line90
پیش بینی بت 940
مدیر آکادمی پرسپولیس قول فتح چهار جام در فصل آینده را داد

مدیر آکادمی پرسپولیس قول فتح چهار جام در فصل آینده را داد

رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بتوانیم روند کنونی را در باشگاه ادامه بدهیمt پرسپولیس سال بعد در تمام سطوح از ایران تا آسیا مدعی قهرمانی خواهد بود. مصطفی... 5 out of 5 based on 11 ratings.

مدیر آکادمی پرسپولیس قول فتح چهار جام در فصل آینده را داد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 2539 ] یکشنبه, 16 آبان 1395
:: خبر
مدیر آکادمی پرسپولیس قول فتح چهار جام در فصل آینده را داد

رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بتوانیم روند کنونی را در باشگاه ادامه بدهیمt پرسپولیس سال بعد در تمام سطوح از ایران تا آسیا مدعی قهرمانی خواهد بود. مصطفی...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بتوانیم روند کنونی را در باشگاه ادامه بدهیمt پرسپولیس سال بعد در تمام سطوح از ایران تا آسیا مدعی قهرمانی خواهد بود.

مصطفی قنبرپور در گفتگویی افزود: قبل از هر چیز باید تشکر ویژه ای از همه اعضای تیم های پایه اعم از کادر مربیان، بازیکنان، سرپرستان، تدارکات و پشتیبانی و امور ورزشی باشگاه داشته باشیم که همه با هم یکدل و یکرنگ بودند تا بتوانیم در زمان کم، با نظم و دیسیپلین شرایطی را به وجود بیاوریم که تیم ها بتوانند عملکرد خوبی را از خود نشان داده و از نظر فنی روند صعودی داشته باشند که این بخش کار برای ما اهمیت زیادی دارد. البته در این میان نباید از حمایت ها و توجه مدیریت باشگاه غافل باشیم. باشگاه با مسائل زیادی روبرو است و با این وجود آقای طاهری رسیدگی به فوتبال پایه را در مرکز توجه داشته اند. همچنین باید از رسانه ها هم که نسبت به آنچه در حال انجام است حساسیت دارند، تشکر کنم.

وی ادامه داد: ما پس از شروع کار، زمان کم اما برنامه و هدف داشتیم. با توجه به زمان و بضاعت موجود هم توانستیم نفرات مستعد خوبی را جذب کنیم. بر اساس توانمندی ها بسیار امیدواریم روند رو به رشدی را در نیم فصل دوم بازی ها ادامه داده و حتی به آن سرعت ببخشیم. از عملکرد تیم ها هم راضی هستیم و این رضایت نیز منوط به اجرای اصول کلی است که از جمله آنها پیشرفت مداوم در تیم ها است.

مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بی تردید در بعضی رده ها به بهترین مکان های جدول توجه داریم. قطعا ادامه این روند، برای سال آینده از پرسپولیس تیم مدعی در تمام رده های پایه می سازد ولی امیدواریم در همین فصل پس از چند سال بتوانیم سهمیه حضور در لیگ کشوری را داشته باشیم. هر چند تاکید می کنم در طول سال های گذشته، با وجود عدم نیل به این هدف، بازیکنان ارزشمندی کشف و پرورش یافته و از پرسپولیس به فوتبال معرفی شده اند.

از مصطفی قنبرپور می پرسیم در تیم های پایه پرسپولیس انگیزه زیادی برای حضور در تمرینات تیم اصلی وجود دارد  و حتی بعضی بازیکنان مدعی هستند، در حالی که این نفرات به تیم های ملی راه پیدا نکرده اند و بازی در پرسپولیس بسیاری اوقات از بازی در تیم ملی دشوارتر است و وی چنین توضیح می دهد: وقتی از زمان و بضاعت صحبت می کنیم یک منظور من همین است. ما وقتی شروع به بستن تیم ها کردیم، بعضی بازیکنان مد نظر ما و حتی بعضی نفرات برجسته خودمان جذب تیم های دیگر شده بودند و در غیر این صورت حتما در رده های مختلف ملی پوشانی داشتیم. از سوی دیگر باید بگویم تیم های ملی در هر رده ظرفیت محدودی دارند و هر کاری کنید، باز هم نفراتی بیرون می مانند که ممکن است حتی از نفرات حاضر در تیم ملی بهتر هم بشوند. یک بازیکن ممکن است در یک شرایط خاصی شانس دیده شدن را پیدا کرده باشد ولی دیگری که بهتر است به هر دلیل این فرصت را از دست بدهد.

قنبرپور در ادامه گفت: یکی از کارهایی که ما باید انجام بدهیم و به دنبالش نیز هستیم، تعامل با مربیان تیم های ملی پایه است. برای اینکه همین فرصت دیده شدن را به نفرات خودمان بدهیم تا در چارچوب ضوابط فنی که وجو دارد به تیم ملی راه پیدا کنند و البته این امر خود انگیزه ای برای بازیکنان هم خواهد بود و به اعتقاد ما، نفراتی در اختیار تیم های پایه هستند که می توانند در حد تیم ملی رده های سنی خود باشند.

وی درباره ارزیابی خود از شرایط تیم اصلی و تاثیر تعطیلات لیگ روی آن اضافه کرد: سال قبل که کنار تیم بودم هم این مساله را داشتیم ولی شدت و تعدد آن مثل این فصل نبود و باز مشکل ساز شد. در واقع اصلا نمی شود تصور کرد شما بعد از هر سه یا چهار بازی برای یک ماه، 6، 7 یا 8 بازیکن اصلی خودت را در اختیار نداشته باشید. آنها با یک شرایط، تفکر و برنامه های متفاوت تمرین کنند و بعد با شروع بازی ها متاثر از این مساله نباشید.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برانکو ایوانکوویچ به خوبی توانسته است تیمش را با هر تدبیری که شده با این شرایط وفق بدهد و این خودش هنر بزرگی است. به طور قطع اگر برنامه مسابقات به این شکل نبود، پرسپولیس خیلی بهتر از اینها هم عمل می کرد. حتی شاید بتوان گفت بخشی از مشکلات هدر رفتن موقعیت ها مربوط به این مساله باشد، چون بازیکنان مرتب شرایط متفاوتی را در پرسپولیس و تیم ملی تجربه می کنند و این مساله تا حدودی روی تمرکز آنها تاثیر می گذارد. البته مزیت بزرگ پرسپولیس این است که یکی از کامل ترین و بهترین تیم های حاضر در لیگ را در اختیار دارد. این باعث خوشحالی است که در هر پست حداقل دو بازیکن آماده حاضر هستند و چنین تیمی برای همه زنگ خطر خواهد بود و آماده نگه داشتن این تیم خودش به تنهایی کمک بزرگ به تیم ملی است. ضمن اینکه با ادامه این روند، پرسپولیس می تواند مدعی قهرمانی آسیا باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : دوحه
داور مسابقه : تقی الجعفری (سنگاپور)
سه شنبه, 1 اسفند 1396 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
اف سی نسف
اف سی نسف
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کیم دون جین (کره جنوبی)
سه شنبه, 24 بهمن 1396 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب