پیش بینی بت 940
حلالی: بهترین دوران فوتبالم را زیر نظر پورحیدری در تیم ملی گذراندم

حلالی: بهترین دوران فوتبالم را زیر نظر پورحیدری در تیم ملی گذراندم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: خاطرم هست در مقطعی که پورحیدری سرمربی تیم ملی بود او مرا به نوازی آماده ترجیح داد، چرا که اعتقاد داشت با تمام وجود بازی می کنم. ‎اسم... 5 out of 5 based on 8 ratings.

حلالی: بهترین دوران فوتبالم را زیر نظر پورحیدری در تیم ملی گذراندم

نويسنده : امیرحسین قربانی بدون نظر بازدید [ 2122 ] سه شنبه, 18 آبان 1395
:: خبر
حلالی: بهترین دوران فوتبالم را زیر نظر پورحیدری در تیم ملی گذراندم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: خاطرم هست در مقطعی که پورحیدری سرمربی تیم ملی بود او مرا به نوازی آماده ترجیح داد، چرا که اعتقاد داشت با تمام وجود بازی می کنم. ‎اسم...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: خاطرم هست در مقطعی که پورحیدری سرمربی تیم ملی بود او مرا به نوازی آماده ترجیح داد، چرا که اعتقاد داشت با تمام وجود بازی می کنم.

‎اسماعیل حلالی در گفت وگويي ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پورحیدری واقعاً مرد کاملی بود. منصورخان تنها کسی بود که برای ارتباط برقرار کردن با او راحت بودم و چه در دوران بازیگری و چه دوران مربیگری از وی چیز های زیادی یاد گرفتم. من حتی در همین اواخر هم در زمینه مربیگری از او مشورت می گرفتم.

‎هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با یادآوری اینکه پورحیدری در زمان مربیگری اش در تیم ملی هم اعتقاد زیادی به او داشت، افزود: منصورحان همیشه به من  می گفت «با تمام  وجود بازی می کنی» و به خاطر همین مسئله در دورانی که مربی تیم ملی بود مرا در ترکیب ثابت به میدان می فرستاد.

‎حلالی در پاسخ به این پرسش که چرا پورحیدری او را به بازیکنانی چون محمد نوازی و حتی در مقطعی مهدی مهدوی کیا ترجیح داد، تصریح کرد: به هر حال در آن مقطع منصورخان تشخیص داد من فیکس باشم. او نوع بازیم را دوست داشت و به شخصه چیز های زیادی از وی یاد گرفتم. خدا را شکر می کنم شاگرد منصورخان بودم. شاید هر مربی دیگری بود به بازیکنان دیگری در آن پست بازی می داد، اما منصورخان با میدان دادن به من مسیر زندگی مرا تغییر داد. بدون اغراق می گویم امثال پورحیدری ها واقعاً در فوتبال ایران تکرار نشدنی هستند و همیشه باید او را الگوی خود در امر مربیگری و حتی زندگی مان قرار دهیم.

‎وی در این باره ادامه داد: یادم هست در آن مقطع محمد نوازی در استقلال شرایط خیلی خوبی داشت. به جرأت می گویم زمان مربیگری ایشان چهار نفر بودند که در جناح راست رقابت داشتند و من یکی از این نفرات بودم. پورحیدری با اعتمادش به من باعث شد اعتمادبه نفسم چند برابر شود. در دوران مربیگری پورحیدری در تیم ملی افتخار بازی با دانمارک، اکوادور، مکزیک، آمریکا و ژاپن نصیبم شد که بهترین دوران فوتبالی ام بود. البته از پورحیدری در مورد مسائل اخلاقی هم چیز های زیادی یاد گرفتم که در آینده مربیگری به کار خودم و شاگردانم خواهد آمد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
  • 1 - صادق محرمی
  • 2 - محمد انصاری
  • 3 - کمال کامیابی نیا
  • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب