پیش بینی بت 940
بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با صدور بیانیه ای تیتر مضحک و توهین آمیز روزنامه استقلال جوان را محکوم کردند. روزنامه منتسب به باشگاه استقلال تهران که با پسون... 5 out of 5 based on 27 ratings.

بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 15 اظهار نظر بازدید [ 14629 ] پنجشنبه, 6 آبان 1395
:: خبر
بیانیه هواداران پرسپولیس علیه استقلال جوان

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با صدور بیانیه ای تیتر مضحک و توهین آمیز روزنامه استقلال جوان را محکوم کردند. روزنامه منتسب به باشگاه استقلال تهران که با پسون...

ارتش سرخ دات كام :

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با صدور بیانیه ای تیتر مضحک و توهین آمیز روزنامه استقلال جوان را محکوم کردند.

روزنامه منتسب به باشگاه استقلال تهران که با پسوند "جوان" در فضای رسانه ای فعالیت می کند، روز گذشته با تیتری توهین آمیز مصرومیت علیرضا بیرانوند را تبدیل به تیتر اصلی کرده بود. از همین رو هواداران پرسپولیس با صدور بیانیه ای در فضای مجازی حرکت این روزنامه را محکوم کردند.

در بیانیه آن ها آمده است:

استقلال جوان؛ هرزنامه ای برای نمایش واقعیات مکتبشان

هر سال جلسه برگزار می شود و ایراد یابی می شود و این همه هزینه می شود تا فضای ورزشگاه ها و هواداری ها اصلاح شود، اما در کنار تمام عیب ها چشممان را بر رسانه های تحریک کننده بسته ایم. رسانه هایی که مدت هاست با ورود به فضای فرهنگی، بی فرهنگی را در بین هواداران رواج می دهند و باعث تحریک سرخابی ها می شوند. هر دلیلی برای بی اخلاقی های حال حاضر در ورزشگاه و فضای مجازی دارید محترم است اما واقعیت این است که این روزنامه _شما بخوانید هرزنامه_ هرروز با تیترهایی توهین آمیز مقدمات بی اخلاقی ها را مهیا می کند. استقلالِ جوان بارها در گذشته با توهین هایی سرپوشیده به زنده یاد نوروزی و اولادی به عقیده خودش خوشمزگی کرده و این خوشمزگی ها را با یک تسلیت در سالروز درگذشتشان پنهان کرده است. اگر قرار نیست آبی ها ما را به فحش ببندند باید بگوییم این روزنامه نمایش دهنده واقعیت مکتبشان است.

به هر حال تیتر امروز روزنامه استقلال جوان نیز سراسر توهین به علیرضا بیرانوند سنگربان پرسپولیس و تیم ملی است و ما هواداران پرسپولیس با اعلام حمایت از دروازبان شماره یک تیم ملی، حرکت این هرزنامه را به شدت محکوم می کنیم. البته می توان حدس زد دلیل این تنفرها نسبت به او چیست! به هر حال با ظهور بیرانوند، خیال همه از دروازه تیم ملی راحت شده است و دیگر جای هیچ عقابِ قلابی ای در تیم راحت نیست. همچنین این تیترها نشان می دهد آتش بازی بیرانوند با آبی ها هنگام پرسپولیسی شدن، هنوز هم اثرات خود را دارد.

اکنون ما امیدواریم همانطور که به روزنامه های توهین گر غیر ورزشی از سوی مسئولین ذی ربط رسیدگی می شود، به این روزنامه هم رسیدگی شود و حداقل با توبیخ اعضای تحریریه این روزنامه مانع از رواج دیگر بی اخلاقی ها در فضای پاک رسانه شوند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:33 قبل از ظهر

  آفرین، دردتون بخوره تو سر مسوولین بی بخار باشگاه

 • Amin AskariAmin Askari :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:37 قبل از ظهر

  باشگاهی که اسطوره اش مجیدی و امیرآبادی دوپینگی هست و عقابش(شما بخونید لک لک) یه عربده کش هست و بوقچی هاش شدن همه کاره باشگاهشون(باجگاه درست تره) انتظار بیشتری ازش نمیره. پرسپولیس الان بهترین تیم ایرانه و کیسه میخوات جنگ روانی راه بندازه. از بعد بازی با قشقایی جنگ روانی رو تشدید کردن ولی یادشون رفته که تیمشون یه موقع تو محلات دست و پا میزده که باز بیاد سطح یک فوتبال ایران. دسته دو و سه رو فراموش کردن این نجس های بی فرهنگ عربده کش. درود بر بیرانوند درود بر پرسپولیس درود بر هوادارن سرخ دل لعنت به کیسه و کیسه کش

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:41 قبل از ظهر

  واقعاجداازپرسپولیسی بودنم به این رسیدم که حتی یک بارم تواین چندسال ندیدم روزنامه پیروزی به استقلال توهین کنه این نشانگراینه که ادمای باشخصیت وتحصیل کرده واقعی دارن تواین دفترزحمت میکشن که واقعابایدبهشون گفت دست مریزادونون حلاکی که میبریدسرسفره خانوادتون نوش جونتون باشه وجاداره هم به روزنامه استقلال بگم که شماداریدبابی سوادی هاتون باشگاه استقلالوکوچیک میکنیدهرچندکه نسبت به پرسپولیس خیلی کوچیکه

 • saeed taktasaeed takta :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 01:59 قبل از ظهر

  تو روزنامشون یه عدد 4قلابی داشتن هرروز با شخصیتای مختلف نشون میدادن ولی همین که بعد از 4تایی شدنشون دیگه نمیتونن تو اون روزنامه مسخرشون عدد 4روتیتر کنن واسه ما کلی میارزه

 • هومن دلانهومن دلان :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 06:52 قبل از ظهر

  سلام به همه بامرامای سرخدل
  چی میتونم بگم؟؟؟فقط باید بگم متاسفم متاسفم متاسفم واسه تیم دوم پایتخت و واسه هوادارانش!(خوب هم دارن ولی خیلی کم)
  به ولله فوتبال ارزشه زیر پا گذاشتنه *انسانیت* رو نداره!!!والا نداره بلله نداره!!
  کدوم یکی از ماها دلمون میاد دست و پای بازیکنهای استقلال بشکنه؟؟؟اصن میگیم تو دلمون خوشحال میشیم که بازیکن تاپ اون تیم مصدوم بشه که اونم خیلی بعیده!!ما به مثال و فرض محال میگیریمش!!
  ولی آیا درسته یه رسانه جمعی مث روزنامه استقلال که 12 ماه سال علیه ما مینویسه و واسمون عادی شده!از شکستنه دست گلر اوله پرسپولیس و تیم ملی و آسیا ابراز خشنودی کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!؟و مورد تمسخر قرار بده؟؟؟!!!
  بعد هر روز و هر دیقه عادل فردوسی پور دم از فرهنگ هوادارا و...میزنه!!خو هوادارای پرسپولیسم که شلغم نیستن!معلومه که جلوی اونا درمیان!!
  ولی این وسط باید مقصره اصلی جریان مجازات بشه!!نه اینکه هواداره باغیرت ما (آدم بده) بشه!!!!!!!
  جالبه!!!مکتب تاج!!!!!مکتب حجازی!!!!!مکتبه فلان مکتبه بیثار!!!!هی خدا
  مکتبتون اینه؟؟نه عزیزه من مکتبتون ((نامردیه))!
  چرا؟؟
  تو این 10 الی 20 روز گذشته تمامممممممممم پرسپولیسیای تیفوسی قدیم و جدید به عیادت منصورخان پور حیدری رفتن!و خوده ما هوادارای روانیه پرسپولیس چقدر واسه سلامتی ایشون دعا کردیم و پست گذاشتیم!ولله اگر ما دلمون بیاد یه تار مو از منصور خان کم بشه!!
  اما جوابمونو با بی شرفیه تمام دادن!!!تشکر نخواستیم ولی بی شرفی هم نکنید!!علیرضا هم خونواده داره زن و بچه داره!چرا نمیفهمن اینا؟؟!!!
  تف بر این فوتباله بی در و پیکر تف بر این فدراسیون بی خاصیت تف بر شرافته اون کارمندای هرزنامه استقلال جوانه نامرده یزید صفت!!!
  حالا ببینم بدون علیرضا که دارید جشن و پایکوبی میکنید از مصدومیتش(!) پرسپولیس یه گل میخوره یا نه؟؟بشینید و نگاه کنید...
  به خاک آقام اصن در اندازه ای نمیبینمشون که بخوام فردا برم استادیوم روی نحس اونا رو ببینم!!ولی مطمانن فولاد به استقلال باج نمیده!
  من برام مهم نیست و اصن به چیز(!) هم حسابشون نمیکنم ولی فولادیا و پرسپولیسیای شهرمون بهشون میگن یه من ماست چقدر کره داره!!!!
  رفقای تیفوسیه من میخوان برن ولی من حاضر نیستم روی نحس این جماعتو تماشا کنم!
  منتظریم تا ساعت 6

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:33 قبل از ظهر

  بارها و بارها اینجا اعلام کردم که آقا جلوی این هرزنامه رو بگیرید. بوی تعفن و گندآب کیسه های بی صفت ، فضای پاک ایران زمین رو فرا گرفته. باید دست به دست هم بدیم تا با کمک همه ملت ایران ، این نماد فساد رو از ریشه بخوشکونیم تا نتنها ایران، بلکه کل دنیا از این اوباش های بی فرهنگ بی هویت راحت بشن.
  .
  .
  .
  وای اگر برانکو حکم جهادم دهد //// گله ای از کیسه کشا هم نتواند که جوابم دهد. ما آماده ی نبردیم


  خاک پای پرسپولیس کبیر

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:10 قبل از ظهر

  واقعا شرم آوره از مصدومیت بازیکن احساس خوشحالی کنی و بهش توهین کنی همین امثال فتل بذر کینه رو میپاشن

 • Mehdi TajeddiniMehdi Tajeddini :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:22 قبل از ظهر

  به هرحال از مکتب استقلال چیز دیگری انتظار نمیره
  امیدوارم روزنامه پیروزی ضمن به نمایش گذاشتن فرهنگ بالای پرسپولیسی ها ،جوابی محترمانه و دندان شکن به این هرزنامه که تماماً در اختیار آقای فتح اله زاده هست بده.

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:45 قبل از ظهر

  فتح الله زاده صدای کلنگ قبرش به گوششش میرسه اونوقت همچین مزخرفاتی رو علیه جوانان فوتبالیست می نویسه!!

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 10:22 قبل از ظهر

  ایووول عقاب قلابی....اخه این کیسه کشااا مثههه---- از بیرانوند میترسن بعدش بااین اتفاق بد الان یه جایشون عروسی.... )

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 11:18 قبل از ظهر

  از کوزه همان برون تراود که در اوست،
  یک عمر میخواهیم ثابت کنیم که اینها هیچی نیستن و مکتب و مرامشون به در عمه جانشان میخوره و خداروشکر که خودشون دارن این مطلب رو اثبات میکنند، از کیسه جماعت که سر تا پا جعل تاریخ و بزرگنمایی بیش از حد از آنچه که نیستند چه انتظاری میره؟
  اسطوره شون که وقتی پاچه خواری عربها رو میکنه و دوپینگ و انواع و اقسام راههای غیر قانونی برای دور زدن یک فوتبال مردانه سرلوحه کارشون است چه انتظاری میره؟
  به کوری چشمشون بازیکنان بزرگ پرسپولیس آنقدر مرد هستند که به این خزعبلات گوش ندن و با قدرت تمام به تمرینات موثر خودشون بپردازند،
  پاینده باد پرسپولیس کبیر

 • امیر امیریامیر امیری :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 12:04 بعد از ظهر

  امیدوارم پرسپولیسیهای عزیز هیچ وقت برای جواب دادن به توهینهای زردنامه استقلال از این ادبیات استفاده نکنن . واقعا تیترها و مطالب این زردنامه شرم آوره . فرهنگ پرسپولیسیها واقعا برتر از استقلالیهاست . کافیه یه سر به سایت هواداران استقلال بزنید تا تفاوت رو ببینید . اونها طوری از پرسپولیس مینویسند که انگار پرسپولیس صهیونیست و خودشون فلسطینی هستند . اینهمه تنفر برای چی ؟ الان پدر و برادر من استقلالی هستند پس نباید دوستشون داشته باشم ؟ یا اونها باید به من بگن لنگی نجس با لنگ کثیف ؟ این چه جور هواداریه که باید به رقبا توهین کنیم ؟ اگه میزان بعضی از عزیزان از هواداری اینه من ترجیح میدم دیگه فوتبال نگاه نکنم . به امید اینکه استقلالیهای عزیز کمی فرهنگ یاد بگیرند ...

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 12:27 بعد از ظهر

  آدم وقتی خیلی میسوزه یکی روز سیبل میکنه وبهش میتازه!معلومه فتل خیلی سوخته

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 03:01 بعد از ظهر

  وقتی مدیرمسول روزنامه فتل باشه دیگه چه انتظاری میشه ازاوناداشت...فتل خودش یه دلقک سیرکبازه وتاسف اینه که چه کسان ویامرجعی به این آدم مجوزنشرروزنامه داده ...فضای ورزشگاههاباوجودهمچین آدمای بی مایعی معلومست که فضای فحش وتوهین بایدبشه....خدالعنت کنه فاسدان فرهنگی رو

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 03:27 بعد از ظهر

  آقای امیر امیری (عضو سایت) هیچ بنی بشری حق استفاده از الفاظی که شما بکار بردید رو در مورد پرسپولیس کبیر نداره. اگر یه پرسپولیسی هستید فقط باید بگی کیسه کشه نجس یا کیسه کشه کثیف. لعنت به هرز نامه کیسه کش ها و خوانندگان آن ( اشاره به کامنت امیر امیری در خبر مربوط به بیانیه کانون هوادران به هرزنامه کیسه کش های مفت خور و حیف نون)

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب