پیش بینی بت 940
کی روش: برانکو وقتی پرسپولیس می برد حرفی نمی زند، زمان باخت تیم ملی را مقصر می داند

کی روش: برانکو وقتی پرسپولیس می برد حرفی نمی زند، زمان باخت تیم ملی را مقصر می داند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: : 5 ماه است که هیچ حقوقی نگرفته ایم؛ در فدراسیون منتظرم تا عابدینی مطالبات مان را بدهد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال... 1 out of 5 based on 48 ratings.

کی روش: برانکو وقتی پرسپولیس می برد حرفی نمی زند، زمان باخت تیم ملی را مقصر می داند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 6897 ] پنجشنبه, 6 آبان 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • کی روش: برانکو وقتی پرسپولیس می برد حرفی نمی زند، زمان باخت تیم ملی را مقصر می داند

کی روش: برانکو وقتی پرسپولیس می برد حرفی نمی زند، زمان باخت تیم ملی را مقصر می داند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: : 5 ماه است که هیچ حقوقی نگرفته ایم؛ در فدراسیون منتظرم تا عابدینی مطالبات مان را بدهد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: : 5 ماه است که هیچ حقوقی نگرفته ایم؛ در فدراسیون منتظرم تا عابدینی مطالبات مان را بدهد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حضور در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: خیلی همه چیز شفاف است. در چند روز گذشته در صفحه خودم حرف هایی را مطرح کردم. وظیفه من این است که به خاطر تعهدات حرفه ایم همه اتفاقات درون و بیرون زمین را آنالیز کنم.

وی ادامه داد: صحبت های من این بود که ما فرصت داشتیم یک بازی دوستانه و تدارکاتی انجام دهیم که می توانست به ما کمک زیادی کند. می توانستیم هماهنگی های لازم را برای این بازی انجام دهیم که نشد و در آخر تنها فرصت ایران برای بازی دوستانه تا انتهای فصل را از دست دادیم آن هم در حالیکه این تنها فرصت ما بود و ما در این بُعد شکست خوردیم.

کی روش تصریح کرد: واقعیت مطلب این است که اردوی تدارکاتی برای ما صفر؛ بازی تدارکاتی صفر! این یک واقعیت است و نمی شود آن را پنهان کرد. وقتی شما یک فرصت بازی دوستانه را از دست می دهید یعنی فرصت بازی کردن را از بازیکنان جوانی مثل مهدی ترابی، سعید عزت اللهی، علی کریمی و.... گرفته اید آن هم در حالیکه این بازی می توانست یک فرصت و یک تجربه بین المللی برای بازیکنان جوان باشد که از دست رفت.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: اگر دقت کنید مطلبی که من گفتم این بود که ما شکست خوردیم و اشاره به شخص خاصی نداشتم. ما در راستای بازی تدارکاتی و دوستانه شکست خوردیم و من هم جزوی از این ما هستم. برای ما انجام بازی تدارکاتی مهم بود که در آن ما شکست خوردیم.

به گزارش فارس، کی روش تأکید کرد: طبق روال 5 سال گذشته توجیهات ارائه شده و همه تقصیرها به گردن این و آن و آب و هوا و یک گربه افتاده است. جالب است می گویند تقصیر هیچکس نیست ولی باید واقعیت را پذیرفت که ما شکست خوردیم و مثل همیشه هیچکس مقصر نیست و دوباره تقصیر همه است!

سرمربی تیم ملی فوتبال تأکید کرد: متأسفانه افرادی صحبت هایی را مطرح می کنند که نه تنها صلاحیتش را ندارند بلکه آقایان عابدینی و شیعی حرف هایی زدند که در حیطه وظایف شان نیست. آنها مدعی شدند ما حقوق هایمان را گرفتیم اما نه تنها من بلکه همه همکارانم نزدیک به 5 ماه است که مطالبات مان را دریافت نکردیم. من اینجا می نشینم تا عابدینی بیاید و مطالبات ما را بدهد.

به گزارش فارس، کی روش در ادامه با لحنی که به صورت شوخی بود، افزود: همه ما به اضافه کادر فنی مان اضافه وزن نداریم و لاغر هستیم و بدون دریافت حقوق طی این سال ها که به زمانش پرداخت نشده کار کردیم. ما در منزل نمی نشینیم تا جوجه کباب و نوشابه بزنیم چون خوردن اینگونه غذاها ما را چاق می کند! البته من از قدرت شوخی ام استفاده می کنم ولی این مسئله کاملا جدی است که حقوقی که آقایان مدعی شدند پرداخت شده به کجا رفته است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در ادامه صحبت هایش افزود: من اینجا در فدراسیون نشسته ام و منتظر عابدینی می نشینم تا او بیاید و پول ما را پرداخت کند. او گفته بعد از بازی با سوریه مسائلی را مطرح می کند تا تکلیف ما را روشن کند. این حرف اصلا برای من جدید نیست چون از این تهدیدها قبلا هم توسط آقای اسدی شده ام و دوست دارم بدانم بعد از بازی با سوریه چه اتفاقی می افتد. زمان حل مسئله الان است نه روز دیگر. من هیچ وقت با این تهدیدها مدارا نمی کنم و منتظر هستم عابدینی مثل یک مرد به فدراسیون بیاید و درست رأس ساعت 18 و 20 دقیقه روز پنج شنبه این حرف را اعلام می کنم که از جایم تکان نمی خورم تا او بیاید و مسائل را حل کند. عابدینی سرپرست کمیته اقتصادی و مارکتینگ فدراسیون است و او باید به وظایفش پایبند باشد. لطفا به فدراسیون بیا، حقوق ما را بده و بعد از آن من حاضرم هر مشکلی را با تو حل کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر مصاحبه محمود شیعی که در آن عذرخواهی کرده و همچنین صحبت های امیر عابدینی که به نظر می رسد پایش را بیشتر از  گلیمش دراز کرده، افزود: این تهدیدها و همین مسائل باعث حضور من در فدراسیون فوتبال است چون قبلا هم این تهدیدها را از علیرضا اسدی شنیده بودم. من بعد از بازی با سوریه زمان ندارم و می خواهم امروز اینجا همه چیز را حل کنم.

کی روش در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه او از خودش هم انتقاد می کند و حتی عنوان کردن موضوع زرنگ خیابانی باعث شد تا خیلی ها ناراحت شوند، تصریح کرد: دقیقا همین طور است. من از شما می پرسم؛ اگر شما بخواهید متوجه شوید که تیم ملی چرا اردو ندارد یا اینکه چرا بازی دوستانه برگزار نمی کند توضیحات و برنامه های مختلفی خواهید شنید و در آخر هیچ کس مقصر نیست و این میان همیشه دود به چشم تیم ملی می رود و ضرر آن برای تیم ملی است. آن حرف زرنگ های خیابانی که من گفتم دقیقا کسانی هستند که استادان پیدا کردن توجیهات و بهانه ها هستند. شما یادتان نرود که با توجیه و بهانه نمی توانیم به جام جهانی برویم و باید پشتکار و برنامه ریزی مدون انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: چین و قطر مربیان شان را عوض کردند اما ما در ایران هنوز داریم کار را ادامه می دهیم. اینجا وقتی برانکو نتیجه می گیرد هیچ صحبتی نمی کند اما همین که تیمش نتیجه می گیرد حرف از تیم ملی می زند. ما باید گذشت داشته باشیم. من دست تک تک مربیان را می فشارم و از آنها تقدیر می کنم چرا که آنها برای تیم ملی زحمت می کشند و بدون کمک مربیان و باشگاه ها و دست اندرکاران تیم های دیگر موفقیت ما غیرممکن است. من از جانب تیم ملی فوتبال و به نمایندگی از هواداران تیم ملی می خواهم از آقایان قلعه نویی، برانکو، فرکی و هر مربی که در لیگ ایران کار می کنند تشکر کنم اما کاری که من نمی توانم بکنم این است که هر بار اردو داریم اگر اختلالی به وجود بیاید که افراد آن مشخص هستند برای ما قابل قبول نیست.

کی روش ادامه داد: این افراد مشخص هستند. آنها یکی دو روز مانده به بازی های تیم ملی صحبت هایی را منتشر می کنند و در اذهان وانمود می کنند که افراد روشن گونه و با دل روشنی هستند و مقصر این مسائل نیستند اما باید بگویم من از این دوگانگی ها خسته شدم. آخرین بازی ما مقابل کره جنوبی وقتی تمام شد پرسپولیس چند روز بعد حریفش را شکست داد و آن موقع این تیم هیچ مشکلی نداشت اما بعد از اینکه یک هفته با برانکو تمرین کردند و مساوی کردند مقصر تیم ملی شد اما مقصر امروز امیر عابدینی است. او مرا تهدید کرده که تصمیم به اخراج من را بعد از بازی با سوریه می گیرند اما من خواهش می کنم که امروز همه چیز مشخص شود. من اینجا منتظر عابدینی هستم تا او مرا اخراج کند.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: من به شما با کمال آرامش توضیح می دهم و و شما هم با آرامش به حرف های من گوش کنید. چند ماه پیش به دلایل شخصی و حرفه ای به ریاست جدید فدراسیون فوتبال توضیحاتی دادم و به او گفتم که بنا به دلایل حرفه ای چه دلیل هایی دارم که می خواهم از تیم ملی جدا شوم. من با تمام احترام همه ادله های خودم را توضیح دادم و جناب رئیس هم با کمال آرامش و محبت به من توضیح داد که همه مشکلات حل می شود. اگر این مشکلات حل نشده از من نپرسید چون من یک توافقی کردم و این فدراسیون است که باید کاری را انجام دهد. در این میان آن چیزی که اتفاق نمی افتد این است که کادر فنی ما با همه تعهدش شبانه روز بدون دریافت حقوق کار می کند. از طرف دیگر تاج هم تلاش زیاد می کند تا فدراسیون رشد کند و باعث پیشرفت آن شود. چرا که فدراسیون پیش از این در خاکستر نشسته بودو با مشکلات عدیده ای روبه روش شده بود. ما در کنار تاج تلاش می کنیم و تحت تأثیر قرار نمی گیریم تا بیشتر پیشرفت کنیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه صحبت های خود تأکید کرد: آنهایی که اطلاعی از خیلی از موضوع ها ندارند در مورد کی روش اظهار نظر می کنند. عابدینی گفته است من می دانم هم پول وجود دارد هم اردوها منظم است و هم بازی های تدارکاتی صورت می گیرد. جالب است او همه چیز را می داند و حتی مدعی شده که می داند من اخراج می شوم. من هم حالا منتظر هستم تا عابدینی بیاید تا هم در مورد اخراج من و هم در مورد اردوها و پول هایی که صحبت کرده توضیح بدهد.

وی تأکید کرد: اسدی زمانی که در رأس تیم ملی بود کلی من را تهدید کرد و مدعی بود که من نه تأثیری در تیم های پایه داشتم و نه در تیم های بزرگسالان اثری دارم. او ادعا می کند تمام بازیکنان جوان و دستاورد موفقیت های تیم ملی مربوط به مربیان تاپ ایرانی است.اسدی هم همان زمان این حرف ها را می زد و مدعی بود من برای تیم ملی واجد شرایط نیستم اما همین جا اعلام می کنم چون بعد از بازی با سوریه وقتی برای عابدینی ندارم او باید بیاید و همه چیز را بررسی کند و توضیح بدهد. اتفاقا حرف های عابدینی من را یاد یک ترابیان دیگر انداخت.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 07:41 بعد از ظهر

  حالا اگه تیم ملیو 15 ام رنکینگ فیفا کرده بود چه زری میخواست بزنه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:02 بعد از ظهر

  برانکو سرورته موزامبیکی

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:07 بعد از ظهر

  واقعا دیگه شورشو درآورده این مردک! بسه دیگه انقد ازت حمایت کردیم واقعا فک کردی کی هستی تو!!! نمیدونم مشکلش با برانکو و پرسپولیس چی هست؟!!

 • علی خیرآبادیعلی خیرآبادی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:12 بعد از ظهر

  حرفت در مورد پرسپولیس و برانکو مفته مفت!!!
  می فهمی؟!
  ادب و جوانمردی از برانکو ؛ غرور کاذب و ناجوانمردی از تو
  فکر نکن به خاطر اینکه سرمربی پرسپولیسه،این حرفو میزنم،این واقعیته که گفتم
  بدون تعصب،شخصیت انسانی سالم در این فوتبال رو فقط تا به حال توی چند نفر دیدم
  امثال برانکو،حسین فرکی،مرحوم ناصر حجازی

 • mohammad 6666mohammad 6666 :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:34 بعد از ظهر

  اخه احمق جون برو جدولو نگاه کن ببین ما اصلا باختیم.کیروش خفه شو

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:47 بعد از ظهر

  قاطی کردی...بقدری مسولین فوتبال روبی عرضه وبی وجودگیرآوردی که به هرکی یک شاخ میزنی....خدابخواد داره کلکت کنده میشه

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 08:47 بعد از ظهر

  اخه این کاری که شما یکماه لیگ رو تعطیل میکنی برای کسانی که اصول حرفه ای فوتبالو میدونن غیر قابل هضمه! پروفسورمون هم یکی از هموناست که میترسی بیاد جاتو بگیره اما اشتب گرفتی پروفسور واسه ما پرسپولیسیاست و به هیچ تیمی نخواهیم داد!

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 6 آبان 1395 - 09:00 بعد از ظهر

  برانکو بنده خدا چون هیچی نمیگه این دلال پر روشده ، اولا ،پرسپولیس در چهار هفته اول 3پیروزی و 1مساوی گرفت و صدرنشین شد و بعد از اون اردوی تیم ملی شروع شد و 1 ماه لیگ تعطیل شد و تیم ملی با بازیهای افتضحاش مقابل قطر و چین 4امتیاز گرفت و دوباره لیگ شروع شد و این بار پرسپولیس با 2 مساوی پیاپی به خاطر تعطیلی و ناهماهنگی بین ملی پوشان و بازیکنان غیر ملی پوش و خستگی بازیکنان ملی پوشش ، صدر جدول رو از دست داد. اقای کیروش چطوری میتونن این حرف ها رو بزنن در حالی که پرسپولیس تا قبل تعطیلات با تمرینات فوق العاده برانکو صدر نشین شد و همین که اردو و تعطیلات تیم ملی شروع شد نتایج بد پرسپولیس هم شروع شد . اگه یه بار مثل مرد جلوی این دلال وایسن و بادش رو بخوابونن ، اونوقت حساب کار دستش میاد.
  جالبه ایشون از برانکو تو مصاحبش تشکر میکنه بابت امادگی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس و یه جا از تمرینات برانکو انتقاد میکنه (آخرین بازی ما مقابل کره جنوبی وقتی تمام شد پرسپولیس چند روز بعد حریفش را شکست داد و آن موقع این تیم هیچ مشکلی نداشت اما بعد از اینکه یک هفته با برانکو تمرین کردند و مساوی کردند مقصر تیم ملی شد)

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب