پیش بینی بت 940
طارمی؛ جواب گلوله انتقاد، گل است / آقای گل ، آقای گل می شود؟

طارمی؛ جواب گلوله انتقاد، گل است / آقای گل ، آقای گل می شود؟

مهدی طارمی به عنوان آقای گل فصل گذشته، با توجه به روند پرسپولیس در فصل جدید نیز مدعی اصلی کسب این عنوان محسوب می شود. مهاجم جنوبی پرسپولیس که با توجه به اتفاق... 5 out of 5 based on 10 ratings.

طارمی؛ جواب گلوله انتقاد، گل است / آقای گل ، آقای گل می شود؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 2 اظهار نظر بازدید [ 9930 ] سه شنبه, 11 آبان 1395
:: خبر ویژه
طارمی؛ جواب گلوله انتقاد، گل است / آقای گل ، آقای گل می شود؟

مهدی طارمی به عنوان آقای گل فصل گذشته، با توجه به روند پرسپولیس در فصل جدید نیز مدعی اصلی کسب این عنوان محسوب می شود. مهاجم جنوبی پرسپولیس که با توجه به اتفاق...

ارتش سرخ دات كام :

 مهدی طارمی به عنوان آقای گل فصل گذشته، با توجه به روند پرسپولیس در فصل جدید نیز مدعی اصلی کسب این عنوان محسوب می شود.

 مهاجم جنوبی پرسپولیس که با توجه به اتفاقات ابتدای فصل هفته های اول لیگ را از دست داد، خیلی زود توانست بار دیگر نام خود به عنوان گلزن اول این تیم مطرح کند. طارمی که در آخرین بازی این تیم برابر نفت آبادان فرصت های زیادی برای زیاد کردن فاصله ای با دیگر مدعیان این عنوان داشت، در نهایت توانست تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند و این تیم را به جایگاه اول جدول بفرستد.

با این حال انتقادات زیادی به این مهاجم تکنیکی در خصوص فرصت سوزی می شود که در ادامه نگاهی می اندازیم به دیدارهای اخیر پرسپولیس و فرصت های کسب شده توسط او؛

مهدی طارمی در 10 هفته اخیر لیگ برتر 9 بازی برای سرخپوشان انجام داده است که در سه بازی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده که مربوط به ابتدای فصل می باشد. او در این 547 دقیقه، 5 گل برای سرخپوشان به ثمر رسانده و یک پنالتی نیز از حریفان گرفته و یک کارت زرد نیز در کارنامه اش ثبت شده است.

هفته اول – سایپا
اولین دیدار طارمی در ترکیب پرسپولیس به دقیقه 77 دیدار با سایپا مربوط است. طارمی در این بازی اولین فرصت خود را روی دریافت پاس از مسلمان و حرکت از میانه میدان به دست آورد که با عبور از دو بازیکن و در نهایت با ضربه از پشت محوطه جریمه ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.

هفته دوم – فولاد
طارمی در این هفته نیز به عنوان بازیکن تعویضی و از دقیقه 67 به زمین آمد. همزمان با ورود این بازیکن به ترکیب، فولاد موفق شد گل برتری خود را به ثمر برساند تا انتظارات از او بالا برود. یک دقیقه بعد او با توپ گیری از میانه میدان بار دیگر به شوتزنی از فاصله 30 متری پرداخت که ضربه اش توسط دروازه بان فولاد دفع شد. در توپ ریباند او با حضور در محوطه جریمه ابتدا ضربه سرش را روی ارسال از جناح چپ زد و بعد از برگشت توپ، به دنبال گرفتن پنالتی بود که با اخطار داور همراه شد.
دومین حرکت او برای رسیدن به گل در حالی با دخالت دو بازیکن فولاد همراه شده بود در نهایت توپ را به امیری رساند تا این بازیکن گل تساوی سرخپوشان را به ثمر برساند. او در ادامه نیز می توانست با ضربه فنی اش دروازه فولاد را باز کند که توپ گیری در پشت محوطه جریمه و عبور از یک بازیکن و در نهایت ضربه فنی اش با اختلاف کم به بیرون رفت. این بازیکن در دقیقه 93 نیز با دور زدن خط دفاعی فولاد توپ مناسبی برای عالیشاه در آستانه دروازه خالی مهیا کرد که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

هفته سوم – گسترش فولاد
طارمی در هفته سوم نیز در 20 دقیقه پایانی به زمین آمد و اولین ضربه اش را از روی خط محوطه جریمه با ضربی کم در آغوش دخسوس قرار داد. او در دقیقه 93 نیز زننده ضربه ایستگاهی سرخپوشان از فاصله 25 متری بود که توپش را دخسوس مهار کرد.

هفته چهارم – صبای قم
طارمی بعد از سه هفته در این دیدار از سوی برانکو ایوانکوویچ در ترکیب اصلی قرار گرفت تا پاسخ این اعتماد را با تک گل سه امتیازی اش بدهد. او اولین حرکت خود را در دقیقه 17 با عبور از دو بازیکن صبا و ورود به محوطه جریمه انجام داد که خروج حامد لک مانع از ضربه این بازیکن شد.
بهترین فرصت این بازیکن در دقیقه 26 خلق شد که او با فراری 30 متری خود را برابر لک در حالت تک به تک قرار داد که با ضربه ای بد در دو مرحله توپش را تقدیم دروازه بان صبای قم کرد.
در دقیقه 33 نیز روی ارسال ماهینی ضربه سر این بازیکن با مهار فوق العاده حامد لک همراه شد. در دقیقه 40 اما این بازیکن موفق شد روی ارسال ماهینی، بعد از ناکامی در زدن ضربه آکروباتیک، در نهایت دروازه صبای قم را باز کند و تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند.
طارمی در دقیقه 44 نیز با توپ گیری از مدافع حریف و طی مسیری 30 متری خود را با لک تک به تک کرد که در لحظه آخر توپش را مدافع حریف به کرنر فرستاد. اما بدترین ضربه این بازیکن را می توان روی توپگیری امیری در محوطه جریمه و ارسال پاس در نقطه پنالتی برای این بازیکن دانست که در حالی که کسی روی پای این بازیکن نبود ضربه اش را به آسمان فرستاد. دقیقه 58 نیز حضور او در میانه میدان و توپگیری از هافبک ها با شوت از پشت محوطه جریمه و بی دقت این بازیکن همراه شد.

هفته پنجم – تراکتورسازی
طارمی در این بازی نیز از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و بهترین فرصت تیمش را در دقیقه 5 از دست داد. طارمی که تا میانه میدان عقب آمده بود با سماجت روی پای حریف و توپگیری، عزم دروازه تراکتورسازی را در پیش گرفت که بعد از دریبل اخباری و در آستانه باز کردن دروازه این تیم توپش توسط مدافعان حریف دفع شد.

هفته ششم – استقلال تهران
طارمی که بهترین بازیکن دیدار قبلی دو تیم محسوب می شد در این بازی انگیزه زیادی داشت و در ترکیب اصلی سرخپوشان به دنبال تجربه مجدد گلزنی مقابل حریف بود. او در دقیقه 25 می توانست به این خواسته اش دست یابد که البته توپ را از شش قدم به بیرون زد. طارمی در دقیقه 64 نیز با عبور از میان مدافعان حریف و از زاویه بسته ضربه اش را نواخت که توپ با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت. او در این بازی یک پاس عمقی فوق العاده علیپور را تک به تک با رحمتی قرار داد که البته این بازیکن نتوانست از آن سود ببرد.

هفته هفتم – سپاهان
ستاره بی چون و چرای پرسپولیس در فولادشهر که توانست این تیم را بعد از مدت ها در اصفهان به برتری و پیروزی برابر سپاهان برساند. طارمی برای اولین فرصت خود در این بازی یک ساعت انتظار کشید. در این صحنه او در میانه زمین حریف با قطع توپ برگشتی مدافعان سپاهانی آن را با ضربه سر برای علیپور فرستاد و با حرکت به سمت محوطه جریمه و دریافت توپ برگشتی از علیپور، از زاویه بسته آن را وارد دروازه زردپوشان کرد تا تیمش از حریف پیش بیفتد.
دومین گل طارمی نیز از درون شش قدم به ثمر رسید و او با حرکت از پشت محوطه جریمه و حضور در شش قدم توانست ارسال عالیشاه را به قعر دروازه سپاهان بفرستد. طارمی در دقیقه 89 نیز مامور زدن ضربه ایستگاهی تیمش از پشت محوطه جریمه شد که ضربه اش با اختلاف خیلی کم به بیرون رفت.

هفته هشتم – نفت تهران
طارمی در این بازی در دقیقه 13 توانست پنالتی بگیرد تا ماهینی گل اول بازی را به ثمر برساند. او در دقیقه 30 و روی غافلگیری مدافعان حریف توانست پاس وحید امیری را در حالت تک به تک با فراهانی وارد دروازه این تیم کند تا دومین گل سرخپوشان نیز به ثمر برسد و در دقیقه 71 از زمین خارج شد.

هفته نهم – استقلال خوزستان
طارمی که در فصل گذشته آمار خوبی برابر استقلال خوزستان نیز در گلزنی به جا گذاشته بود در این بازی امیدوار به تکرار آن بود.  او در این بازی صاحب فرصت چندانی نشد و در صحنه پیش از پنالتی روی علیپور با کنترل توپ و ارسال آن برای این بازیکن تاثیر خود را گذاشت.

هفته دهم – نفت آبادان
آخرین دیدار پرسپولیس پیش از تعطیلات که با تک گل طارمی و صدرنشینی سرخپوشان همراه شد نیز همراه با موقعیت های فراوان برای این بازیکن بود. اولین فرصت در دقیقه 19 برای او مهیا شد که ضربه اش را هوری مهار کرد و در ریباند نیز علیپور دروازه خالی را ندید و توپ را به آسمان کوبید. طارمی در دقیقه 30 نیز یک بار دیگر علیپور را در موقعیت مناسب صاحب فرصت کرد که ضربه این بازیکن در حالت تک به تک با هوری به بیرون زده شد. ایده آل ترین فرصت طارمی در دقیقه 50 رقم خورد که او در شش قدم نتوانست با ضربه سر و روی ارسال ماهینی دروازه را باز کند.  او چند ثانیه بعد نیز با هوری تک به تک شد که شارژ مدافع حریف باعث شد نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و موقعیت از دست رفت. دقیقه 54 و باز هم ارسال ماهینی و ضربه سر این بازیکن که در اختیار هوری قرار گرفت. دقیقه 57 نیز این بازی بار دیگر در شش قدم صاحب فرصت شد که ضربه اش موازی با خط عرضی و با عبور از جلوی دروازه به بیرون رفت. در نهایت اما این طارمی بود که در دقیقه 86 موفق شد با ارسال رضاییان دروازه نفت و حسن هوری را باز کند.

او اکنون و بعد از حضور 651 دقیقه ای برای پرسپولیس موفق شده تا 5 گل به ثمر برساند و آمار میانگین گل زده او هر 130 دقیقه یک گل را نشان می دهد. این در حالی است که او در فصل گذشته و در همین مقطع و بعد از گذشت 10 هفته 6 گل زده بود. با این حال و با توجه به روندی که این بازیکن در پیش گرفته به نظر نمی رسد او چندان در مسیری که در پیش گرفته ناموفق عمل کرده باشد. کسب یک پنالتی برای سرخپوشان و به ثمر رساندن 40 درصد گل های این فصل، در کنار موقعیت سازی های فراوان این بازیکن که با مشاهده موقعیت های او کاملا قابل تشخیص است که خودش بیشتر در نقش فرصت سازی قرار می گیرد و شاید تنها 2 مورد توپ هایی که به طور صد در صد در موقعیت گل به او رسیده را از دست داده است. این نکته را هم باید در نظر گرفت که بیشتر بازی های پرسپولیس تا به امروز برابر تیم های بالای جدولی بوده و او مسلما در 5 دیدار باقیمانده تا پایان نیم فصل شرایط خود را در جدول آقای گلی بهتر خواهد کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 11 آبان 1395 - 09:40 بعد از ظهر

  مشکل طارمی ذهنی و شخصیتی است. روی فوتبال تمرکز کند اکثر توپها را گل می کند. نباید جلوی دروازه جوگیر بشه و احساسی عمل کنه

 • علی خیرآبادیعلی خیرآبادی :
  سه شنبه, 11 آبان 1395 - 10:20 بعد از ظهر

  ببخشید که جای این پیام اینجا نیست
  فقط به خاطر اینکه ما توهم آبی و قرمز بودن گودرزی رو می زنیم،میگیم بد بود. افرادی که توی دانشگاه های خوب،خوب درس خوندن،بهتر از بقیه میدونن که ورزش باید واسه ی همه ی مردم باشه نه یه عده ی خاص؛چرا که مزایای یک سبک زندگی فعال رو هم خوب مطالعه کردند و هم خوب تجربه. حالا ما فقط جلوی چشممون رو می بینیم. آبی رو عشقه قرمز رو عشقه یاشاسین تراختور آبادان برزیلته،قبول؛این طرفدار بودن هم خوبه ولی به خدا 30 دقیقه دویدن و یا هر فعالیت ورزشی هوازی دیگه در روز،کاری میکنه با بدنت،کارستان.من یه عمره دارم فقط روی فواید همین 30 دقیقه مطالعه میکنم. فوتبال،والیبال،کشتی همه و همه خوبن و باید بهشون رسید ولی من یه وزیری میخوام که به فکر همه ی مردم باشه.

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب