ویکتوری بت
رویانیان: اگر 28 ماه پول می خوردم، پرسپولیس تا این حد بدهکار نمی شد!

رویانیان: اگر 28 ماه پول می خوردم، پرسپولیس تا این حد بدهکار نمی شد!

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از آمدن من در پرسپولیس کاری را برعهده داشتم که 10 هزار میلیارد تومان گردش سالانه آن بود. محمد رویانیان درباره بدهی های... 4 out of 5 based on 8 ratings.

رویانیان: اگر 28 ماه پول می خوردم، پرسپولیس تا این حد بدهکار نمی شد!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 3462 ] سه شنبه, 25 آبان 1395
:: خبر
رویانیان: اگر 28 ماه پول می خوردم، پرسپولیس تا این حد بدهکار نمی شد!

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از آمدن من در پرسپولیس کاری را برعهده داشتم که 10 هزار میلیارد تومان گردش سالانه آن بود. محمد رویانیان درباره بدهی های...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از آمدن من در پرسپولیس کاری را برعهده داشتم که 10 هزار میلیارد تومان گردش سالانه آن بود.

محمد رویانیان درباره بدهی هایی که باشگاه پرسپولیس در دوران مدیریت وی داشته است، اظهار داشت: منِ در این مملکت مستاجر هستم و 36 سال هم خدمت کردم. با این اوضاع امثال فتح الله زاده و رویانیان پول های استقلال و پرسپولیس را در خانه هایشان بردند؟ در ارتباط با درآمدها باید دقیق مشخص شود که چه میزان از این درآمدها مصداق بیت المال حساب می شود و چه میزان اشخاص و اسپانسرها می دهند؛ نمی شود یک طور حساب کرد؛ سیستم حساب رسی در کشور ما در صنعت، بانک ها و شرکت ها کارش را انجام می دهد ولی در ورزش این کار را نداریم و همین مشکل ایجاد کرده است.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در ارتباط با خصوصی شدن سرخابی ها خاطرنشان کرد: از سال 90 استقلال و پرسپولیس در لیست واگذاری قرار گرفت و قرار شد دولت طی دو سال آن را خصوصی کند؛ در قانون تجارت صراحتا اختیارات تام مالی به هیأت مدیره باشگاه داده می شود که آنها می توانند بخشی از اختیارات را به مدیرعامل بدهند؛ از سال 90 هیچ بودجه دولتی در استقلال و پرسپولیس ورود نکرد؛ تا سال 91 این دو باشگاه فاقد حساب خزانه(دولتی) بودند و از طریق حساب هایی با دو امضاء زندگی را می گذراندند.

رویانیان با اشاره به دادن کارت سوخت به بازیکنان گفت: به خدا قسم کارت سوخت به کسی ندادیم.
وی در ارتباط با ورود به پرسپولیس و نبودن اسناد در حساب رسی اذعان داشت: این امر بررسی شده است؛ قبل از آمدن من در پرسپولیس کاری را برعهده داشتم که 10 هزار میلیارد تومان گردش سالانه آن بود.

مدیرعامل سابق پرسپولیس تصریح کرد: من فقط برند پرسپولیس را 200 میلیارد تومان گرفتم؛ باشگاهی که ملی و آسیایی است، نمی توانید آن را با سیاه جامگان، نفت یا باشگاه های خصوصی مقایسه کنید. اگر ما به جای غذا در 28 ماه حضوری پول می خوردیم انقدر خرج نمی کردیم؛ عمر مدیری که می تواند نتیجه بگیرد حداقل چهار سال است ولی دو سال اخیر باشگاه پرسپولیس از طریق سامانه هواداری ای که ما ثبت کردیم درآمدزایی می کند.

رویانیان در ارتباط با هزینه ها و بدهی های باشگاه و استفاده از اموال شرکت سوخت، خاطرنشان کرد: سه سال است از مدیرعاملی من و فتح الله زاده می گذرد ولی باز از ما صحبت می کنید؛ بنده مقداری از پول سازمان سوخت را در پرسپولیس خرج کردم که بعدش هم برای آن پاسخگو شدم.مگر می شود کمترین چیزی مثل قرارداد بازیکنان و مربیان که ثبت می شود الان نباشد؟ دو روز پیش از یکی از معاونان وزارت ورزش شکایت کرده بودم که رضایت دادم؛ سازمان حسابرسی دولت 35 میلیارد تومان بدهی زمان من را اعلام کرده بود که بیست میلیارد تومان آن مالیات بود اما وزارت ورزش حساب کتاب ندارد.گودرزی سه سال وزیر ورزش بوده است. اما در حال حاضر چهارصد هزار میلیارد تومان دستگاه های دولتی بدهی دارند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب