پیش بینی بت 940
گزارش ویژه از پلی آف لیگ قهرمانان / السد مهمان پرسپولیس

گزارش ویژه از پلی آف لیگ قهرمانان / السد مهمان پرسپولیس

کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2+2 اعلام کرد تا سرخابی های پایتخت کار خود را برای حضور در مرحله گروهی از پلی آف استارت بزنند. با... 2 out of 5 based on 18 ratings.

گزارش ویژه از پلی آف لیگ قهرمانان / السد مهمان پرسپولیس

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 13081 ] دوشنبه, 10 آبان 1395
:: خبر ویژه
گزارش ویژه از پلی آف لیگ قهرمانان / السد مهمان پرسپولیس

کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2+2 اعلام کرد تا سرخابی های پایتخت کار خود را برای حضور در مرحله گروهی از پلی آف استارت بزنند. با...

ارتش سرخ دات كام :

 کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2+2 اعلام کرد تا سرخابی های پایتخت کار خود را برای حضور در مرحله گروهی از پلی آف استارت بزنند.

با قطعی شدن سهمیه ۲+۲ ایران در لیگ قهرمانان آسیا دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن به صورت مستقیم در مرحله گروهی این بازی ها حضور خواهند داشت اما پرسپولیس و استقلال برای حضور در این مرحله باید از مراحل پلی آف و مقدماتی عبور کنند.مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در میانه آذر ماه قرعه کشی و در اوایل اسفند آغاز خواهد شد اما دیدار های مقدماتی و پلی آف که از بهمن ماه آغاز خواهند شد قرعه کشی نخواهد داشت و تیم ها بر اساس رتبه ای که فوتبال کشورشان در رنکینگ فنی ماه نوامبر AFC کسب کرده اند حریفان خود را خواهند شناخت.

مرحله اول مقدماتی
بر اساس ارزیابی های صورت گرفته پیش بینی می شود در مرحله اول مقدماتی که پنجم بهمن ماه استارت می خورد شش تیم حاضر در رقابت ها به مصاف هم خواهند رفت. در این مرحله تیم های A،B وC به ترتیب میزبان تیم های D،E و F خواهند بود که سه تیم پیروز راهی مرحله دوم مقدماتی خواهند شد.

مرحله دوم مقدماتی
مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان در تاریخ ۱۲ بهمن برگزار خواهد شد و استقلال به عنوان نماینده کشورمان در این مرحله حضور خواهد داشت. استقلال با توجه به صدرنشینی ایران در رنکینگ در بین کشور های این مرحله (ایران، قطر، ازبکستان، عراق و سه نماینده صعود کرده از مرحله اول مقدماتی) در رنک نخست مرحله دوم مقدماتی قرار دارد و در این مرحله میزبان ضعیف ترین تیم راه یافته از مرحله اول مقدماتی خواهد بود. بر اساس جدول زیر در مرحله دوم مقدماتی تیم های A،B وC با سه تیم راه یافته از مرحله اول مقدماتی دیدار خواهند کرد و تیم های D و E در مرحله دوم به مصاف هم خواهند رفت.به این ترتیب اگر در مرحله اول مقدماتی هر سه تیم A،B وC موفق به شکست دادن حریفان نه چندان قدرتمند خود (سه تیم آخر مرحله اول مقدماتی) شوند تیم "الوحده اردن" حریف استقلال در مرحله دوم پلی آف خواهد بود و اگر هر یک از تیم های دیگر پیروز شوند همان تیم مهمان استقلال در مرحله دوم پلی آف خواهد شد که مسلماً تیم دردسرسازی برای آبی پوشان نخواهد بود.


پلی آف
چهار تیم حاضر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان (الوحده، الفتح، پرسپولیس و الجیش) در تاریخ ۱۹ بهمن ماه میزبان تیم های راه یافته از مرحله دوم مقدماتی خواهند بود و تیم های پیروز راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۷ خواهند شد. در مرحله پلی آف استقلال ایران در صورت صعود از مرحله دوم مقدماتی به عنوان تیم رنک نخست این مرحله مهمان تیم رنک آخر پلی آف یعنی الجیش قطر خواهد بود و پرسپولیس به عنوان تیم رنک سوم پلی آف (با توجه به حضور ایران پشت سر امارات و عربستان در رنکینگ فنی ماه نوامبر AFC  با تیم رنک دوم مرحله دوم مقدماتی السد قطر (در صورت صعود السد که کاملاً محتمل به نظر می رسد) روبرو خواهد شد.به این ترتیب استقلال در صورت صعود به پلی آف ۱۹ بهمن مهمان الجیش قطر در دوحه می شود و پرسپولیس در همین مرحله و در همین روز در صورت صعود السد از مرحله دوم مقدماتی میزبان این تیم قطری در تهران خواهد بود که رویارویی مرتضی پورعلی گنجی و ژاوی هرناندز ستاره اسپانیایی با شاگردان برانکو می تواند جذابیت های خاصی رقم بزند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 10 آبان 1395 - 12:27 بعد از ظهر

  ایشالا ماصعودمیکنیم کیسه حسرت به دل میمونه!

 • farshid red007farshid red007 :
  دوشنبه, 10 آبان 1395 - 12:47 بعد از ظهر

  شک نکنید کیسه کشا مرحله پلی اف نمیرسند چه برسه با الجیش بازی کنن الجیش میزنه لهشون میکنه

 • هومن دلانهومن دلان :
  سه شنبه, 11 آبان 1395 - 06:27 قبل از ظهر

  ین روزها پرسپولیسیای تیفوسی که کل زندگیشون پرسپولیسه و بس!فوق العاده از چندین و چند حاشیه ناراحتیم!!
  ولله من خودم دیگه نمیتونم ساکت بشینم که 4 تا استقلالی یا دایی پولیس و 4 تا ((بچه)) واسه پرسپولیس کبیر حاشیه درست کنن!!!اونا که میان این سایتو روزی 10 بار چک میکنن و نظرات کاملا جهت دار!میزارن و ذهن عموم هوادارای جوون رو شست و شو میدن! خوب گوش کنن:
  ما این فصل چه بخوایت نخواید پرسپولیس اولین تیم ایرانه!((البته سال گذشته هم بودیم ولی خب....استاد سوشا...))
  فک کردید با همون سایتای خودتون پیجای هواداریتون و روزنامه ها میتویند اوج گرفتن پرسپولیس رو بگیرید؟؟؟؟
  به امام حسین نمیتونید!
  برانکو پروفسور دنیای فوتبال روی نیمکتمونه/دکتر طاهری داره عالیییییییی مدیرت میکنه/کریم باقری سلطان همه بازیکنا روی نیمکت و کاپیتانی مث (سیدجلال) رو داریم که مطمانن نمیزارن تیم بره تو حاشیه های نامردگونه ی شما!و جلوی قاطی شدن بچه های جوونه ما رو تو این حاشیه ها میگیرن!!
  دیدید که بلوای رامین رضاییان رو خوده رامین 3 روز پیش با مصاحبه حرفه ایش که گفت نیمکت نشینی پرسپولیس یه افتخاره و... و با تیزهوشی بینظیره پروفسور برانکو هم بازی کرد و اتفاقا پاس گلم داد!!به طور کامللللللللللل تموم شد؟؟؟دیگه رامین تموم شد!
  دیدید که مسلمان و فرشاد اصن دیگه دنبال حاشیه نیستن و فقط ب فکره قهرمانی تیمن!و بیرانوندم با مصاحبه آخرش همه حاشیه ها رو تموم کرد ورفت!!دیدید که کوچیکترین حواشی تیم رو برانکو ازش نمیگذره؟؟؟و الان گیر دادین به علیپوره بیچاره و طارمی( که خوده من از دستش واقعا عصبی ام) که این دو تا رو ببرید تو حاشیه با شر و ورایی مث: (ساسان باید میموند تو میرفتی!!!!) و کللللللی فحش و دری وری!!!
  هر کس فوتبالو بالای 15 سال حرفه ای نگاه کرده باشه و دنبال کرده باشه مطططططمانن میفهمن که ((علی علیپور)) فقط با بیست سال سن!!!!یکی از آینده دارترین بازیکنای ایرانه!میفهمن بزیک هم 3 سال همینجوری بازی میکرد و ذخیره فرشاد پیوس بود تا یه فوروارد کامل شد و مثالهای دیگه مث علی کریمی نکیسا یحیی گل محمدی میناوند و.... اینا همه چندسالی نیمکت نشین بودن و فاقد تجربه لازم واسه درجه 1 بازی کردن بودن تا کم کم شدن این اسم های بزرگ!!!!علیپورم کم کم با تجربه میشه و اونوقت میفهمید که علی علیپور چه جواهریه و ناز شصت درخشان که دو تا کار مثبت برامون کرد:یکی بردن استقلال تو دربی 79 که پرسپولیسه اونفصل فوق العاده بد بود!و اوردن گنجی به اسم علیپور!!
  بازیکنی که قدش رعنا_فیزیکش عالی_سرعتش حیرت آورد_سرزن ماهر و..هستش!حتما آینده داره!!!
  طارمی ام که خوده منه پرسپولیسی از دستش میخوام سرمو بکوبم به دیوار اما فحاشی و توهین به ناموسش هم درست نیست!!!
  فحاشی برمیگرده ب خودتون!!!
  طارمی بد شده اما دوباره میشه مث اول به امید خدا
  بس کنید!

 • فاطمه پرسپوليسيفاطمه پرسپوليسي :
  چهارشنبه, 12 آبان 1395 - 08:15 قبل از ظهر

  آفرین آقای دلان.بخدا نمیدونم چرا یه تعدادی از ما اینقدر کم حوصله شدیم.تو رو خدا یه مشت کیسه که حاشیه درست میکنن شما هم دیگه باد به آتیش اونا ندمید.بذارید اونقدر حرف بزنن تا بمیرن.ول کنید این مقایسه و کوبیدن و تخریب و استرس دادن و....هزار برنامه دیگه رو..
  هوادارای بی نظیر و بی همتای پرسپولیس کبیر تو رو قرآن فقط حمایت،حمایت و حمایت.یا علی

 • سهیل ...سهیل ... :
  چهارشنبه, 12 آبان 1395 - 04:10 بعد از ظهر

  تو ازادی برای همه تیما سخته بازی کردن ولی السد به هیچ عنوان دست کم نگیرید خیلی خیلی قوی از حریف استقلال 100% قوی تر
  تمریناتشونو بازیهاشونو بعضی وقتا دیدم تیم خوبی هستند با یه دنیا بارزیکنای خارجی
  ستاره های مثل ژاوی با همین پور علی گنجی خودمون هم اونجاس بچه ها باید خیلی مراقب باشن با کمک هوادارا باید ببریم تیم باید خیلی خوب تمرین کنه که سخنه یا علی مدد

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب