پیش بینی بت 940
پیشکسوتان دهه 60; رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس را؟

پیشکسوتان دهه 60; رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس را؟

 برانکو این روزها رامین رضائیان را به بازی نمی گیرد. با اینکه در ترکیب تیم ملی مهره قابل اتکای کی روش است و حتی در بازی پایانی مقابل کره جنوبی سازنده گل ... 5 out of 5 based on 18 ratings.

پیشکسوتان دهه 60; رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس را؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 5165 ] چهارشنبه, 28 مهر 1395
:: خبر ویژه
پیشکسوتان دهه 60; رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس را؟

 برانکو این روزها رامین رضائیان را به بازی نمی گیرد. با اینکه در ترکیب تیم ملی مهره قابل اتکای کی روش است و حتی در بازی پایانی مقابل کره جنوبی سازنده گل ...

ارتش سرخ دات كام :

 برانکو این روزها رامین رضائیان را به بازی نمی گیرد. با اینکه در ترکیب تیم ملی مهره قابل اتکای کی روش است و حتی در بازی پایانی مقابل کره جنوبی سازنده گل سه امتیازی ایران بود!

خیلی نقدی به برانکو وارد نیست و حتی می توان گفت راهی که او می رود درست است. برانکو رامین را به بازی نمی گیرد؛ شاید به این خاطر که رامین روزهای متعددی وی را به بازی گرفته بود و حتی جواب تلفنش را هم نمی داد. هرچند نیمکت نشینی مدافع راست این روزهای تیم ملی مبتنی بر اصول است و اگر هر مربی حرفه ای دیگری بود، به مانند برانکو عمل می کرد.

در این بین، پیشکسوتان دهه 60 پرسپولیس، ساز مخالف می زنند. به جز علی پروین که همواره حامی برانکو بوده؛ البته که علی پروین عاشق چشم و ابروی برانکو نیست. علی پروین اگر از برانکو حمایت می کند، به این خاطر است که این مربی جان تازه ای به سبک بازی پرسپولیس داده و از همه مهمتر پرسپولیس امروز صدرنشین است. شاید اگر برانکو، رامین را به بازی می گرفت و نتیجه به دست نمی آمد، منتقدین از زاویه ای دیگر برانکو را نقد می کردند و چه بسا او را متهم به بازیکن سالاری و حرف هایی از این دست می کردند.

برانکو گفته بود رامین را نمی خواهد و به همین بهانه بود که صادق محرمی را به تیم آورد. با اصرار رامین و موافقت باشگاه، رضائیان به اردوی تیم برگشت و طبیعتا در این برهه از زمان باید تابع تصمیمات کادر فنی باشد که البته هست. نقدی که به این جریان می شود از سوی برخی از پیشکسوتان، نقدی منطقی ای نیست. رامین جدا از رفتارهایی که داشته البته که باید فراموش شود. باید بپذیرد حسین ماهینی در همه تمرینات آماده سازی پیش از فصل بوده و امروز هم یکی از بازیکنان خوب در ترکیب تیم است. ترکیب تیم برنده است و از گذشته هم گفتند به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند.

بی انصافی است اذعان کنیم رامین قصد برهم زدن معادلات فنی برانکو؛ همچنین اصولگرایی او را دارد؛ اما در این بین مشخص نیست پرسپولیسی های دهه 60 پرسپولیس را دوست دارند یا رامین رضائیان را. این رفتار تجربه خوبی برای رامین شد. رامینی که بازیکن خوبی است و در تیم ملی هم ارایه گر بازی خوبی است. می گویند تجربه بی رحم ترین آموزگار دنیاست. ابتدا تاوان می گیرد و بعد درس پس می دهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 01:39 بعد از ظهر

  مصاحبه حسین کلانی منزجر کننده بود / بی تعارف

 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  در ابتذا باید به انتهای متن اشاره نم که نوشته شده تجربه اول امتحان میگیرد و بعد درس میدهد. این حرف تنها برای کسانی صادق است که از تجربه دیگران بهره نمیبرند. یعنی همان کسانی که میخواهند چرخ را از اول اختراع کنند. مگر نه تجربه این بازیکن سالاری ها و نتیجه آن را در عاقبت رضا حقیقی، پیام صادقیان، محمد عباس زاده، دغاغله و بسیاری دیگر دیدیم. تجربه بلایی که این نامبردگان به همراه تماشاگران کم خردی که از روی سکوها تشویقشان میکردند در دوران درخشان و تضعیف مربی و از همه مهم تر تضعیف تیم بزرگ پرسپولیس، دیدند و دیدیم.
  در خصوص حمایت پیشکسوتان از رامین هم بای بگم این پیشکسوتان بلای جان پرسپولیس هستند. پیشکسوت از نظر من علی کریمی و مهرداد میناوند هستند که در همه حال پشت تیم ماندند. این آقایان بیکار همه منتظر زمین خوردن برانکو و تضعیف پرسپولیس هستند تا شاید در کادر فنی مربی بعدی جایی داشته باشند.

 • پوریا حق جوپوریا حق جو :
  چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 03:45 بعد از ظهر

  هر باشگاهی آرزوشه یه چنین تاریخی و چنین تعدادی از اسطوره داشته باشه ولی متاسفانه پیشکسوتامون فکر ضربه زدن به تیمن تا کمک کردن،چون خودشون مسندی ندارن تو باشگاه،بهتره همشون مثل امثال مهرداد میناوند باشن و در هر شرایطی پشت تیم باشن،نه پشت بازیکنی مثل رامین که با اون طرز رفتنش به همین اسطوره ها وکل تاریخ باشگاه پشت کرد،برانکو مطمئنا به موقع رامینو بازی میده،فقط اندکی صبر نیازه،واقعا قهرمانی تیم مهمتره یا بازی کردن رضاییان؟!!!

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 28 مهر 1395 - 09:59 بعد از ظهر

  پیشکسوت هابه جای اینکه ازموفقیت تیم احساس غرورکنندوپشت تیم باشندمتمرکز شده اندروی رامین
  آنهارامین رادوست ندارند
  پرسپولیس راهم دوست ندارند
  پرسپولیس برای آنهابه مثتبه گاوشیردهی است که بایددوشیدش
  فقط میخواهندبه بهانه رامین پرسپولیس راتحت فشاربگذارندتاپستی بگیرند
  اگرتیم می باخت باخت رابهانه می کردند
  حال که اوضاع تیم خوبه رامین رابهانه کرده اند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب