پیش بینی بت 940
بیرانوند: گچ دستم عصای دست رسانه ها شده است! / پلی استیشن هم نیاز بازیکنان است

بیرانوند: گچ دستم عصای دست رسانه ها شده است! / پلی استیشن هم نیاز بازیکنان است

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر روز مطالبی درباره گچ دستش می نویسند در حالی که دست او نیاز به جراحی ندارد. آسیب دیدگی دست علیرضا بیرانوند و نرسیدن ا... 5 out of 5 based on 10 ratings.

بیرانوند: گچ دستم عصای دست رسانه ها شده است! / پلی استیشن هم نیاز بازیکنان است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 2478 ] یکشنبه, 23 آبان 1395
:: خبر
بیرانوند: گچ دستم عصای دست رسانه ها شده است! / پلی استیشن هم نیاز بازیکنان است

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر روز مطالبی درباره گچ دستش می نویسند در حالی که دست او نیاز به جراحی ندارد. آسیب دیدگی دست علیرضا بیرانوند و نرسیدن ا...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر روز مطالبی درباره گچ دستش می نویسند در حالی که دست او نیاز به جراحی ندارد.
آسیب دیدگی دست علیرضا بیرانوند و نرسیدن او به بازی تیم ملی مقابل سوریه به شکل عجیبی سوژه رسانه ها و البته علاقه مندان به فضای مجازی شده است. بیرانوند در گفت و گویی در مورد شرایط حال حاضر خودش و حاشیه هایی که در پی مصدومیتش پیش آمده صحبت کرده است:

درباره شرایطت بگو.
تنها نگرانی من این است که گچ دستم عصای دست تمام رسانه ها شده است. خودم هم از دستم ناامید شدم. گاهی اوقات می بینم رسانه ها برای دستم تصمیم می گیرند در حالیکه خودم صاحب آن هستم. خودم می دانم کی قرار است گچ دستم باز شود و کی با آن کار کنم. مدتی که این اتفاق برایم افتاده است هر روز صبح می بینم رسانه ای در مورد آن مطلبی می نویسد.

چه مطالبی را خواندی؟
یکی می گوید سه بازی و دیگری می گوید پنج بازی را از دست داده ام. برخی می گویند بازی با پیکان و تراکتورسازی را از دست داده ام. خودم هم شک کردم. اینجا به هواداران می گویم دستم بهتر شده و از زمانی که به دبی آمدم تمرینات استقامتی را انجام می دهم. فقط کار با توپ را انجام نمی دهم اگرچه کارهای گلری پیگیری می شود. امیدوارم زمانی که دستم را باز می کنم بعد از دو سه روز با فیزیوتراپی بتوانم به شرایط ایده آل برسم. قرار است دوشنبه یا سه شنبه دستم را باز کنم و با فیزیوتراپی شرایط را بهتر کنم. عکس هم باید بگیرم چون دستم چهار هفته در گچ بوده است.

گچ دستت را در دبی باز می کنی؟
سه شنبه در دبی تمرین داریم، چهارشنبه و پنج شنبه استراحت داریم به همین دلیل دستم را اینجا باز می کنم تا در دو روزی که استراحت داریم بتوانم صبح و بعدازظهر فیزیوتراپی کنم. اگر از این فرصت استفاده نکنم و بخواهم تهران بیایم چهارشنبه گچ دستم را باز کنم فایده ای ندارد.

برخی می گویند باید برای باز کردن دستت و جراحی به آلمان بروی، درست است؟
نمی دانم چرا چنین چیزی اتفاق افتاده است. اصلا قرار نیست به آلمان بروم و گچ دستم را باز کنم. دستم را اینجا هم نشان دادم و گفتند نیازی به جراحی ندارد. تمام گلرها دست هایشان را با نوار می بندند. مچ دست دروازه بان ها ظریف است و گاهی اوقات شوت هایی به سمت ما می آید که ممکن است دردهایی را ایجاد کند. از قبل هم درد داشتم اما در زمانی بازی با استقلال خوزستان این درد بیشتر شد. از این وضعیت ناراحتم چون بازی تیم ملی را از دست دادم و در این سه چهار هفته یکی از سخت ترین شرایط روزهای زندگی ورزشیم است.

اردوی پرسپولیس در دبی را چطور می بینی؟

اردوی خوبی بود. کادر فنی بهترین کار را انجام داد که بازیکنان جوان در اردو حضور دارند. البته هفت بازیکن تیم ما در اردوی ملی هستند و این تأثیرگذار است. بهترین کار را برانکو و کادر فنی انجام داد که اردویی را در دبی برگزار کرد. خودتان می دانید رسانه ها خبرهایی را منتشر کردند مبنی بر اینکه بازیکنان پرسپولیس پلی استیشن بازی می کنند. به هر حال پلی استیشن نیاز است. همه می بینند ما چه زجری می کشیم. تنها تیمی هستیم که صبح دو نوبت تمرین می کنیم. هم در چمن و هم بعدازظهر در سالن وزنه تمرین داریم. هیچ تیمی در اردو ساعت 7 و 30 بیدار نمی شود اما ما همین ساعت از خواب بیدار می شویم. می توانید تیمی را در لیگ برتر پیدا کنید که ساعت 7 و 30 از خواب بیدار شود؟ اصلا بدن شان اجازه می دهد؟ اما ما اینجا همین ساعت از خواب بیدار می شویم. 9 تا 12 هم تمرین می کنیم. بعدازظهر هم دوباره تمرینات پیگیری می شود. بنابراین بازی با پلی استیشن نیاز است. اگر یکی دو ساعت به ما اجازه ندهند که به خرید برویم شرایط سخت خواهد بود. هواداران مطمئن باشند آخر فصل بچه ها مزد زحماتی که می کشند می بینند. امیدوارم با این تمرینات سخت قهرمان شویم.

فکر می کنی به بازی با پیکان برسی؟
تلاشم را می کنم به خاطر همین می خواهم دستم را باز کنم. 10 روز دیگر با پیکان بازی داریم تلاش می کنم تا در طول یک هفته دستم را درمان کنم. همه سعی من این است در نخستین بازی تیمم حضور داشته باشم.

تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه بازی دارد و جای شما در این مسابقات خالی است.
بله، هر روز، روزها را می شمارم تا سپری شود. این بازی واقعا سخت است. ناراحتم از اینکه با تیم ملی نیستم. دلم برایشان تنگ است. بعد از جام جهانی برزیل وقتی به تیم ملی دعوت شدم اولین بار است که همراه آنها نیستم. دوست دارم این بازی زود تمام شود و بچه ها دست پر برگردند. قطعا بازی سختی روبه رو داریم. به جز بازی با سوریه با شرایط آب و هوایی هم روبه رو هستیم. البته فکر می کنم بازی با گینه نو کمک زیادی به تیم ملی کرد. بچه ها با آمادگی بالا بازی را پرگل به پایان رساندند و هم حالا برای بازی با سوریه آماده هستند. سوریه تیم سخت کوشی است اگر این سه امتیاز را بگیریم پنج فینال را پشت سر گذاشته ایم. همه بازی ها را باید مثل مسابقه فینال ببینیم و هنوز هم چیزی مشخص نیست.

احتمالا سوشا مکانی، اخباری یا مظاهری در درون دروازه قرار بگیرند. نظرتان در این باره چیست؟
برای همه بازیکنان آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم هر دو تیم صحیح و سالم از زمین خارج شوند و مصدومی نداشته باشیم چرا که آنها هم آرزو دارند سال های سال فوتبال بازی کنند. کی روش کسانی را دعوت می کند که لیاقت حضور در تیم ملی را دارند. مربی گلرها هم کسی را انتخاب می کند که بتواند به تیم ملی کمک کند. من هم دعا می کنم هر کسی که درون دروازه قرار می گیرد در وهله اول گل نخورد و دوم اینکه رکوردمان نشکند. فکر می کنم ما نخستین تیمی هستیم که در طول مقدماتی جام جهانی در دور رفت گل نخوردیم.

در تمریناتی که داشتی نشان دادی بازی با پایت هم خوب است چون به خوبی دریبل می زدی.
چون من اول فوروارد بازی می کردم. زمانی که با مربیگری فرکی در تیم جوانان نفت بازی می کردم در پست هافبک وسط بازی می کردم. یک بار هم در خاطرم هست که فرکی همه را جمع کرد و گفت من هافبک وسط خودم را پیدا کردم. خدا را شکر می کنم که این اردو برای ما خوب بود از نظر بدنی در شرایط مساعدی قرار داریم. تمام تمریناتی که گلرها با دو دست انجام می دهند را من با یک دست انجام دادم. با دست چپم کار کردم و از طرفی بازی با پا هم داشتم که این موضوع برای دروازه بان خوب است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب