پیش بینی بت 940
سورپرایز آسیا برای کی روش

سورپرایز آسیا برای کی روش

به انتظار سورپرایز کی روش بودیم و می پنداشتیم که از جعبه جادوئی تجربه و دانش خود برای سوریه هم نسخه ای بپیچد اما سورپرایز از جای دیگر بود کی روش  فوتبال ... 5 out of 5 based on 13 ratings.

سورپرایز آسیا برای کی روش

نويسنده : تورج عاطف 1 اظهار نظر بازدید [ 5128 ] پنجشنبه, 27 آبان 1395
:: مقالات
سورپرایز آسیا برای کی روش

به انتظار سورپرایز کی روش بودیم و می پنداشتیم که از جعبه جادوئی تجربه و دانش خود برای سوریه هم نسخه ای بپیچد اما سورپرایز از جای دیگر بود کی روش  فوتبال ...

ارتش سرخ دات كام :

به انتظار سورپرایز کی روش بودیم و می پنداشتیم که از جعبه جادوئی تجربه و دانش خود برای سوریه هم نسخه ای بپیچد اما سورپرایز از جای دیگر بود کی روش  فوتبال از نوع آسیائی را دید. کی روش متوجه شد که چرا فوتبال آسیا هیچگاه پیشرفت قابل ملاحضه ای ندارد. شاید آسیا بتواند در فوتسال و فوتبال ساحلی و شاید جرقه ای در جام جهانی 2002 که آن هم به همت عوامل دیگر بود جرقه هائی داشته باشد اما فوتبال آسیا و شیخ های حاکم بر کنفدراسیون آن چیزی بهتر از  این نیست.

کی روش متوجه شد که چرا فوتبال آسیا اسیر نا کجا آباد است. او فهمید که چرا در کنفدراسیون آسیا هیچ نامی از ایران نیست. او متوجه شد چرا حریف تدارکاتی نداریم و متوجه شد که چرا فدراسیون فوتبال ایران می تواند رئیسی چون کفاشیان و ... داشته باشد. کی روش متوجه شد که چرا کشوری چون قطر می تواند علی رغم قطری های قلابی تیم ملی داشته باشد و میزبان جام جهانی شود. او دانست که چرا لیگ گرانقیمتش در قطر است و چرا کسی از اعتراض ها متعجب می شوند. کی روش متوجه شد در کل آسیا افکار کوچک نیست و شاید متوجه شد چرا تا به حال فوتبال ایران علی رغم این همه قابلیت هایش هیچگاه دو بار پشت سر هم به جام جهانی نرفته است. کی روش شاید حالا متوجه شود که چرا در سال 1982 و در جام جهانی اسپانیا کویتی ها با شتر آنجا رفتند  و وقتی کویتی ها اعتراض کردند گل فرانسوی ها مردود شد. کی روش متوجه شد که وقتی دلارهای نفتی قطری ها و نفوذ کره جنوبی ها باشد زمین مالزی هم تائید می شود. کی روش فهمید نباید همه حرفها را فقط به فوتبال ایران بزند و نباید تعجب کند چرا فدراسیون کفاشیان روزگاری بهترین فدراسیون آسیا نام گذاری می شود و اصولا چرا کفاشیان ها در فوتبال آسیا هستند و همین کفاشیان ها هستند که با بلی قربان گوئی ها این بلا را سر فوتبال ما می آورند.

کی روش نباید هم گله از بی قانونی و مشکلات غیر معمولی در فوتبال آسیا کند وقتی خود او لیگ را به روش فوتبال آسیائی تعطیل می کند. وقتی در آغاز مسابقه 7 لژیونر و یک استقلالی و سه پرسپولیسی داریم و در آخر بازی 6 لژیونر و سه پرسپولیس و  یک استقلالی و یک استقلال خوزستانی اما لیگ ما تعطیل می شود تا تیم ملی برای بازی با سوریه به اردو برود خوب نباید هم تعجب کرد که فوتبال در این زمین انجام شود. کی روش نباید خیلی هم گله کند وقتی بازی تدارکاتی ما با یک گینه نامی صورت می گیرد. کی روش  خود هم از این مدل فوتبال آسیائی بهره می گیرد.

ما هم نباید از سوریه ایراد بگیریم و برای بار هزارمین بار بحث عرب و عجم را به میان بکشیم. سوریه برای وطنش بازی کرد و برای ماندن امید در دل مردم بی امیدش همه کار کرد حتی کارهائی که برای ما زشت و زننده است. چرا ما باید فکر کنیم سوریه باید با ما دوست و برادر باشد؟ سوریه شاید در عرصه سیاست نقش دیگری دارد اما در فوتبال سوریه یک تیم است یک تیم فوتبال که می خواهد با هر ترفندی باشد باقی بماند. همین سوریه با تمامی فقر و جنگ خود یک امتیاز بیشتر از قطر با همه خرج هایش دارد و سه امتیاز بیشتر از چین و آن همه سرمایه گزاری که در فوتبال می کند دارد. این ما هستیم که همه چیز را اشتباه میفهمیم وقتی از یکی از بزرگان فوتبال همین مملکت در مورد بازی در برابر سوریه چند ماه پیش پرسیدم خیلی ساده لوحانه می گفت سوریه که از خود ما است و 6 امتیاز برای ما کنار گذاشته است!! ما این چنین ساده لوحانه فکر می کنیم همین افکار ساده لوحانهاست که وقتی منصور پورحیدری فوت می کند جناب فردوسی پور به یاد مقام های او می افتد. همین افکار ساده لوحانه است که فردوسی پور را می کند بازپرس از امثال فتح الله زاده و رویانیان و انصاری فرد اما هیچگاه مسئولی از سازمانش نمی خواهد که پول فوتبال را بدهد.

اینجا فوتبال آُیا جائی که فتح الله زاده شوالیه آن است و افتخاری سبک استقلال را بارسلونائی می داند و...

سوریه بی فرهنگ است؟ از کدام فرهنگ صحبتمی کنیم وقتی در مراسم ختم با بزرگان خودسلفی های آنچنانی از خود می گیریم وقتی قهرمان کشتی ما در کنار کالبد بی جان پور حیدری ژست می گیرد وقتی سنگ قبر ورزشی ها را منهدم می کنیم و...

این فوتبال آسیا است. این فوتبال جهان سومی است. جهان سوم در آسیا نیست جهان سوم اصولا مکانی نیست. جهان سوم یک نوع اندیشه است به گونه ای دوباره آزمودن آزموده ها است. اینجا فوتبال آُسیا است. جائی که سپاهان براحتی آب خوردن خودش باعث حذف خودش در آسیا به خاطر سو مدیریت ها می شود. اینجا آسیا است که لیست بازیکنان را دیر می دهند و استقلال در آسیا پیش از مسابقه حذف می شود. اینجا آسیا است که در تختی اهواز و غدیر اهواز خون ریخته می شود کسی حرفی نمی زند. اینجا فوتبال آسیا است که عربستان برای خودش می تواند هر کجا دلش خواست بازی کند و هر جا خواست برود و نرود اما ما ....

آقای کی روش اینجا آسیا است و پر از شگفتی از معابد تایلند و تاج محل و دیوار چین و کوه فوجی یاما و اورست نپال و تخت جمشید ایران و... سخن نمی گویم از افکار آسیائی صحبت می کنم. لطفا متعجب نباشید.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • Amir FarAmir Far :
    پنجشنبه, 27 آبان 1395 - 02:37 بعد از ظهر

    دمت گرم...متن عالی بود و هر جمله ش واقعا یه درد بود...

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب