پیش بینی بت 940
بر این فوتبال باید گریست

بر این فوتبال باید گریست

 وزیر ورزش پشنهادی ریاست جمهور برنامه هایش را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس می دهد. بیشتر برنامه او حول سه محور می چرخد: 1/ گسترش ورزش همگانی 2/ گسترش فض... 5 out of 5 based on 9 ratings.

بر این فوتبال باید گریست

نويسنده : تورج عاطف 3 اظهار نظر بازدید [ 2124 ] پنجشنبه, 6 آبان 1395
:: مقالات
بر این فوتبال باید گریست

 وزیر ورزش پشنهادی ریاست جمهور برنامه هایش را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس می دهد. بیشتر برنامه او حول سه محور می چرخد: 1/ گسترش ورزش همگانی 2/ گسترش فض...

ارتش سرخ دات كام :

 وزیر ورزش پشنهادی ریاست جمهور برنامه هایش را برای گرفتن رای اعتماد به مجلس می دهد. بیشتر برنامه او حول سه محور می چرخد:

1/ گسترش ورزش همگانی
2/ گسترش فضاهای ورزشی
3/ ارتقا فرهنگ در ورزش

حرفها نوشته می شود و ارائه می شود و شاید رای اعتمادی هم گرفته شود و مدت زمانی به کار مشغول شوند. اما حکایت های ورزش ما تکرار و باز هم تکرار می شود زیرا اراده ای برای حل مشکلات فرهنگی ورزش وجود ندارد که اگر وجود داشت چنین آرائی از سوی کمیته به اصطلاح انضباطی فدراسیون فوتبال صادر نمی شد.

طرفداران باشگاه تراکتورسازی فحاشی می کنند و این باشگاه به جریمه نقدی محکوم می شود. باشگاه تبریزی چند هفته پیش هم با ضرب و شتم خبرنگاران تنها به جریمه نقدی محکوم شد که باری است به گردن باشگاه و گوئی قرار است که باشگاه تراکتور سازی بیزنش جدیدی را برای فدراسیون بسازد فحاشی که پول می سازد.

می پرسیم کجای این رای می تواند کمکی به فضای ورزشگاه بکند؟ این نوع آرا می تواند فرهنگ و میل به ورزش عمومی را افزایش دهد؟ فضائی که تنها فحاشی است موجب علاقه به ورزش می شود؟

و این پایان کار نیست. امیر قلعه نوعی از بازی اخراج می شود. امیر قلعه نوعی بنا بر حکم بین المللی از یک بازی محروم می شود که روی نیمکت بنشیند اما 5000000 جریمه نقدی او بابت چیست؟ به چه دلیل او باید جریمه نقدی هم بدهد؟

 این حکم را با حکم در مورد استقلال خوزستان مقایسه کنید. پورموسوی مسبب اصلی درگیری های اهواز است. او با نشر اکاذیب  باعث شد که فضای ورزشگاه ملتهب شود اما او  علی رغم همه گزافه گوئی هائی می کند حتی تذکر هم نمیگیرد تا فرهنگ نشر اکاذیب و تحریک اذهان همچنان ادامه داشته باشد. می پرسیم قلعه نوعی چرا محکوم می شود اما پورموسوی هیچ تنبیه متوجه اش نمی شود؟

استقلال خوزستان از سه بازی خانگی محکوم می شود. اما باشگاه پرسپولیس هم محکوم به جریمه نقدی می شود. چرا؟

 آن کودکی که بر سر پدر خونینش گریه می کند را محکوم به چه می کنند؟

آقای وزیر آینده! این احکام کمیته ای است که صحبت از عدالت و انضباط و اخلاق می کند. این کمیته ها هستند که سالها است حضور دارند و هر سال بی شرمی و جنایت و نفرت و زشتی بر ورزش حکم فرمائی می کنند که هیچکدام از برنامه های نه شما و نه هیچ وزیری دیگر چیز جز یک سراب نخواهد بود.

 بر این فوتبال باید گریست....


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:36 قبل از ظهر

  واقعااوضاع فوتبالمون شده مثل اوضاع مملکت که همه چی توش درهمه.

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 07:39 قبل از ظهر

  از این حسن زاده و دارو دسته کیسه کشش بیشرف تر باید خودشون باشن روزنامه کیسه جوان با اون تیتر هاش تو مملکت مثلا کار فرهنگی میکنه و کسی نیست بپرسه تو داری چکار میکنی!

 • ali777 moeinali777 moein :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 10:58 قبل از ظهر

  این آرایی که صادر میکنند جز افزودن به جیب مبارک حضرات چیز دیگه ای نیست.. تا بوده مملکت ما همین بوده...توی این مملکت که حتی نفس کشیدن هم جرمه.. چرا یه روش جدید نمیزارن تو ورشگاهها مثلا خانومها رو راه بدن آزمایشی...خب چه ایرادی داره...شاید یه عده دیگه دس از توهین و ... بردارن...این وزرایی که میان جز مترسک و عکس گرفتن چز دیگه ای نیستن... همش افراد دس نشاده راس کارن...اخه کی این مملکت میخواد اصلاح بشه خدا میدونه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب