پیش بینی بت 940
شاهرودی: نمی دانم چرا کریم باقری در مورد بازیکنان اوکراینی سکوت کرده است/ مطمئن باشید پای دلال ها در میان است

شاهرودی: نمی دانم چرا کریم باقری در مورد بازیکنان اوکراینی سکوت کرده است/ مطمئن باشید پای دلال ها در میان است

مدافع - هافبک پیشین پرسپولیس گفت: برای من سؤال است که چرا کریم باقری در مورد دو بازیکن اوکراینی هیچ صحبتی نمی کند. رضا شاهرودی در گفت وگویی با اعلام اینکه باب... 1 out of 5 based on 15 ratings.

شاهرودی: نمی دانم چرا کریم باقری در مورد بازیکنان اوکراینی سکوت کرده است/ مطمئن باشید پای دلال ها در میان است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 3868 ] دوشنبه, 10 آبان 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • شاهرودی: نمی دانم چرا کریم باقری در مورد بازیکنان اوکراینی سکوت کرده است/ مطمئن باشید پای دلال ها در میان است

شاهرودی: نمی دانم چرا کریم باقری در مورد بازیکنان اوکراینی سکوت کرده است/ مطمئن باشید پای دلال ها در میان است

مدافع - هافبک پیشین پرسپولیس گفت: برای من سؤال است که چرا کریم باقری در مورد دو بازیکن اوکراینی هیچ صحبتی نمی کند. رضا شاهرودی در گفت وگویی با اعلام اینکه باب...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع - هافبک پیشین پرسپولیس گفت: برای من سؤال است که چرا کریم باقری در مورد دو بازیکن اوکراینی هیچ صحبتی نمی کند.

رضا شاهرودی در گفت وگویی با اعلام اینکه بابت نتایج اخیر پرسپولیس، به برانکو ایوانکویچ نمره قبولی می دهد، گفت: برانکو عملکرد فوق العاده ای داشته و در این دو سال کاری کرده است که ما همه خاطرات بدی که در گذشته از عدم نتیجه گیری تیم داشتیم، از یاد ببریم.

وی افزود: البته در کار برانکو، مسائلی هم وجود دارد، مثل برخی بازیکنان که به دردش نمی خوردند اما جذب تیم شدند یا ماجرای رامین رضاییان و از همه مهم تر مشکل بزرگ مهدی طارمی در گلزنی. واقعاً باعث تعجب است که چرا طارمی موقعیت های ساده را به گل تبدیل نمی کند. او باید زحمتی را که دروازه بان، مدافعان و هافبک ها می کشند، به گل بدل کند اما می بینیم که این اتفاق رخ نمی دهد.

شاهرودی با بیان اینکه مهاجم پرسپولیس باید بیشتر روی مسائل روحی و روانی کار کند، تأکید کرد: جدا از موضوع روحی، طارمی باید در پایان تمرینات، 20 دقیقه تا نیم ساعت بیشتر از بقیه در زمین بماند و فقط به سمت چارچوب شوت بزند. این باعث می شود قدرت چارچوب شناسی این بازیکن افزایش پیدا کند. مهاجمان قدرتمند سال های گذشته پرسپولیس هم به این شکل تمرین می کردند که موفق بودند. او نباید به همین سادگی، توپ هایی را که راحت به دستش می رسند، از دست بدهد.

پیشکسوت محبوب سرخپوشان در دهه 70 صحبت هایش را این طور ادامه داد: در مورد رضاییان هم دیدید که حق با من بود. بارها به برانکو توصیه کردم از این بازیکن استفاده کند. در نهایت مشخص شد رضاییان چقدر انگیزه و توانایی دارد. وقتی بازی گره خورده بود، او توانست پایه گذار گل سه امتیازی مقابل صنعت نفت آبادان شود. ما به چنین بازیکنانی در فوتبال مان احتیاج داریم. اتفاقاً برانکو باید به امثال رضاییان که یک اشتباهی مرتکب شدند اما به اشتباه خود پی بردند، کمک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خاطراتی که از خداحافظی تلخ با تیم ملی دارد، باعث شده تا این حد از رضاییان دفاع کند، گفت: ماجرای من و رضاییان با هم فرق دارد. مایلی کهن بابت اینکه من 10 دقیقه دیر به محل تمرین تیم ملی رفتم، مرا محروم کرد اما او راه را باز گذاشت و گفت اگر رضا شاهرودی عذرخواهی کند، من این بازیکن را می بخشم، ولی آن قدر مغرور بودم که هرگز عذرخواهی نکردم و فوتبالم تمام شد. اگر امروز آن اتفاقات برایم رخ می داد، حتماً عذرخواهی می کردم. رضاییان و حتی طارمی، باشگاه پرسپولیس را دور زدند و گناه آنها بزرگ تر از من بود ولی با این حال معتقدم وقتی یک بازیکن پشیمان می شود، نباید با سرنوشتش بازی شود.

شاهرودی سپس به بحث بازیکنان خارجی ورود کرد و افزود: مطمئن باشید در جریان جذب دو بازیکن اوکراینی، دلال بازی شده است، چون آنها نصف کیفیت یک بازیکن ایرانی را هم ندارند. چهار ماه است آقایان می گویند صبر کنید تا این بازیکنان، کیفیت شان را نشان دهند، اما فقط جای شان روی صندلی های نیمکت پرسپولیس جابه جا می شود! یکی از آنها (آنتونی گولچ) که معلوم نشد چطور آمد و چطور رفت. دو بازیکن دیگر نیز به نظر من مجموعاً 100 میلیون تومان هم نمی ارزند، اما قراردادی بسته اند که از سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری و خیلی دیگر از بازیکنان پرسپولیس گران تر است. متأسفانه کسی هم نیست ماجرا را پیگیری کند.

وی تصریح کرد: وقتی یک باشگاه، بازیکن خارجی جذب می کند، باید پنج تا 10 درصد بهتر از بازیکن ایرانی و البته ارزان تر از ایرانی ها باشد تا هم به فوتبال مان کمک کند و هم ارز زیادی از کشور خارج نشود. این دو بازیکن اوکراینی چه کمکی به پرسپولیس کرده اند؟ روی هم رفته، 10 بار توپ به پای شان برخورد کرده است؟ الان وقت آن است که برانکو مصاحبه کند و همه چیز را بگوید. او نباید سکوت کند. مطمئن باشید اگر برانکو از خرید این دو بازیکن راضی بود، حداقل یک نیمه به آنها بازی می داد. پرسپولیس و برانکو که از این بازیکنان سود نمی برند، باید دید چه کسانی از حضور این دو اوکراینی بهره مند می شوند. طاهری باید وارد عمل شود و مقابل این جریانات را بگیرد.

رضا شاهرودی که در فوتبال ایران به رک گویی شهرت دارد، ادامه داد: من از کریم باقری تعجب می کنم که سکوت کرده است. اگر یک نفر در تیم و باشگاه حق صحبت کردن و اعتراض به این خریدهای بی کیفیت را داشته باشد، فقط کریم باقری است. او کاپیتان تیم ملی و پرسپولیس بوده، لژیونر شده و افتخار پرسپولیس است. کریم باید سروصدا به راه بیندازد تا بازیکنی که حقش نیست در این تیم بازی کند، از باشگاه جدا شود. واقعاً عدالت این است که این همه بازیکن ایرانی و بااستعداد برای پیدا کردن تیم التماس کنند، اما دو بازیکن بی کیفیت اوکراینی با قراردادهای 900 میلیون تومانی روی نیمکت پرسپولیس بنشینند؟ طاهری، برانکو و باقری باید مقابل این اتفاقات بایستند تا در حق بیت المال هم اجحاف نشود. وقتی هزینه ها را کم کنیم، می توانیم امکانات بیشتری برای فوتبال کشورمان بسازیم.

وی در پایان تصریح کرد: من هم مربی هستم و خدا خواست تا اسمی در این فوتبال داشته باشم. می توانم با معرفی بازیکنان بی کیفیت به باشگاه ها، جیب خودم را پر از پول کنم، اما آبروی ام را بیشتر از هر چیزی دوست دارم. برانکو و سایر مربیان و مدیران پرسپولیس هم باید به آبروی این باشگاه و خودشان فکر کنند. پرسپولیس باید جای بازیکنان باکیفیت باشد نه کسانی که قراردادهای نزدیک به یک میلیارد تومان ببندند و کوچک ترین کارایی نداشته باشند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 10 آبان 1395 - 04:32 بعد از ظهر

  باز تعطیلات لیگ شروع شد ومصاحبه های شاهرودی هم شروع شد!!!

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 10 آبان 1395 - 05:32 بعد از ظهر

  موفقیت پرسپولیس شده خار تو چشم امثال شما
  مایه تاسف پرسپولیس هستین
  پرسپولیس بیست تا نقطه مثبت داره و یه نقطه منفی / این حسودان تنگ نظر چسبیدن به همون یک نقطه منفی و دارن چپ و راست حاشیه سازی می کنن
  حنای امثال شما دیگه رنگی نداره
  این مصاحبه هم ارزش خوندن نداره

 • ابراهیم نتّاجابراهیم نتّاج :
  دوشنبه, 10 آبان 1395 - 09:17 بعد از ظهر

  شاهرودی کاملاً حق داره پرسپولیس باز هم از این اشتباهات ضربه می خوره، هنوز ماجرای نیمکت پر از حاتمی ها و خالقی فرها رو یادمون نرفته !

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب