پیش بینی بت 940
آرام طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

آرام طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

‎محمدامین آرام طبع در گفت وگويي در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در امارات گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کشور برگزار کردیم چراکه آب و هوای آنجا بسیار خوب بود... 5 out of 5 based on 8 ratings.

آرام طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

نويسنده : امیرحسین قربانی بدون نظر بازدید [ 1901 ] چهارشنبه, 26 آبان 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • آرام طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

آرام طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

‎محمدامین آرام طبع در گفت وگويي در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در امارات گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کشور برگزار کردیم چراکه آب و هوای آنجا بسیار خوب بود...

ارتش سرخ دات كام :

‎محمدامین آرام طبع در گفت وگويي در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در امارات گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کشور برگزار کردیم چراکه آب و هوای آنجا بسیار خوب بود و ما تمرینات خوبی هم انجام دادیم. فکر می کنم این اردو توان بدنی بازیکنان را بالاتر برد و مطمئنا در ادامه مسیر لیگ و حتی لیگ قهرمانان آسیا می توانیم راحت تر کار کنیم. خوشبختانه شرایط خوبی در این اردو برای تیم فراهم بود و تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشتیم.

‎وی درباره اینکه شرایط بدنی خودش در این اردو چطور بود اظهار داشت: اردو برای من هم خوب بود و توانستم تمرینات بسیار خوبی را پشت سر بگذارم. وظیفه من به عنوان بازیکن این است که مثل همیشه تمرین کنم تا بتوانم جایگاه خودم را در ترکیب تیم به دست بیاورم چراکه در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت و یک بدشانسی از ترکیب اصلی دور شدم و باید آنقدر بجنگم تا بتوانم به ترکیب اصلی بازگردم.

‎آرام طبع در پاسخ به این سوال که از عملکرد خودش در دو بازی تدارکاتی که پرسپولیس در دبی انجام داده بود رضایت دارد یا خیر؟ افزود: من نمی توانم در خصوص عملکرد خودم صحبت کنم بلکه این سرمربی تیم است که می تواند در این باره حرف بزند. برانکو کلا از شرایط اردو و عملکرد بازیکنان راضی بود و معتقد بود که اردوی خوبی را انجام می دهیم.

‎آرام طبع در مورد اینکه فکر می کند چه زمانی بتواند به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد، گفت: در این باره برانکو تصمیم گیرنده است اما من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم فقط تلاش کنم و در نهایت مثل همه بازیکنان مطیع دستورات برانکو هستیم و قطعا هر زمان او صلاح بداند من با همه توان در خدمت تیم خواهم بود.

‎وی در مورد اینکه برخی رسانه ها مدعی شده اند اردوی پرسپولیس در امارات بیشتر تفریحی بوده تصریح کرد: به هیچ عنوان تفریحی نبود. ما 10 روز سخت را در دبی سپری کردیم و حتی یک روز هم بدون تمرین نبودیم. هر روز در صبح و بعدازظهر تمرینات سنگینی را انجام می دادیم و فقط دو روز یک جلسه تمرین کردیم. بقیه روزها به صورت سنگین و فشرده تمریناتی را انجام می دادیم تا هرچه بیشتر آماده شویم.

‎وي درباره اینکه شاید دارت بازی کردن بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این شائبه به وجود بیاید که رسانه ها مدعی شوند اردوی دبی تفریحی بوده، اظهار داشت: باور کنید اینطور نبود ما فقط دو روز یکش جلسه تمرین کردیم. در روزی هم که دارت بازی کردیم روز ریکاوری بود و آن هم شرایط به گونه ای بود که قبل از آن بازیکنان والیبال بازی کردند و فکر نمی کنم دارت بازی کردن بازیکنان مشکل خاصی داشته باشد. این تمرین یک نوع تنوع بود تا بعد از کلی تمرین سخت بازیکنان از نظر روحی روانی و حتی جسمی ریکاوری شوند.

‎وی در پاسخ به این سوال که قبول داری حاشیه ها در ترکیب پرسپولیس زیاد است، گفت: همه تیم ها حاشیه دارند اما به هر حال تیم های بزرگ حاشیه های بیشتری دارند و حاشیه هایی که در پرسپولیس و حتی استقلال وجود دارد با همه تیم ها متفاوت است.

‎آرام طبع در مورد شروع تمرینات سرخپوشان از روز جمعه افزود: بعد از دو روز تعطیلی تمریناتمان را ادامه خواهیم داد تا بتوانیم روند خوبی که در 10 هفته گذشته لیگ برتر داشتیم را ادامه دهیم. ما تیمی هستیم که در 10 هفته کمترین گل خورده و بیشترین امتیاز را به دست آوردیم و باید این روند را ادامه دهیم

.

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب