پیش بینی بت 940
مهدی طارمی؛ موثرترین در عین گل نزن بودن!

مهدی طارمی؛ موثرترین در عین گل نزن بودن!

مهدی طارمی موفق شد در روزی که فرصت های بسیاری را از دست داده بود بازهم گلزنی کند و مرد اول تیمش باشد.  عصر دیروز سرخپوشان تهرانی در حالی به مصاف صنعت نفت... 5 out of 5 based on 19 ratings.

مهدی طارمی؛ موثرترین در عین گل نزن بودن!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 10 اظهار نظر بازدید [ 13973 ] شنبه, 8 آبان 1395
:: خبر ویژه
مهدی طارمی؛ موثرترین در عین گل نزن بودن!

مهدی طارمی موفق شد در روزی که فرصت های بسیاری را از دست داده بود بازهم گلزنی کند و مرد اول تیمش باشد.  عصر دیروز سرخپوشان تهرانی در حالی به مصاف صنعت نفت...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی طارمی موفق شد در روزی که فرصت های بسیاری را از دست داده بود بازهم گلزنی کند و مرد اول تیمش باشد.

 عصر دیروز سرخپوشان تهرانی در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان رفتند که در ورزشگاه خانگی از حمایت حداکثری هوادارانشان برخوردار بودند. بیش از شصت هزار پرسپولیسی 85 دقیقه شاهد موقعیت سوزی شاگردان برانکو بودند و در حالی که بازی را تمام شده می دیدند، مهدی طارمی با ضربه ای دیدنی دروازه حریف را باز کرد و آن ها را به آغوش هم فرستاد. این پنجمین گل مهاجم بوشهری سرخ ها بود و همانند چهار گل پیشین تاثیر مستقیم بر پیروزی پرسپولیس داشت. البته طارمی که فصل پیش را با آقای گلی به پایان رساند، امروز پس از از دست دادن کلکسیونی از موقعیت ها گلزنی کرد و به قول معروف جان پرسپولیسی ها را به لبشان رساند تا آن ها را به صدر بازگرداند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ باوجود نمایشِ تدافعی آبادنی ها موفق به خلق 15 موقعیت شدند و اگر مهاجمانشان دقت بیشتری می کردند می توانستند با پیروزی پرگل به تعطیلات لیگ بروند. بیشترین سهم در موقعیت سوزی ها را همانند گذشته مهاجم نوک سرخ ها یعنی مهدی طارمی داشت. ستاره ملی پوش سرخ ها که فی الواقع از هوش بالایی برخوردار است در دریبلینگ، موقعیت سازی و توپگیری بسیار موفق عمل می کند اما ضعف جدی در گل کردن موقعیت ها دارد. او امروز روی بیش از 4 موقعیت سرخ ها تاثیر مستقیم داشت و بارها همبازیانش را در موقعیت گلزنی قرار می داد. طارمی با وجود این که جلوتر از علیپور و مسلمان بازی می کند چند مرتبه آن ها را در موقعیت گلزنی قرار داد اما با این موقعیت ها هر بار به طُرُق مختلف از دست رفت. از دیگر خصایص مهاجم محبوبِ پرسپولیس، پاس کلیدی در هنگام حمله است. او امروز چند بار با پاس های کلیدی آهنگ حملات را ریتمیک تر می کرد و با ایجاد فضای مناسب برای وینگرها و بازیساز آن ها را در موقعیت سانتر یا پاس گل قرار می داد و خود نیز با سرعت بالا به محوطه جریمه حریف می رفت و انتظار توپ را می کشید...

مهدی طارمی که در ابتدای فصل به ترکیه رفت و بار دیگر به پرسپولیس برگشت، امروز 63 درصد موقعیت های تیمش را صاحب شد و نیمی از ضرباتش را به چارچوب هم نزد یا سایه زنی کرد. تنها 4 ضربه او در چاچوب قرار گرفت که دو تا از آن ها ضربه سر بود و دو تا با پا زده شد. طارمی می توانست در نیمه اول 3 گل برای تیمش به ثمر برساند اما درخشش حسن هوری و کم دقتی خودش باعث شد تا دروازه نفت بسته بماند.

مهاجم اول سرخ ها که امید اول این تیم برای گلزنی است، باید دقت بیشتری کند و تمرین بیشتری روی تک به تک ها داشته باشد تا این نقطه ضعفش را بهبود بخشد البته نقاط قوت او نظیر توپگیری، دریبلینگ و موقعیت سازی که در بالا مفصل تر به آن پرداخته شد باعث شده تا همچنان مرد اول سرخ ها باشد. او تا اینجای کار هم خوب گل زده و کمک حال ایوانکوویچ بوده است اما تجربه سال گذشته پرسپولیسی ها نشان داده که تک موقعیت های از دست رفته می تواند در پایان فصل سرنوشت قهرمانی را عوض کند. او نباید از یاد ببرد که فعلا در تیم ملی مهاجم اول نیست و پشت سر آزمون و گوچی قرار دارد و برای این که جای این دو را ترکیب تیم ملی بگیرد باید بیشتر گل بزند و از فرصت ها نهایت استفاده را بکند.

محمد همتی

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 07:54 بعد از ظهر

  ماشاأالله طارمی در کنار همه استعدادهایی که داره یه استعداد خیلی خاص داره اونم اینه که توی هربازی اگه عباس آقا هم توی دروازه حریف باشه، اون را بهترین بازیکن میدان میکنه. فقط توپ را به تن و بدن و سر و کله دروازه بان میکوبیه. کارتون فوتبالیست ها زیاد دیده میخواد شوت کاکرویی بزنه و توپ را با دروازه بان باهم داخل گل کنه

 • PeRsPoLiS 6x4PeRsPoLiS 6x4 :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 09:04 بعد از ظهر

  واسه یه مهاجم واقعا این آمار گل نزدن ها افتضاحه آخه چطور میتونه اونارو گل نکنه
  علیپور به اوجش برنگرده با این وضع به مشکل میخوریم
  ولادمیر هم عین مهدی
  برای آسیا یکی مثل زهیوی زهردار میخوایم

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 09:29 بعد از ظهر

  به نظر من نباید خیلی به گل نزدن طارمی ایراد گرفت چون طارمی مهاجم پرتحرک و بعضاً عجولی هست و طارمی همینکه موثر بازی کنه خوبه و برانکو باید پریموف را کنار طارمی بازی بده. مطمئناً 4تا توپی که توی بازی با نفت آبادان روی سر طارمی فیکس کردند، پریموف بود حداقل دوتاش را گل کرده بود. پارسال هم همین وضعیت بود. بنسون 10% طارمی هم بازی نکرد ولی نصف طارمی گل زد. پریموف باید کنار طارمی فیکس بازی کنه چون تجربه و تموم کنندگی خوبی داره

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 09:33 بعد از ظهر

  بجای سرک کشیدن وفعالیت درفضای مجازی زودتربخوابه وتمرکزبیشترداشته باشه نتیجه بهتری خواهدداشت نه اینکه اقاواسه این واون پشت چشم نازک کنه وشاخ وشونه بکشه..آقای طارمی تمرکزنداری چون حواست جای دیگه ست وکاسه داغترازآش شدی واسه این واون...شماکدخدانباشی کارت بهترراه میفته

 • سيد غفار فروزندهسيد غفار فروزنده :
  شنبه, 8 آبان 1395 - 10:40 بعد از ظهر

  درسته که طارمی موقعیت گل تو بازی قبل از ورود رامین گیرش اومد و گلشون نکرد اما تفاوت ارسالهای رامین اینکه که وقتی توپ میریزه رو دروازه جوری هست که نه دروازبان جرات داره بیاد بیرون نه دفا توان دفع و ایجاد مزاحمت برای مهاجم داره!و مهاجم با تک ضربه کوچک چنان شدت میگیره که دیاز دیوار چین هم عبور میکنه!!! پس بین پاس های بی جو با پاسهای جون دار رامین خیلی فرق هست !!!

 • بهزاد سرلکبهزاد سرلک :
  یکشنبه, 9 آبان 1395 - 04:18 قبل از ظهر

  ساسان حیف شد میتونست مکمل خوبی واسه طارمی باشه

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 9 آبان 1395 - 04:39 قبل از ظهر

  اولا طارمی ذاتا مهاجم هدف نیست
  توانایی طارمی بیشتربازی درپشت سرمهاجم هدف است
  کسی مثل ادینهواگردرکنارطارمی بودمی توانست ازفزصت سازی طارمی وازهنرویزه اوکه به هم ریختن دفاع حریف است نهایت بهره راببرد
  درثانی مشکل مهم تراین است که اوروزهای بیشتری رادرتیم ملی میگذراندوآنجاتمرین گلزنی نمی کند
  پست مهدی درتیم ملی باپستش درپرسپولیس یکی نیست
  وابن هم ازعوامل به هم خوردن تمرکز اوست

 • هومن دلانهومن دلان :
  یکشنبه, 9 آبان 1395 - 07:26 قبل از ظهر

  سلام دوستان
  راستش من از امتیازات طلایی که جمع کردیم فوق العاده فوق العاده رضایت دارم هر چند که بیشتر هم میتونست باشه!!ولی خب همینم عالیه!!
  10 بازی و فقط 3 گل خورده اونم گلایی که سالی یه بار میگیره رو پا بازیکنای حریف و میره کنج دروازه!!!
  پس میانگین امتیازات عالی عالی عالی بوده و به شخصه من میدونم که همین امتیازاست که قهرمانی میاره!!!چون بخوایم نخوایم نیم فصل دوم تیم رو روال میافته و دیگه کسی جلودارش نیست!!و خدا رو 100هزار مرتبه شکر که با تراکتور و سپاهان و اس خوزستان و گسترش و سایپا بیرونه خونه بازی کردیم و دور برگشت که تیم فوق العاده بهتر میشه تو آزادی باشون بازی داریم!!!
  پس همه چی تا الان اوکی بوده و حتی از خوب هم بهتر!هیچچچچچچچچچچچچچچکس حتی دشمنای خونی پرسپولیس هم کوچیکترین نقصی از سیستم و کار تیمی برانکو نمیتونن بگیرن!!!
  اما....
  امان از اشتباهات فردی!!!به اون خدا جونه داداش کوچیکم اونقدر که از دست طارمی حرص خوردم و عصبانی شدم که بعد از 3 روز اومدم نظر دادم تا از رو عصبانیت حرفی نزنم!!!
  اصن منو شگفت زده کرده این بشر!!!اصن چش شده این پسر؟؟؟تا قبل از هفته 4 ام معلوم بود که بدنش نا آمادست و حق بهش میدادم که خوب نباشه!!اما الان مارکو کل تیمو برا 200 دیقه بازی آماده کرده!!!پس مشکل بدن نیست!!!
  فکره این بشر یه جای دیگست!!!!!اصصصصصصصصصصصصلا و ابدا *تمرکز* نداره!((فیلم بازی رو حتما خلاصشو نگاه کنید رو موقعیته نیم متر با دروازه و سانتر ماهینی و روبروش گله خالی که مبتدیانه ترین ضربه رو ز! صورتش کاملا نشون میداد فکرش هزار جای دیگست الا بازی!!!
  مسلمانه پیرلو(بهترین هافبک حال حاضر آسیا) و کمال و فرشاده فوق العاده سرحال و ماهینی و همه و همه و همه تلاش میکنن و مهدی همشو به باد میده!!!!ولله عاقبت ترسناکی در انظارمونه اگه این روال ادامه پیدا کنه!!!به ناموسم به ابالفضل خیلی خیلی مشکله جدیه و نباید دسته کمش بگیریم!!
  من یه کلیپ دیدم دقیقا موقعیتایی که طارمی خراب کرده بود رو با موقعیتای (آرش برهانی) میکس کرده بودن و آرش عینا همونا رو گل کرده بود!!!!!
  یعنی آتیشششششش گرفتم بخدا!!
  برهانی اصن فوتبال بلد نبود!!!!ولی تمرکز داشت!!!
  طارمی فوتبال بلده ولی تمرکز نداره!!!!دلیلشو باید پیدا کنن و سریعتر رفعش کنن!اگه بخاطر حاشیه های جوونیه که انصاری و کمال و مسلمان و فرشاد و عالیشاه و بیرانوند و نورالهی و علیپور و و و و همه جوونن!!!دلیل اصلیشو مطمان نیستم ولی حدس میزنم و خدا کنه حدس من غلط باشه!!!
  تیمه برانکو استثناییه و به کمتر از قهرمانیه مقتدرانه راضی نمیشه!از چهره ی طاهری بگیر تا برانکو و آقا کریم و کل کادر فنی تا تک تک بازیکنا اون برق قهرمانی و انگیزش تو چشمشونه!الا مهدی طارمی!!
  من نمیدونم!!!ولی این هشدار رو میدم و کاش خوده مهدی بیاد و سایت رو چک کنه و نظرات کاربرا که 99 درصدشون با من هم عقیده ان رو بخونه!!تا بالاخره هر جور شده از این حالته افتضاح در بیاد!!
  واقعا نگرانم......امسال همه چی برا قهرمانی مقتدرانه محیاست و فقط مهاجم هدفمون میتونه اونو ازمون دور کنه!!!من مطمانم شک ندارم برانکو صدبرابر با طارمی کار میکنه و مشکلش فقط و فقط ((ذهنیه))!
  اونایی که دستشون میرسه کمکش کنن ولله تجربه ما کم نیست....هشدار رو جدی بگیرید به امام حسین من دیگه طاقته اینکه مفت مفت قهرمانی از دستمون بپره رو ندارم!!!(15 موقعیت صد در صد و فقط 1 گل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  الله اکبر...

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 9 آبان 1395 - 09:55 قبل از ظهر

  اگه اول فصل قوچان نژاد رو جذب میکردیم
  من قول میدادم با همین تیم امسال قهرمان آسیا میشدیم

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب