  من نمیدونم چرا هراتفاقی میفته که کیسه فراموش بشه و از بحران خارج شه
  مثلا هر تیمی که کیسه بازی داره قبلش دچار بحران میشه دوبازی ایکه کیسه برده مقابل ذوب آهن و اختلافات بین یحیی و آذری کیسه کش بوده
  و برد دیگه شون باکمک داور و مقابل سیاه جامگان با اون بحران های عجیبش
  از اول فصل هم اینقدر باتیم های ضعیف بازی کرد تا اصلا بحران فراموش شد

 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 09:39 قبل از ظهر

  مهدی جان دوستت داریم
  قربون دستت
  یه کاری کن که اگه اسمت میره روی تیترروزنامه هایابه خاطرگل زدن باشه یابه خاطرپاس گل دادن
  غیرازاین دوهیچ خبری ازت بیرون نیاد

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 09:45 قبل از ظهر

  خسته نباشی
  دمت گرم؛ گل کاشتی
  ولی برادرانه ازت می خوام نظرت رو برای خودت نگه داری
  با این حرف که مثلا ماهینی بره دفاع وسط عملا داری میگی ربیع خواه باید بشینه بیرون
  تو چه حقی داری که در مورد بازی کردن یا نکردن ربیع خواه تصمیم بگیری؟؟؟
  مواظب باش که برانکو نفرستدت وردست رضاییان. مطمئن باش اگه این کار رو هم بکنه حمایت قاطع ما از برانکو رو شاهد خواهی بود

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 10:44 قبل از ظهر

  سیدجلال هم نمی گفت طارمی حواسش بود و اصلاً اهل این حرفها اونم جلوی برانکو نیست. گاهی وقتها سیمش قاطی میکنه فکر میکنه بزرگتر تیمه ولی در کل بچه خوبیه و ناراحتی هر بازیکنی از تعویض طبیعیه. جالبه بختیار مربی خودشون را پشم هم حساب نکرد و رفت توی رختکن کسی چیزی نمیگه گیر دادند به طارمی و عالیشاه. عجیب نیست!!!؟؟

 • مایکل مقدممایکل مقدم :
  سه شنبه, 27 مهر 1395 - 02:27 بعد از ظهر

  آقا مهدی لطف کن با هواداران سیاه بازی در نیار. ما نه از پشت کوه آمدیم و نه هالو هستیم. مگه میشه یه نفر توی استادیوم باشه و نفهمه گل زدن! دوربین صداو سیما سه بار روی صورت تو زوم کرد. گفتی بازیکنی که از زمین میاد بیرون قهقهه نمیزنه درست ولی اخم هم نمیکنه و برای هواداران دست میزنه و با سرمربی هم خیلی مودبانه دست میده و نه از روی اکراه! بنابراین سیاه بازی و عوام فریبی موقوف! اینجا پرسپولیسه و هواداران پشت سرمربی فهیم و کاربلدی که نتیجه میگیره ایستادن و برای هوادار تیم مهم هست نه بازیکنی که مثل آب خوردن میاد و میره. از مهدی مهدوی کیا یاد بگیر که یکسال روی نیمکت نشست وخم به ابرو نیاورد. تو صد سال دیگه هم مهدی مهدوی کیا نمیشی. پس دست از حاشیه سازی و ادا و اطوارهای بچه گانه بردار اگر میخوای هوادار پشتت باشه. از سرنوشت پیام صادقیان که به تاریخ پیوست درس بگیر. یک بازیکن فوق العاده تکنیکی که با حاشیه سازی و خمیازه کشیدن سر تمرین آینده خودش رو نابود کرد. بار آخرت باشه برانکو و هواداران رو ناراحت میکنی.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب