بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان
+25
26
1

بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با صدور بیانیه ای تیتر مضحک و توهین آمیز روزنامه استقلال جوان را محکوم کردند. روزنامه منتسب به باشگاه استقلال تهران که با پسون... 5 out of 5 based on 27 ratings.

بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 12:59 قبل از ظهر - 27 October 2016
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس15 نظرات [ 14462 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 84451لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_84451/

ارتش سرخ دات كام :

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با صدور بیانیه ای تیتر مضحک و توهین آمیز روزنامه استقلال جوان را محکوم کردند.

روزنامه منتسب به باشگاه استقلال تهران که با پسوند "جوان" در فضای رسانه ای فعالیت می کند، روز گذشته با تیتری توهین آمیز مصرومیت علیرضا بیرانوند را تبدیل به تیتر اصلی کرده بود. از همین رو هواداران پرسپولیس با صدور بیانیه ای در فضای مجازی حرکت این روزنامه را محکوم کردند.

در بیانیه آن ها آمده است:

استقلال جوان؛ هرزنامه ای برای نمایش واقعیات مکتبشان

هر سال جلسه برگزار می شود و ایراد یابی می شود و این همه هزینه می شود تا فضای ورزشگاه ها و هواداری ها اصلاح شود، اما در کنار تمام عیب ها چشممان را بر رسانه های تحریک کننده بسته ایم. رسانه هایی که مدت هاست با ورود به فضای فرهنگی، بی فرهنگی را در بین هواداران رواج می دهند و باعث تحریک سرخابی ها می شوند. هر دلیلی برای بی اخلاقی های حال حاضر در ورزشگاه و فضای مجازی دارید محترم است اما واقعیت این است که این روزنامه _شما بخوانید هرزنامه_ هرروز با تیترهایی توهین آمیز مقدمات بی اخلاقی ها را مهیا می کند. استقلالِ جوان بارها در گذشته با توهین هایی سرپوشیده به زنده یاد نوروزی و اولادی به عقیده خودش خوشمزگی کرده و این خوشمزگی ها را با یک تسلیت در سالروز درگذشتشان پنهان کرده است. اگر قرار نیست آبی ها ما را به فحش ببندند باید بگوییم این روزنامه نمایش دهنده واقعیت مکتبشان است.

به هر حال تیتر امروز روزنامه استقلال جوان نیز سراسر توهین به علیرضا بیرانوند سنگربان پرسپولیس و تیم ملی است و ما هواداران پرسپولیس با اعلام حمایت از دروازبان شماره یک تیم ملی، حرکت این هرزنامه را به شدت محکوم می کنیم. البته می توان حدس زد دلیل این تنفرها نسبت به او چیست! به هر حال با ظهور بیرانوند، خیال همه از دروازه تیم ملی راحت شده است و دیگر جای هیچ عقابِ قلابی ای در تیم راحت نیست. همچنین این تیترها نشان می دهد آتش بازی بیرانوند با آبی ها هنگام پرسپولیسی شدن، هنوز هم اثرات خود را دارد.

اکنون ما امیدواریم همانطور که به روزنامه های توهین گر غیر ورزشی از سوی مسئولین ذی ربط رسیدگی می شود، به این روزنامه هم رسیدگی شود و حداقل با توبیخ اعضای تحریریه این روزنامه مانع از رواج دیگر بی اخلاقی ها در فضای پاک رسانه شوند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • جونم پرسپولیس جونم پرسپولیس :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:33 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  35
  7

  آفرین، دردتون بخوره تو سر مسوولین بی بخار باشگاه

 • Amin Askari Amin Askari :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:37 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  36
  5

  باشگاهی که اسطوره اش مجیدی و امیرآبادی دوپینگی هست و عقابش(شما بخونید لک لک) یه عربده کش هست و بوقچی هاش شدن همه کاره باشگاهشون(باجگاه درست تره) انتظار بیشتری ازش نمیره. پرسپولیس الان بهترین تیم ایرانه و کیسه میخوات جنگ روانی راه بندازه. از بعد بازی با قشقایی جنگ روانی رو تشدید کردن ولی یادشون رفته که تیمشون یه موقع تو محلات دست و پا میزده که باز بیاد سطح یک فوتبال ایران. دسته دو و سه رو فراموش کردن این نجس های بی فرهنگ عربده کش. درود بر بیرانوند درود بر پرسپولیس درود بر هوادارن سرخ دل لعنت به کیسه و کیسه کش

 • سیدعلی تدین سیدعلی تدین :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:41 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  30
  4

  واقعاجداازپرسپولیسی بودنم به این رسیدم که حتی یک بارم تواین چندسال ندیدم روزنامه پیروزی به استقلال توهین کنه این نشانگراینه که ادمای باشخصیت وتحصیل کرده واقعی دارن تواین دفترزحمت میکشن که واقعابایدبهشون گفت دست مریزادونون حلاکی که میبریدسرسفره خانوادتون نوش جونتون باشه وجاداره هم به روزنامه استقلال بگم که شماداریدبابی سوادی هاتون باشگاه استقلالوکوچیک میکنیدهرچندکه نسبت به پرسپولیس خیلی کوچیکه

 • saeed takta saeed takta :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:59 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  34
  4

  تو روزنامشون یه عدد 4قلابی داشتن هرروز با شخصیتای مختلف نشون میدادن ولی همین که بعد از 4تایی شدنشون دیگه نمیتونن تو اون روزنامه مسخرشون عدد 4روتیتر کنن واسه ما کلی میارزه

 • هومن دلان هومن دلان :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 06:52 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  28
  3

  سلام به همه بامرامای سرخدل
  چی میتونم بگم؟؟؟فقط باید بگم متاسفم متاسفم متاسفم واسه تیم دوم پایتخت و واسه هوادارانش!(خوب هم دارن ولی خیلی کم)
  به ولله فوتبال ارزشه زیر پا گذاشتنه *انسانیت* رو نداره!!!والا نداره بلله نداره!!
  کدوم یکی از ماها دلمون میاد دست و پای بازیکنهای استقلال بشکنه؟؟؟اصن میگیم تو دلمون خوشحال میشیم که بازیکن تاپ اون تیم مصدوم بشه که اونم خیلی بعیده!!ما به مثال و فرض محال میگیریمش!!
  ولی آیا درسته یه رسانه جمعی مث روزنامه استقلال که 12 ماه سال علیه ما مینویسه و واسمون عادی شده!از شکستنه دست گلر اوله پرسپولیس و تیم ملی و آسیا ابراز خشنودی کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!؟و مورد تمسخر قرار بده؟؟؟!!!
  بعد هر روز و هر دیقه عادل فردوسی پور دم از فرهنگ هوادارا و...میزنه!!خو هوادارای پرسپولیسم که شلغم نیستن!معلومه که جلوی اونا درمیان!!
  ولی این وسط باید مقصره اصلی جریان مجازات بشه!!نه اینکه هواداره باغیرت ما (آدم بده) بشه!!!!!!!
  جالبه!!!مکتب تاج!!!!!مکتب حجازی!!!!!مکتبه فلان مکتبه بیثار!!!!هی خدا
  مکتبتون اینه؟؟نه عزیزه من مکتبتون ((نامردیه))!
  چرا؟؟
  تو این 10 الی 20 روز گذشته تمامممممممممم پرسپولیسیای تیفوسی قدیم و جدید به عیادت منصورخان پور حیدری رفتن!و خوده ما هوادارای روانیه پرسپولیس چقدر واسه سلامتی ایشون دعا کردیم و پست گذاشتیم!ولله اگر ما دلمون بیاد یه تار مو از منصور خان کم بشه!!
  اما جوابمونو با بی شرفیه تمام دادن!!!تشکر نخواستیم ولی بی شرفی هم نکنید!!علیرضا هم خونواده داره زن و بچه داره!چرا نمیفهمن اینا؟؟!!!
  تف بر این فوتباله بی در و پیکر تف بر این فدراسیون بی خاصیت تف بر شرافته اون کارمندای هرزنامه استقلال جوانه نامرده یزید صفت!!!
  حالا ببینم بدون علیرضا که دارید جشن و پایکوبی میکنید از مصدومیتش(!) پرسپولیس یه گل میخوره یا نه؟؟بشینید و نگاه کنید...
  به خاک آقام اصن در اندازه ای نمیبینمشون که بخوام فردا برم استادیوم روی نحس اونا رو ببینم!!ولی مطمانن فولاد به استقلال باج نمیده!
  من برام مهم نیست و اصن به چیز(!) هم حسابشون نمیکنم ولی فولادیا و پرسپولیسیای شهرمون بهشون میگن یه من ماست چقدر کره داره!!!!
  رفقای تیفوسیه من میخوان برن ولی من حاضر نیستم روی نحس این جماعتو تماشا کنم!
  منتظریم تا ساعت 6

 • حمیدرضا قربانی حمیدرضا قربانی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:33 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  3

  بارها و بارها اینجا اعلام کردم که آقا جلوی این هرزنامه رو بگیرید. بوی تعفن و گندآب کیسه های بی صفت ، فضای پاک ایران زمین رو فرا گرفته. باید دست به دست هم بدیم تا با کمک همه ملت ایران ، این نماد فساد رو از ریشه بخوشکونیم تا نتنها ایران، بلکه کل دنیا از این اوباش های بی فرهنگ بی هویت راحت بشن.
  .
  .
  .
  وای اگر برانکو حکم جهادم دهد //// گله ای از کیسه کشا هم نتواند که جوابم دهد. ما آماده ی نبردیم


  خاک پای پرسپولیس کبیر

 • meysam Gheisar meysam Gheisar :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:10 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  21
  4

  واقعا شرم آوره از مصدومیت بازیکن احساس خوشحالی کنی و بهش توهین کنی همین امثال فتل بذر کینه رو میپاشن

 • Mehdi Tajeddini Mehdi Tajeddini :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:22 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  21
  3

  به هرحال از مکتب استقلال چیز دیگری انتظار نمیره
  امیدوارم روزنامه پیروزی ضمن به نمایش گذاشتن فرهنگ بالای پرسپولیسی ها ،جوابی محترمانه و دندان شکن به این هرزنامه که تماماً در اختیار آقای فتح اله زاده هست بده.

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:45 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  24
  2

  فتح الله زاده صدای کلنگ قبرش به گوششش میرسه اونوقت همچین مزخرفاتی رو علیه جوانان فوتبالیست می نویسه!!

 • monireh hoseyni monireh hoseyni :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 10:22 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  1

  ایووول عقاب قلابی....اخه این کیسه کشااا مثههه---- از بیرانوند میترسن بعدش بااین اتفاق بد الان یه جایشون عروسی.... )

 • شهریار پرسپولیس شهریار پرسپولیس :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 11:18 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  1

  از کوزه همان برون تراود که در اوست،
  یک عمر میخواهیم ثابت کنیم که اینها هیچی نیستن و مکتب و مرامشون به در عمه جانشان میخوره و خداروشکر که خودشون دارن این مطلب رو اثبات میکنند، از کیسه جماعت که سر تا پا جعل تاریخ و بزرگنمایی بیش از حد از آنچه که نیستند چه انتظاری میره؟
  اسطوره شون که وقتی پاچه خواری عربها رو میکنه و دوپینگ و انواع و اقسام راههای غیر قانونی برای دور زدن یک فوتبال مردانه سرلوحه کارشون است چه انتظاری میره؟
  به کوری چشمشون بازیکنان بزرگ پرسپولیس آنقدر مرد هستند که به این خزعبلات گوش ندن و با قدرت تمام به تمرینات موثر خودشون بپردازند،
  پاینده باد پرسپولیس کبیر

 • امیر امیری امیر امیری :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 12:04 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  16
  2

  امیدوارم پرسپولیسیهای عزیز هیچ وقت برای جواب دادن به توهینهای زردنامه استقلال از این ادبیات استفاده نکنن . واقعا تیترها و مطالب این زردنامه شرم آوره . فرهنگ پرسپولیسیها واقعا برتر از استقلالیهاست . کافیه یه سر به سایت هواداران استقلال بزنید تا تفاوت رو ببینید . اونها طوری از پرسپولیس مینویسند که انگار پرسپولیس صهیونیست و خودشون فلسطینی هستند . اینهمه تنفر برای چی ؟ الان پدر و برادر من استقلالی هستند پس نباید دوستشون داشته باشم ؟ یا اونها باید به من بگن لنگی نجس با لنگ کثیف ؟ این چه جور هواداریه که باید به رقبا توهین کنیم ؟ اگه میزان بعضی از عزیزان از هواداری اینه من ترجیح میدم دیگه فوتبال نگاه نکنم . به امید اینکه استقلالیهای عزیز کمی فرهنگ یاد بگیرند ...

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 12:27 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  13
  1

  آدم وقتی خیلی میسوزه یکی روز سیبل میکنه وبهش میتازه!معلومه فتل خیلی سوخته

 • شعبانعلی میردارپاقلعه شعبانعلی میردارپاقلعه :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 03:01 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  1

  وقتی مدیرمسول روزنامه فتل باشه دیگه چه انتظاری میشه ازاوناداشت...فتل خودش یه دلقک سیرکبازه وتاسف اینه که چه کسان ویامرجعی به این آدم مجوزنشرروزنامه داده ...فضای ورزشگاههاباوجودهمچین آدمای بی مایعی معلومست که فضای فحش وتوهین بایدبشه....خدالعنت کنه فاسدان فرهنگی رو

 • حمیدرضا قربانی حمیدرضا قربانی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 03:27 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  3

  آقای امیر امیری (عضو سایت) هیچ بنی بشری حق استفاده از الفاظی که شما بکار بردید رو در مورد پرسپولیس کبیر نداره. اگر یه پرسپولیسی هستید فقط باید بگی کیسه کشه نجس یا کیسه کشه کثیف. لعنت به هرز نامه کیسه کش ها و خوانندگان آن ( اشاره به کامنت امیر امیری در خبر مربوط به بیانیه کانون هوادران به هرزنامه کیسه کش های مفت خور و حیف نون)

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب