پیش بینی بت 940
دو نکته درست برانکو در مورد طارمی / مهاجمی که قدر خودش را نمی داند

دو نکته درست برانکو در مورد طارمی / مهاجمی که قدر خودش را نمی داند

برانکو خیلی ریز و عمیق حرف زد و دو نکته گفت: « اول: طارمی تمرکزش کافی نیست، دوم: او بیش از اینکه با ما باشد در ۴ ماه گذشته ۳ ماه آن را در تیم ملی بوده است». ب... 5 out of 5 based on 17 ratings.

دو نکته درست برانکو در مورد طارمی / مهاجمی که قدر خودش را نمی داند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 11 اظهار نظر بازدید [ 9832 ] شنبه, 8 آبان 1395
:: خبر ویژه
دو نکته درست برانکو در مورد طارمی / مهاجمی که قدر خودش را نمی داند

برانکو خیلی ریز و عمیق حرف زد و دو نکته گفت: « اول: طارمی تمرکزش کافی نیست، دوم: او بیش از اینکه با ما باشد در ۴ ماه گذشته ۳ ماه آن را در تیم ملی بوده است». ب...

ارتش سرخ دات كام :

 برانکو خیلی ریز و عمیق حرف زد و دو نکته گفت: « اول: طارمی تمرکزش کافی نیست، دوم: او بیش از اینکه با ما باشد در ۴ ماه گذشته ۳ ماه آن را در تیم ملی بوده است». برانکو خیلی ریز از کی روش و طارمی انتقاد کرد. آقای گل پرسپولیسی ها اما همین حالا هم در جدول گلزنان جزو صدرنشین هاست پس چرا برانکو او را کم تمرکز می داند؟

دلیل این موضوع همان است که همه هواداران پرسپولیس می دانند، دلیل این است که از منظر آماری طارمی بیش از اندازه فرصت از دست می دهد. او از هر پنج فرصت گل تنها یکی را به گل تبدیل می کند و این برای پرسپولیسی که خالق فرصت های زیادی است و در هر مسابقه بارها به دروازه حریف خود می رسد آمار خوبی برای طارمی که با فرشاد پیوس مقایسه می شد نیست.

برانکو مربی عاقلی است، او از قدیم خیلی ریز حرف می زد و باید حرف هایش را موشکافی می کردید تا متوجه بشوید چه می گوید و حالا او در مورد طارمی حرف می زند، خیلی هم ریز حرف می زند. طارمی تمرکز ندارد، رد پای «پیوس ثانی» تقریبا در همه حاشیه ها دیده می شود، اینکه جوان با استعداد ۲۵ ساله اینگونه دور خود بچرخد و تقریبا هر ماه یک جنجال درست کند اتفاق خوبی نیست. او شب قبل از مسابقه با صنعت نفت آبادان با مدیر تیم درگیر می شود و قهر می کند و اردو را ترک می کند و او را برمی گردانند تا عملا با طاهری سرشاخ شده باشد و حقوق و دستمزدش هم به خطر بیافتد. درگیر شدن با رئیس در هیچ مجموعه ای بدون تبعات نیست. طارمی اما خودش را درگیر می کند و همه چیزش به هم می ریزد.

ماجرای سفر و قرارداد با ریزه اسپور در اوج ناباوری هواداران این تیم هم قصه ای بود در نوع خودش عجیب و غریب. در آن داستان پای توپ و تانک در ترکیه هم وسط آمد و فرودگاه هم منفجر شد. طارمی اما با فشار هواداران روی برانکو برگشت تا این مربی مجبور شود برای خالی کردن لیسن ساسان انصاری را کنار بگذارد و حالا شاید با طوفان گلزنی ساسان که چهار بازی را در پرسپولیس روی نیمکت نشست پشیمان شده باشد.

داستان اما اینگونه ادامه پیدا کرد که طارمی گفت: «به نظرم باید کم کم رامین بازی کند. اینکه برانکو می گوید بازی نکند، نظر خودش است و هیچ کاری هم نمی توانیم بکنیم اما به نظر شخص من طارمی رضاییان باید کم کم بازی کند چون برای تیم ملی هم خوب است. »

اینکه درست می گوید یا نه بحث دیگری است، موضوع عدم تمرکز است. شاید هم طارمی فقط با رامین می تواند متمرکز شود چرا که توپ های زیادی را از دست داد اما سانتر رامین را گل کرد و این باز یعنی  عدم تمرکز! طارمی که به پرسپولیس برگشت برانکو او را به زحمت پذیرفت و پس از مدت ها اعلام کرد جایی برای او باز خواهد کرد. با این حال طارمی اعلام کرد رامین رضائیان هم باید برگردد.

طارمی پارسال هم کم حاشیه درست نکرد. او در بازی با تراکتورسازی از مربی اش انتقاد کرد که چرا پنالتی را به بنگستون داده است! شرح ماوقع را حتما به یاد دارید: « مهدی طارمی که خودش پنالتی را گرفته بود قصد داشت ششمین گلش را به ثمر برساند او در لحظه پنالتی زدن بنگستون آنقدر ناراحت و دلخور بود که به صحنه پشت کرد و از محوطه جریمه تراکتورسازی فاصله گرفت تا عملا نارضایتی اش از شرایط موجود را نشان دهد. طارمی  در شادی گل این پنالتی شرکت نکرد. »

در ماجرای درگیری با یک خبرنگار طارمی حرفی زد که تن همه پیشکسوتان و بزرگان این تیم را لرزاند. او هنوز انگور نشده مویز شده و اعلام کرد: « بزرگپرسپولیس منم! »

مهاجم پرسپولیس مملو است از استعداد، بدنی دارد مثل ماهی لیز، قد و بالایی دارد فوق العاده اما قدر خودش را نمی داند، او هر چند ماه یک بار دردسر درست می کند. او هر چند ماه یک بار داستان جدیدی تولید می کند. سریال داستان های او با رامین رضائیان همچنان ادامه دارد، این بار با گلزنی این مسئله ادامه پیدا کرد اما معلوم نیست همیشه اینگونه ادامه دار باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 12:24 بعد از ظهر

  اه تو سایت خودمون ازین مطالب زرد پخش میشه جای تعجبه. هر آدمی شخصیت خودش رو داره مگه مطابق میل رسانه باس صاف بره صاف بیاد موهاشم شونه نکنه شلوار لی هم نپوشه تا بگن این بازیکن خوبه راجب قهر شب بازی هم میتونید مصاحبه طاهری رو بزارید ببینید چقد یه موضوع رو بزرگش می کنند
  پاسخ مديريت : همیشه تعریف و تمجید چشم بسته به معنای حمایت نیست!
  اگر دقت کنید این مطلب انتقادی هم در فاصفه 27 روز تا بازی بعدی پرسپولیس منتشر شده تا بازیکنان به خودشون بیان!

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 12:36 بعد از ظهر

  بابا رسانه ها هم از هر چیزِ کوچیکی مثل پیرزنای 80،90 ساله داستان درمیارن
  به صحنه ی پنالتی پشت کرد و فقط توپ رامینو گل کرد و این حرفا چیه بابا
  در مورد رامینم نظر خودشو گفته مثل همه تهشم گفته حرف حرف برانکوئه اون صلاح تیمو بهتر میدونه
  یعنی چی فقط توپ رامینو گل کرد؟ یعنی رامین نبود اون 4 تا گلِ دیگشو نباید میزد؟
  سانترِ رامین عالی بود و جوری بود که نمیشد گلش نکرد
  همون توپ هم به شونه ی حوری برخورد کرد و ممکن بود اونم گل نشه
  درباره ی اون بزرگتر تیم بودن و اینا هم خبرنگارا بد برداشت کردن یعنی نتونستن منظور همو به خوبی بفهمن وگرنه هممون میدونیم مهدی اهلِ این حرفا نیست
  موضوعِ ترکیه رفتنشم حل شد تموم شد رفت دیگه بس کنین لااقل خودمون بازیکنمونو نکوبیم حالا که تونسته برای پرسپولیس دوباره بازی کنه یعنی بخشیدیمش و تموم
  فقط من از ارتش سرخ تعجب میکنم ک نوشته طارمی خواست رضاییان برگرده و جا براش باز شه و این حرفا
  توروخدا ارتش شما دیگه چرا؟
  هممون میدونیم برانکو زیر بارِ حرف زور و بازیکن تحمیلی نمیره همچین داستانی بود خود طارمیو هم قبول نمیکرد رضاییان ک سهل است

 • امین لطفیامین لطفی :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 12:47 بعد از ظهر

  در پست مربوط به میثم اشتباهی مثبت زدم

 • امین لطفیامین لطفی :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 12:48 بعد از ظهر

  آفرین عالی بود واقعا همینه ما همه طارمی را دوست داریم اما او باید تمرکزش را بیشتر کند و در دیگر مسایل دخالت نکند . هوادارن بزرگ پرسپولیس هم نشان داده اند با کسی عهد اخوت نبسته اند.

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:10 بعد از ظهر

  ما هوادارای عاشق ارتش سرخ نباید چشم روی حاشیه سازی بازیکنا ببندیم یا طارمی یا هرکس دیگه فرق نداره باید مطیع پروفسور و دکتر طاهری باشن اگرم طارمی دلشو باز زده میتونه بره! امسال پرسپولیس هیچی کم نداره واسه قهرمانی اگر حاشیه سازی بازیکنی مثل طارمی نباشه.بنظر باید دکتر طاهری طارمی رو جریمه کنه

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:12 بعد از ظهر

  آدم بی لیاقت ونفهمیست که قدرآنچه خدابهش داده رونمیدانه.طارمی نشدیکی دیگه میادبهترازاوگل میزنه بعدمهدی سماق بمکه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:43 بعد از ظهر

  طارمی در ظاهر نشان می دهد خیلی به هواداران و باشگاه متعهد است ولی کارهایی که می کند برعکس این موضوع هست. طارمی دچار غرور و خودبزرگ بینی شده و در مسائلی که بهش اصلاً هیچ ارتباطی نداره دخالت می کند. طارمی هنوز به بلوغ فکری نرسیده و داشتن یک مشاور خوب و دلسوز براش ضروریه. آقای طارمی ما هنوز اتفاقات اول فصل را فراموش نکردیم. باید جبران مافات کنی. ما طارمی را دوستش داریم و انتقاداتی هم که می کنیم بخاطر همین دوست داشتن است و بخاطر این است ما می دانیم تواناییهای طارمی بیشتر از آن است که از هر7-8 موقعیت یکی را گل کند که این آمار اصلاً برای یک مهاجم هدف خوب نیست. هیچ چیز اتفاقی به دست نمیاد. مشکل طارمی فقط و فقط با دوری با رفتار حرفه ای و دوری از حاشیه ها و تمرکز و تمرین حل میشه. هیچ چیز دیگه نمیتونه کمکش کنه. آقای طارمی هرچیزی هستی یه رو باش و فیلم بازی نکن. درگیری ایجاد نکن و حاشیه ایجاد کن و بعدم هم حاشا کن و رسانه ها را متهم کن. به نظر من برانکو باید پریموف را کم کم در کنار طارمی به عنوان مهاجم هدف بازی بده. من مطمئنم موقعیت های طارمی را پریموف حداقل 3تاش گل میکنه.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:52 بعد از ظهر

  دوستی با مردم دانا نکوست _ دشمن دانا به از نادان دوست/ دشمن دانا بلندت میکند _ بر زمین ات میزند نادان دوست. آقای طارمی یکی از بهترین استعدادهای 10 اخیر فوتبال ایران و پرسپولیس هستی. قدر خودت را بدون و رفتار حرفه ای را بیاموز و در مسائلی که بهت ارتباطی نداره دخالت نکن. اسپانسر به شما چه ارتباطی داره!؟ به شما چه ارتباطی داره رضائیان بازی کنه یا نکنه!؟ مگه رضائیان نادان دوست نبود!؟ مگه هنوز چوب اون مسائل اول فصل را نمیخوری!!؟؟ مسیرت را عوض کن. توانایی های تو خیلی خیلی بیشتر از این چیز فعلی است پس خودت هم بفهم و باور کن

 • ایبو صامتایبو صامت :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:54 بعد از ظهر

  با50سال سن وعمری تجربه کاری
  به این نکته ایمان دارم که یکی ازاساسی ترین فاکنورهای موفقیت درهرکاری تمرکزاست
  انسلنی که درکارش تمرکزکافی رانداشته باشدوفکرش درپی چیزهایی غیرازآنچه باشدکه بایدباشدنخواهدتئانست کارش رادرست انجام دهد
  دیروز هنگام تماشای بازی تمام مطالب این پست زاباخودم می گفتم
  تابلوست که مهدی متمرکز نبود
  وگرنه بااین شن من هم می تونستم اقلادوتاازاون موقعیت هاراگل کنم
  مهدی نبایدبه چیزی غیرازآنچه که وظیف اوست ذره ای فکرکند
  وظیفه اوتمرین جدی ودرادامه گل زدن وپاس گل دادن وبه هم ریختن دفاع حریف است.
  نه رامین ونه هیچ مسئله دیگری به اومربوط نیست
  والبته باشگاه هم بایدبه موقع ساپورت مالی کندکه تمرکزبازیکن هم به هم نریزد

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 01:54 بعد از ظهر

  هوادارا باید حواسشون باشه تا خیلی به طارمی رو ندن
  برای افراد بی جنبه این یک سمه
  طارمی بی جنبه هست

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 03:12 بعد از ظهر

  فقط پرسپولیس

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب