آی بت
کاشانی: از تغییرات خبر ندارم / امیدوارم هرکسی می آید منشأ خیر باشد

کاشانی: از تغییرات خبر ندارم / امیدوارم هرکسی می آید منشأ خیر باشد

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس گفت: امیدوارم هر کسی که به پرسپولیس می آید تداوم بخش سیاست های کنونی باشگاه بوده و بتواند منشأ خدمات باشد. جعفر کاشانی در گفت وگویی، ... 5 out of 5 based on 6 ratings.

کاشانی: از تغییرات خبر ندارم / امیدوارم هرکسی می آید منشأ خیر باشد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 3012 ] چهارشنبه, 19 آبان 1395
:: خبر
کاشانی: از تغییرات خبر ندارم / امیدوارم هرکسی می آید منشأ خیر باشد

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس گفت: امیدوارم هر کسی که به پرسپولیس می آید تداوم بخش سیاست های کنونی باشگاه بوده و بتواند منشأ خدمات باشد. جعفر کاشانی در گفت وگویی، ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس گفت: امیدوارم هر کسی که به پرسپولیس می آید تداوم بخش سیاست های کنونی باشگاه بوده و بتواند منشأ خدمات باشد.

جعفر کاشانی در گفت وگویی، در خصوص اینکه در جلسه روز گذشته هیأت رئیسه باشگاه پرسپولیس چه گذشت، گفت: طاهری در مورد مسائل حقوقی که قبلا مصوب شده بود به صحبت پرداخت و توضیحاتی را ارائه داد. ضمن اینکه در مورد اعزام پرسپولیس به امارات نیز صحبت هایی مطرح شد و در ادامه چون طاهری در خصوص قرارداد با همراه اول جلسه ای را با آجرلو داشت خیلی زود جلسه هیأت رئیسه به پایان رسید.

وی در مورد شایعات در مدیریت پرسپولیس بعد از حضور سلطانی فر در وزارت ورزش گفت: از این مسائل اطلاعی ندارم هر چند که امروز جلسه معارفه وزیر ورزش برگزار می شود و بنده نیز از طرف صندوق حمایت از پیشکسوتان به این جلسه دعوت شده ام.

کاشانی در مورد اینکه صحبت از حضور گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به گوش می رسد، گفت: نمی دانم این مسائل از کجا می آید و این شنیده ها منبعش کجاست اما امیدوارم هر کسی که می آید تداوم بخش سیاست های کنونی باشگاه بوده و بتواند منشأ خدمات شود. پرسپولیس در حال حاضر در شرف خارج شدن از حالت تیم داری و تبدیل به باشگاه شدن است. حتی امروز با لطف شهرداری ها تیم ها دارای استادیوم می شوند و تجهیزات لازم را پیدا می کنند. در هر صورت امیدوارم هر کسی که می آید منشأ خدمات برای پرسپولیس شود.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در مورد حضور در مراسم ختم منصور پورحیدری گفت: خدا منصورخان را رحمت کند. او یکی از ورزشکاران نجیب و اسطوره اخلاق بود. ما نیز نباید فقط به حضور در اینطور مراسم بسنده کنیم بلکه معتقدم باید موزه ورزش را برای همه ورزشکاران بسازیم تا همه بدانند قهرمانان و پهلوانان این مرز و بوم چه افتخاراتی را کسب کرده اند.

وی افزود: محمد نصیری اسطوره قرن بوده اما امروز کسی او را نمی شناسد پس باید تالار افتخاراتی باشد تا بیوگرافی این قهرمانان نصب العین نسل جوان باشد. از سوی دیگر در باشگاه های استقلال و پرسپولیس نیز باید تالار افتخارات پیشکسوتان به وجود بیاید تا هواداران بدانند قهرمانان آنها در گذشته با چه شرایطی به کسب افتخار می پرداختند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد خورستان کدام بازیکن بود؟
  • 1 - شجاع خلیل زاده
  • 2 - محمد انصاری
  • 3 - محسن مسلمان
  • 4 - وحید امیری
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتورسازی
تراکتورسازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگارامام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
پنجشنبه, 5 مرداد 1396 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

شجاع خلیل زاده
# نام بازیکن تعداد گل
1شجاع خلیل زاده1
2وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب