پیش بینی بت 940
این رسم طرفداری نیست

این رسم طرفداری نیست

این روزها صحبتهائی مبنی بر جدائی احمد نورالهی و امید عالیشاه در نیم فصل می شنویم. حرفهائی که اگر صحت داشته باشد نشان از بی توجهی است که در سالهای اخیر نسبت به... 5 out of 5 based on 26 ratings.

این رسم طرفداری نیست

نويسنده : تورج عاطف 9 اظهار نظر بازدید [ 4053 ] جمعه, 14 آبان 1395
:: مقالات
این رسم طرفداری نیست

این روزها صحبتهائی مبنی بر جدائی احمد نورالهی و امید عالیشاه در نیم فصل می شنویم. حرفهائی که اگر صحت داشته باشد نشان از بی توجهی است که در سالهای اخیر نسبت به...

ارتش سرخ دات كام :

این روزها صحبتهائی مبنی بر جدائی احمد نورالهی و امید عالیشاه در نیم فصل می شنویم. حرفهائی که اگر صحت داشته باشد نشان از بی توجهی است که در سالهای اخیر نسبت به پیراهن باشگاهی و حس مسئولیت پذیری شده است. از یاد نبرده ایم که علی پروین روزگاری برای عضویت بازیکنان در تیم پرسپولیس برای بر تن کردن این پیراهن قیمت می گذاشت و حالا بازیکنی که در 11 بازی تیم پرسپولیس جسته و گریخته حضور داشته صحبت از قهر و خستگی می کند و....

اشکال از کجاست؟ شاید اشکال را باید نخست از طرفداران باشگاه دید. این روزها چقدر صحبت از ساسان انصاری می شود. بازیکنی که خیلی راحت پرسپولیس را رها کرد و به فولاد رفت و خوب گل می زند و همه از آه و حسرت از دست دادن او می گوئیم. مرثیه ساخته ایم برای بازیکنی که براحتی پشت به تیم ما کرد و حالا چون در تیم کوچکی بدون استرس و مراقبتهای ویژه گل می زند او را بر سر علیپور می کوبیم و کسی نمی پرسد آیا استرس و فشار در پرسپولیس با فولاد یکی است که علیپور را با او مقایسه می کنیم؟ آیا تیمهائی که در جلوی فولاد بازی می کنند همان گونه بسته بازی می کنند که جلوی پرسپولیس هستند؟ آیا فشار پخش مستقیم بر انصاری همان اثر را دارد که بر سر علیپور دارد؟

همه طرفداران از یاد بردند ساسان انصاری شجاعت نداشت و حتی نخواست کسی مثل محمد انصاری و همین علیپور و طارمی و .... چند سال پیش باشد اما تمجید می شود

برانکو را زیر فشار قرار دادیم چون سیستم چرخشی نمی گذارد تا احمد نورالهی و عالیشاه و .... راضی باشند. اما کسی نمی پرسد چه کسی این بلا را بر سر نورالهی آورد؟ مشکل نورالهی زمانی آغاز شد که محمد مایلی کهن او را به تیم ملی امید نبرد و از آن روز افت این بازیکن بخاطر سهل انگاری و لجبازی مایلی کهن با برانکو شروع شد. برانکو چگونه سیستم چرخشی بگذارد وقتی بازیکنان جانشینش حتی قادر نبودند در یک بازی حذفی از پس قشقائی بر آیند؟ اگر در جام حذفی بودیم آیا این بازیکنان نمی توانستند بیشتر محک بخورند؟

 برانکو چگونه تیمش را تغییر دهد وقتی هر هفته با تیمهای سخت بازی دارد؟ برانکو چگونه می تواند شالوده تیمش را عوض کند وقتی شاهدیم حتی این اتفاق در فوتبال دنیا هم یک کار ریسکی است که نمونه اش تیم بارسلونا است که وقتی در بازی با منچسترسیتی تیمش را تغییر می دهد دچار مشکل می شود؟

تاریخ فوتبال دنیا شاهد بازیکنانی است که بخاطر تیمشان همه کار کردند. مردانی چون سولسشایر ذخیره طلائی فرگوسن بود و همیشه عالی کار می کرد. شرینگهام دیگر بازیکنی بود که جانش را برای منچستر می داد. مردانی چون آنری و داوید ویا در بارسا حتی کاسیاس در رئال مادرید و توتی در رم و جان تری در چلسی بخاطر تیمشان روی نیمکت هم نشستند. در پرسپولیس مگر باقری و مهدوی کیا و ناصر محمدخانی و مجتبی محرمی و ... روی نیمکت ننشستند؟

اما اینجا بازیکنانی که حتی در تیم ملی هم نیستند برای پرسپولیس شرط می گذارند و ما هم آنها را تمجید می کنیم و بر سر بازیکنانی چون علیپور و ربیع خواه می زنیم

به نورالهی و عالیشاه و یا هر بازیکن دیگر باید گفت قدر پیراهن پرسپولیس را بدانید. اینجا سرزمین عشق است و هر کس نخواست به سلامت. همان طوری که انصاری حتی اگر آقای گل هم در فولاد بشود هیچگاه چون ستارگان فوتبال پرسپولیس کسی از او یاد نمی کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 02:14 قبل از ظهر

  هرکس موند ازش حمایت میکنیم هرکس هم رفت خوش اومد به سلامت!
  اسم بازیکنا برای ما مهم نیس! برای ما اسمه پرسپولیسه که مهمه...
  چند صدتا ازین بازیکنا اومدن و رفتن؟!!! از علی پروین گنده تر داریم؟!! مهدوی کیا و کریمی بارها رو نیمکت پرسپولیس نشستن و با افتخار اعلام کردن نیمکت این تیم به فیکس بقیه تیما ارجحیت داره...هنوز یادمون نرفته صحبت های مهدوی کیا تو برنامه نود بعد از خداحافظی ش رو...

 • مجید 22مجید 22 :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 02:22 قبل از ظهر

  نمیخوام خدایی نکرده به کسی توهین کنم اما هواداری که رامین رضاییانی که تا دیروز پرسپولیس رو به خاطر پول ول کرد و رفت چنان تشویق میکنند که بقیه به خودشون اجازه میدن واسه پرسپولیس قیافه بگیرن نباید ازش توقع داشت انقدر دید باز داشته باشه.فضای مجازی پر شده از توهین به برانکو به خاطر چی ؟ به خاطر گل زنی پیاپی انصاری.اخه تو طرفداری؟حقت اینه تیمت وسط جدول باشه استقلالی ها بهت بخندن.تورو چه به پرسپولیس برانکو که ارزو همه گل زدن بهشه.
  ساسان انصاری بهترین بازیکن اصلا اما اگه مرد مبارزه بود میموند.کسی به زور بیرونش نکرد.
  عالیشاه یا نورالهی کدوم جام یا مقامی گرفتن که حالا واسه پرسپولیس قیافه میگیرن.میخوای بری به سلامت بعد تو هم بازیکن بهتر پرورش میدیم.
  هوادار محترم لطفا کسی رو بیش از حد بزرگ نکن و همیشه قدر دان کسی باش که به تیمت اقتدار داده نه بازیکنی که تا نیمکت نشین شد اخماش بره توو هم.از مهدوی کیا با اون همه افتخار خجالت بکش
  اگه هم طرفدار بازیکن خاصی هستی اسمت رو نزار طرفدار پرسپولیس اینجوری واسه پرسپولیس کسر شان میشه چنین هواداری داره
  پرسپولیس طرفداری می خواد که تیم مهم تر از بازیکن باشه
  به امید قهرمانی پرسپولیس

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 04:44 قبل از ظهر

  درود بر نویسنده این مطلب -
  تمام و کمال دونه دونه همون حرفایی که من 1 هفتست میزنم رو ایشون به بهترین شکل تکمیل کردن -
  این یعنی پرسپولیسی!!!
  یه پرسپولسی فقططططططططططط باید پرسپولیس براش مهم باشه نه هیچچچچچچچ احدالناسی!!!کما اینکه همه ی اساطیر باشگاه ما چندین بار گفتن ما در مقابل پرسپولیس قطره ایم در برابر دریا!!!
  من خودم مخالفترینه مخالفانه دایی و درخشان بودم ولی هیچموقع نخواستم کوچیکترین توپی راهی دروازه ما بشه چه برسه به باختش!!!
  حالا هم دقیقا شده مث دوران درخشان و دایی!!
  منتها برانکوی کبیر انقدر بی نظیر عمل کرده که به جاش بازیکنها سیبل حواشی قرار گرفتن!!
  هیچ مربی عاقلی دست به ترکیب تیمه صدر جدول نمیزنه!!!و صرفا بر اساس روند بازی که تغییر تاکتیک و...لازم بود دست به تعویض میزنه!
  فوتبالهی اروپایی و سطح اول جهانو نگاه کنید!!!ببینید چه بازیکنایی نیمکت نشینن و جیکشونم در نمیاد!!
  فوتبال 11 تا بازیکن بشتر نمیخواد!!وقتی کمال بهترین هافبک دفاعی حال حاضر ایران و آسیاست و از نوجوانان با مسلمان و فرشاد بازی کرده و هماهنگن چرا باید بدون دلیل نورالهی جاش بازی کنه!!؟؟؟
  وقتی امیری بهترین وینگر ایران رو داریم عالیشاه باید منتظر فرصت باشه که برانکو تغییر سیستم یده یا خدایی نکرده اتفاقی واسه بازیکنای اصلیمون بیافته!!
  رامین رضاییانم دمش گرم تو برنامه زنده تلویزیونی گفت ((نیمکت نشینی پرسپولیس واسه هررررررر کس یه افتخاره))!
  امسال ساله همدلیه و جلوی کوچیکترین حواشی رو خواهیم گرفت!!
  کسانی نیمکت نشین پرسپولیس بودن که اسم تک تکشون از 11 بازیکن الان پرسپولیس بالاتره!!(علی آقا کریمی-مهدی مهدویکیا-ادموند بزیک-مهرداد میناوند-یه برهه طولانی عابدزاه ی افسانه ای نیمکت نشینه نکیسا شده بود-سلطان هافبک وسطای ایران آقا کریم بزرگ-یحیی گل محمدی و خیلی از بزرگای دیگه که نویسنده محترم اشاره کرد)
  خیلی خوب گفت نویسنده مطلب که هر کس میخواد بره علی یار و نگهدارش مطمانن پرسپولیس از رفتنه هیچکس ضرر نمیکنه!و بر عکس اونایی که میرن ضرر میکنن!!!
  به هر حال من و امثال من که خدا رو شکر دیگه خیلی زیاد شدیم تا قهرمانیه آسیا مث شیر پشت تیمه بی نظیره برانکو وایمیستیم!
  و هیییییییییییییییییییییچ احدالناسی حق حاشیه سازی برا ((پرسپولیس کبیر)) رو نداره!!
  حتی اگر *لیونل مسی* باشه!

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 07:49 قبل از ظهر

  بابا اینایی که میگن ساسان عالیه فقط از اخبار گلهاش رو دیدن برید بازیهای فولاد رو ببینید و اینکه چند تا تک به تک خراب کرده بهترین بازیکن فولاد چاگو و عبدالله ناصری و شریفات هستن اخه چرا بی جهت یکی رو گنده می کنید ارزیابی نود هم به درد عمه عادل میخوره خود عادل هم بازیهاش رو ندیده. فوتبال ایران تو دوره ای قرار داره که سطح بازیکنا بهم بسیار نزدیک شده فقط ثبات در کنار یه کادر فنی خوب میتونه باعث موفقیت بشه که این رو ما خوشبختانه داریم. حالا بازیکنای ایرانی اینکه عشق دیده شدن دارن و نمیتونن رو نیمکت بشینن مقصر خودشون هستن

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 09:25 قبل از ظهر

  مقصر ما هواداراییم که فقط بدنبال مقایسه با بازیکنای خودمونیم الان بحث انصاری هم که هست همینه بازیکنا با عشق خودمونو نمیبینیم آقای محصص حرف قشنگی زد که نیمکت این فصل پرسپولیس بر خلاف فصل قبل بازیکنای ستاره داره این ینی وزنه پرسپولیس اما بعضی از حاشیه ساز ها بدنبال حاشیه و ضربه زدن به پرسپولیسن من به هر بازیکنی که میخواد بره فقط یه جمله از سید جلال بهشون میگم که گفت قدر پیراهن پرسپولیسو وقتی از دست بدید متوجه میشید.من از عالیشاه و نورالهی میپرسم کیفیت خودشونو با جادوگر که روی نیمکت بود مقایسه کنن ؟بعد از نیمکت نشینی ناراضی باشند

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 03:56 بعد از ظهر

  من حرفاتونوقبول ندارم چون امیدعالیشاه خودشو اول فصل تونقل وانتقالات ثابت کرده ونشون داده ادم بامعرفت وپرسپولیسی هستش احمدم همیطوراین دوبازیکن ازبهترین ومردترین بازیکنای پرسپولیسن که هیچوقت مث ساسان پشت تیمشونوخالی نمیکنن

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 08:56 بعد از ظهر

  مطلب درست و بجایی بود. بخاطر این مطلب خوب بنده بعد از مدتی که از این سایت دور بودم میخوام یک کامنت در تکمیل آن بنویسم:
  متاسفانه این حرفها و احادیث خودبخودی نیست و حرکت سازمان یافته ای است برای تحت فشار قرار دادن سرمربی فهیم پرسپولیس به عنوان عامل اصلی موفقیت این فصل پرسپولیس و باز متاسفانه ساده لوحی و احساسی و تحریک پذیر بودن اغلب هواداران فوتبالی که بیشتر اونا جوان هستند و سر در شبکه های اجتماعی دارند که امروزه روز این شبکه ها حاکمان مطلق جامعه ما هستند و بیشتر از سایر رسانه ها بر افکار عمومی غلبه دارند.
  متاسفانه این یک واقعیت است و دشمنان پرسپولیس گاهی با پررنگ کردن محبوبیت برخی بازیکنان در سایتها و شبکه های اجتماعی آن بازیکن را همراه با یک عده هوادار در مقابل سرمربی تیمی قرار می دهند که بهترین نتایج چند سال اخیر این تیم را کسب کرده و دلیلی برای دست زدن به ترکیب تیمش ندارد. ساسان انصاری در بازیهای دوستانه پیش فصل در 7 مسابقه تدارکاتی با وجود اینکه حمایت و تعریف و تمجیدهای برانکو را پشت سر خود داشت فقط یک گل زد. و یا سایر بازیکنان ذخیره که در بازی جام حذفی در مقابل تیم گمنام قشقایی به هیچ وجه خوب نبودند. امیدوارم هواداران فوتبال بالاخره یک روزی متکی به تفکر و تعقل خود باشند و عقل و خرد خود را در امواج احساس ساختگی سودجویان از کف ندهند

 • OPPPP @@@OPPPP @@@ :
  جمعه, 14 آبان 1395 - 11:26 بعد از ظهر

  دیگه شورشو در آوردین
  امید از تو توقع بیشتری داشتم

 • ali777 moeinali777 moein :
  یکشنبه, 16 آبان 1395 - 11:34 قبل از ظهر

  درست و بجا...عالی بود...بازیکنا باید ارزش پیرهن پرسپولیسو درک کنن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب