پیش بینی بت 940
مدیر گمرک فرودگاه: لباس ها در ساک بازیکنان جاسازی شده بود / پرسپولیسی ها باید عوارض لباس ها را بدهند

مدیر گمرک فرودگاه: لباس ها در ساک بازیکنان جاسازی شده بود / پرسپولیسی ها باید عوارض لباس ها را بدهند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 3423 ] جمعه, 28 آبان 1395
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • مدیر گمرک فرودگاه: لباس ها در ساک بازیکنان جاسازی شده بود / پرسپولیسی ها باید عوارض لباس ها را بدهند

مدیر گمرک فرودگاه: لباس ها در ساک بازیکنان جاسازی شده بود / پرسپولیسی ها باید عوارض لباس ها را بدهند

 مدیرکل گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تأکید کرد که لباس های پرسپولیسی ها به این دلیل ضبط شده که برای ورود آن اظهار نکرده بودند و لباس ها جا ساز...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرکل گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تأکید کرد که لباس های پرسپولیسی ها به این دلیل ضبط شده که برای ورود آن اظهار نکرده بودند و لباس ها جا ساز شده بود.

غلامرضا فاتحی، مدیرکل گمرگ فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در گفت وگویی در خصوص ضبط لباس های پرسپولیسی ها در این فرودگاه به دلیل جاساز شدن در ساک و چمدان بازیکنان گفت: مدیر مسافری سالن فرودگاه در جریان این موضوع قرار دارد، اما قصد داریم این ماجرا را فردا (شنبه) پیگیری کنیم تا ببینیم ماجرا از چه قرار بوده است.

وی افزود: اگر پرسپولیسی ها قصد تجاری و فروش نداشتند، باید عوارض و حقوق باری که قصد وارد کردن آن را داشتند پرداخت کنند تا این بار ترخیص شود. اگر قصد آنها تجاری بوده، باید از وزارت بازرگانی مجوز بگیرند. این در صورتی است که مشخص شود این لباس ها فقط برای مصرف باشگاه بوده و پرسپولیسی ها برای کار تجاری لباس ها را وارد نکرده اند.

فاتحی در واکنش به این مسئله که پرسپولیسی ها این لباس ها را برای مصرف داخلی آورده اند و با این حال چرا این لباس ها ضبط شده است، اظهار داشت: پرسپولیسی ها اگر بار اضافی آورده بودند باید اظهار می کردند و در آن صورت هیچ مشکلی وجود نداشت، و با پرداخت حقوق و عوارض مشکل حل می شد. حالا اگر مشخص شود این کار تجاری بوده، باید برای ترخیص بار از وزارت بازرگانی مجوز ترخیص بار بگیرند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در پاسخ به این سؤال که آیا این بار در ساک و چمدان بازیکنان جاساز شده بوده که ضبط شده و با چنین کاری برخوردی صورت می گیرد یا نه، گفت: جا ساز کردن بار در ساک و چمدان کار خوبی نیست. پرسپولیسی ها یقیناً بار را در ساک گذاشتند و اظهار نکردند که بارشان ضبط شده است. مدیر سالن هم متوجه شده «مازادبار معافیت مسافری» داشتند که بارشان ضبط شده است. مسافر می تواند علاوه بر لوازم شخصی، هدیه و سوغات بیاورد، اما اینکه به یک باره تعداد زیادی لباس بیاورد، باید اظهار شود که به آن حقوق و عوارض تعلق بگیرد.

فاتحی در خصوص اینکه آیا جریمه هم مشمول بار پرسپولیسی ها و پیراهن هایی که ضبط شده خواهد شد یا نه، به تسنیم گفت: فردا دوربین های فرودگاه را بررسی خواهیم کرد که ببینیم آیا با قرار گرفتن بار در دستگاه «ایکس ری» فرودگاه این بار ضبط شده یا نه. اکنون نمی توان قضاوتی در این خصوص کرد. اگر در بررسی هایی که انجام خواهیم داد، محرز شود که بار را مخفی کرده اند، مضاعف بر حقوق و عوارض بار، جریمه هم به این بار تعلق می گیرد. اگر هم قصد مخفی کردن نبوده باشد و بار تجاری محسوب نشود، با پرداخت حقوق و عوارض این بار ترخیص خواهد شد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب