پیش بینی بت 940
کلانی: همیشه دوست دارم پرسپولیس تهاجمی بازی کند

کلانی: همیشه دوست دارم پرسپولیس تهاجمی بازی کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس در بازی های رسمی مثل تمرینات محکم بازی نمی کنند و مراقب هستند که مصدوم نشوند. حسین کلانی در گفت وگویی، درمورد بازی پرس... 5 out of 5 based on 6 ratings.

کلانی: همیشه دوست دارم پرسپولیس تهاجمی بازی کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1716 ] شنبه, 8 آبان 1395
:: خبر
کلانی: همیشه دوست دارم پرسپولیس تهاجمی بازی کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس در بازی های رسمی مثل تمرینات محکم بازی نمی کنند و مراقب هستند که مصدوم نشوند. حسین کلانی در گفت وگویی، درمورد بازی پرس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس در بازی های رسمی مثل تمرینات محکم بازی نمی کنند و مراقب هستند که مصدوم نشوند.

حسین کلانی در گفت وگویی، درمورد بازی پرسپولیس و نفت آبادان گفت: من کارشناس فنی خوبی نیستم. اینکه بخواهم تاکتیک تیم را نقد کنم و در مورد حرکات تیمی صحبت کنم، خیلی نمی توانم نظر کارشناسی بدهم، زیرا هیچ گاه مسائل فنی فوتبال را به طور دقیق پیگیری نکرده ام، اما به عنوان بازیکن قدیمی پرسپولیس و تیم ملی می توانم اظهار نظر کنم.

وی ادامه داد: همیشه دوست دارم پرسپولیس تهاجمی و روبه جلو و سریع بازی کند. اصلاً از پاس به عقب رضایت ندارم. به نظر من پرسپولیس دیروز خوب بازی کرد، اما موقعیت های گلزنی زیادی را از دست داد که دلیل آن می تواند استرس و فشار روانی روی بازیکنان باشد و اینکه بازیکن تمرکز کافی ندارد و مربیان باید برای کارهای تاکتیکی با او بیشتر وقت صرف کنند. بازیکنان که در پرسپولیس هستند قطعاً فشار زیادی را تحمل می کنند، اما این فشار هوادار می تواند انگیزه مضاعفی به بازیکنان بدهد.

کلانی با اشاره به حضورش در برخی تمرینات پرسپولیس در گذشته گفت: در تمرینات بازیکنان پرسپولیس را بسیار با انگیزه دیدم که خیلی هم محکم بازی می کنند. بازیکنان می خواهند در تمرینات خودشان را به مربی نشان بدهند تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند، اما وقتی وارد ترکیب اصلی می شوند، در میدان مسابقه به اندازه تمرینات محکم بازی نمی کنند و مراقب هستند تا صدمه نبینند. شاید بیشتر صدمه دیدگی بازیکنان مربوط به جلسات تمرینی باشد، این درحالی است که آنها باید در زمین مسابقه و جایی که هواداران پرسپولیس آنها را نگاه می کنند با تمام توان بازی کنند، این هواداران دلشان برای پرسپولیس می تپد.

مهاجم اسبق پرسپولیس با اشاره به فرصت سوزی ها در بازی با نفت گفت: زمانی که من مهاجم بودم در تمرینات تخته دروازه ای داشتیم که از کشورهای بلوک شرق الگو گرفته بودیم، البته باید بگویم آن زمان ما فوتبالیست آماتور بودیم و بازیکن حرفه ای نبودیم، با این حال نیم ساعت تا 45 دقیقه تمرین گلزنی با این تخته ها می کردیم. مرحوم دکتر اکرامی، مرحوم برومند و دهداری و آلن راجرز با ما تمرینات گلزنی می کردند و حتی به ما می گفتند چگونه باید شوت زنی کنیم. اینکه مچ پایمان در چه زاویه ای قرار بگیرد و زاویه حرکتی بدن مان هنگام شوت زنی چگونه باشد، اما من این روزها حتی در برخی از مدارس فوتبال هم نمی بینم که یک مربی خم شود و به بازیکن بگوید که برای شوت زنی چه کارهایی باید بکند و مچ پایش را چگونه باید حرکت بدهد، در حالی که در گذشته بازیکنانی مثل مهراب شاهرخی داشتیم که شوت هایش از فاصله 30 متری مثل تیر بود یا حتی مرحوم بهزادی، شیرزادگان و صفر ایرانپاک قدرت شوت زنی بسیار بالایی داشتند.

وی افزود: در تیم ملی باید بهترین بازیکنان ایران حضور داشته باشند، اما در تیم ملی هم می بینیم که شوت های بازیکنان ما خیلی دقیق نیست. درست مثل آنچه که در پرسپولیس و در بازی با نفت دیدیم. در این مسابقه بازیکنان توپ هایی را گل نکردند که گل نکردن شان سخت تر از گل کردنشان بود. با این حال من این حرف ها را به عنوان یک بازیکن قدیمی زدم و مربیان بهتر می توانند در مورد شرایط فنی پرسپولیس صحبت کنند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 96 کدام بازیکن بود؟
  • 1 - علیرضا بیرانوند
  • 2 - سیدجلال حسینی
  • 3 - محسن مسلمان
  • 4 - وحید امیری
  • 5 - علی علیپور
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 9 فروردین 1397 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوصل امارات
الوصل امارات
ورزشگاه : امارات
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
سه شنبه, 22 اسفند 1396 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب