پیش بینی بت 940
اشتباهات تکرار نشود/ لطفا یارگیری نیم فصل را جدی بگیرید!

اشتباهات تکرار نشود/ لطفا یارگیری نیم فصل را جدی بگیرید!

از چهارم آذر که دوباره لیگ از سر گرفته می شود و از شر تعطیلات عجیب و غریب رها می شود یک ماه فرصت است تا بازی های نیم فصل اول لیگ برتر به پایان برسد. در این 5 ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

اشتباهات تکرار نشود/ لطفا یارگیری نیم فصل را جدی بگیرید!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 10200 ] دوشنبه, 24 آبان 1395
:: خبر ویژه
اشتباهات تکرار نشود/ لطفا یارگیری نیم فصل را جدی بگیرید!

از چهارم آذر که دوباره لیگ از سر گرفته می شود و از شر تعطیلات عجیب و غریب رها می شود یک ماه فرصت است تا بازی های نیم فصل اول لیگ برتر به پایان برسد. در این 5 ...

ارتش سرخ دات كام :

از چهارم آذر که دوباره لیگ از سر گرفته می شود و از شر تعطیلات عجیب و غریب رها می شود یک ماه فرصت است تا بازی های نیم فصل اول لیگ برتر به پایان برسد. در این 5 هفته باقی مانده پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ به وظیفه اش آشناست و باید تلاش شود تا این صدرنشینی حفظ شده و پرسپولیس با شرایطی مناسب به شروع دوباره در لیگ برتر و نیم فصل دوم فکر کند. بحثی در مورد بازیهای پیش روی پرسپولیس نداریم و تکلیف در مورد این بازیها روشن است. صحبت از نقل و انتقالات نیم فصل است که حالا از اهمیت بیشتری برای پرسپولیس صدرنشین برخوردار است. پرسپولیس امروز صدرنشین است اما نباید همه کارها و برنامه هایش را بی نقص ببیند. پرسپولیس در نیم فصل اول اشتباهاتی را مرتکب شد که این اشتباهات کار این تیم را خیلی سخت کرد و البته به لطف خدا و تلاش بازیکنان این سختی تا اینجای کار به خوبی پشت سر گذاشته شده است.

پرسپولیس در یارگیری باید دقت بسیاری داشته باشد. جذب آنتونی گولچ و پلی یانسکی حاشیه های بسیاری را برای پرسپولیس به وجود آورد. دو بازیکن به نیت حضور در دفاع میانی جذب شدند اما در نهایت می بینیم که برانکو مجبور است از محمد انصاری که در دفاع چپ بازیهای خوبی در پرسپولیس انجام داده در این پست استفاده کند. کلی هزینه شد تا از یک بازیکن غیر تخصصی در این پست استفاده شود. اما برای پست مهم چپ پرسپولیس ربیع خواه و آرام طبع را جذب کرد. آرام طبع که از ابتدا مصدوم بوده و فرصت بازی کردن چندانی پیدا نکرده و ربیع خواه از نظر فنی آنقدر که به چشم برانکو آمده به چشم هواداران پرسپولیس نیامده است! البته نظر سرمربی به نظر هواداران ارجحیت دارد اما نظر هواداران نشان می دهد که ربیع خواه به اندازه انصاری خوب نبوده و این مسئله به چشم طرفداران تیم آمده است.

ساسان انصاری که این روزها تبدیل به یک مهره موثر در فولاد شده نه آمدنش به چشم کسی آمد نه رفتنش! خیلی راحت پرسپولیس او را از دست داد و برانکو هم دائم در مصاحبه هایش اعلام کرد که خود انصاری اصرار به رفتن داشته است! حالا همین بحث رفتن در مورد امید عالیشاه و احمد نورالهی هم مطرح است. عالیشاه با آمدن وحید امیری آن جایگاه سابق را ندارد و احمد نورالهی هم چسبیده به نیمکت و توانمندی هایی که فصل قبل از او بروز کرد در حال هرز رفتن روی نیمکت است. پس بهانه برای جدایی این دو نفر بسیار زیاد است! خدایی چرا باید اصلا صحبت جدایی دو مهره ای که کارآمد بودند مطرح شود؟! تجربه ثابت کرده که مطرح شدن چنین بحث هایی که البته با نکذیبیه های آنی هم روبرو می شود در نهایت به حقیقت می پیوندد و همه را غافلگیر می کند. بهتر است از حالا فکری به حال این مسئله مهم بکنید و اجازه ندهید حسرت وجود یک بازیکن خوب در پرسپولیس بر دل طرفداران این تیم بماند. اتفاقی که در مورد ساسان انصاری افتاد و هواداران را واقعا حسرت بر دل کرد.

امیدواریم در نیم فصل باز شاهد جذب بازیکنان بی اثر خارجی از نوع کروات و اکراینی نباشیم و برانکو نیازهایش را یا بر روی همین بازیکنان فعلی قرار دهد و یا به حضور بازیکنان خوب ایرانی فکر کند. الان پرسپولیس به یک دفاع میانی تخصصی و یک چپ پای خوب نیاز دارد و بهتر است با درایت نسبت به جذب بازیکنان مناسب برای این پست ها زودتر برنامه ریزی کرده و اقدامات لازم را انجام دهد. اشتباهات اول فصل تکرار نشود و بی مورد بازیکنان خوب تیم از دست نروند و نفراتی هم که جذب می شوند در حد تیمی باشد که سودای قهرمانی در سر دارد. برانکو هم تصمیمات درست تری بگیرد تا حاشیه ها در مورد او و اقداماتش مثل اول فصل زیاد نشود چون همین حاشیه ها می تواند تمرکز را از او بگیرد.

باید این نقل و انتقالات را جدی گرفت و با درس گرفتن از اشتباهات اول فصل پرسپولیس را برای رسیدن مقتدرانه به قهرمانی آماده کرد. چشم به هم بزنیم آن یک ماه هم گذشته و به زمان نقل و انتقالات نیم فصل خواهیم رسید.

اردلان بزرگ نیا

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • red heartred heart :
  دوشنبه, 24 آبان 1395 - 11:33 بعد از ظهر

  عاليشاه که فکر نکنم بره ولي نوراللهي احتمالش زياده بره به نظرم برانکو بايد يه جوري نظر نوراللهي رو عوض کنه.در مورد سهميه آسيايي هم پورعلي گنجي گزينه بدي نيست اگه بياد البته

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 25 آبان 1395 - 02:28 قبل از ظهر

  زهیوی سروش دفاع چپ ووسط والسلام

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  سه شنبه, 25 آبان 1395 - 10:09 قبل از ظهر

  بیچاره برانکو که این همه نسخه پیچ داره. تیم را بر اساس حاشیه سازی های رسانه هایی که دشمنیشون با پرسپولیس ثابت شدست نمی بندن عزیزان. تیم را سرمربی و بر اساس نیاز تیم می بنده. متوجه هستید که فقط یازده نفر می تونن فیکس بازی کنند و لاجرم چند نفری باید نیمکت نشین باشن؟ اینکه تا کسی نیمکت نشین شد ساز جدایی کوک کنه که نمی شه. حقیقت اینه که بازیکنان ایرانی فقط پول حرفه ای میگیرن و اصلا اخلاق حرفه ای ندارن. نمونش ساسان انصاری که بعد از چهار هفته نیمکت نشینی به جای تلاش برای تحمیل خودش به ترکیب اصلی با اصرار جدا شد و بزرگترین اشتباه زندگیش را انجام داد. ساسان ترجیح داد در یه تیم کوچیک ستاره باشه بجای اینکه در یه تیم بزرگ بجنگه. الان ساسان ستاره فولاده ولی فراموش کردید هیچ تضمینی برای این نبود که همین درخشش را در پرسپولیس می داشت کما اینکه تاریخ بارها نشون داده شرایط بازی در پرسپولیس با تیم های کوچیک فرق داره.ساسان سالهاست ستاره فولاده به کجا رسیده؟ درجا زده و الان هم تکرار مکررات میکنه و حالا یه عده پدر برانکو را سر این بازیکن در اوردن. عزیزان بازیکن ایرانی حرفه ای نیست شاید به همین دلیل دو بازیکن اکراینی جذب شدند تا بدون غر و لند و ادا و اطوار روی نیمکت بشینن.اصلا کسی از برانکو پرسیده تا حالا که این دو بازیکن از اول به هدف فیکس بودن جذب شدند یا کم کردن از حاشیه های نیمکت؟ خدایی کدومتون حتی از نزدیک تمریم این دوتا را یه بار دیدید؟فقط به خزعبلات رسانه های حاشیه ساز استناد می کنید. به نظر من این دو بازیکن تجربه لازم را دارند و حداقل واسه نیمکت نشینی مناسب هستند بازیکن آماتور هم نبودند هر دوشون رزومه دارن

 • bahman aminibahman amini :
  سه شنبه, 25 آبان 1395 - 10:50 قبل از ظهر

  سهیل اطیار :
  شاید حق با شما باشه اقعا بازیکنهای ما صبور نیستن

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  سه شنبه, 25 آبان 1395 - 01:19 بعد از ظهر

  بدعت بدی بارفتن ساسان باب شدازیکطرف بعضیامیگن اگه برن مثل ساسان میدرخشن وبعضیاهم گمان میکنن تنهاراه حله همینه که نیمکت نشینی نبایدصورت بگیره وهمه حق بازی دارن درصورتیکه شاکله تیم ازیازده نفرتشکیل میشه وبقیه بایدمنتظرفرصت دروقت مقتضی باشن...بنظرم بایدجلوی این رویه ایستادولوبه قیمت قربانی شدن یک استعدادوالادرآینده نمیشه جلوی این اپیدمی خطرناک روگرفت ولابدبادوازده یاسیزده نفرتیم بست...ایخداچقدرماتفکرآماتورداریم...دوستان فقط حمایت وحمایت تافتح سکوی قهرمانی....خودزنی ممنوع بخصوص حالاکه اسم عابدینی بمیان آمده بعنوان مدیرعامل احتمالی....خدایاخودت نگهدارپرسپولیس من باش

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب