پیش بینی بت 940
برانکو: 7پرسپولیسی کی روش را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند / باقری برای من مثل مارکو و ایگور است

برانکو: 7پرسپولیسی کی روش را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند / باقری برای من مثل مارکو و ایگور است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر 7 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اند حاصل تلاش خودشان بود و سرمربی تیم ملی را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند. برا... 5 out of 5 based on 18 ratings.

برانکو: 7پرسپولیسی کی روش را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند / باقری برای من مثل مارکو و ایگور است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 5893 ] چهارشنبه, 19 آبان 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو: 7پرسپولیسی کی روش را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند / باقری برای من مثل مارکو و ایگور است

برانکو: 7پرسپولیسی کی روش را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند / باقری برای من مثل مارکو و ایگور است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر 7 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اند حاصل تلاش خودشان بود و سرمربی تیم ملی را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند. برا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر 7 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اند حاصل تلاش خودشان بود و سرمربی تیم ملی را وادار کردند به تیم ملی دعوتشان کند.
برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی، در خصوص آخرین شرایط سرخپوشان در امارات، مدت زمان اردوی این تیم و مباحث مختلف صحبت های زیر را انجام داد.

ابتدا از شرایط اردویی پرسپولیس و هدف هایتان صحبت کنید.
به نظر من این اردو برای ما ایده آل خواهد بود و از لحاظ مکان و فضا همه چیز خوب پیش می رود. محل تمرین ما با هتل تنها 4 دقیقه فاصله دارد و سالن وزنه، استخر و همه چیز در اختیارمان است. بازیکنان هم با حداکثر توان تمرین می کنند و کارهای مدنظر من را پیش می برند. راشودوویچ هم امشب به اردوی پرسپولیس اضافه خواهد شد چون او به خاطر مشکل ویزایش نتوانست با تیم به دبی بیاید.

هوای تهران کمی سرد شده ولی هوای امارات گرم است به نظرتان این مسئله بعد از بازگشت پرسپولیس شما را دچار مشکل نمی کند؟
همین هوایی که خوب و گرم است اجازه می دهد ما دو ساعت صبح و دو ساعت بعدازظهر تمرین کنیم. وقتی به تهران برگردیم این فرصت را داریم که خودمان را برای بازی با پیکان آماده کنیم مطمئنا با شرایط آب و هوایی تهران هم هماهنگ می شویم. روز گذشته تیم بسیار خوب تمرین کرد و البته بیرانوند هم در کنار ما بود. اگرچه او نمی توانست تمرین گلری انجام دهد اما در تمرینات تاکتیکی حضور داشت و فقط حیف که وحید امیری در این اردو نیست چون اگر او بود خیلی به تیم ما کمک می شد.

نبود 7 ملی پوش تاثیری در وضعیت و عملکرد شما ندارد؟
خیلی بهتر می شد که آنها در کنار ما حضور داشتند. هم از لحاظ جوی شرایط برای ما بهتر بود و هم اینکه دور هم بودیم و تمرینات هم به خوبی شکل می گرفت. برنامه ما با تیم ملی کاملا متفاوت است ولی کاری نمی شود کرد.

نکته ای که این روزها در اردوی تیم ملی مشاهده می شود حضور 7 بازیکن پرسپولیس است در حالی که کل سهمیه تیم های لیگ برتری 5 بازیکن است. شما این موضوع را چطور ارزیابی می کنید.
اگر پرسپولیس 7 ملی پوش دارد به خاطر عملکرد خود بازیکنان بوده است. آنها سرمربی تیم ملی را وادار کردند که دعوت شان کند. من به تک تک شان تبریک می گویم و البته این را هم بگویم که تمامی بازیکنان کمک کردند که این تعداد به موفقیت برسند یعنی همه در این موفقیت پرسپولیس سهم دارند.

کریم باقری در امارات حضور ندارد و به کلاس های مربیگری رفته، باز هم شایعه شده شاید باقری در ادامه با شما همکاری نکند.
همانطور که گفتید باقری به کلاس های مربیگری رفته و به همین خاطر در اردو نیست.

اما در تهران هم که حضور دارید به نظر می رسد کمتر از او استفاده می کنید.
اینطور نیست. من از کریم (باقری) مثل چوک، مارکو و ایگور استفاده می کنم و برای هرکدام از آنها برنامه ریزی کرده ام. باقری برای من مهم است و خوشحالم که او را در اختیار داریم. از این بیشتر خوشحالم که او تجربیاتش را به جوان ها منتقل می کند و حالا هم با حضور در کلاس های مربیگری سعی در تکمیل دانش خود دارد. باقری فرم بدنی اش خوب است و به همین خاطر است که بعضی مواقع از او در تمرینات به عنوان بازیکن هم استفاده می کنم. همانطور که از ایگور بعضی مواقع به عنوان گلر بهره می بریم.

دوست داشتید بازیکنی با خصوصیات فنی باقری در تیم تان امروز بازی می کرد.
صدالبته. باقری یک بازیکن جهانی بود و طبیعی است که هر مربی دوست دارد چنین بازیکنی داشته باشد. وی بازیکنی بود که در هر مقطعی از مسابقه توانایی هایش را نشان می داد.

یکی دیگر از شاگردان شما (علی کریمی) این روزها در کلاس های مربیگری است. فکر می کنید کریمی مربی خوبی می شود؟
کریمی همه موفقیت هایی که در فوتبال به دست آورده به خاطر تلاشش بوده است. هم کریمی و هم کریم باقری باید خوب درک کنند که مربیگری با بازی کردن کاملا متفاوت است. خوب است که این دو نفر دانش خود را در اختیار این مملکت می گذارند و در آینده برای جوان ها موثر خواهند بود.

به نظر می رسد شاهین دبی حریف چندان قدری برای پرسپولیس در بازی دوستانه به حساب نیاید.
ما حریفی در همین سطح نیاز داریم چون بازی تدارکاتی است و وقتی بازیکنان در فشار بدنسازی هستند چنین مسابقاتی برای آنها ایده آل خواهد بود.

به عنوان سوال آخر این روزها وزیر ورزش تغییر کرده و امروز مراسم معارفه او رسما برگزار خواهد شد در این بین شایعاتی پیرامون تغییر در مدیریت پرسپولیس شنیده می شود، نظر شما چیست؟
من نمی دانم چه صحبتی باید انجام دهم ولی با طاهری همکاری بسیار خوبی دارم و او با مدیریتش خیلی تلاش کرد که پرسپولیس به ثبات برسد. طاهری در بعد مدیریت و خودم در بحث فنی سعی کردیم ثبات را به تیم برگردانیم و فقط می توانم این را بگویم که او مدیری است که می تواند توانایی هایش را خرج باشگاه کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 19 آبان 1395 - 10:51 قبل از ظهر

  طاهری باید بماند و قهرمانی با پرسپولیس رو تجربه کنه چون حقشه

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  چهارشنبه, 19 آبان 1395 - 11:35 قبل از ظهر

  بعد از فوت آقای پور حیدری گفتیم یه چند روز به احترام ایشون سکوت کنیم تا مبادا حرفی بزنیم تا نمک به زخمشون بپاشیم . اما الان رفتم استبل کیسه کشها دیدم باز در حال عر عر کردن و واق واق کردن علیه تاج سرشون هستن. چه موجودات رذل و پستی هستن اینها. نمک نشناسهای بی صفت. دوزاری های بی اسطوره.

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  چهارشنبه, 19 آبان 1395 - 11:39 قبل از ظهر

  به یاد ندارم هیچوقت پرسپولیسی های با فرهنگ به آقای پورحیدری توهین کرده باشن . اما اون بی صفت های دوزاریه بی فرهنگ ، به تاج سرشون به سلطان واقعی فوتبال ایران یعنی علی آقا پروین تا می تونن توهین میکنن. خدایا آخه تو چرا ؟؟؟؟ مگه خدا هم اشتباه میکنه؟؟؟ چرا این یابو هارو خلق کردی ؟؟؟

 • Amir FarAmir Far :
  چهارشنبه, 19 آبان 1395 - 12:42 بعد از ظهر

  طاهری باید بمونه...همچنین برانکو...ما طولانی مدت این دو نفر رو میخوایم...
  حمیدرضا قربانی :
  عزیز جان با انسان های بی شرف نه صحبتی کن نه توجهی...کسایی که ریختن پیج هانی و بدترین ناسزا ها رو بهخودشو و پدرش دادن! کسایی که هر روز یه شایعه کثیف می سازن...بیخیالشون ...اینا ادم نیستن.

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب