پیش بینی بت 940
پروین: حق پرسپولیس دو قهرمانی در آسیا بود / پرسپولیس باید بیشتر گل بزنند

پروین: حق پرسپولیس دو قهرمانی در آسیا بود / پرسپولیس باید بیشتر گل بزنند

 در مراسم جشن قهرمانی 25 سال قبل، تیم پرسپولیس که به میزبانی و در محل سالن ورزشی کارخانه ایران یاسا برگزار شد، علی پروین حضوری پررنگ داشت. علی پروین که م... 4 out of 5 based on 16 ratings.

پروین: حق پرسپولیس دو قهرمانی در آسیا بود / پرسپولیس باید بیشتر گل بزنند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 6564 ] دوشنبه, 10 آبان 1395
:: خبر
پروین: حق پرسپولیس دو قهرمانی در آسیا بود / پرسپولیس باید بیشتر گل بزنند

 در مراسم جشن قهرمانی 25 سال قبل، تیم پرسپولیس که به میزبانی و در محل سالن ورزشی کارخانه ایران یاسا برگزار شد، علی پروین حضوری پررنگ داشت. علی پروین که م...

ارتش سرخ دات كام :

 در مراسم جشن قهرمانی 25 سال قبل، تیم پرسپولیس که به میزبانی و در محل سالن ورزشی کارخانه ایران یاسا برگزار شد، علی پروین حضوری پررنگ داشت.
علی پروین که محبوب ترین میهمان مجموعه بود، در گفتگویی با ما چنین گفت:

باید 2 بار قهرمان می شدیم
پرسپولیس از این قهرمانی ها زیاد داشته است. ما در آن سالها فرصت زیادی برای موفقیت در آسیا داشتیم. قهرمانی سال بعد هم برای ما بود که ما به خاطر نداشتن برخی از بازیکنانمان در فینال 1-0 به نیسان باختیم؛ وگرنه ما تنها تیمی می شدیم که در 2-3 سالف 2 بار قهرمان آسیا بودیم. ما چند بار به دلائل مختلف و گرفتاری، که سرمربی تیم ملی هم بودیم، تیم های دیگر را جای خودمان به آسیا فرستادیم.

صادقی من را علی پروین کرد
در سال های قبل، من در تیم ملی پشت سر خودم بازیکنی مثل محمد صادقی را داشتم که بازی می کرد و جنگ می کرد تا من بتوانم کار خودم را بکنم. در پرسپولیس هم، چنین بازیکنی داشتیم. بازیکنی مثل ضیا عربشاهی که آن عقب می جنگید و شرایط را برای بقیه فراهم می کرد که من در دوران مربیگری و بازی خودم همیشه ممنون چنین بازیکنانی بودم.

کمترین زحمت روی دوش من بود
من در سال 70 کمتر از همه بچه ها نقش داشتم و برای این قهرمانی بچه ها و مربیان دیگر تیم تلاش کردند و زحمت کشیدند؛ اما آن تیم بحرین تیم قدرتمندی بود که تیم های قطر و امارات را شکست داده بود.

باید بیشتر گل بزنند
پرسپولیس امسال تیم خوبی است و لیاقت صدر جدول را هم دارد؛ اما تیم برای قهرمان شدن باید بیشتر تلاش کند و در برد خانگی در تهران باید بیشتر گل بزند؛ چون پرسپولیس در دوران گذشته هم تیمی بود که زیاد گل می زد و زیاد تلاش می کرد؛ ولی امروز برد های یک  بر صفر هم تیم را بالا می برد؛ اما سال گذشته پرسپولیس تنها به خاطر 2 گل کمتر قهرمانی را از دست داد. من در دوران حضورم در پرسپولیس یاد ندارم به خاطر تفاضل گل کمتر از تیم دیگری پایین تر رفته باشم.

کی روش دلسوز تر است
تیم ملی در 4 بازی خودش 3 برد داشته است و من را به یاد زمان خودمان انداخته که همه بازی ها را بردیم و فقط با کره جنوبی مساوی کردیم. این تیم کمی هوش و حواس خودش را جمع کند به جام جهانی می رود. نباید به خاطر مسائل شخصی تیم ملی را رها کنیم. یک مربی خودش بهتر از همه می داند که تیمش چه می خواهد و هیچ کس به اندازه سرمربی یک تیم برای آن تیم دل نمی سوزاند.

تبریک برای همه
صعود تیم ملی نوجوانان و جوانان را به جام جهانی تبریک می گویم. کمتر این اتفاق افتاده که این 2 تیم با هم بروند جام جهانی که به نظر من بزرگسالان هم صعود می کنند و همه می روند جام جهانی و خدا کند تیم امید دوره بعد هم موفق بشود تا ما خوشحال شویم. خدا کند پرسپولیس هم قهرمان شود.

دستشان درد نکند
من کاری ندارم این مراسم از کجا تشکیل شده است. هرکس پیشکسوت ها را دور هم جمع کند، کار خوبی کرده و من از کارش حمایت می کنم و امیدوارم که هر کس این کار خیر را می کند، خیرش را ببیند؛ البته کسی دل بچه ها را شاد کند خودش هم شاد می شود و ثمره کارش را هم خواهد دید.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب