پیش بینی بت 940
انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ - آسیا/ ایران یک امتیاز از باتلاق بیرون کشید

انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ - آسیا/ ایران یک امتیاز از باتلاق بیرون کشید

 دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه تساوی به پایان رسید. دیدار ایران مقابل سوریه در پنجمین هفته از ر... 2 out of 5 based on 4 ratings.

انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ - آسیا/ ایران یک امتیاز از باتلاق بیرون کشید

نويسنده : فرزان ایزدشناس 1 اظهار نظر بازدید [ 1655 ] سه شنبه, 25 آبان 1395
:: خبر
انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ - آسیا/ ایران یک امتیاز از باتلاق بیرون کشید

 دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه تساوی به پایان رسید. دیدار ایران مقابل سوریه در پنجمین هفته از ر...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه تساوی به پایان رسید.

دیدار ایران مقابل سوریه در پنجمین هفته از رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، از ساعت 16:15 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن شهر سرمبان مالزی و با 45 دقیقه تأخیر به دلیل بارش شدید باران و در زمین گل آلود و باتلاقی آغاز شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی سوریه: ابراهیم عالمه، احمد الصالح، مؤید العجان، عمر میدانی، عمرو جنیات، عمر خریبین، محمود المواس، تامر حاج محمد‎‎، علاء الشبلی، سنحاریب ملکی و خالد المبیض.

ترکیب تیم ملی ایران: سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی، مهدی طارمی، اشکان دژاگه (کاپیتان)، علیرضا جهانبخش و کریم انصاریفرد.

نیمه اول
دقیقه 4: بازی در زمینی گل آلود آغاز شد که دو تیم در دقایق ابتدایی نمی توانستند کاری از پیش ببرند. در یک صحنه که پرتاب اوت برای ایران بود، برخورد کوچکی بین دژاگه و بازیکن سوریه به وجود آمد که نمایش بازیکن سوری و روی زمین افتادن او باعث شد داور برای لحظاتی بازی را نگه دارد.

دقیقه 13: ضربه ایستگاهی برای سوریه، موقعیت خطرناکی را برای این تیم ایجاد کرد. ارسال روی دروازه ایران با خروج اشتباه سوشا مکانی همراه بود، اما ضربه سر بازیکن سوریه به اوت رفت تا این خطر چندان هم جدی نشود.

دقیقه 25: بازی به دلیل زمین ناهموار ورزشگاه، چندان مورد توجه نبود و بازیکنان دو تیم هم نمی توانستند برنامه هایی که داشتند را در زمین اجرا کنند. به همین دلیل موقعیت های بازی هم بسیار کم بود تا شوت اشکان دژاگه که در آغوش عالمه، دروازه بان سوریه قرار گرفت، یکی از بهترین موقعیت های بازی باشد.

دقیقه 29: کرنر برای سوریه و توپ برگشتی که به بازیکن این تیم در پشت محوطه جریمه رسید، موقعیت دیگری برای قرمزپوشان میدان ایجاد کرد که البته شوت بازیکن سوریه تبدیل به کرنر دیگری برای این تیم شد.

دقیقه 35: پاس بلند برای کریم انصاریفرد می توانست به موقعیت خوبی تبدیل شود، اما زمین ناهموار باعث شد هم توپ از حرکت بازبماند و هم تعادل مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان به هم بخورد. انصاریفرد در نهایت توپ را در اختیار گرفت و شوتی هم به سمت دروازه زد، اما دروازه بان سوریه به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه 36: ارسال علیرضا جهانبخش از روی ضربه ایستگاهی روی دروازه سوریه، می توانست با ضربه سر احتمالی سعید عزت اللهی یا مهدی طارمی تبدیل به گل شود، اما مدافع سوریه ای زودتر توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 37: ارسال اشکان دژاگه پس از ضربه کرنری که برگشت داده شده بود، به سعید عزت اللهی رسید که این بازیکن ضربه سری به توپ زد که البته این موقعیت به بیرون رفت.

دقیقه 44: ارسال علیرضا جهانبخش از روی نقطه کرنر، موقعیت خوبی برای ایران ایجاد کرد. توپ به سیدجلال حسینی رسید که مدافعان سوریه موفق شدند این موقعیت را از تیم ایران بگیرند و توپ را از منطقه خطر دور کنند.

دقیقه 2+45: اواخر نیمه اول بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که داور عراقی تشخیص داد به علاء الشبلی، بازیکن سوریه اخطار بدهد.

نیمه دوم
دقیقه 47: سوریه ای ها در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفتند که ضربه بازیکن این تیم را سوشا مکانی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 60: رضا قوچان نژاد به جای مهدی طارمی وارد زمین شد تا قوای هجومی تیم ملی افزایش پیدا کند.

دقیقه 65: وحید امیری جایگزین اشکان دژاگه در ترکیب تیم ملی شد.

دقیقه 67: احمد الدونی در ترکیب سوریه جای سنحاریب ملکی را گرفت.

دقیقه 70: پاس پشت مدافعان وحید امیری برای رضا قوچان نژاد، تبدیل به گل شد، اما داور مسابقه در شرایطی مشکوک آفساید اعلام کرد تا این گل مردود شود.

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی سوریه ای ها از پشت محوطه جریمه بسیار خطرناک زده شد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 78: سعید عزت اللهی جای خود را در ترکیب به عزت الله پورقاز داد.

دقیقه 78: علیرضا جهانبخش ارسال خطرناکی را از سمت راست روی دروازه سوریه فرستاد که توپ در آستانه ورود مستقیم به دروازه توسط دروازه بان سوریه به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 79: کرنر خطرناکی از سوی جهانبخش روی دروازه ارسال شد که این موقعیت خطرناک بازهم سوری ها توپ را به کرنر فرستادند.

دقیقه 87: حرکت خوب تیم ایران از سمت چپ با ارسال خوب میلاد محمدی همراه بود که ضربه سر علیرضا جهانبخش را هم به دنبال داشت، اما توپ با فاصله کمی به بیرون رفت تا بهترین موقعیت ایران برای گلزنی هدر برود.

دقیقه 2+90: ارسال روی دروازه سوریه و توپ برگشتی در پشت محوطه جریمه به علیرضا جهانبخش رسید که شوت سرکش این بازیکن با برخورد به مدافعان سوریه راهی کرنر شد.

با تساوی صفر - صفر در این دیدار، ایران 11 امتیازی شد و همچنان صدرنشین گروه A رقابت های انتخابی جام جهانی در منطقه آسیاست و سوریه هم به امتیاز 5 رسید و در رتبه چهارم ماندنی شد. کره جنوبی با 10 امتیار در رتبه دوم و ازبکستان 9 امتیازی و سوم است. قطر 4 امتیازی و چین 2 امتیازی هم در رتبه های پنجم و ششم هستند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
    سه شنبه, 25 آبان 1395 - 06:54 بعد از ظهر

    کیروش این امتیازرومدیون شاگردان برانکوست اما---اماکوقدرشناس.کجاست که این اروپایی خودپسندازخودراضی که بدونه این یعنی چی...اوکه انتظاری ازش نیست امانوچه اش عادل فردوسی پورهم فعلا کورشده ومغزش هنگ کرده ونمیتونه اینهمه اااااااامادگی وتمرکزشاگردان برانکوروارج بنهه...خدالعنت کنه بدخواهان پرسپولیس وبرانکوروکه درصدرشون قاطرفردوسی پورهست ودرپی اوکیروش....زنده باد ارتش سرخ

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب